Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na jednym serwerze, na metrze, goście zabijali mnie C4 z niemożliwej do rzucenia odległości, wie ktoś jak to jest mozliwe? wysyłali je na MAV-ie czy jak?

Natomiast możdzierze na metrze to już jest niezłe przegięcie :/ mam nadzieje że tego buga w końcu wytępią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym zobaczyl w jaki to sposob mozna grajac czysto zabic 110 osoby granatem ginac raz... az chce sie grac patrzac na takie raporty

Z mojego punktu widzenia, jako przecietnego gracza, nie ma roznicy pomiedzy cheaterstwem a ekstremalnym kampieniem jakie zaprezentowal seba66. Psujecie gre i tyle.

 

Naaah, przesadzasz. Ja tam nie mam nic przeciwko kamperom, stawiają po prostu kolejne wyzwanie, które trzeba unieszkodliwić. Myślisz, że na prawdziwej wojnie ktokolwiek by się zastanawiał "a niee, nie będę zabijał zbyt wielu przeciwników, bo psuję zabawę" ? :lol: Ewentualnie powiedz, że wkurza Cię, jak wiecznie Cię "ownują" , bądź nie dajesz rady ich zastopować i tyle. ;)

 

Sam nie kampię, bo taki styl jest nudny, ale nie potępiam, bo z takimi przeciwnikami też trzeba nauczyć się walczyć i wbrew pozorom, stanowią jakieś urozmaicenie od wiecznie biegających na prawo i lewo żołnierzy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na jednym serwerze, na metrze, goście zabijali mnie C4 z niemożliwej do rzucenia odległości, wie ktoś jak to jest mozliwe? wysyłali je na MAV-ie czy jak?

Natomiast możdzierze na metrze to już jest niezłe przegięcie :/ mam nadzieje że tego buga w końcu wytępią.

 

Przedostają się jakoś poza tekstury mapy i rzucają c4. Ty ich nie widzisz, natomiast oni cię widzą wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok widzę wiele pochwał w moim kierunku :D Teraz na poważnie, mam problem.Do tej pory używałem celowników kolimatorowych i nie miałem z nimi problemów, ale gdy już wezmę celownik optyczny to fps strasznie spada.Najgorzej jest jednak z lunetami w snajperkach, fps potrafi spaść nawet do 17 fps ;/Spotkał się ktoś z takim czymś?Komp z sygnatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naaah, przesadzasz. Ja tam nie mam nic przeciwko kamperom, stawiają po prostu kolejne wyzwanie, które trzeba unieszkodliwić. Myślisz, że na prawdziwej wojnie ktokolwiek by się zastanawiał "a niee, nie będę zabijał zbyt wielu przeciwników, bo psuję zabawę" ? :lol: Ewentualnie powiedz, że wkurza Cię, jak wiecznie Cię "ownują" , bądź nie dajesz rady ich zastopować i tyle. ;)

 

 

to nie jest prawdziwa wojna <_< . Nie wylewam swoich zali bo ktos mnie "ownuje" tylko zwracam uwage ze nie trzeba uzywac hackow zeby uchodzic za cheatera. Jak lubisz kiedy zabija cie ten sam koles piaty raz z rzedu schowany w jakiejs dziurze ktorej nawet nie pokazuje kill cam albo zanim jeszcze wyjdziesz z bazy to faktycznie nie masz problemu. Rownie dobrz mozesz powiedziec ze nie masz nic przeciwko zlodziejom i wlamywaczom bo to dla ciebie kolejne wyzwanie. Problem w tym ze to zwykle naduzycia.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnego kompa i nigdy nic takiego nie uświadczyłem. Sprawdzałeś na innych sterach? (starszych)

 

No obecnie używam 11.10 (8.901.2). Jeśli używasz starszych to podaj wersje,będę próbował z tym walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest prawdziwa wojna Dołączona grafika .

 

Oczywiście, że nie, ale czy nie jest pretendentem do "symulowania" ?

