Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowanych zapraszam na TS. Co raz więcej nas, i co prawda ludzi, z którymi nie grałem, ale myślę że da się wszystko załatwić, i w razie czego, powstaną dwie grupy :) PPC i PCP (żeby się nie czepili organizatorzy ;) )

 

Serwer TS: 62.67.42.172:9172 - jestem online cały dzień specjalnie dla Was, śmiało wbijać. Jak się nie odzywam to odczekać chwilkę, zawsze jestem obok.

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rejestrujcie się, bo czas jest do jutra. Później już będzie tylko rejestracja grup

 

Puchar GIGABYTE Battlefield 3 - Bitwa rozpoczęta • PCArena.pl

 

 

Szczegóły turnieju

 

Rejestracja graczy i głosowanie na tryb gry: do 18 listopada 2011

Rejestracja drużyn: 18-24 listopada 2011

Rozpoczęcie cotygodniowych turniejów: czwartek, 24 listopada 2011, godz. 19:00 CET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie gigabyte nigdzie nie widziałem że wszyscy się mają rejestrować. o.0 No ale lepiej dmuchać na zimne.

 

Już się wyspałem, jestem na TS. :P

 

Aktualny squad.

 

 

Drunk_ZoZol_PL - Clan Lider. - Medyk/technik - czołgi.

 

 

Hans15336 - Medyk ; Działko p.lot.

 

Battlelog / Sign in

 

http://forum.purepc.pl/Hans15336-m100761.html

 

 

 

Bielski - Support ; Działko p. lot; czołgi

 

Battlelog / Sign in

 

http://forum.purepc.pl/bielski-m110374.html

 

 

 

Blues Technik;

 

Battlelog / Sign in

 

http://forum.purepc.pl/Blues-m148583.html

 

 

 

Yoshiktk - medyk/inżynier

 

Battlelog / Sign in

 

http://forum.purepc.pl/yoshik-m168534.html

 

 

 

Unimorek - Niesprecyzowany jeszcze :D

 

Battlelog / Sign in

 

http://forum.purepc.pl/marcell-m123880.html

 

 

 

M4lyy

 

Battlelog / Sign in

 

 

Proszę wszystkich chętnych o rejestracje pod linkiem, który podał Marcell (Unimorek)

 

Brakuje jeszcze z 2-3 osób, do chętnych napisałem.

 

Proszę o wbicie na TS najpóźniej do 21, jestem w osobnym kanale, tam będzie więcej szczegółów Do 23:30 muszę mieć kompletny squad. Razem z wybiciem północy Kończę nabór do Gigabyte Cup, Ludzi których wybiorę proszę o zarezerwowanie sobie dzisiaj czasu na rozmowę grupową. Ew. jutro. Chciałbym rozpocząć treningi jak najszybciej. Osoby które się nie dostaną także mogą pomóc - Chociażby w treningach na serwerze. :)

 

Prosiłbym o kontakt konkretne osoby: Mckyes, Markov, ChS. Chętnych jeszcze raz proszę o wejście na TS.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samej tej stronie. Jeżeli możesz się na niej zalogować (u samej góry masz linijkę o zalogowaniu) To znaczy że tak. Dopisałem do listy.

 

Mamy 9 osób. Lecz to nie wszyscy, Zgłoszenia chciałbym rozpatrzeć najpóźniej do 23:30 mimo wszystko, więc robimy inaczej. Na chętnych czekamy do 21:30. Bym miał 2 godziny na to, by wybrać squad i popatrzył jak gracie. Od samego początku chciałbym, byście wspólpracowali, starali się spotować etc. :) Jestem wymagający, ale wyniki będą na pewno obiektywne. Nie patrzę na to, kto ile godzin grał, tylko jak sobie radzi. Start na serwerze - 21:45, najpóźniej 22. Na TS'ie jestem cały czas dostępny.

 

Zapraszam również osoby, które nie chcą brac udziału, lecz tylko pograć - Możecie się przysłużyć, i pograć z nami od 21:45 na naszym serwerze, liczę na Was :)

 

 

Btw. Na 100% jest przyjęty M4lyy. Nie od jednej osoby usłyszałem jak to go mały na serwie wkurza, gdy tylko wsiądzie do helki. ;) Sam polatałem z nim i jestem pewny, że to nieoszlifowany kamień, który po tygodniu będzie sporo wart dla grupy :)

 

 

 

 

Update.

 

Jest tyle osób chętnych, że jeszcze chwila, i bedą 2 pełne squady. Myślę że wtedy każdy by zagrał, i treningi były by wspólne. tak by było najlepiej. Oczywiście wiedzą będę służył obu zespołom, zawsze podpowiem taktyki itp. Lecz lider zespołu może byc jeden, wybierzecie między sobą :)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samej tej stronie. Jeżeli możesz się na niej zalogować (u samej góry masz linijkę o zalogowaniu) To znaczy że tak. Dopisałem do listy.

 

Mamy 9 osób. Lecz to nie wszyscy, Zgłoszenia chciałbym rozpatrzeć najpóźniej do 23:30 mimo wszystko, więc robimy inaczej. Na chętnych czekamy do 21:30. Bym miał 2 godziny na to, by wybrać squad i popatrzył jak gracie. Od samego początku chciałbym, byście wspólpracowali, starali się spotować etc. :) Jestem wymagający, ale wyniki będą na pewno obiektywne. Nie patrzę na to, kto ile godzin grał, tylko jak sobie radzi. Start na serwerze - 21:45, najpóźniej 22. Na TS'ie jestem cały czas dostępny.

