Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kpina, tej grze coraz bliżej do CODa niż do prawdziwego BFa. Cztery mapy infantry (pewnie ciasne <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a typu metro) + 10 dodatkowych, bezużytecznych broni.. ;| Oby się udławili pieniędzmi zarobionymi na tym dodatku, jeszcze lepiej jakby się w ogóle nie sprzedał..

 

Battleduty 3..

Dołączona grafika

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 położył tą serię, szczerze mówiąc żałuje wydanej kasy na tę grę, dodatkowe mapy pod infantry - kolejna głupota moim zdaniem (jest ich tak już więcej niż prawie prawdziwych map z BF), tej gry już nic nie uratuje. Pozostaje grać w BF1942 BF2 i BF2142.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 położył tą serię, szczerze mówiąc żałuje wydanej kasy na tę grę, dodatkowe mapy pod infantry - kolejna głupota moim zdaniem (jest ich tak już więcej niż prawie prawdziwych map z BF), tej gry już nic nie uratuje. Pozostaje grać w BF1942 BF2 i BF2142.

 

 

Ty chyba zartujesz ?? 325godzin spedziles w BF3 39lvl i nazekasz na gre ?

Jeszcze nie tak dawno gralismy na ppc serverze i miales tylko 3lvl wyzej niz Ja dzis masz o trzydziesci oczek wyzej

znakiem tego grasz grasz grasz i nzaekasz ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na serwerze PPC nigdy. Godzinny nabiłem w pierwszych dwóch miesiącach grania, teraz rzadko mam siłę zagrać dwie rundy. Te trzysta parę godzi nie, zwalnia mnie z dostrzeżenia poważnych wad jakie ma BF3 choć by tą najważniejszą, że to nie jest żaden następca czy spadkobierca BF2, czy serii Battlefield. Ot to dobry shooter, który z mechaniką i rozgrywką z wcześniejszych BF nie ma nic wspólnego, a wręcz jest uwstecznieniem w stosunki do wcześniejszych odsłon serii. Nie mam zamiaru też dawać wiary kolejnym obiecankom od Dice/EA o kolejnych dlc: Armored Kill -includes the biggest map in Battlefield history"- ogrania mnie pusty śmiech bo to samo mówili przed premierą BF3.

 

Dla mnie kuriozalnym pomysłem jest mapa na dachu budynku, która prawdopodobnie jest najmniejszą mapą, maksymalnie dla 16 graczy, dla Battlefild'a.

http://www.youtube.com/watch?v=ofBFx-5xBlg

 

Pierwszy dlc wychodzi w czerwcu i jest tylko dla ludzi grających metro, bazar i tą trzecia z mostami. Fanom Battlefield'a przyjdzie poczekać jeszcze dłużej na "może" dobre mapy które "może" będą miały coś wspólnego z takimi mapami jak: Dragon Valley, FuShe Pass, Highway Tampa, Kubra Dam.

 

Niestety dałem się nabrać na "hype", a kiedy ten miną i ukazał cała prawdę o BF3 i jak bardzo spłycona jest w nim rozgrywka.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaszaWspraju

 

Zgadza sie wady sa dosc dostrzegalne w BF3 , ten gameplay co zamiesciles powyzej to wogole nic kompletnie nic z seria BF nie ma wspolnego :/

Ja tam ciagle pogrywam na Karkandzie i Sekwanie i mimo paru wkur.... bledow mam zajebisty fun z gry .

Trzeba pamietac ze mimi bledow to ciagle najlepsza gra w swojej klasie na rynku i raczej nic jej nie zagrozi przez najblizsze 2 lata czy w ogole bedzie kiedys jakis godny konkurent dla BF3 ?? poza Bad Company 3 ? rzecz jasna .

 

 

Co do gry na ppc to byc moze cos pomieszalem ale napewno gdzies w okolicach czasu ''swietnosci'' ppc servera ( poczatek grudnia czy cos okolo tego )

gralem z toba kilka razy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No offence, ale przy takim lvl i tylu godzinach to musisz srogie bęcki dostawać. Może dlatego nie gra ci się tak przyjemnie.

