Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

To zamiast grac conquesty graj rusha, team DM czy squad DM. Zapewniam Cie ze przy squad DM czesto dwie sekundy po respie bedziesz gryzl piach...

Tam sie dzieje i to duzo

Co do rush, spawn na teamie zalezy od ustawien serwera.

Mozesz ustawic w filtrze czy chce wiecej czy mniej osob.

 

Co dow ielkosc map... Mysle ze przy rushu sa dosc zblizone...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za jaja grałem przed chwilą wyskoczyło mi "You were disconnected from EA Online (1)" Okej, patrze na moje konto a tam czystka... jak bym ani razu gry nie odpalił zostały zdobyte nieśmiertelniki i misje z CO-OPa.

Co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie spodziewałem się następcy Bc2. Wiem to inna seria no, ale myślałem że jakoś to będzie. Dla mnie w grze za mało się dzieje w porównaniu z Bc2. Mapy są za duże i dobiegnięcie gdzieś trwa i trwa a do tego nie można się respić na każdym ze squadu i tak pół gry przebiegam. Jak włączyłem z powrotem Bc2 to na rush'u jest taka jatka że w porównaniu z Bf3 to tam się nic nie dzieje. Pomijam kwestię leżących kamperów którzy nic nie robią oprócz tego, w Bc2 było ich jakoś mniej albo łatwiej było takiego gościa znaleść. Jak już podłożę ładunek to nie ma chętnych do pomocy w obronie tylko walą do innych żeby punkty nabić to samo z przeciwną drużyną żeby rozbrajać. Zero gry zespołowej tylko gonitwa na fragi. Czuje się prawie jak bym za młodu grał w Quake'a. Jest tego jeszcze trochę, ale nie chce mi się już wymieniać. Przychodząc z pracy chcę się przy grze zrelaksować tak jak to jest z Bc2 a nie tylko bardziej wkurzać. Niestety dla mnie jest Bc3 i mam nadzieję że ta gra wyjdzie.

 

Po całym dniu grania odczuwam to samo. Do tego brakuje mi takiej eee... 'klarowności' rozgrywki, mam wrażenie wszech otaczającej dzikości, wszędzie coś się wala, ogromna ilość przeszkód, tunelików, krzaczków, wnęk w ścianach czy błysków, jednak paradoksalnie mało jest akcji (no chyba, że chodzi o biegi długodystansowe). Przy całej wielkości tych map, brakuje mi takiej ee.. wolności i lekkości charakterystycznej dla battlefilda 2, gdzie daną flagę można było zdobyć na dziesiątki sposobów. Postaci też jakoś dziwnie się błyszczą i jakby znikają(?). Bardzo irytujące jest również naliczanie punków, co chwile coś nalicza, 'i mryga i nawala' po oczach, po czym wyskakuje komunikat o jakimś odznaczeniu tudzież baretce - jeden wielki oczopląs. Generalnie twórcy za dużo uwagi poświęcili oprawie, a za mało polepszeniu grywalności. Ja się czuję przytłoczony :P Moi znajomi również mają zbliżone opinie na ten temat...

 

Teraz o grafice słów kilka. W chwili obecnej dysponuję sprzętem nieco ponad minimalne wymagania, który pozwala mi na w miarę płynną grę przy roz. 1440 i zniżonych detalach, ok tylko czemu grafika wygląda jak poszarpana kupa (gorzej niż 5-6 lat temu)? Aż strach pomyśleć jak wygląda na kompach identycznych z minimalnymi wymaganiami... Jak to jest, że bfbc2 chodzi na full hd z przyzwoitymi ustawieniami i z ładną grafiką, a tu ledwo idzie na 1440 z brzydką, tragiczną grafą? Ja rozumiem, że gra jest super elo, jazzy i trzeba też mieć taki komputer, tylko po co wypisują tak niskie wymagania sprzętowe, a tak to aż nie przystoi wciskać takie coś.

 

Reasumując jestem zawiedziony. Liczyłem na godnego następcę Battlefielda 2, z ulepszona fizyką i grafiką, tu jednak znacznie przedobrzyli. Battleloga i połączenie z przeglądarką pominę milczeniem. Moja ocena to 4/10, przy 9/10 dla bf2 czy 7/10 bfbc2. A teraz czas na minusiki \/

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens

 

Rozumiem twa gorycz , pierwsze 20 godzin to byla nerwowka dla wiekszosc graczy ktorzy przeszli z BC2 , poswiec czas na jedna mape

jak sie obegrasz bedzie OK na poczatek proponuje Przeprawe przez Sekwane latwo sie ja ''nauczyc'',

tylko nie zaczynaj gry na Karkandzie bo sie mozesz totalnie zniechecic .

