Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jak na 800? skoro w SP masz do wyboru: 125,200,250,333,500,1000

 

żeby nie było OT to wspomnę tylko ze dodatek jeśli chodzi o mapki jest bardziej dynamiczny, imo dobrze ze zagęścili "flagi" bo nie ma przestoju i takich miejsc jak np "schody w metrze" gdzie walka stoi w jednym miejscu przez większość mapy ;) choć faktycznie dostać kulkę z niewiadomego kierunku obecnie to nie problem ;)

 

A no faktycznie :P pokickalo mi sie DPI z sondowaniem, to drugie mam na 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham origin, przeglądarkę i BF3.exe jak ta święta trójca potrafi człowieka wk.... Dwa dni działają bez problemu po kilka godzin, a potem wywalają się w tak radosny i nieprzewidywalny sposób, na tak wiele różnych sposobów, za każdym razem inaczej. Cała ta trójka jest tak niedorobiona, że szkoda nawet o tym pisać. Dziś od godziny 15 zaliczyłem crash serwera na którym grałem, błąd BF3.exe i czarny ekran i zwiechę kompa.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z wywalaniem gry do pulpitu... wiem że prawie wszystkim wywala tyle że u mnie jest to za każdym razem..

Pogram w kampanie ~1min i koniec, pulpit. Nie ma wpływu czy sprzęt z podpisu kręcony czy nie, system win7 32bit, świeży.

BF3 mam z ruskim cdkeyem, wersja czysta czyli ruska, także ingerencji spolszczającej w pliki nie było...

Próbowałem na sterach najnowszych i ze 4 starszych też. Naprawiałem instalacje ale nic nie pomogło..

 

Macie jeszcze jakieś pomysły??

 

Dzięki i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo cała seria battlefield to beta wersja i dopiero po roku patchowania mozna grac w nią bez problemów, tez uzywam myszki g500 i nie mam problemów ale nie korzystam z sterowników logitecha tylko z windowsowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario2k

 

Pewnie zeby amerykanie rozumieli co jest grane ;p

Przeciez do tego krzycza z akcentem imitujacym rosyjski

I chyba calosc ich voiceoverow jest po angielsku, przynajmniej w angielskiej wersji jezykowej. Jakiej uzywasz?

 

@ath

 

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yngwie

 

Zle to opisalem , moj problem w tym ze od czasu uruchomienia Karkandu ruskie gadaja tak samo jak Amerykanie

bez Accent'u cos sie musialo skopac w mojej instalce albo Karkand tak ma ze sie ruskie nauczyly poprawnie gadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalałem jeszcze B2K, ale przeglądając screeny i filmiki z PC to w całym dodatku jedynie Oman wychodzi jako tako z twarzą. Okropna kolorystyka na pozostałych mapach, ciemno i szaro jak w [gluteus maximus], sharqi bez 3D spottingu to chyba raj na ziemi dla snajperów - mroczna mapa jak cholera. Nie wiem, tutaj jakiś bojkot by się przydał, tak jak z PWP było. Choć pewnie i to nic by nie dało.. Jak można tak kozackie mapy tak schrzanić, aż boję się odpalać grę, bo na low pewnie jeszcze większa tragedia jest. Poniżej dwa filmy pokazujące "piękno" bf3, gdyby tylko nie te kolory ;/

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=C7NxGzWYlgU http-~~-//www.youtube.com/watch?v=5SLECeZGUZk

Usunęliby chociaż ten spieprzony niebieski filtr

Dołączona grafika

 

Tutaj coś weselszego:

miny z powyższego filmiku

NEW Battlefield 3 EPIC 2000 Mines Zig-Zag Explosion

Edytowane przez vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gramy na karkand 32 zamiast 64.

