Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Tak sobie myślałem że jakiś czas po premierze kupię sobię tą grę na allegro za grosze.

Ale czytając forum dochodzę do wniosku że 10 zł to było by za dużo.

Nawet demo miałem ale... nie chciało odpalć z bliżej nieokreślonych powodów.

Niema to jak odpalić starą, dobrą dwujeczkę :)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co trzeba zrobić, aby medykiem mieć outfit z maską na twarzy?? Ostatnio dokupiłem sobie pakiet specops myśląc, że to będzie coś w stylu tego w bfbc2, a tu się okazało, że tylko kolor mogę zmienić, a medyk wygląda jak wyglądał.

 

 

Zmień wygląd postaci w profilu na battlelogu.

Też gram bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma problemów, przynajmniej na spamfeście, Nie wiem jak op. firestorm i jety, wieczorem sprawdzę. Jak ktoś miał również problemy z crashami na op. firestorm to mógłby co nieco napisać czy działa już popawnie gra na tej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez problemów aczkolwiek debile nie zrobiły nic, latarki oczojebne, słońce razi jak na pustyni, nadal mozna sie schowac na metrze w podloge i świgać bezkarnie na wroga c4, javeliny lataja przez cała mape, a grajac przed chwila na metrze gośc wykosił mav-em wynik 120-1, skończone kretyństwo i nędza, f35 nie nadaje sie do niczego a też mieli poprawic sterowność, jednym słowem co zrobili ?? nic wielkie [ciach!]o nawet nie mozna sprawdzić czy faktycznie dodali obsługe ivy bridge bo kto go ma ? ani czy cos poprawili ze stabilnoscia na w.w. mapach bo jak komus ise wysypie to zawsze moga powiedzieć że za wysokie oc albo specyficzna konfiguracja, moze tylko dodali jakiego dodatkowego szpiega do exe-ka bo origin przestał im wystarczać

Edytowane przez ptys
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do graczy z wynikami rzedu 70/1 to jak widze takich na serverze zazwyczaj zmieniam team albo wychodze z servera

bezsensu podejmowac walke z cheaterem , jedyna slusza opcja to zglosic takiego zeby mu statsy sprawdzili

w ten sposob juz 3 udupilem .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna zaktualizować się automatycznie?Można to wymusić ręcznie?

W przeglądarce mam wpis,że wersję gry mam aktualną.Ale nie mogę połączyć się z żadnym serwerem.

Taki komunikat mam:

NOTICE We are aware of the issue following today´s patch. We are working on resolving this as soon as possible. Thanks for your patience!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień wygląd postaci w profilu na battlelogu.

Też gram bez żadnych problemów.

 

Ale mi nie chodzi o wygląd w battlelogu tylko w grze. Chyba, że w battlelogu też to można zmienic i ja coś robię źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mundur trzeba zmieniać co mecz,(chyba ze co serwer?) ale napewno nie zapamiętuje. Zmienia sie go przed wejściem w gre, jest tam opcja dostosuj chyba. Zmiana w logu powoduje tylko zmiane tego obrazka w statsach.

 

 

@down

 

a to nie wiem ;)

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy bo zaraz je.ne na glebę... na paypalu kasa jest, na karcie (koncie bankowym [getinonline]) kasa jest, autoryzacja zakupu nie przechodzi o_O w paypalu karta jako rezerwowe źródło dodana, wtf... chciałem zakupić w "super promocji"(...) "dodatek" back to karkand, przerabiałem to już z 10x i wszystkie informacje podane prawidłowo :|

jedyne co dostaje na twarz:

"Autoryzacja płatności nie powiodła się"

i tak od wczoraj =_='

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężo będzie o pomoc w tym temacie, w kwestii paypal'a. Kiedy tę kartę dodałeś do paypal? Była już wcześniej autoryzowana, dokonywałeś za jej pośrednictwem jakichś zakupów?