Karkand jest wspaniala mapa ale dosc trudna z racji ogromu zakamarkow gdzie mozna przykampic .

 

Co do jakosci grafiki , to chyba cos nieteges z twoimi oczyma :/ lekko 8/10 osob twierdzi ze BF3 na Low wyglada prawie jak BC2 na max detalach

ilosc detali w BF3 jest na oko od 2 do 3 razy wieksza niz w BC2 , ( grafika to nie tylko kolorki/textury ) zlozonosc obiektow/modeli itp jest na bardzo dobrym poziomie.

Dodac nalezy ze z ustawieniami na LOW wyglada naprawde ok jedynie cienie sa strasznei poszarpane i warto je zapodac na medium.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekko 8/10 osob twierdzi ze BF3 na Low wyglada prawie jak BC2 na max detalach

 

Bo to jest fakt a nie przypuszczenie. ;>

Ja od pierwszej minuty odnalazłem się w bf3 po przejściu z bc2, identyczna mechanika gry, inne mapki także szoku nie było.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bc2 znudzilo i to strasznie po 100h grania, wieje tam nuda jak dla mnie, przed BF3 probowalem cos zagrac ale poprstu nic ciekawego tam nie znalazlem. Na Bf3 mam prawie 100h i gra mnie zassysa na maxa :) jak dla mnie jest git :) Brak akcji ?? w ktorym miejscu, no chyba, ze sie mapy nie zna to sie nazeka na brak akcji, czasem jest jej az za duzo :)

Edytowane przez Buziak
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to takie call of duty z technologią frostbite.

Mapy są za duże (...) mało akcji

 

Tak, Twoje posty mają wiele sensu :rolleyes:

 

To nie jest następca BC2, będzie nim BC3. Rozumiem, że gra może nie podobać się z jakiegoś powodu. Nie rozumiem tylko jak można wrzucać ją do tego samego worka co CoD tylko dlatego, że nie spełnia nieuzasadnionych oczekiwań.

Edytowane przez alCatraz
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alCatraz: chodzi mi o rozgrywkę jest taka jak w Cod czyli głupia napier...a o celach misji nikt nie myśli tylko o tym żeby się dobrze skampić i onanizować się wynikiem k/d.

 

Dobra ja już kończę wypowiedz z wami na tym etapie bo po co się kłucić jak dla was masakra to bieganie przez pół gry. Tak czy inaczej pozdrawiam ten wątek i graczy bo każdy ma prawo do własnego zdania.

Edytowane przez sPiDeK
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sPiDeK

 

Daj juz spokuj , to ze ludzie nie wykonuja misji to wina gry . tak ? czy moze graczy ktorzy graja dla frag i pkt

i podaj swojego nicka w BC2 moze Cie uceluje na Atacama Desert ;)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po całym dniu grania odczuwam to samo

 

Pograj troche dluzej. Poczytaj moje posty na poprzednich stronach sprzed dwoch miesiecy jakie zale wylewalem, a teraz nie moge sie oderwac od gry :) Edytowane przez kucyk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alCatraz: chodzi mi o rozgrywkę jest taka jak w Cod czyli głupia napier...a o celach misji nikt nie myśli tylko o tym żeby się dobrze skampić i onanizować się wynikiem k/d.

 

Dobra ja już kończę wypowiedz z wami na tym etapie bo po co się kłucić jak dla was masakra to bieganie przez pół gry. Tak czy inaczej pozdrawiam ten wątek i graczy bo każdy ma prawo do własnego zdania.

 

 

Jak narazie Twoje argumenty w zadnym stopniu do mnie nie przemawiaja poniewaz to samo tyczy sie BC2. Najwieksza roznica, do ktorej trzeba sie przyzwyczaic to strzelanie, bo w bc2 w porownaniu do bf3 jest dziecinnie proste.

 

Jak zaczynalem grac tez mialem ubitych po 10-15 na runde a teraz moge zrobic 40, odrazu zaznaczam, ze RUSHa na ogolnych servach nie gram bo mi sie ten tryb nie podoba w BF3 :) ale za to CQ nadrabia wszystkim. Squad Rush jest fajnym trybem no ale to juz TS i znajomi ;) my czasem sobie tak zagramy z ludzmi z forum :)

 

Jak dla mnie to narazie nie podales zadnego konkretnego argumentu, zeby twierdzic, ze gra jest slaba.

