Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, leże w krzakach ;D

 

Wbij na serwer, zobaczysz jak leże :)

 

Unimorek stwierdził bardzo miłą rzecz (przynajmniej dla mnie) - "ZoZol jest idealnym przykładem na to, że nie trzeba mieć mocnego kompa, a wystarczy skill" - czy jakoś tak :D

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Drunk_ZoZol_PL/stats/288841574/ jakbyś nie mógł mnie znaleźć... [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj najnowsze stery do grafy.

 

Zagrałem tylko dwie krótkie próbne bitwy ale u mnie wszystko w porządku po patchu.

 

BTW dziś wyszło 11.11a do graf AMD i m.in. są jakieś poprawki odnośnie BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś kto ma 2500K-2600K wypowie się czy warty instalowania ten patch? Pozdrawiam.

 

Warty czy nie, jest obligatoryjny. Nie wiem czy to placebo, ale moze gierka troche szybciej sie laduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś kto ma 2500K-2600K wypowie się czy warty instalowania ten patch? Pozdrawiam.

 

Zadnych pozytywnych roznic nie odczulem :( obecnie mam wylaczone HT gra osiaga ten sam Framerate ale jest jakby ciut plynniej

mapy laduja sie chyba z taka sama predkoscia , za to z polaczeniem/wbiciem na servery mam teraz 2x wiecej problemow

a to rozlacza podczas ladowania mapy albo wywala jakies bzdurne errory :/ po chu...u usprawnili gre .

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten patch - tyle zmian, tyle MB, a jakoś nie widać różnicy. Z rakietami TV chyba poczekają na koniec - jak już graczom będzie to wisiało. Jak były bezużyteczne, tak są. Nie ma nawet możliwości zdetonowania tego szajsu po odbiciu się od heli wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czarny ekran, dźwięk jest :-( wersja RUS -> PL

 

EDIT:

 

sciagnac - rozpakowac

 

http://w486.wrzuta.pl/plik/50funBTV2hq/loc

 

do

 

Battlefield 3\Update\Patch\Data\Win32\Loc:

pl.sb

pl.toc

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest ale po tym patch idzie mi tragicznie ;/ nawet takie kampienie jak Zozol nie pomagało :( i na jednej mapce miałem cudny wynik 0 - 7 na następnej było ciut lepiej ale bez rewelacji ;/

 

 

co do płynności to mam wrażenie że jest gorzej [2600k] ale to dziś trochę dłużej pogram to się wypowiem oficjalnie

ładowanie [mimo ze mam na ssd] chyba bez zmian a nawet chyba ciut gorzej [ale ze stoperem nie siedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jakbyś nie mógł mnie znaleźć... [;

 

... i kiedyś Cię znajdę w tych krzokach :D... to chyba jakiś czit/hak że w krzokach można takie staty nabić? :legal:

 

ostatnio wieczorem coś ciężko było się wbić na klanowy serwer, ale jeszcze koło łikendu spróbuje...

 

no a gra po patchu fucktycznie wywala się częściej niestety ---> new patch incoming ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, to zazdrość/złość czy coś? :D Bo tak każdy o tym kampieniu w krzakach mówi, jakbym serio kiedykolwiek kampił... ;D

 

O 21 chciałbym, by cały 1 team w gigabyte się zebrał. Będę czekał na Was najpóźniej do 23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hans15336

Dzięki za radę teraz wszystko działa ok, że dało mi kupić tą ruską wersje :(.

 

Ciekawe do którego patcha będą uaktualniać te lokalizacje...

 

Btw, jak zmienić czułość myszki w pojazdach albo samolotach? Bo jak zmieniam samą czułość to nic się nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem po patchu. Mam podłączony pad od x360 i jak jeżdże czołgiem to mi wibruje, przez co lata po całym biurku jak oszalały. W opcjach nie znalazłem możliwości wyłączenia wibracji i pozostało mi odłączenie pada, ale używam go do latania i nie widzi mi się go podłączać i odłączać w zależności co robię w grze. Może ktoś wie jak rozwiązać ów problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, info dla tych co uzytkuja ruska wersje.

Mialem przyciecia bo nie dociagalo mi en_US i pl_PL bibliotek.

 

Dobrze ze ja mam 2 konta, jedno PL i RU, tak wiec przelogowanie i mam wszystkie biblioteki. Feel the pain tych co nie maja. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unimorek stwierdził bardzo miłą rzecz (przynajmniej dla mnie) - "ZoZol jest idealnym przykładem na to, że nie trzeba mieć mocnego kompa, a wystarczy skill" - czy jakoś tak :D

 

 

Zozol raczej nie kampi.. :) a co tego mojego stwierdzenia to średnio pamiętam aby tak mówił, ale w sumie mogę potwierdzić :)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś tak, jak przyznałem się że po wyjściu z metra mam średnio 15-25fps a chwile przed zabiłem 3 typków co się na mnie czaili od dłuższej chwili. [;

 

ememiks - czasem serio trzeba odpocząć. :D mimo wszystko machanie łapą w tę i tamtą męczy jak niewiadomo co.

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale co tu znosić? o.0 Przed patchem się dało grać, a teraz tym bardziej nie ma spadków takich, by się rzucały w oczy. Jedyne co mi przeszkadza w grze to lagi. FPS trzyma praktycznie poziom bez spadków. min. 30 maks 45. i najczęściej jest właśnie 35-40 fps. Przed patchem leciały spadki nawet do 5-12fps, co faktycznie przeszkadzało, ale teraz nie ma o tym mowy. :) Więc szczerze nie wiem o co Wam chodzi :D Może mam streamować swoją grę? Tylko wtedy to na pewno wydajność spadnie o parę(dziesiąt) ładnych %

 

Jeżeli od 21 do 23 na TS nie pojawią się wymienione osoby - zostają niestety wyrzucone, ze względu na brak jakiegokolwiek zaangażowania/chęci gry w Cup. Wtedy wchodzą osoby z 2 grupy. Hans, Kucyk etc.

 

Ath

m4lyyy

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...