Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Gry ze steam'a maja problem z dzialaniem po czyms takim...

 

Heh? To jest właśnie piękno Steama, jedna z największych zalet, że gry działają od kopa na nowym systemie, wszystkie wpisy się dodadzą przy pierwszym odpaleniu Steama, i ew. doinstalują się jakieś paczki typu Visual C++ czy inne śmiecie.

 

 

Co do Origina, to nie wiem jak z BF3, ale BC2 mi działała po skopiowaniu na innego kompa, trzeba było dać Download w Originie, ale jedynie coś zainstalowało i tyle. Ważne żeby ścieżki sie zgadzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam pytanie do Was.Musze postawić nowy system i póki jeszcze wszystko mam na swoim miejscu,chciał bym się jakoś przygotować żeby nie zaciągać od nowa z Origina gry przez cały dzień.Macie jakieś sugestie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeah! i tak gościu zrobił 200 fragów, za pięknych czasów jak panowała demokracja można było głosować kicki a teraz 1 troll i serwer martwy...

 

Idealny przykład nieudolności(ignorancji?) DICE. Od dawna cziterzy wykorzystują ten exploit, ale co tam, po co cokolwiek łatać.. BC2 również nie błyszczało pod względem wsparcia, ale jak pojawił się teleport hack, to raz dwa z nim się uporali..

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=s6slAC1eDQ8

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh? To jest właśnie piękno Steama, jedna z największych zalet, że gry działają od kopa na nowym systemie, wszystkie wpisy się dodadzą przy pierwszym odpaleniu Steama, i ew. doinstalują się jakieś paczki typu Visual C++ czy inne śmiecie.

 

 

moze niezbyt jasno sie wyrazilem. gry ze steama dzialaja tylko dlatego ze pogram jest w stanie sprawdzic ktorych plikow brakuje i trzeba pobrac a origin tutaj lezy. Kopiujac sam folder i potem klikajac ikone nie wlaczysz gry, najczesciej trzeba samemu uruchomic sprawdzanie instalacji, wiec "od kopa" jest tu co najmniej naciagane.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi nie wyswietla pingu w wyszukiwarce serwerow? Jaki serwer by nie byl, zawsze mam "-" w zakladce ping ;/ Jest na to jakis sposob?

 

tutaj jest sposob ustawienia w windows firewall, ewentualnie analogiczne zmiany w innym programie np eset albo w routerze

 

Battlefield 3 - Battlelog cannot see ping - Fix | TechiePortal

 

tak tylko powiem ze ja nie widze pingu w battlelog od poczatku i nie udalo mi sie tego skorygowac, moze bedziesz mial wiecej szczescia.

 

mysle ze dowiemy sie najwiecej od ciebie przemn2 jak sprawdzisz to w praktyce :wink:

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Dziś wbiłem na polski server, mapy z karkandu, squad deathmatch na 64 osoby, bez limitu osób na mapie. Ale rzeźnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nikt o tym nie pisał tutaj.

 

~Symthic.com: REAL Battlefield 3 Charts: Damage, Time to Kill, Accuracy, Vehicle, Attachments + Stats and Mechanics

 

strona zawiera wyciag z plikow BF3. Ja uwielbiam tabelki, a analiza tych danych daje przewagę na polu bitwy B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam pytanie do Was.Musze postawić nowy system i póki jeszcze wszystko mam na swoim miejscu,chciał bym się jakoś przygotować żeby nie zaciągać od nowa z Origina gry przez cały dzień.Macie jakieś sugestie??

 

Tu masz instrukcję. Zmieniałem u siebie system bo na Viscie nie mogłem nawet poprawnie uruchomic gry i wszystko poszło bez problemów.

Zresztą link do tego chyba nawet był juz gdzieś w tym temacie.

 

>>

Navigate to your origin games directory.

Copy the battefield 3 folder to your backup location.

Install Origin on the new PC.

Copy the backup back into your Origin games folder.

Open Notepad and copy paste the bellow text.

