Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Faktem jest że stacjonarny sprzęt przeciwlotniczy(że se go ta fachowo nazwę bo nie pamiętam jak się nazywa :) ) Jest chyba niezniszczalny. Wsiadłem do takiego na jednej mapce i zacząłem sprawdzać co to potrafi. Byłem ostrzelany z heli, jetów, wleciał ktoś we mnie a to to stało i nic i dalej naparzałem. Oczywiście byłem posądzony o psucie zabawy bo nie mogli polatać choć z moją skutecznościa nie było wcale dobrze. Chyba że oni tak trafiali we mnie że nic sie nie działo.

 

To jest mega OP sprzęt i na prawdę można tym masakrować heli, jety i czołgi. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usas/saiga/dao to największe nieporozumienie w tej grze. Ludzie idą na łatwiznę, pełno fragołapów można spotkać z tymi broniami na ciasnych mapach. Powinni usunąć explosive rounds z multi, tak jak usunęli w BC2. Tak w ogóle to mieli podać informacje na temat patcha w tym tyg. Mam nadzieję, że nie polecą sobie w kulki i pochwalą się czymś dzisiaj

 

Nowy trailer z B2K (Going Back to Karkand #5)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=xjTmieRMKjo

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlicza Wam battlelog pkt ?? bo kurde 3 godzine siedze i mam caly czas to samo ;/ W grze nawet awansik polecial a na battlelogu bez zmian, wchodze na jakis server to ciagle to samo ;/ w m240b mialem juz holo, wchodze na server a tu lipa ;/ i znowu bede musial zaczynac od poczatku ;/ juz sie wpienilem dzisiaj ;/

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie miałeś crasha gry to nie powinno być problemu ze zliczaniem. Z czasem ci zaktualizuje. Znajomy miał podobnie + pomimo że grał, na battlelogu pokazywało go offline.

 

 

Niedługo wyjaśni się sprawa z PB i FXAA Injector. Panowie GGC-Stream nie mają nic przeciwko temu rozwiązaniu. Admin GGC w tym temacie ma niedługo dać znać czy bez strachu będzie można używać tej formy AA i reszty filtrów tam zawartych. Może i samo DICE w którejś tam poprawce wprowadzi możliwość wyboru FXAA w grze. W końcu sam silnik na to pozwala.

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlicza Wam battlelog pkt ?? bo kurde 3 godzine siedze i mam caly czas to samo ;/ W grze nawet awansik polecial a na battlelogu bez zmian, wchodze na jakis server to ciagle to samo ;/ w m240b mialem juz holo, wchodze na server a tu lipa ;/ i znowu bede musial zaczynac od poczatku ;/ juz sie wpienilem dzisiaj ;/

 

Oj Buziak, Buziak... "Luzuj gatki'' ;) Jak to unimorek powiedzial ;)

 

Za godzine, dwie Ci zuaktualizuje, mialem tak samo, godzina, dwie, czasami nawet 8 godzin ;) Jak by co to mam prozac w domciu ;)

 

Jeżeli nie miałeś crasha gry to nie powinno być problemu ze zliczaniem. Z czasem ci zaktualizuje. Znajomy miał podobnie + pomimo że grał, na battlelogu pokazywało go offline.

 

 

Niedługo wyjaśni się sprawa z PB i FXAA Injector. Panowie GGC-Stream nie mają nic przeciwko temu rozwiązaniu. Admin GGC w tym temacie ma niedługo dać znać czy bez strachu będzie można używać tej formy AA i reszty filtrów tam zawartych. Może i samo DICE w którejś tam poprawce wprowadzi możliwość wyboru FXAA w grze. W końcu sam silnik na to pozwala.

 

Mozesz to wyjasnic bardziej doglebnie? O co chodzi? Szczegolowo prosze ;)

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Buziak, Buziak... "Luzuj gatki'' ;) Jak to unimorek powiedzial ;)

 

Za godzine, dwie Ci zuaktualizuje, mialem tak samo, godzina, dwie, czasami nawet 8 godzin ;) Jak by co to mam prozac w domciu ;)

 

 

Wszystko bylo by spoko ale dzisiaj mialem dzien wolny ;) wieczorem wpadaja znajomi ... a jutro przyjezdza tesciowa wiec raczej nie pogram :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 21 wszystkich z listy poniżej proszę dobić na serwer. Resztę proszę o pogranie z nami :D

 

skład 1.

 

Drunk_ZoZol

unimorek

markov

blue

m4lyy

Yoshiktk

ath

bielski

 

 

drugi skład

 

hans15336

buziak

Julo

Powerslave

Kaluzaaa

Wpisdu

blck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 21 wszystkich z listy poniżej proszę dobić na serwer. Resztę proszę o pogranie z nami :D

 

skład 1.

