Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

poza dobrym framerate, który jest niezbędny w sieciowej rozgrywce, nie ma się co oszukiwać ale gra na sprzecie poniżej 5870 jakis 4 rdzeniowy procek i minimum 6gb ram mija sie z celem, od sbie dodam ze na ultra zuzycie pamieci ram na grafie nie rzadko przekracza 1.5gb, i to by było na tyle odnośnie płynności i przyjemności z gry, którą mimo dobrego sprzetu non stop psuja chaetrzy który lawinowo pojawiają się na serwerach i nawet sie z tym nie kryją? gdzie te czasy że za cheaty był ban na cd-key i osoba grajaca na dopalaczach była spalona na popularnych serwerach

 

 

mam dobry FPS, inaczej bym nie gral. DX11 i ultra to moge na screenahc ogladac ale przy min detalach spoko idzie uzyskac 60FPS. MImo wszystkich bugow i cheaterow za bardzo mi sie podoba ta gra zebym zrezygnowal z podowu starego PC.

 

@Orgiusz klasa sama w sobie, blyszczysz elokwencja i kultura odkad pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde co niektorych podziwiam ;) Mi osobiscie czasem brakuje troche FPS, obojetnie jaka lokacja przy ostrej zadymie potrawi naprawde przyciac :/ a wtedy ucelowac cos nie jest latwo :/ Jak znajde robote to odrazu sprzedaje 6950 i za pierwsza wyplate kupie 7970. Jak sie gra na monitorze to moze nie jest zle ale na 32'' bez AA jest srednio ;) dlatego bedzie trzeba zaiwestowac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Całokształt Twoich postów jest znacznie niżej wg innych :)

 

Na pclabie nie było takich moderatorów, tam mogli siać ironią i sarkazmem ile wlezie ale chamstwo było nie do pomyślenia. Szkoda że mam tam bana na ip. A poza tym w moim krótkim poście była ważna informacja, że na hd6770 nie jest płynnie.

 

Yo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina proca, grafa na minimalnych spokojnie by dała radę. Powiem więcej, na jednej sztuce 4850 (800/2100) szło grać z dobrym FPS przy detalach na minimum. Pewnie ten Athlon dałby radę jakby go trochę podkręcić. Prockowi raczej brakuje cache i nieco MHz.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Dokładnie jonathan. Na sprzęcie z podpisu BF3 pozwala na grę przy detalach medium bez AA i z Anizo x16 w 1920x1200. Do płynnej gry potrzeba min 40FPS i mi nigdy poniżej tej granicy nie spada. Najczęściej jest ponad 50FPS.

 

Odpal mapę Karkand i wejdź w centrum miasta. Nieźle tnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płynna to minimum odświerzanie monitora, a to 60hz w lcd (chyba że ktoś ma 3d to 120hz), ja najlepszą płynność czuję jak latam samolotem wtedy mam 150-180fps i chciałbym mieć to na ziemi (gdzie przez większość czasu mam 80-100fps, choć czasem spadnie poniżej 60fps), wiem że można się przyzwyczaic do niższego framerate i też nieźle grać ale nie jest to płynna rozgrywka (bo dla nie ktorych jest płynnie to jak im ekran nie klatkuje), wracając d tematu czy ktoś orientuje sie kiedy dice zrobi porzadek z cheaterami i wyjdzie nowy patch który zrobi z javelina normalne rakiety ziemia-ziemia a jak do tej pory prawie kontynentalne (ostatnio latając mig-29 koleś zdjął mnie z drugiego końca mapy, a najfajniejsze jest to że w ogóle nie słychac jak to nadlatuje tylko bum i killcam klienta który siedzi na górce w drugim końcu mapy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz z tym odświeżaniem monitora i powiązaniem z FPS. Zresztą każdy engine gry jest inny i ma swoje cechy wyróżniające go od innych. Np. Source engine w takim CS: Source działa najlepiej gdy FPS >=ticrate serwera. Kiedyś to było 100, a obecnie po przejściu na silnik z Orange Box 66. Wtedy rejestracja obrażeń, hitboxy i całość świata, w którym porusza się gracz nie budzi zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy wyjdzie jakiś patch, ale także na niego czekam. Z powodu cheaterów porzuciłem grę na 35 godzinach ;). Podobnie było z BFBC2, dopiero po jakimś czasie jak przestały grać napalone dzieciaki, a cheaterów nie było w ogóle wróciłem do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cheaterów jakoś nie widuję, ale często wywalają z serwerów jak się za bardzo kosi innych, trochę wkurzające, ale z drugiej strony napawa dumą, że jedyne co może taki kołek zrobić przeciwko twojej osobie to kicknąć z serwera. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cheaterów jakoś nie widuję, ale często wywalają z serwerów jak się za bardzo kosi innych, trochę wkurzające, ale z drugiej strony napawa dumą, że jedyne co może taki kołek zrobić przeciwko twojej osobie to kicknąć z serwera. :D

 

Ja tam ich spotykam przynajmniej dwa razy dziennie...

