Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj juz nie wytrzymalem, wracam o 21 do domu, chce pograc w BF i co mapa sie zmieniala na serwerze to ja dostawalem czarny ekran. na 6 gier, w 4 konczylo sie to zatrzymaniem wczytywania i restratem BF. Standardowa pomoc EA to "zainstaluj najnowsze sterowniki i wyczysc temp" i jakis kod promocyjny 15% na otarcie lez. a jutro jak wlacze to bedzie to samo... od listopada wystepuje ten g**y bug i ciagle nie wiedza co z nim zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również problemy związane z PB zostały rozwiązane. Przynajmniej ja mogę tak stwierdzić ... po kilku dniach w końcu udało się zagrać bez żadnych kicków i problemów z PB :)

 

Ale na pewno jeszcze nie jedna niepsodzianka nas czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polskie serwery to dno, nie powiem polscy gracze należa do światowej czołówki, ale zachowanie graczy adminów to dno i murzyństwo, przeskakiwanie do lepszej drużyny, kicki za zabicie admina należą do chleba dni powszedniego, banda baranów która nie dorosła do zarzadzania serwerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj juz nie wytrzymalem, wracam o 21 do domu, chce pograc w BF i co mapa sie zmieniala na serwerze to ja dostawalem czarny ekran. na 6 gier, w 4 konczylo sie to zatrzymaniem wczytywania i restratem BF. Standardowa pomoc EA to "zainstaluj najnowsze sterowniki i wyczysc temp" i jakis kod promocyjny 15% na otarcie lez. a jutro jak wlacze to bedzie to samo... od listopada wystepuje ten g**y bug i ciagle nie wiedza co z nim zrobic.

 

 

NIGDY nie miałem czego takiego, więc posłuchaj supportu bo to pewnie coś u ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIGDY nie miałem czego takiego, więc posłuchaj supportu bo to pewnie coś u ciebie.

 

I co , jak ty nie miales to juz dowodzi ze nie jest to powszechne wsrod graczy BF3? Moze najpierw poczytaj forum na battlelogu i zobacz czy wszyscy maja taka bezproblemowa rozgrywke jak i ty. Dla twojej wiadomosci zrobilem co sugerowali bo bylbym ignorantem gdybym upieral sie bezpodstawnie dalej. Fakty sa takie ze moj komputer jest sprawny, up to date i mimo ze spelniam wymagania BF nie dziala jak powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taka jest prawda. 90% problemów wynika z winy użytkowników. Mi też BF3 śmiga po prostu bez najmniejszych problemów.

 

 

U mnie dokladnie tak samo ,zero problemow od dluzszego czasu , jedynie co mnie denerwuje to ze musze na Routerze wylanczac UPnP

ktore potrzebuje do zycia a z ktorym BF3 sobie nie radzi i po kilku/kilkunastu minutach wywala Errorr : Connection timed out

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co , jak ty nie miales to juz dowodzi ze nie jest to powszechne wsrod graczy BF3? Moze najpierw poczytaj forum na battlelogu i zobacz czy wszyscy maja taka bezproblemowa rozgrywke jak i ty. Dla twojej wiadomosci zrobilem co sugerowali bo bylbym ignorantem gdybym upieral sie bezpodstawnie dalej. Fakty sa takie ze moj komputer jest sprawny, up to date i mimo ze spelniam wymagania BF nie dziala jak powinien.

 

Odkręć proca, albo daj wieksze papu... U mnie na kompie z siga proc z napięciem 1.344v przechodzi wszystkie testy Orthos/Prime95/Linx a w takim BF3 gra się sypie, niekończące się ładowanie, CTD itd.Z napięciem 1,376v jest ok.

Edytowane przez Seba66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręć proca, albo daj wieksze papu... U mnie na kompie z siga proc z napięciem 1.344v przechodzi wszystkie testy Orthos/Prime95/Linx a w takim BF3 gra się sypie, niekończące się ładowanie, CTD itd.Z napięciem 1,376v jest ok.