Aczkolwiek ja po prawie 240h gry też coraz rzadziej odpalam bf'a. Praktycznie tylko jak się zbierze nas kilku do gry. W grze odblokowałem już praktycznie wszystko (poza celownikami do broni których nie używam) i już kończą mi się "cele" do gry. Żałuję tylko, że nie nauczyłem się wcześniej latać jetami, bo teraz gdzie nie wejdę potrenować to mnie inni piloci ownują.

 

Napa z powyższego filmiku prezentuje się zacnie. Brakuje mi właśnie takiej zwartej mapki wewnątrz jakiegoś budynku. Tylko, że dla mnie 24 graczy na tdm to minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeśli mapy będą tylko do TDM czy SQDM to w czym problem?

 

Natomiast CQ absolutnie nie. Kupować też nie trzeba, ale ja nie chce co chwile zieniać serwera bo sie wczyta mapa której nie mam.

 

Ilosć graczy? Chcecie 64 graczy w jednym budynku? Zabawne. Metro przy 64 graczach to już jest komedia, nawet na konsolach jest straszna sieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie BF3 w grudniu.No i w grudniu przestałem grać w BadCompany 2.Po początkowych zachwytach tym wszystkim co tam jest grałem w sumie może 40h i jakoś mi się znudziło.

Od niechcenia odpaliłem BadCompany 2 i nie mogę się oderwać od tej gry i nie wiem dlaczego. :lol:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry, problem w tym, że to nie jest battlefield. Tak ciężko to zrozumieć? Wiele osób spodziewało się wypuszczenia kolejnych "dużych" map, natomiast to co DICE zaczyna serwować jest drwiną, nie szanują graczy, którzy niesamowicie wspierali całą serię, wypuszczając jakieś CODowe popierdółki. O jakich 64 graczach w budynku piszesz, tutaj nie powinno być żadnych rozgrywek w budynkach! Natomiast jeżeli chodzi o rozgrywkę infantry, to osobiście wolę wrócić do BC2 i grać z unhitami, niż z jakąś spieprzoną hybrydą rejestrowania obrażeń po stronie klienta powiązaną z obliczeniami serwerowymi..

Edytowane przez vinoo
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten DLC to bedzie kupa, ale nic. Czekam na ten z czolgami i mapami do nich. Dla kazdego cos bedzie, teraz dostana psychopaci grajacy metro 64 a pozniej ci lubiacy otwarte przestrzenie. Przymusu nie ma. Fajnie ze dostalismy wreszcie jakies konkrety.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadciąga nowy dodatek, już w czerwcu zadebiutuje Battlefield3: Close Quarters

 

"tight indoor environments." Już widzę dziesiątki graczy z RPG. :lol2: Ja gram na Karkandowych mapach bo przypominają mi BF2, którego uwielbiam. W BF3 tylko levelowanie mnie wkurza, ale jak się okazało, nawet na 2-3 levelu mając FAMASa można już doganiać tych z "górnej półki". Gra się przyjemnie, brakuje też LANa i "wstępnego treningu" z botami.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Harry, problem w tym, że to nie jest battlefield. Tak ciężko to zrozumieć? Wiele osób spodziewało się wypuszczenia kolejnych "dużych" map, natomiast to co DICE zaczyna serwować jest drwiną, nie szanują graczy, którzy niesamowicie wspierali całą serię, wypuszczając jakieś CODowe popierdółki. O jakich 64 graczach w budynku piszesz, tutaj nie powinno być żadnych rozgrywek w budynkach! Natomiast jeżeli chodzi o rozgrywkę infantry, to osobiście wolę wrócić do BC2 i grać z unhitami, niż z jakąś spieprzoną hybrydą rejestrowania obrażeń po stronie klienta powiązaną z obliczeniami serwerowymi..

 

Jak pisałem, jeśli tylko będzie rozdzielone, problemu nie ma. Nikt teraz nie zrobi gry pod jedną grupę graczy, bo jak na tym zarobią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, jeśli tylko będzie rozdzielone, problemu nie ma. Nikt teraz nie zrobi gry pod jedną grupę graczy, bo jak na tym zarobią?

