Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

W Bad Company 2 podczas rozgrywki słychać krzyki,komendy itp.Fajny jest taki rosyjsko-angielski gwar.

Mam BF3 ruską wersję spolszczoną i tam jest jakaś taka cisza.Żadnych okrzyków.

Ta gra tak ma czy to przypadłosć ruskiej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ponad 400h nagranychw bf3 i mi sie nie chce w bf2 miałem gulf of oman na któej mogłem grac nonstop, w bc2 heavy metal ktorą znałem jak własną kieszeń, będąc panem przestworzy w heli ( tak 50/0 to żadna chwała) niejednokrotnie wyrzucany z jednych serwerów i zapraszany do klanów na innych serwerach, bf3 nie mam ulubionej mapy grac mi sie w to ciach!o nie chce i generalnie ta cześc oceniam najgorzej ze wszystkich liczac od bf1942, najlepsza była bf2 najbardziej skillowa, najbardziej nastawiana na rozgrywke duzynowa, mile wspominam czasy kiedy w su dawałem saport mojemu teamowi bombardujac jednostki wroga które przejmowały flage majac 2 f35 na ogonie które scigał mój kumpel w mig29 o akcjach mi28 czy cobrze nie wspomnę bo byłem średnim pilotem ale i tak pieknie się grało, chciałbym bf2 w grafie z bc2 i wiecej nic do szczescia nie potrzebuje, dla mnie była by to gra wszechczasów, a bf3 to marne popłuczyny serii battlefield

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

here is lots of content and fixes coming up for Battlefield 3! Which are you most excited about?

  • Battlefield 3: Armored Kill in the fall (38%, 2,779 Votes)
  • The upcoming game update this spring (33%, 2,384 Votes)
  • Battlefield 3: Close Quarters in June (15%, 1,100 Votes)
  • The upcoming rent-a-server program on console (7%, 504 Votes)
  • Battlefield 3: End Game in the winter (7%, 503 Votes)
Total Voters: 7,271

 

The Official Battlefield Blog

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie już przestancie wylewać te żale. Nikt nikogo nie zmusza do tej gry, jest tyle innych. Jakoś miliony ludzi na swiecie graja a wy, to zle, tamto zle, qrwa grajcie a nie p...cie albo nie grajcie i nie p...cie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie już przestancie wylewać te żale. Nikt nikogo nie zmusza do tej gry, jest tyle innych. Jakoś miliony ludzi na swiecie graja a wy, to zle, tamto zle, qrwa grajcie a nie p...cie albo nie grajcie i nie p...cie.

 

powiedział co wiedział pewnie z serią nie ma nic wspólnego bo jaoś nie widzialem aby udzielał się w tematach serii battelfield

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedział co wiedział pewnie z serią nie ma nic wspólnego bo jaoś nie widzialem aby udzielał się w tematach serii battelfield

 

ptys no widzisz a ja mialem stycznosc od poczatku z seria BF i dopiero BC2 przyciagnelo mnie na dluzej a dzisiaj uwazam, ze BF 3 jest najlepsza gra z serii, zalezy kto co lubi. W dwojce irytowaly mnie potyczki infantry ... to byla total zenula wedlug mnie dlatego po becie i po wyjsciu BF i chyba ze 2 patchy opuscilem temat. Wyobrazasz sobie dzisiaj BF 2 z grafika BC2 ? JA rowniez, a wyobrazasz sobie granie w to ?? bylo by to samo co jest w BF 3 ! bo niestety ale ludzie, ktorzy graja sie zmienili i stare klimaty juz nie wroca. Dzisiaj juz nikt nowy po BF2 nie siegnie, jedynie stare wygi. A jesli byla by nowa odslona, taka o ktorej pisales to rowniez dzisiaj byla by to zenula.

 

Nie o gre tutaj najbardziej sie rozchodzi tylko o graczy, a tego niestety nie zmienisz .... nie ma tutaj treningowej misji, ktora musisz przejsc, zeby grac online jak to mialo miejsce w AAO ktorej wersji, o ile dobrze pamietam.