 

Skromne info o kolejnym patchu

twitter.com/#!/gustavhalling

forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1469852-next-big-patch-according-gustav.html#post20659422

sooon.. ;]

 

BTW

 

Dołączona grafika

 

;D

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta mi sie nie podobala, ale w koncu sie skusilem (gram duzo w Battlefield Play4Free)- swietnie mi sie tam lata heli, tutaj jest zupelnie odwrotnie, bezsensowna roazgrywka sprowadzajaca sie do wypuszczania naprzemian flar i namierzania, a juz w ogole najbardziej rozbraja mnie ze sciaga sie czolgi z drugiego konca mapy, a z bliska g... sie im praktycznie robi, co sie przeklada na swietna rozgrywke- najlepiej wisiec poza obszarem walki buahaha co za gniot, zreszta na mapie typu caspian, o ile nie na wszystkich po wystartowaniu widze wroga baze i czekam az wystartuje ich heli/on czeka az wystartuje ja- takiego smutu to nawet w P4F nie ma, gdzie zaskakuje Cie przeciwnik, poniewaz nie wiesz skad nadleci... bo nie widzisz konca mapy. Jasne, pewnie zaraz pro elite piloci napisza ze smigaja miedzy budynkami, traca namierzenia lecac nisko i w ogole... ehe ehe :P TRAGEDIA porownujac do P4F gdzie naprawde liczylo sie to jak masz opanowany heli, jak kryjesz sie za budynkami itd. Tylko dzwiek i grafa ratuja ta gre :/ Dodam jeszcze, ze chyba latwiej tu zestrzelic czolgiem helikopter niz helikopterem rozwalic czolg, podobnie wyglada rozwalanie piechoty, no ale zapewne to wina mojego zlego celowania... DNO DNO DNO

Edytowane przez Bujakashi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do heli to kwestia wprawy, ja bez problemu rozwalam czołgi. Co do flar i ecm to faktycznie teraz to się szachy zrobiły.. ale ogólnie i tak fajnie popykać z kimś znajomym na ts. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz Bujakashi szykuj się na grad minusów od fanatyków ;] Szpachle powyżej już zaatakowali. Co do samej gry, to też uważam jedną wielką porażką, choć z początku wytrwale broniłem tego tytułu. Dźwięk imo gorszy niż w BC2, szczególnie pozycjonowanie.. W BF3 nawet nie słychać jak ktoś cie zachodzi od tyłu n/c.. No, ale poczekajmy co ten "wielki" patch wniesie/poprawi

 

@Hans15336

Może pb zaktualizowali znów dając ciała. Świeży temat z battleloga o tym problemie.

Edytowane przez vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, ze chyba latwiej tu zestrzelic czolgiem helikopter niz helikopterem rozwalic czolg, podobnie wyglada rozwalanie piechoty, no ale zapewne to wina mojego zlego celowania... DNO DNO DNO

 

chyba sobie zartujesz, musisz byc beznadziejnym pilotem. Tak dla twojej informacji jedna rakieta z heli jest w stanie zdjac 100% z czolgu jesli trafi idealnie w tyl, a zdaje sie ze w jednym podejsciu Viper wywala ich z 10. zacznij celowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem system ...

BF3 nie opdala ... o_O (oczywiscie nowa instalka, ściągane z Origin)

 

A jeszcze wczoraj chulało. Ehh

 

 

Edit:

Działa ... nie myślałem, że zainstalowanie aktualizacji windowsa będzie miało wpływ na włączenie się gry ...

Edytowane przez szczepoxx
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shame on you!!

ponoc na yt sa jakies skrypty.

czasem nie tutaj ktos o tym pisal? jezeli nie to na battlelogu czytalem o tym

admini na pojedynczych serwerach jak najbardziej moga wyplacic bana na IP

globalnego jednak (niestety) uzytkownicy skill.exe nie musza sie obawiac

 

umoralniac nie bede

ale mam prosbe

graj z tym czyms na serwerach pb off

latwiej bedzie Tobie nas unikac w ten sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k tylko za porządne hacki też będziesz musiał zapłacić, bo pewnie byle jakie to banik instant.

Swoją drogą ja już bym wolał na piwko wydać niż marnować czas na granie jak osioł, ale co kto lubi. ;>

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...