 

Tu sie zgadzam w 99%

To jest jedyne usprawiedliwienie poczynan DiCE , kasa kasa tylko kasa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, kasa.. ;/ Gdyby w BF3 wszystkie mapy były pokroju firestorm/caspian/kharg, które niestety za duże też nie są, gra również sprzedałaby się wyśmienicie. Przecież samych pre-orederów rozeszło się między 2 a 3 miliony kopii, gdzie DICE zaręczało, iż metro jest najmniejszą mapą, pozostałe są wielkości map z bf2, w tym dostępny w becie caspian nie jest największą mapą. Trailery/spoty reklamowe prezentowały fragmenty singla a także mapy z multi, których montaż dawał złudne wrażenie wielkiej przestrzeni map. Z małymi mapami mogli się zatrzymać na etapie podstawki, gdzie do samego B2K sprzedali ok 8mln sztuk BF3. Zarobili już sporo, teraz mogliby wesprzeć tę grę i jej ciach!iany kod o konkretny asortyment map, niemniejszych niż największe, aktualnie dostępne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja infantry lubię prawie tak samo jak walkę w czołgu więc z oceną DLC się wstrzymam do czasu go zobaczenia.

Za Dragon Valley tez tęsknie, może dostaniemy prawdziwie duże mapy.

 

A tak w ogóle mam nadzieje że te żale również wylewacie na forum EA? Bo inaczej z tego skutku nie będzie żadnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

· Battlefield 3: Close Quarters – In Battlefield 3: Close Quarters, players are dropped into a frantic, infantry-only theatre of war. Frostbite 2 high definition destruction makes the environment come alive as everything from furniture to plaster gets shot to pieces. Players will feel the intensity of the world exploding around them as rubble and broken pieces pile up on the floor, while tight level design and vertical gameplay create a highly competitive environment. Battlefield 3: Close Quarters also introduces new weapons, assignments and unique dog tags to bring back to the base game.

 

Po porostu WoW, Bf3 na kompletnie innym poziome z niesamowitą destrukcją otoczenia !

 

· Battlefield 3: Armored KillFollowing the tight infantry gameplay of Battlefield 3: Close Quarters, DICE will release Battlefield 3: Armored Kill that ups the ante for vehicular mayhem as only Battlefield can do. Featuring new driveable tanks, ATVs, mobile artillery and more, Battlefield 3: Armored Kill also delivers huge battlefields for an all-out vehicle assault, including the biggest map in Battlefield history.

 

Osobiście wątpię, że to okaże się prawdą.

 

· Battlefield 3: End Game – The fourth expansion pack will ship in the winter but details remain tightly guarded.

 

Trzy DLC w tym roku, naprawdę jest to agresywny, zapowiadany przez Dice/EA, plan dodatków, całe trzy.

 

EA Extranet: "EA ROLLS OUT THREE THEMED EXPANSION PACKS FOR MULTI-PLATINUM BATTLEFIELD 3"

 

Żadne żale na żadnym forum nie odniosą skutku, BF3 jest klepany po plecach, 11 mln kopi sprzedanych, B2K 8 mln, ładne oceny w portalach, pan odpowiedzialny za kontakt z "nami" spokojnie troluje sobie na twiterze. Telemetria używana przez Dice do oceny sytuacji pokazuje, że ludzie grają i chcą ciasnych map, metro najpopularniejsza mapa BF3 - prawdziwe zaskoczenie. Ale to wszystko odbije się im czkawką.

 

Po za tym Dice utracił jakąkolwiek kontrolę nad serwerami, 1000T czy 2000T plus natychmiastowe odradzanie się pojazdów po zniszczeniu totalnie zaburzył balans BF3. Dodatkowo zrypane plugi-in'y do serwerów, przenoszenie żywych graczy, bany i kick za wysokie K/D, za używanie broni - co jest sprzeczne z formułka którą Dice/Ea napisał odnośnie serwerów, zasad ich stawiania i użytkowania, bo takowa o dziwo istnieje tylko nikt jej nie przestrzega.

 

Mnie BF3 zawiódł i szkoda, że tyle czasu zajęło mi przejrzenia na oczy. Może premiera BF3 jest sukcesem w skali EA, ale to co teraz dzieje się z grą, to zakrawa na totalną amatorszczyznę na grube miliony.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the biggest map in Battlefield history

Znając DICE, max 1km2 będzie playable (oczywiście dla samolotów). Pozostałe 20 z hakiem - z mniejsza liczbą detali, do oglądania z daleka.