 

 

Pokaz mi mlodego czlowieka ery nextgena, ktory kupil PC i mialby grac w AAO ?? nie znajdziesz ni kogo, za mala dynamika itp. ludzie dzisiaj chca czegos innego i pozostaje albo nazekanie albo dostosowanie sie. No ale ludzie ilez mozna nazekac ;) ?? poprostu nie grajcie, nikt sie na was nie obrazi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bad Company 2 podczas rozgrywki słychać krzyki,komendy itp.Fajny jest taki rosyjsko-angielski gwar.

Mam BF3 ruską wersję spolszczoną i tam jest jakaś taka cisza.Żadnych okrzyków.

Ta gra tak ma czy to przypadłosć ruskiej wersji?

 

Jakieś okrzyki są.

Trudno powiedzieć bez porównania. Próbowałeś poszukać na gameplayach na youtube?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bad Company 2 podczas rozgrywki słychać krzyki,komendy itp.Fajny jest taki rosyjsko-angielski gwar.

Mam BF3 ruską wersję spolszczoną i tam jest jakaś taka cisza.Żadnych okrzyków.

Ta gra tak ma czy to przypadłosć ruskiej wersji?

 

Jesli Ty lub ktos blisko Ciebie spotuje wroga to uslyszysz krzyk ;) ogolnie wiekszosc ludzi nie uzywa przycisku "Q" ;) a pod tym klawiszem jest biedny commone rose ;) jesli masz malo ammo to rowniez wolasz na "Q" o ammo lub o apteczke ;)

 

ale malo ludzi z tego korzysta bo nie wiedza co to jest i mysla, ze jak wcisna "Q" to im komputer wybuchnie :lol2: :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Q" i tak jest s[ciach!]lone totalnie, za dużo funkcji pod jednym klawiszem. Jeśli chcę zaznaczyć wroga mogę równocześnie: poprosić o amunicję, apteczkę, podwózkę, zmienić rozkaz ataku lub obrony - i wszystkie możliwe kombinacje z każdy z każdym zawołaniem. Po za tym są za ciche. Wprowadza to duże zamieszanie zamieszanie, a bez viop jeśli już gra się troszkę zespołowo, bardzo łatwo o nieporozumienie.

 

To jest właśnie "smart Q" od Dice.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś wskazówki jak lecąc F-35 uciec SU?

Zagrałem wreszcie w B2K i nawet przypadło mi do gustu latanie jetami, choć na razie idzie mi to dość średnio...

Drugie pytanie:

Czy warto kupić jakiegoś taniego joya do BF3? Nie ma problemów z konfiguracją?

Ja aktualnie latam na klawiaturze. Próbowałem też z myszką, ale w ogóle mi nie podpasowało. Tak samo na padzie od PS2.

 

Czy np. taki joy dałby radę do BFa?

JOYSTICK LOGITECH ATTACK 3 NOWY FV JÓZEFÓW (2168896908) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joy działa ok, ale nie będziesz miał szans z wyćwiczonym graczem, który gra na myszy+klawie, sprawdzałem osobiście. Po prostu tutaj trzeba bardzo szybko skręcać i się miotać, jakbyś grał w sim to byś rozerwał samolot od przeciążenia a bf3 to typowe arcade do bólu. Także radzę jednak nauczyć się grać na myszy i obczaj temat "heavy break/hover" na google, bo bez tego nie masz szans z tymi co o tym wiedzą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam w Jetach zbindować sobie "dziób w górę" pod spację :) żeby namiętnie nie szarpać myszą w dół podczas ucieczki. :)

Nie wyobrażam sobie grać na klawiaturze :) ... choć pierwsze kille były właśnie klawiaturą. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś wskazówki jak lecąc F-35 uciec SU? ...

 

Tak, jedna najważniejsza: odpuść sobie latanie tym czymś, chyba że za przeciwników we flankerach będziesz miał totalnych nieogarniaczy. Co do sterowania to tak jak ath napisał, mysz+klawa ftw.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jedyna rzecz, do której nadaje się F35 to EJECT i trolowanie snajperów na dźwigu bądź "wiezowcu" :)

 

A w praktyce to najłatwiejszy sposób na punkty jetem. Wystarczy zwolnić przed heli czy czołgiem i przeważnie kill i rozwalenie pojazdu są. Nawet jak nas zaraz potem rozwali inny jet, to i tak warto jak ktoś chce zrobić unlocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ... Wszystko jest możliwe.