 

to nie tlumaczy dlaczego gra sie zawiesza tylko przy zmianie mapy. moge grac godzinami na serwerach z jedna mapa gdzie caly czas mam blisko 100% na CPU i nic sie nie zwiesza. Ale moge sprobowac, co mi tam.

 

mialem 1.2125 w biosie (1.2 cpuz)

mam 1.2500 (1.232 cpuz)

 

w takim razie czas potestowac

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Właśnie sprzedałem battlefielda. Na hd6770 już komfortowo czasami nie było, do tego nabiłem 80 godzin i mi się przejadło. Wracam do bad company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedałem battlefielda. Na hd6770 już komfortowo czasami nie było, do tego nabiłem 80 godzin i mi się przejadło. Wracam do bad company.

 

I kogo to [ciach!]a obchodzi? Załóż blog jak masz ciśnienie na pisanie rzeczy które nikogo nie interesują

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj, ja gram na gorszym :unsure: (4870 512MB) jest fajnie poza wiadomo czym...

 

poza dobrym framerate, który jest niezbędny w sieciowej rozgrywce, nie ma się co oszukiwać ale gra na sprzecie poniżej 5870 jakis 4 rdzeniowy procek i minimum 6gb ram mija sie z celem, od sbie dodam ze na ultra zuzycie pamieci ram na grafie nie rzadko przekracza 1.5gb, i to by było na tyle odnośnie płynności i przyjemności z gry, którą mimo dobrego sprzetu non stop psuja chaetrzy który lawinowo pojawiają się na serwerach i nawet sie z tym nie kryją? gdzie te czasy że za cheaty był ban na cd-key i osoba grajaca na dopalaczach była spalona na popularnych serwerach

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

I kogo to [ciach!]a obchodzi? Załóż blog jak masz ciśnienie na pisanie rzeczy które nikogo nie interesują

 

dokladnie, albo napisz swoja refleksje na FB moze Ci ulzy...

 

ja jako charakterniak dodam, jakbym posiadał taki sprzet w ogole bym bf3 nie zakupił, 80 godzin masochizmu to o 80 za duzo

 

 

Plebs, pospólstwo i obszczymury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cenie szczerość, ale spójrz na to co napisałes kogo obchodzi co zrobiłes z uzywana gra co chciałes nam zakomunikować ?? to tak jakbym ja wyskoczył że dzisiaj na obiad mialem kluski szagówki ;), moda prosze o wyrozumiałość w stosunku do naszego dresika, fajny koles niech sobie zostanie z nami na forum :)

 

update zapomniałeś nas zminusować Wasza okrutność :P

Edytowane przez ptys
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum to forum, on tylko wyraził swoja opinie o grze. może chciał poinformować ludzi z którymi grał z tego forum, ze już nie pograją z nim.

 

kto jak kto, ale moderator nie powinien się tak zachowywać, a zachował się IMHO chamsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plebs, pospólstwo i obszczymury.

 

Całokształt Twoich postów jest znacznie niżej wg innych :)

 

forum to forum, on tylko wyraził swoja opinie o grze. może chciał poinformować ludzi z którymi grał z tego forum, ze już nie pograją z nim.

 

kto jak kto, ale moderator nie powinien się tak zachowywać, a zachował się IMHO chamsko.

 

Kończąc zabawne OT powiem tylko dwie rzeczy. Przyznaje że chamsko ale dresik od początku forum błyszczy swoją twórczością wcale nie w pozytywnym stylu. Wyrobiłem już sobie markę i zobligowany jestem do trzymania poziomu jaki by nie był.

Opinia? Chyba wymagania bety były zbliżone do finalnej wersji także jaki sens jest kupować pod słabszy sprzęt, męczyć się a później wrzucać na forum post że się sprzedaje? Mówię to z punktu widzenia gracza który nabił ponad 1000h w CSS i jakieś 50h ostatnimi czasy w C2 MP.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...