 

Po tylu miesiącach grania w nieukończony produkt, jakoś wątpię w te wszystkie patche. Naprawili to, co mogło negatywnie wpłynąć na sprzedaż - resztę można olać. Prawdziwa łatka nie wyjdzie nigdy, bo zanim do tego dojdzie, pojawi się następna część - co widać w przypadku BC2.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym Dice utracił jakąkolwiek kontrolę nad serwerami, 1000T czy 2000T plus natychmiastowe odradzanie się pojazdów po zniszczeniu totalnie zaburzył balans BF3. Dodatkowo zrypane plugi in'n do serwerów, przenoszenie żywych graczy, bany i kick za wysokie K/D, za używanie broni - co jest sprzeczne z formułka którą Dice/Ea napisał odnośnie serwerów, zasad ich stawiania i użytkowania, bo takowa o dziwo istnieje tylko nikt jej nie przestrzega.

 

Mnie BF3 zawiódł i szkoda, że tyle czasu zajęło mi przejrzenia na oczy. Może premiera BF3 jest sukcesem w skali EA, ale to co teraz dzieje się z grą, to zakrawa na totalną amatorszczyznę na grube miliony.

 

Po pierwsze, karze Ci ktos grac na serverach 1000T albo wiecej ?? nie, to o co ten placz ?

 

Po drugie, karze Ci ktos grac na serverach z Fas Vehicle Spawn ?? nie, to po co ten placz ?

 

Bany i kicki za wysokie K/D ?? Gdzie i kiedy ?? Gram od premiery, mam przegrane 250 godzin i nigdy nie dostalem za to BANa albo KICKa, tym bardziej nigdy za to, ze bylem lepszy od admina.

 

Moge tylko od siebie dodac, ze jak gram to niestety ale wiekszosc graczy z polski to poprostu wsiory, ktorym na dodatek niechce sie pisac po angielsku, wola to robic w jezyku ojczystym podworkowym jak ja to nazywam. Rozumiem, ze komus puszczaja nerwy, mi rowniez ale jesli chcemy cos komus wytlumaczyc nie musimy odrazu uzywac samej podworkowej laciny.

 

KICKi i BANy za to, ze jestem z polski ?? LoL tylko tyle powiem, gram na niemickich serverach, brytyjskich i ogolnie europejskich i ile razy jak sie mnie pytaja skad jestem to jakos nie dostaje kicka z powodem "graj u siebie w kraju"

 

 

 

 

A co do dodatkow, ja tam sie osobiscie ciesze :) I pewnie wszyscy mnie zlinczuja ale jak zagram dwie rundy na Caspianie/Firestorm to naprawde mam ochote na cos malego, szybkiego i z akcja. I nie kupie CODa bo jest do kitu, tak lubie sobie postrzelac infantry. Pojazdami tez lubie jezdzic ale nie na tyle, zeby wiecznie latac po tych mapach i raz na ruski rok do kogos strzelic. Jak dla mnie moga wydac jeszcze 2-3 mapki rozmiarami przypominajacymi metro i bazaar.

 

Z drugiego dodatku mogli by dodac mapki nawet rozmiarami jak firestorm ale niech je zrobia jakies takie fikusne, a nie praktycznie w jednej lini cala mapa.

 

Jak dla mnie BF3 jest udany, nie zaluje zakupu, w porownaniu do wczesniejszych BFow stawiam go na pierwszym miejscu...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, karze Ci ktos grac na serverach 1000T albo wiecej ?? nie, to o co ten placz ?

Takie serwery to 80% wszystkich.

 

Po drugie, karze Ci ktos grac na serverach z Fas Vehicle Spawn ?? nie, to po co ten placz ?

Takie to ok 60% wszystkich serwerów.

 

"Normal" serwer bez żadnych zmian ze świecą szukać.

 

Bany i kicki za wysokie K/D ?? Gdzie i kiedy ?? Gram od premiery, mam przegrane 250 godzin i nigdy nie dostalem za to BANa albo KICKa, tym bardziej nigdy za to, ze bylem lepszy od admina.

Takie praktyki na porządku dziennym i nie pisałem o adminach tylko skryptach i pluginach do serwerów.

 

Jeszcze tak dodam, dlaczego ingerencja w ustawienia serwera nie zmienia jego statusu z "normal' na "custom" ?