 

Ale generalnie na OMANie ciężko jest dłużej polatać F35, za to strącać je to niezły fun :) Choćby przesiadka z Super Horneta bądz SU nie była taka łatwa, ponieważ HUD z tym fikuśnym celownikiem nie pomagał od początku :)

 

No ale jak mówi ZłyDzień - jeśli mamy dobry dzień to nawet na F35 można się pobawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mnie sie ostatnio spodobała gra reconem na ciasnych mapach. USAS + MAV jako stacjonarny czujnik, i można czasem w nieskończonosć kampić przy fladze (flaga B na Bazarze jest do tego idealna), i non stop wpadają kllle bądź spot asysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"..w nieskończonosć kampić.." - no tak, niezmiernie pasjonująca rozgrywka ;]

 

W istocie jest, bo wrogowie lecą jak muchy, i się ich ładnie kosi. Przynajnie szybciej gwiazdka za recona wpadnie, jak i medal z obrone flag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt B, czyli aleja ? Obrazek

 

To gdzie tam kampicie ? Pochowani w tych bocznych "wnękach" ? ;) Wydaje mi się, że na serwerach na jakich zdarza mi się grać na Bazarze by to nie przeszło. Być może się mylę.

Za kampienie spada statystyka Skill - tak w drodze przypomnienia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt B, czyli aleja ? Obrazek

 

To gdzie tam kampicie ? Pochowani w tych bocznych "wnękach" ? ;) Wydaje mi się, że na serwerach na jakich zdarza mi się grać na Bazarze by to nie przeszło. Być może się mylę.

Za kampienie spada statystyka Skill - tak w drodze przypomnienia. ;)

 

pewnie o spawn kamperach mowa

ustawiaja sie za spawn pointem i uzbrajaja w cierpliwosc ;)

oczywiscie warunek ze to przeciwnik musi wtedy kontrolowac flage bo inaczej nic im nie wpadnie

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Punkt B, czyli aleja ? Obrazek

 

To gdzie tam kampicie ? Pochowani w tych bocznych "wnękach" ? ;) Wydaje mi się, że na serwerach na jakich zdarza mi się grać na Bazarze by to nie przeszło. Być może się mylę.

Za kampienie spada statystyka Skill - tak w drodze przypomnienia. ;)

 

Najlepsze miejsce jest w tym pomieszczeniu z którego jest wyjście do bocznej alejki prowadzącej na A, stawia sie tam MAVa i widać jak wrogowie idą z każdej strony. Jakby była zgrana grupka to pewnie mogli by nas tam łatwo wytępić granatami i erpegami, ale zgranych grupek jest mało, a punkciki ładnie tam lecą.

 

 

Jakież znaczenie ma jakaś statystyka "skill"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto skutki takiego kampienia w moim przypadku na punkcie B.

Dołączona grafika

Nie no wcale nie byłem wyzywany od cziterów.

 

Mi to śmierdzi tylko jakimś dziwnym statpadem na metrze (prawdopodobnie w gltichu) z tych 123 killi 110 zrobione granatem przy 100% celności.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/24337513/1/238332244/

 

Sam dzisiaj wykręciłem kill streaka lekko ponad 100, ale niestety tak się kończy gra jeżeli przeciwnikowi zostawia się jedyny swój sprzęt...

Edytowane przez carek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie znam się na glitchowaniu.Ale z tym statpadem można się zgodzić bo metro taką mapą jest.A stałem zaraz przy fladze, to rzuciłem tam granatem, to tu.100% celności no cóż wiedziałem gdzie jest przeciwnik to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym zobaczyl w jaki to sposob mozna grajac czysto zabic 110 osoby granatem ginac raz... az chce sie grac patrzac na takie raporty

Z mojego punktu widzenia, jako przecietnego gracza, nie ma roznicy pomiedzy cheaterstwem a ekstremalnym kampieniem jakie zaprezentowal seba66. Psujecie gre i tyle.

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...