Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

bo wy ati userzy jesteście :P

A na poważnie - grzebnijcie w ustawieniach zasranego origina i wyłączcie część (nie pamiętam nazwy opcji) odpowiadającą za uruchamianie origina w grze bf3. Overlay po angielsku, zasada działania jak w steam, alt tab włacza menu origina w grze. O ile dobrze pamiętam...

Ale to na pewno to - pogrzebcie, znajdzcie, wyłączcie, zieleń powinna zniknąć, to wynik działania origina.

 

Co mi przypomina, że o ile to się Wam sprawdzi chłopaki, to dajcie znać a mod tematu niech to ujmie w FAQ na 1...

Pozdro, ja nie moge tera grać :P

 

z zielonym na nvidia mam to samo wyłaczywłem w origine wszystkie powiadomienia i zobacze jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzies jakas strona czy cos z dobrym tutorialem do tej gry, takim ogolnym i specjalistycznym do multi?

 

Dla mnie to jest meczarnia bo nie gralem nigdy wczesniej w BF'a w ogole. :damage_wall:

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problemu z Origin to po podłączeniu do serwera można kompletnie go wyłączyć. Potrzebny jest tylko do startu gry a potem można go wywalić z procesów.

 

 

Gralem na serwerach z pb i jakoś nie wywalało a gra dostała rumieńców, w końcu ludzi widać.

...

Przy okazji -----> hdd ssie. Na ssd cruciala wczytanie się etapu/mapy to pare sek. Na hdd ponad minuta i jeszcze w czasie grania doczytuje...

 

Autor nie bez powodu zamieścił ten wpis w readme, więc radziłbym uważać i testować co najwyżej na srv bez PB. Kolory/kontrast są kompletnie zrypane w tej grze i fajnie że ktoś kombinuje, ale lepiej nie ryzykować. BTW, zmiany te redukują także blask słońca?

Mapa szybciej się wczyta, ale co z tego jak i tak masz 30s oczekiwania na resp. Wkurzające to jest na maksa - 30s na koniec rundy, wczytywanie mapy, znowu 30s na rozpoczęcie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było więc zapodaję - możliwość zmiany wyglądu gry - bardziej kolorowo, mniej niebiesko i szaro.

link

 

Polecam zabawę, gra zupełnie inaczej wygląda(zwłaszcza ze tymczasowo/dziś gram na low spec pc, tj 8200@3.2 i 8800gt). Na lepszej grafie wiadomo o wiele lepiej.

 

Jak się mają te ustawienia do płynności gry? Zwiększa się ilość fps, zmniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pojawił się problem -BF się nie uruchamia. Po wybraniu dołączenia do serwera proces się pojawia i po chwili znika i tyle. Bez żadnej informacji o błędzie.. 2 dni temu działało jeszcze ok, a od tamtej pory jedyne co się zmieniło w systemie, to jakieś aktualizacje Windowsa i przed chwilą beta-sterowniki NV, do których ktoś podawał linka. Restart robiłem. Spróbuję jeszcze wrócić do poprzednich sterowników, może coś to da? Ale czekam tez na jakieś inne pomysły.

 

EDIT: Chyba znalazłem winnego - Xfire, który miał dzisiaj jakąś aktualizację.

EDIT2: Tak, to jego wina.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie jakieś problemy z gadaniem przez opcje party Niby w battlelog-u wszystko działa, ale jak już się wejdzie na jakiś serwer to nikt nikogo nie słyszy. Druga rzecz to te nieszczęsne zaproszenia np. do Co-opa, niby wysyłam ale do nikogo jakoś nie dochodzą, podobnie zresztą jest w drugą stronę. Też macie podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie jakieś problemy z gadaniem przez opcje party Niby w battlelog-u wszystko działa, ale jak już się wejdzie na jakiś serwer to nikt nikogo nie słyszy. Druga rzecz to te nieszczęsne zaproszenia np. do Co-opa, niby wysyłam ale do nikogo jakoś nie dochodzą, podobnie zresztą jest w drugą stronę. Też macie podobne problemy?

