Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

tak apropo, to czy w rzeczywistosci javelin moze byc uzywany przeciwko pojazdom latajacym? Wydaje mi sie, ze jest to wyrzutnia typu ziemia-ziemia ;f

 

 

 

oczywiscie glownym przeznaczeniem java sa cele naziemne

ale mozna nim strzelac do celow latajacych

mowilismy juz o tym w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak apropo, to czy w rzeczywistosci javelin moze byc uzywany przeciwko pojazdom latajacym? Wydaje mi sie, ze jest to wyrzutnia typu ziemia-ziemia ;f

 

W rzeczywistości może atakować helikoptery w direct mode czyli kiedy rakiety leci prosto w cel, a nie z góry.

Szkoda, że javelin w bf3 nie może być stosowany jak w rzeczywistości do burzenia budynków itp.

 

 

A tu niesamowity fart :)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=W8ozgdarF3M&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci z was co przeprowadzali format i potem instalacje BF, czy w koncu gra dzialala po kopiowaniu folderu+ jakis origin update czy trzeba ssac od poczatku? Wlasnie sciagam W8 i nie wiem czy mam ochote pobierac jeszcze raz BF, moze pojde na urlop;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci z was co przeprowadzali format i potem instalacje BF, czy w koncu gra dzialala po kopiowaniu folderu+ jakis origin update czy trzeba ssac od poczatku? Wlasnie sciagam W8 i nie wiem czy mam ochote pobierac jeszcze raz BF, moze pojde na urlop;)

 

Instalka z plyty + kopiowanie folderu dziala. Samo kopiowanie raczej nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie kochać Battlefielda - http://battlelog.bat...74/2/212365217/

 

ale cię zmasakrowali może powinieneś pomyśleć o grach mmorpg tam jest trochę łatwiej hehe :wink: choć z drugiej strony możesz ćwiczyć i kiedyś będziesz dobry hehe, sorry ale nie mogłem się powstrzymać :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chciał by posłuchać podcastu Battlefieldo z Demize99 and zh1nt0 daję linka:

DRMB Episode #26 w/ Demize99 and zh1nt0 | BATTLEFIELDO

 

Słuchałeś tego, ktokolwiek słuchał? Mowią o jakichś konkretach czy pier..lą 3 po 3?

 

Instalka z plyty + kopiowanie folderu dziala. Samo kopiowanie raczej nie...

 

W moim przypadku samo kopiowanie zadziałało. Po reinstalacji systemu wrzuciłem katalog gry do katalogu, gdzie origin instaluje gry, i po kliknięciu w origin na BF3 pasek postępu odpowiedzialny za informacje o ściąganiu przeleciał momentalnie do 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to podcast z przed B2K, ale w sumie warto posłuchać i zestawić to o czym mówili: patche, balans, komunikacji z graczami, otrzymanym "feedback", o "eventach" szykowanych dla graczy( pewnie w usa), z dzisiejszą sytuacją BF3. Okazał się również, że już wtedy zaczęli pracować nad "Anti-Cheatami".

I downloaded and listened to this podcast the day it came out and i could swear that the second half with zh1nt0 wasn't available. I'll have to do some looking around for that file.

 

But after listening to the entire thing again now, zh1nt0 included, there are a few interesting tid-bits... Like the "dedicated" 30 person "Operations Team" who's responsible for the gathering all the feedback from the community for the patches. But i didn't know that there was already a "separate Dice entity group" called the "Anti-Cheat Team", a few names are given, who has been in discussions on the technical aspects of getting rid of the cheaters/hacks. This podcast was on 9/11/2011. I think that announcement for the anti-cheat job from EA came around 2/06/2012. So all they could come up with in 4 months as a separate think tank on how to stop hacks was "Lets get someone else to figure it out"?!?!!