 

A moze te odczucia sa przede wszystkim kierowane nie sama rozgrywka a tym jak gierka chula w porownaniu do bc2 ;) ??

Edytowane przez Buziak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skopiować update bez ściągania go 2 raz? Skopiowałem folder update ale dalej origin chce zassysac z netu patch.

 

edit:

rozwiazaniem jest PPM w ikone w originie i napraw instalacje...

Edytowane przez venat0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zmodyfikował FXAA Injector, można dokonywać korekcji kolorów z wyłączonym FXAA. Niestety nie na każdej mapie wygląda to dobrze. Na niektórych podstawowych mapach tylko wzmacnia niebieski filtr, ale zawsze można wyłączyć te narzędzie wciskając Pause/Break na klawie.

 

więcej zdjęć - imgur.com/a/Bak22 (screeny zrobione są na różnych ustawieniach pre_sharpen, reszta standardowo z v5 bądź minimalne zmiany w tonemap)

 

FXAA Injector v4 - mediafire.com/?rilmyvolj0oevbh

FXAA Injector v5mod (działający bez FXAA)- mediafire.com/?75ioxk0plokeai4

 

Tutaj przykładowe ustawienia i screeny gościa z forum EAUK, polecam śledzić ten temat.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=_glnMxV3JBo

Edytowane przez vinoo
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj padlem, piewrszy raz gralem z tak nieogarnietym teamem...

Na metrze sniperem szybki rajd podlozone B, trzech kolesi z G18 probujacych rozbrajac, przeskok przez plot krotki sprint podlozone A...

Minuta trzydziesci 1500 pts... i zdobyta baza.

Mysle sobie jest dobrze szybko pojdzie...

 

Jakze sie mylilem... oj jak bardzo...

Kolesie polozyli sie z rkm w tunelu i prowadzili walki tak jakby bronili a nie atakowali...

Serio, ale jakos jak patrze po graczach to najwiecej lamusow gra supportem.

Rzozstawic rkm albo mortar i jazda... wszystko w [gluteus maximus] maja ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło by gdyby zmieniono punktację za zdobytą flagę bądz mcom - dali by ze 1500 lub 2000 punktów i każdy by się bił o zdobycie taka jest prawda a tak to nawalaja ludzie jakby w cs-a grali.. ciezko trafić dobry server a jak już się trafi ( z napisem no usas/rpg/mortar itp )

to dzieci i tak latają z usas bo admina brac i walą do ciebie nawet z 2 metrów z broni RPG ! ja to czesem mam ochotę monitor przez okno

rzucać jak widzę takie coś

ps. strike to karkand jest super - i nie rozumiem ludzi którzy narzekają na bf3 prawda jest taka że

wszystko zależy od graczy na serverze.

 

Sam grałem w BC2 i to dość sporo i już nigdy do niej nie wrócę - bf3 miażdzy system.

zakamarki, <span style='color: red;'>[ciach!]</span>łki, przeszkody tego właśnie było trzeba, na strike to karkand czuje się

prawie jak w prawdziwym mieście bo tak naprawdę wygląda bita wszystko powinno być dostępne,

mnie nawet na tej mapie campey nie przeszkadzają bo właśnie do tego jest stworzona snajpa,

nózki luneta by się kurna położyć i pościągać tych którzy nie umiejętnie latają po mapie

 

tego mi brakowało , w grze jest cieżko i dobrze , bez zakamarków dziur budynkuów itp

to ta gra już w ogólę by była podobna do cod itp

Edytowane przez SubMaFioZo.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko ze dobre serwery, o jakich mowisz, maja automat, ktory wyrzuca osoby ktore uzyja broni zdefiniowanej wczesniej jako zabronionej przez admina. Najwidoczniej nie trafiles na te dobre serwery, a tylko ich imitacje ;)

 

Gra jest dobra, a spolecznosc i mentalnosc graczy to nie wina DICE, tylko samych graczy, wystarczy znalezc dobry serwer, badz grac z ekipa, ktora walczy o cele mapy. W kazdej grze sa lowboby, badz statwhores, wiec nie wiem skad ten hate akurat na bf3.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...