 

Zapraszam również osoby, które nie chcą brac udziału, lecz tylko pograć - Możecie się przysłużyć, i pograć z nami od 21:45 na naszym serwerze, liczę na Was :)

 

 

Btw. Na 100% jest przyjęty M4lyy. Nie od jednej osoby usłyszałem jak to go mały na serwie wkurza, gdy tylko wsiądzie do helki. ;) Sam polatałem z nim i jestem pewny, że to nieoszlifowany kamień, który po tygodniu będzie sporo wart dla grupy :)

 

 

 

 

Update.

 

Jest tyle osób chętnych, że jeszcze chwila, i bedą 2 pełne squady. Myślę że wtedy każdy by zagrał, i treningi były by wspólne. tak by było najlepiej. Oczywiście wiedzą będę służył obu zespołom, zawsze podpowiem taktyki itp. Lecz lider zespołu może byc jeden, wybierzecie między sobą :)

 

Ladnie mna tutaj handlujecie, jak zywym towarem... Zglaszam sprzeciw, od teraz jestem panem swojego losu i to ja wybieram mojego Secound PILOTA! JASNO!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, jestem ostatnio nie wyspany, i nie kojarzę faktów. :D

 

Myślę, że można zrobić dwa składy. Zadecyduję kto przejdzie do Alpha, kto do Beta o 23:30. Obowiązkowo prosze wejść na TS.

 

 

 

Proszę o wejść na TS, chciałbym już zobaczyć Was wszystkich w akcji na serwerze ;) hasło: test

 

Mam już jeden skład spisany, do drugiego brakuje mi 3 graczy. Oczywiście może się wszystko jeszcze zmienić.

 

 

 

 

Kolejny turniej - Mistrzostwa Polski w BF3 - ESL: Strona gł

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skład 1.

 

Drunk_ZoZol

unimorek

markov

blue

m4lyy

Yoshiktk

ath

bielski

 

 

drugi skład

 

hans15336

buziak

Julo

Powerslave

Kaluzaaa

Wpisdu

blck

 

Brakuje jeszcze jednego do drugiego zespołu. ;) Jutro jakoś z rana dam stosowną notkę co i jak zrobić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj proszę o wejście na serwer. Jest tylko jedno miejsce...

 

Myślę, że dobrze byłoby zgłosić 1-2 osoby na zmianę do każdego zespołu, żeby nie było przypału, że ktoś nie może i nie ma składu na mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrze byłoby zgłosić 1-2 osoby na zmianę do każdego zespołu, żeby nie było przypału, że ktoś nie może i nie ma składu na mecz.

 

Dobrze gada, zawsze coś może wyskoczyć niespodziewanego i wtedy lepiej nie zostawać z ręką w nocniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym. Ale z tego co wiem będzie można zgłaszać tylko 8 osobowe grupy... niby jak miałbym sprawić, że będzie się ktoś wymieniał, skoro to bedzie widać? :D

 

Dobra. Zgłoszę maks osób (te łącznie 18-20) i może się uda :)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha zeby potem nie bylo, gram jako Assault na ziemi, moge ewentualnie czasami byc pasazerem jeepa, ale ogolnie chodze z buta ;)

 

Nie... Po wczorajszym wku*^#^&(( dniu zdecydowanie masz zakaz wchodzenia do heli razem ze scar83 (chyba jakos tak byl ten nick)... Boze przeklete was mialem... Wasz team - Drunk zajmuje wszystkie spoty, 2 latajace yety zatakujace mnie na zmiane z kazdej strony, przeciw lotniczy dylizans ktorych wszystkich wnerwia, bo jest zrobiony z pancerza zywcem zdartego z Maus'a, mozna napiep(*( w niego 2 czolgami + heli, a on stoi i srata tu tu majtki z drutu dalej naparza... Do tego Wy nad glowa... Obojetnie jaka technike zastosowalem okazywala sie FAIL'em. Bylem tak sfrustrowany wczorajsza gra, ze wyszedlem wku*#( z TS'a i poszedlem spac. AMEN. Dziekuje dobranoc...

 

APEL: Nie uzywac pojazdow przeciw lotniczych gdy ja latam. Dlaczego? Bo pojde spac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że nie ma co się nakręcać "ja tylko heli, i tylko z tym. no i ogień" jestem w 100% przekonany że byle jaki ogarnięty team nie pozwoli wam za dużo polatać.

 

update:

lepiej ćwiczyć enga i ściąganie wszelkich pojazdów

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że stacjonarny sprzęt przeciwlotniczy(że se go ta fachowo nazwę bo nie pamiętam jak się nazywa :) ) Jest chyba niezniszczalny. Wsiadłem do takiego na jednej mapce i zacząłem sprawdzać co to potrafi. Byłem ostrzelany z heli, jetów, wleciał ktoś we mnie a to to stało i nic i dalej naparzałem. Oczywiście byłem posądzony o psucie zabawy bo nie mogli polatać choć z moją skutecznościa nie było wcale dobrze. Chyba że oni tak trafiali we mnie że nic sie nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...