Wczoraj też zaliczyłem kicka, wyzywali mnie od cziterów, powód kicka balans, mimo że nasza drużyna przegrywała :lol:

 

W BF2 była inna kultura gry, tam nie było tyle kicków, a jak wszedł cziter to głosowaniem się go kikowało... tak samo z maruderami, vote i niema... :mur:

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal mapę Karkand i wejdź w centrum miasta. Nieźle tnie.

 

Nie kupowałem dodatku B2K i z tego co widzę zrobiłem słusznie bo na G4G nikt w to nie gra. Poza tym mapy nie robią mi większej różnicy w generowanym FPS, więc wątpie by na B2K było inaczej. Masz lichy nie kręcony procek i tam szukaj problemów. Grafę też podkręć i zainstaluj sterowniki 12.1 Preview.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF2 była inna kultura gry, tam nie było tyle kicków, a jak wszedł cziter to głosowaniem się go kikowało... tak samo z maruderami, vote i niema...

:lol2: Pod warunkiem, że odpowiednia ilość osób zagłosowała.. Kickowanie przez głosowanie na serwach z dużą ilością graczy, było w praktyce awykonalne...

W bf3 podobnie.. jak już ktoś rozpocznie głosowanie, to dwie osoby odpowiedzą !yes, ktoś na przekór odpowie !no, a 80% reszty ma to gdzieś, albo nie patrzy na chata...

 

Nie kupowałem dodatku B2K i z tego co widzę zrobiłem słusznie bo na G4G nikt w to nie gra.

No g4g to wzór doskonałych serwerów :lol: :lol: :lol: :lol:

Trzoda jakich mało, pełno dzieci neo i dresowej gangsty... Wyzwiska i przekleństwa na porządku dziennym... Zero zasad i porządku... (bfbc2 bf3)

 

Raz tam grałem (w bf3) i stojąc snajpem, jakiś gostek zakradł się do mnie i chciał mnie z noża, na to ja w ostatniej chwili odskoczyłem i ustawiłem pistolet no i go ubiłem, na to ten:

"TY KU*WO BEZ HONORU, TY ZAJEB*ANA SZMATO, JA Z NOŻA A TY PISTOLETEM?! TY ZAJE*ANY CH*JU!!" I pisał w tym guście przez dobre kilka minut....

A te ich zabezpieczenia to pic na wode...

 

Wyszedłem i już więcej tam nie grałem..

Edytowane przez Sens
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Wina proca, grafa na minimalnych spokojnie by dała radę. Powiem więcej, na jednej sztuce 4850 (800/2100) szło grać z dobrym FPS przy detalach na minimum. Pewnie ten Athlon dałby radę jakby go trochę podkręcić. Prockowi raczej brakuje cache i nieco MHz.

 

Jak miałem połączenie gts250 1gb + phenom ii 3400mhz to też nie było płynnie a poziom grafik ten sam. Z tym phenomem i hd4890 też płynnie nie było. HD6850 + ten athlon było ok, myślałem że HD6770 da radę ale okazało się że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem połączenie gts250 1gb + phenom ii 3400mhz to też nie było płynnie a poziom grafik ten sam. Z tym phenomem i hd4890 też płynnie nie było. HD6850 + ten athlon było ok, myślałem że HD6770 da radę ale okazało się że nie.

 

 

Konfiguracja Q9550@4GHz i 4850 z taktami podanymi w poprzednim poście dawała radę. Oczywiście wszystko na minimum, rozdziałka 1600x1200. CF z tych kart też dawało radę zahaczając o średnie detale, tektury na minimum, bez AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sens

 

Ty miej pretensje do graczy a nie serwera. Admini nie maszyny. Czasem może ich zabraknąć. Poza tym jeden z naszych nadwornych programistów kończy pisać nowy soft do zarządzania serwerami pt. jGuardian. Guardian stworzony dla BC2 cieszył się duża popularnością na całym świecie.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...