Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadzają, ok. Ale dlaczego nie można pograć nawet w singla? Nie dość, że słaby to jeszcze wtedy gdy by się przydał (brak połączenia z serwerami origin) nie można zagrać.

 

Czemu nie można? Ja właśnie gram. Choć tyle !*&^%$#@ nie rzuciłem już dawno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam origin, ale na fife 12 i sądzę, że naprawde o wiele wiele lepiej by było na steamie, a takto tutaj można powiedzieć, że im serwery nie wytrzymują... człowiek kupuje orginał, a jest traktowany jako pirat bo nawet sobie pograć nie może <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karkand jest jak najbardziej OK ,teraz dopiero czuc czym jest BF3 cale mnostwo zakamarkow tym samym multum mozliwosci obrony skradania sie itp ,szkoda troche ze ograniczyli mape po drugiej stronie rzeki , doslownie 20 m od flagi koniec mapy :/

Na moim sprzecie w niektorych miejscach widac spadek framerate do 70fps , dotychczas w ustawieniach Ultra/High najmniej co widzialem to 85fps stad nasowa sie wniosek ze przy wiekszych i bardziej rozbudowanych mapach potrzebny bedzie extra szybki GPU .

 

Ogolnie oceniam te wydanie Karkandu wyzej niz Grand Bazar i Przeprawe przez Sekwane .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz mam cos takiego

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'paniczmax' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006 oczywiście zrobiłem update PB i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo jakiś czas temu.Wszystko wywalałem i instalowałem odnośnie Pb jak się tylko dało i nic.Brakowało procesu PnkBstrB.exe i mimo że powinien być odpalony po instalacji to nic z tego nie wyszło.Zrobiłem restart kompa i poszło :damage_wall: :blink:

A #&%^#%* origin ruszył.Nie raz człowiek ma ochotę cofnąć kasę za grę bo więcej nerwów z nią jest niż przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj na allegro klucz do B2K od CD-keye do gier, klucz do diablo 2,3; rift, klucze do gier, karty do gier online no i w aukcji było jasno i wyraźnie zaznaczone że klucze od razu

dostępne po wpłacie przez "płacę z allegro" - ta jasne ... wysłałem do gościa wiadomośc na GG po czym uświadomił mnie że klucze

będą może wieczorem lub jutro... czas realizacji 24h... o 12 mija jego czas - powiedzcie mi czemu tak ludzi ostatnio naciągają?

Allegro schodzi na psy i jak potem się nie denerwować - kupujesz coś - jasno jest napisane że klucz dostepny po czym kiszka.

No negatyw jak się patrzy mój pierwszy w historii od 7 lat.

 

Pisze to dlatego iż nie wiem czy nie macie tego samego problemu i jak co to nie polecam tego sklepu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wrazenia po wzgledem:

 

- płynnosci dzialania gry (ponoc mapy dzialaja wolniej niz te z podstawki, a wygladaja gorzej pod wzgledem jakosci tekstur);

- slabych map z podstawki, w opinii osoby dla ktorej, z podstawki grywalne i dajace frajde byly mapy - metro, seine i kharg;

- dobry ten dlc czy nie?!

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf2 to to nie jest, ale i tak nie jest źle

 

Dlc oceniam średnio zresztą jak całą grę, karkand trochę za jasny, w bf2 był ciemny, zamglony a tutaj słoneczko 0_o

Edytowane przez v3n90m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie 50zl to nie majatek, ale jednak troche kasy, tym bardziej jesli mowimy o 4 mapach - nowe bronie i jakies dogtagi to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie w bf3. Dlatego jestem sklonny olac ten dlc, jesli nie wykonali mega dobrej roboty, a mapy nie ociekaja klimatem i nie sa super grywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia nowych graczy nie znających map z wcześniejszych odsłon BF, mapy są ogromne i robią o wiele lepsze wrażenie niż te z podstawki. "Weterani" zauważą zmniejszenia map, dodane flagi celem zagęszczenia rozrywki dla piechoty i najsłabszą wersję Wake Islan. Po za tym destrukcja dział tu lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w BF2 ale z tego co oglądałem na YT to właśnie wake island wypada dosłownie marnie...

 

PS. dzięki za minusiki -.-

 

 

. żałuje że kupiłem ten dodatek przez allegro gość sprzedał 50 kluczy...

mogłem kupić przez origin no cóż człowiek uczy się na błędach.

 

Panowie - jaka jest najlepsza bron dla odpowiednich klas żołnierzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...