Edit the correct path to the Origin Games folder, eg C:\\Program Files

\\Origin Games\\ (Remember to double backslash "\\" instead of "\" for the

path, in both "GDFBinary" and "Install Dir" fields.

Save the notepad doc as bf3.reg, select "All Files" under the drop menu

"Save as type".

Run the registry file and add to registry.

Open Origin, it will say preparing for a while until the process completes

checking the files.

Play game.

 

Here is the text which works for my setup, my orgin games folder is under

C:\Games\Orgin Games. Edit appropriately for your setup.

Enjoy.

 

Windows Registry Editor Version 5.00

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA GAMES\Battlefield 3]

"GDFBinary"="C:\\games\\Origin Games\\Battlefield 3\\GDFBinary_en_US.dll"

"GameExplorer"="{A62587A8-42EC-4F3B-A42D-206690BAE079}"

"DisplayName"="Battlefield 3™"

"Locale"="en_US"

"Product GUID"="{76285C16-411A-488A-BCE3-C83CB933D8CF}"

"Install Dir"="C:\\games\\Origin Games\\Battlefield 3\\"

 

 

Tekst do pliku wpisu do rejestru zaczyna się od "Windows Registry Editor Version 5.00"

Bez tego nie zadziała, do tego fragmenty en_US musisz pozamieniać odpowiednio do wersji językowej na jakiej grasz.

Edytowane przez tomas13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nikt o tym nie pisał tutaj.

 

~Symthic.com: REAL Battlefield 3 Charts: Damage, Time to Kill, Accuracy, Vehicle, Attachments + Stats and Mechanics

 

strona zawiera wyciag z plikow BF3. Ja uwielbiam tabelki, a analiza tych danych daje przewagę na polu bitwy B-)

 

Było, 1, 2 + parę razy linkowane bez nazwy "symthic". Do tego masz denkirson.xanga.com/756891604/bf3/ , a także plugin better-battlelog.djbrainnrg.at/en dla przeglądarki, który zawiera statystyki broni ze strony symthic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster.

Podany powód: PunkBuster kicked player 'szczepoxx' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

 

 

Wyskoczyło to nagle ... Próbowałem aktualizować z pomocą instrukcji na stronie PB ... ale nie poskutkowało.

Czy jak bym usunął katalog PB z folderu BF3 to czy, PB próbował by się zaktualizować ? czy scrashowało by to grę ...

 

(Gra ściągana z Origin - klucz z OriginStore)

 

 

Rozłączenie z grą: wyrzucono Cię z gry.

Takie coś też. Na zmianę z poprzednim.

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOTICE The "Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors" are being looked into right now.

To jest na froncie battlelog.

 

Battlelog / Sign in

 

Battlelog / Sign in

 

http://forums.electr...-safe-play.html

 

Od dwóch dni trąbi się o PB kickach i banach w BF3. Zaczęło się przy update serwerów R18, zaraz potem ogłoszono, że to bubel i już 25-go(dziś) był R19. Dodatkowo hakerzy namieszali i mogą ręcznie banować graczy poprzez identyfikator z GGC.

 

EA zaleca na razie grę na serwerach bez PB i z wyłączonym GGC-Stream.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

:blink:

 

sluchajcie mam takie glupie pytanie.. jak mozna usunac przypisanie klawiszy danej funkcji?

bo mam teraz tak, ze za melee attack odpowiada srodkowy przycisk myszy oraz klawisz "F", ktory to "F" jednoczesnie sluzy do rzucenia granatu.

no i wiadomo czym to skutkuje w krytycznych sytuacjach ;)

nie moge usunac tego przypisania, tylko zmienic przyciski na jakies inne.

irytujace ;]

help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcisnąć i przytrzymać Esc, chyba, albo uzyj tego programiku http://bf3.realmware.co.uk/settings-editor/downloads

 

EA i dice przeszył samych siebie. Po trzech daniach zabawy z PB założyli temat : What PB error message are you getting? :mur:

Oto pierwsza dopowiedz w tymże temacie :

three days to ask for messages?

any update?

:lol2: Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...