 

There's something wrong with that. zh1nt0 also says some other things that i could see EA not liking at that time, enough to have the segment cut and unavailable for a few months. lol! BATTLEFIELDO are tools.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

BF3 kupowałem przez origina - angielską wersję. Parę dni temu robiłem format i ściągneło i zainstalowało mi wersję PL, której nie zdzierżę. Po fakcie zauważyłem, że mam w originie ustawiony język na polski. Jak przywrócić węrsję ENG ? Zmiana języka w originie + jeszcze raz download ? Czy zostaje tylko ściąganie i podmianka ogólno dostępnych plików ENG ?

Edytowane przez Julo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy EA robi dzisiaj modernizację origina, bo za nic nie mogę się zalogować na własne konto w battlelogu?

 

Aktualizacja Origina 1 minute , potem ponad godzina grania na 2 serverach zero problemow .

Widac rozne servery rozny priorytet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo oczekiwany patch z lutego przesunięty i ostrożnie zapowiedziany na marzec, został zepchnięty na wiosnę The Official Battlefield Blog.

Dalsze informacje na targach GDC. :mur:

 

Czyli zastoju ciąg dalszy. Liczyłem na zapowiedź kolejnego DLC na GDC (5 marca) ale widząc obecny zapał DICE to będzie figa z makiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było do przewidzenia, do końca roku może się wyrobią ;/

 

Panowie,

 

BF3 kupowałem przez origina - angielską wersję. Parę dni temu robiłem format i ściągneło i zainstalowało mi wersję PL, której nie zdzierżę. Po fakcie zauważyłem, że mam w originie ustawiony język na polski. Jak przywrócić węrsję ENG ? Zmiana języka w originie + jeszcze raz download ? Czy zostaje tylko ściąganie i podmianka ogólno dostępnych plików ENG ?

 

Jeżeli ściągneło ci również lokalizacje en to tylko modyfikacja rejestru pozostaje. Jeżeli nie to musisz zrobić krok po kroku to samo co w przypadku zmiany języka z RU. Pełno tutków na googlach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał, ma teraz mniejszy zasięg widzenia, oblukaj na filmikach yt. Ja sam nigdy tego nie odblokowałem w żadnej broni - gram pojazdami, także nie wypowiem sięw tej kwestii nic więcej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IRNV to już przezłość, przestałem korzystać a i sam nie pamiętam żeby mnie ktoś ostatnio z tego zabił :)

 

Wg mnie już chyba lepiej by było jakby IRNV był dodatkiem do broni, jak laser, bo czasem moze by się i przydał ale nie kosztem zwykłego celownika.

Edytowane przez grudzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A ja używam i dalej jest to dla mnie najlepszy celownik w grze, ale:

- na Metro jest kompletnie bezużyteczny, tam używam holo

- na Bazaar i Damavand działa tak sobie

- na każdej innej mapie działa świetnie

 

Z bliska nie ma on zalet, ale z dalekiej ogłości ma gigantyczną zaletę - stabilizację pod dodatkowym przyciskiem, taką jak snajperki. To jest prawie jak bi-pod, w połączeniu z tłumikiem recoil jest minimalny.

Do tego dalej świetnie robi się zwiad tym celownikiem, nawet jak ktoś ma Spec Ops (czyli dużo ludzi) to często jakąś jasną plamkę się zobaczy, nie raz jakiegoś kampera uda mi sie tym upolować.

 

Na chwilę obecną FAMAS + foregrip + tłumik + IRNV to jest totalny killer, jedyna wada to dość mały magazynek jak na taki rate of fire. PP-2000 + extended mag + IRNV to dla mnie też genialne połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na nowego patcha ale denerwuje mnie, ze zostanie znerfiony foregrip + silencer .... nie czaje tego. Troche tak mam wrazenie, ze to zrobili bo ludzie co nie stosuja takie zestawu za duzo plakali ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadciąga nowy dodatek, już w czerwcu zadebiutuje Battlefield3: Close Quarters

 

Dołączona grafika

 

 

Więcej informacji tutaj:

 

Battlefield 3 Close Quarters

 

Kolejnymi dodatkami będę "Armoured Kill" (nowe czołgi, ATV, mobilna artyleria) i "End Game" (?)

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...