 

32 64

 

Just days ago, DICE released a huge Battlefield 3 PC patch weighing in at 450MB, fixing a whole slew of issues (you can find a fill list of release notes here). However, some of the promised fixes didn’t make it into the patch. For instance, the tactical flashlights did not get fixed as previously promised, and neither did the change/nerf to the IRNV infrared sight. But fear not, those changes will be made in the upcoming patch DICE is currently working on.

 

Here’s a list of confirmed items/changes that will be addressed in an upcoming Battlefield 3 patch, as posted on Battlelog:

 

  • In-game VOIP addition
  • Tactical light nerf
  • Chat window changes (size, positioning)
  • New squad changes (ability to make squads)
These are just some of the issues that are being worked on, and, according to DICE, they are well aware of the huge demand for Battlerecorder in Battlefield 3.

źrodło

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmikach widać, że scena się rozwija i to dużo lepiej niż w BC2. Pozostaje więc mieć nadzieję, że wywrze to coś na DICE i dopracują szybko to co trzeba.

Póki co filtry (bądź też ustawienia serwera) nie działają w 100%, chodzi mi głównie o Infantry. Wczoraj wszystkie znalezione mapy były z ciężkimi pojazdami i samolotami :(

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Heli jedynie wykorzystując ukształtowanie terenu/chowając się za budynkami, innej opcji nie ma.

 

 

@KaszaWspraju

Czemu cytujesz info prawie sprzed miesiąca? ;]

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały problem. Kupiłem B2K przez origin, na battlelogu wyskoczyło mi, że mam dostęp do B2K, przy profilu jest znaczek B2K, lecz gdy chcę wejść na serwer gdzie grana jest mapa z B2K, wyskakuje mi komunikat, żeby zakupił DLC. Wylogowałem się z origin i nadal bez zmian. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz znczek b2k to chyba tylko kwestia czasu, poczekaj jeszcze trochę, powinno w końcu zatrybić.

 

@Kasza

np ;] Z tych 4 wymienionych, głównych, zmian to chyba tylko im chat wyszedł, ale przecież to DICE ;/ Myślałem, że z B2K jakiś patch wyjdzie, w tym nowe commo rose. Niestety.. :(

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba swoje odczekać, kasę z PP to łyknęli od razu, ale pograć to nie można. Raczej nie jest to wina przeglądarki sprawdzone na IE, FF, Chrome i to samo :(

 

Edit: działa B2K 8)

Edytowane przez czeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B2K masz już na dysku, Ostatni patch zawierał to dlc

 

Zna ktoś komendę na zmianę opcji "Mesh Quality"? Chcę przy pomocy programu Autohotkey ustawić pod przyciski klawy zmianę tego ustawienia z LOW na HIGH, aby pominąć włażenie do menu. Na słabych grafikach mesh quality zjada trochę fps a przy ustawieniu HIGH/ULTRA nawet z 800m widać znaczniki nad piechotą latając jetem, oczywiście jak się wcześniej zaznaczy kogoś.

 

Edit

Wszystko jasne. Nie ma możliwości zmiany mesh quality za pomocą konsoli, szkoda :(

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. DLC nie mają podziału regionalnego. Jednak mogą być problemy forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=152&t=40656

 

Edit

Znajomy ma RU z allegro, właśnie kupił klucz z moonqq.pl i aktywowało mu B2K na koncie, więc z empikiem powinno również działać.

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też nalicza, grając pojazdami, pkt. do klasy żołnierza zamiast do pojazdów? Nie wiem czy wcześniej tak było, teraz dopiero zwróciłem na to uwagę. Latając jetem jedną rundę pkt lecą mi w pojazdy, natomiast następną np w assaulta, gdzie całą rundę spędzam w powietrzu w odrzutowcu (nie nabija mi wtedy pkt za unieruchomienie i zniszczenie wrogich jetów, pasek postępu odrzutowca nawet nie drgnie).

 

Reklama BFa od Freddiego Wonga

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Zo5-XpQ5Jkk

Frostbite 2.5 ;]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6kIAcEJ3R9Y

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...