 

Żaden z wymienionych przez Ciebie problemów nie występuje u mnie ani u kolegi z którym gram.

Dodatkowo dźwięk na battlogowym voipie jest dużo lepszy niż w xfire...

 

BTW. Wczoraj/przedwczoraj Xfire zyskał możliwość bycia in Game w BF3 na dx11 ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Chyba znalazłem winnego - Xfire, który miał dzisiaj jakąś aktualizację.

EDIT2: Tak, to jego wina.

BTW. Wczoraj/przedwczoraj Xfire zyskał możliwość bycia in Game w BF3 na dx11 ;)

Mój 8800GS przy tym nie daje rady i musiałem wyłączyć XIG by zagrać w BF3. Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie polecic jakis program ktorym bym mogl podniesc Gamme w grze ? zmiana kontrastu i jasnosci nie pomaga :/

jak podniose gamme w sterownikach ATI to w BF3 jest ok ,ale pulpit jest wtedy za jasny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie polecic jakis program ktorym bym mogl podniesc Gamme w grze ? zmiana kontrastu i jasnosci nie pomaga :/

jak podniose gamme w sterownikach ATI to w BF3 jest ok ,ale pulpit jest wtedy za jasny :/

 

A nie da się ustawić profilu dla gier? Już nie pamiętam tego sam dokładnie ale o ile pamięć mnie nie myli kiedyś była możliwość stworzenia profili dla aplikacji.

Ati tray tools to bodajże ma gdzieś w opcjach.

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj spotkał mnie błąd już w samej grze. Gram sobie i w pewnym momencie przełącza mi się widok jak by w tryb obserwatora, bo widzę innego grającego. w HUDzie widzę np. swoją zmianę broni czy strzelanie, ale nie widzę tego, co robię i zazwyczaj kończy się na moim zgonie. Raz tylko udało mi się wrócić i grac dalej. Ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie polecic jakis program ktorym bym mogl podniesc Gamme w grze ? zmiana kontrastu i jasnosci nie pomaga :/

jak podniose gamme w sterownikach ATI to w BF3 jest ok ,ale pulpit jest wtedy za jasny :/

 

A nie da się w steronikach od ATI ustawić profilu ? np profilu gamma, kontrastu i jasności dla danego programu gry ?

 

EDIT

tak jak @yoshik napisał. Powinna być w sterach opcja ustawienia profilu dla danej gry ;). Musisz skorzystać z ATITray tools. Tutaj instrukcja do tworzenia profili:

http://www.tweakguides.com/ATICAT_9.html

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

A dzisiaj spotkał mnie błąd już w samej grze. Gram sobie i w pewnym momencie przełącza mi się widok jak by w tryb obserwatora, bo widzę innego grającego. w HUDzie widzę np. swoją zmianę broni czy strzelanie, ale nie widzę tego, co robię i zazwyczaj kończy się na moim zgonie. Raz tylko udało mi się wrócić i grac dalej. Ktoś się z tym spotkał?

 

Też tak miałem. Przełączałao mnie na gracza który jako ostatni mnie zabił. Kill cam bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc

 

W Sterownikach ATI te proile to nie zawsze dzialaja , oni tam w AMD sami chyba nie wiedza co dziala a co nie

w ich sterownikach :/

Odpalilem ATI Tray Tools i jak narazie gra i buczy mozna zmieniac dowolnie gamme kontrast , wiec jest cacy .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie jakieś problemy z gadaniem przez opcje party Niby w battlelog-u wszystko działa, ale jak już się wejdzie na jakiś serwer to nikt nikogo nie słyszy. Druga rzecz to te nieszczęsne zaproszenia np. do Co-opa, niby wysyłam ale do nikogo jakoś nie dochodzą, podobnie zresztą jest w drugą stronę. Też macie podobne problemy?

 

 

Takie problemy wystepuja jesli masz Avasta/Kasperskiego, sproboj wylaczyc antyvirusa.

 

Dokładnie tal jest. Mam Avasta i miałem dokładnie ten sam problem, pomogło dopisanie

http://battlelog.battlefield.com/*
do listy wykluczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...