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie praktyki na porządku dziennym i nie pisałem o adminach tylko skryptach i pluginach do serwerów.

 

Jeszcze tak dodam, dlaczego ingerencja w ustawienia serwera nie zmienia jego statusu z "normal' na "custom" ?

 

wiem, ze ty nie pisales, ale mi o tym pisac nikt nie broni ;)

 

A co do drugiego, to naprawde musze Ci na to odpowiadac ?? nie potraficie wyciagnac wlasnych wnioskow ?? normal oznacza tylko i wylacznie, ze jest HUD i mamy 100% HP, jezeli cos z tego zakresu ulegnie zmianie, server bedzie mial status CUSTOM. Jezeli usuniesz HUD i ustawisz 60% to podejrzewam, ze status takiego servera bedzie na HARDCORE. I nic po za tym, pluginy i skrypty nie zmieniaja statusu servera i lepiej niech tak zostanie ... bo nie mam zamiaru wchodzic i wychodzic z servera poniewaz bede musial zgadywac o co chodzi w tym CUSTOM.

 

 

Jestem ciekaw czy te wasze blyskotliwe przemyslenia i pomysly sprzedaly by sie na rynku ;) Jezeli kazdy uwaza, ze jego pomysl jest genialny to gratuluje samokrytyki i samooceny. Nie ma co nazekac poniewaz sami i tak bysmy tego lepiej nie zrobili. Po za paroma malutkimi bledami gra naprawde prezentuje sie godnie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie grają i chcą ciasnych map, metro najpopularniejsza mapa BF3 - prawdziwe zaskoczenie.

 

Bo najłatwiej i najszybciej nabić level i podnieć K/D ratio... Niestety zdecydowana większość graczy nie gra dla "funu", tylko dla nabicia "ratio" i "lvl" , niestety takie czasy...

 

 

KICKi i BANy za to, ze jestem z polski ?? LoL tylko tyle powiem, gram na niemickich serverach, brytyjskich i ogolnie europejskich i ile razy jak sie mnie pytaja skad jestem to jakos nie dostaje kicka z powodem "graj u siebie w kraju"

 

Ile grałeś? 250h ? No to ja grałem łącznie niecałe 10h i wywalili mnie już 3 razy z 3 różnych serwerów - oczywiście jedynie niemieckich. Tylko na jednym pokusili się o powód po angielsku , który brzmiał "znajdź sobie własny serwer w swoim kraju !!!" na pozostałych dwóch identyczny powód napisany po szwabsku. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam to mam wrażenie, że gramy w inną grę...

Zupełnie nie rozumie żali pokroju ilości ticketów. Widać więcej ludzi woli tak grać niż inaczej. No i w czym problem?

Osobiście najwięcej pykam w TDM z przerwami na CQ i Rusha i czasem trzeba poszukać serwera, który mi odpowiada. Nie oczekuję, że będą stawiać serwery pode mnie.

 

Nigdy nie zostałem na serwerze zbanowany, parę razy dostałem kick'a(miałem np. kilka zupełnie fuksiarskich kill'i - sam bym siebie wywalił :D) i jakoś z tym żyję.

 

A komunikaty w battlelogu przy wejsciu na serwer, że polsih players not allowed.

W życiu czegoś takiego nie miałem, a mam przegrane 86h.

 

Gra się sprzedaje i zarabia na siebie. Pewnie, że warto pewne rzeczy udoskonalać, ale na pewno nie po to, żeby np. 0.9% graczy było zadowolonych.

 

Trzy DLC w tym roku, naprawdę jest to agresywny, zapowiadany przez Dice/EA, plan dodatków, całe trzy.

Płatne DLC są mało wygodne w grach multiplayerowych - szczególnie w dużej ilości. Taki Karkand niby fajny, a serwerów jest mniej. Nie wszyscy kupili i potem chcesz pograć z np. czwórką ludzi, a tam jeden nie ma Karkandu. Co robicie? Gracie na mapach z podstawki. Płatnych DLC ma być jak najmniej.

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ludzi dodanych jako przyjaciół w grze to zawsze możesz do kogoś dołączyć. Na większą ilość osób to pewnie ciężko liczyć że będą mieli czas w tym samym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...