 

Drunk_ZoZol

unimorek

markov

blue

m4lyy

Yoshiktk

ath

bielski

 

 

drugi skład

 

hans15336

buziak

Julo

Powerslave

Kaluzaaa

Wpisdu

blck

 

Dodac mnie Battle log

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usas/saiga/dao to największe nieporozumienie w tej grze. Ludzie idą na łatwiznę, pełno fragołapów można spotkać z tymi broniami na ciasnych mapach. Powinni usunąć explosive rounds z multi, tak jak usunęli w BC2. Tak w ogóle to mieli podać informacje na temat patcha w tym tyg.

 

 

Zgadza sie , Drunk_ZoZol dzis mnie poczestowal pare razy z USAS 12 , dzwiek jak z dzialka przeciwlotniczego ,

ta bron powinna byc ZABRONIONA przeciwko uzytkownikom PPC ;)

 

 

Co do Karkand to sie zapowiada zdecydowanie najlepsza mapa z dotychczasowych , sentyment robi swoje

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

Czy BF III pójdzie na ultra detalach na tym sprzęcie?

 

Zestawy komputerowe na Sierpień 2011 | PurePC.pl

 

Jeśli nie, to co trzeba zmienić?

 

 

Zeby miec w BF3 w Singlepalyer w ustawieniach Ultra okolo 60 fps styknie chyba Radek 6970 , do Multiplayera potrzebna juz mocniejsza karta

np GTX 580 , ten zestaw co podales z dwoma Radeonami 6870 bedzie szybszy od wypasionego GTX 580 wiec do BF3 w sam raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skład 1.

 

Drunk_ZoZol

unimorek

markov*

blue*

m4lyy*

Yoshiktk

ath*

bielski*

 

Proszę o kontakt na TS osoby zaznaczone gwiazdką. Trzeba się zarejestrować na battlefield.gigabyte.com i dołączyć do

 

http://battlefield.gigabyte.com/en/cups/teams/50-purepc-pl

 

Proszę o szybką reakcje! Inaczej nic z tego nie bedzie, liczy się prędkość założenia teamu z pełnym składem...

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz to wyjasnic bardziej doglebnie? O co chodzi? Szczegolowo prosze ;)

 

Silnik Frostbite 2 wspiera cztery rodzaje Anti Aliasingu: FXAA, MSAA, SRAA, TSAA, każdy ma swoje wady i zalety. W BF3 bawiąc się AA do dyspozycji mamy MSAA. FXAA Injector pozwala "włączyć" w BF3 dodatkowo efekty post processingu (można upiększyć grę bawiąc się kolorkami, wyostrzyć obraz itp.) w tym także anti aliasing FXAA, który to daje równie dobre rezultaty wygładzania zjadając tym samym mniej fps/pamięci niż MSAA. Cały ten bajer można modyfikować edytując plik injFX_Settings.h i zmieniając wartości przy efektach. Problem jest taki, że nie wiadomo czy PB przypadkiem nie zbanuje za używanie tego narzędzia.

 

Edytowałem swój poprzedni post (link poniżej) i wkleiłem parę screenów z nowej wersji FXAA Inj (FXAA Injector v4). Już nie daje tak po oczach, bardzo sympatycznie się gra z tą nowszą wersją. Łatwiej dostrzec wrogi pojazd z powietzrza. Na screenach widać różnicę w fps między MSAAx4 a FXAA z sharpen itd. Na FXAA Inj. gra wygląda o niebo lepiej i jest więcej klatek. Ponoć małe różnicę są na dobrych kartach między wł. FXAA a wył., u mnie cienka grafika więc i różnice spore. Samo AMD zaleca korzystanie z FXAA (które to jest patentem nvidi) w bf3.

 

www.forum.purepc.pl/findpost-t246690-p3672113.html

 

Edit:

W przyszłym tygodniu nareszcie PATCH! ;D (Battleblog) "we’re removing the so called “negative mouse acceleration” - Yeaaaah ;d Teraz pytanie ile będzie zajmował, 4Gb? ;D

Edytowane przez vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wrocilem do domu, konto zarejestrowalem juz jakis czas temu, o czym Ci wspominalem. Niestety do sq juz dolaczyc nie moge, /Join team No changes possible, because this team is already signed up for this cup./, szkoda.

 

Dokladnie... [gluteus maximus].. ja takze nie moge juz dolaczyc, a zarejestrowalem sie dwa dni temu...

 

Join team

No changes possible, because this team is already signed up for this cup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem że nadal są 2 grupy tylko zgłoszone. Myślę że mogę rozwiązać tą grupę, i założyć nową po prostu.

 

Nadal nie widzę nic w regulaminie apropo zabawek podczas gry... wygląda na to że wszystkimi unlockami można się bawić... ;>

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę rozwiązać grupy, póki są w niej gracze. Muszą po kolei odchodzić z grupy.

 

 

No to panowie, kto jest w tym teamie, niech wychodzi, i zalozy sie nowy, poki jest weekend. Ja wracam kolo 22-23, licze na jakies granie.

 

Spoko, ale nie da się wyjść z teamu, ponieważ wyskakuje taki komunikat.

 

Leave team

No changes possible, because this team is already signed up for this cup.

ZoZol napisz do supportu GB, aby skasowali team lub umożliwili edycję bieżącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...