 

Jak lubisz kiedy zabija cie ten sam koles piaty raz z rzedu schowany w jakiejs dziurze ktorej nawet nie pokazuje kill cam albo zanim jeszcze wyjdziesz z bazy to faktycznie nie masz problemu.

 

Dlaczego kampera nie pokazuje kill cam ? Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem, jeśli nie pokazuje to raczej cheat, a tego nie lubimy.

 

Rownie dobrz mozesz powiedziec ze nie masz nic przeciwko zlodziejom i wlamywaczom bo to dla ciebie kolejne wyzwanie. Problem w tym ze to zwykle naduzycia.

 

Nadużycie właśnie napisałeś ty, jak możesz porównywać realną szkodę do przegrywania w grze ? Z góry odbiję piłeczkę o tym, dlaczego ja mogłem porównywać do prawdziwej wojny a ty już do włamywaczy nie... Otóż ... to nie jest gra o włamywaczach.

 

Swoją drogą ty to nazwałeś "nadużyciem" skoro EA nie stworzyło jakiegoś kicka / bana za np. 300s w miejscu to znaczy, że według zasad EA jest OK. Po prostu ty jak i większość graczy tego nie uznajecie, ot - własne zasady. Polecam założyć własny serwer i ustalić na nim powyższe reguły. :)

 

Przede wszystkim - nie spinaj się tak. ;) To gra, która ma dać fun i rozrywkę. Cheaterzy / Kamperzy / Zfrustowane dzieciaki / Inni których nie lubimy zawsze byłi, są i będą i nie ma co z tego powodu robić halo. :) Miłej gry !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma co się pufać. Niektórzy mają priorytet d/k ratio a nie wypełnianie zadań danego trybu, gra pozwala na kamperkę no i to jest wykorzystywane.

Dlatego ja unikam piechoty i 90% czasu spędzam w pojazdach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

to nie jest prawdziwa wojna <_< . Nie wylewam swoich zali bo ktos mnie "ownuje" tylko zwracam uwage ze nie trzeba uzywac hackow zeby uchodzic za cheatera. Jak lubisz kiedy zabija cie ten sam koles piaty raz z rzedu schowany w jakiejs dziurze ktorej nawet nie pokazuje kill cam albo zanim jeszcze wyjdziesz z bazy to faktycznie nie masz problemu. Rownie dobrz mozesz powiedziec ze nie masz nic przeciwko zlodziejom i wlamywaczom bo to dla ciebie kolejne wyzwanie. Problem w tym ze to zwykle naduzycia.

 

Na złodzieji jest paragraf, na kamperów póki co nie.

 

Nie lubie takiego pieprzenia. Gra to jest gra, każdy gra jak chce. Mnie wkurzają wymiatacze w jetach, o suicederach nie mówiąc, to znaczy że mają przestać latać? Nie. A kampić też trzeba umieć. Ludzie wiecznie narzekają że w CQ sie biega jak idioci od flagi do flagi, ale jak ktoś zostanie bronić to jest jeszcze gorzej bo znaczy że kampi. Powinien biegać wokół flagi, skakać, i do tego strzelać żeby go było słychać i widać na mini-mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja unikam piechoty i 90% czasu spędzam w pojazdach. :)

 

Nie słyszałeś, że tylko n00by używają pojazdów? ;)

 

Oprócz powyższego stwierdzenia, natknąłem się jeszcze na 10+ innych definicji "n00ba", zabawne były z tym, że n00ba rozpoznamy po FAMASie bądź USASie. :lol2:

 

Ogólnie, w internecie każdy wyzywa każdego od n00bów, bo mu się nie podoba styl gry przeciwnika... No tak, bo prawdziwi Rambo mają tylko nóż - chociaż i to pewnie jest w pewnych kręgach uważane za n00b'ostwo - bo przecież wystarczy uderzyć tylko raz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No tak, bo prawdziwi Rambo mają tylko nóż - chociaż i to pewnie jest w pewnych kręgach uważane za n00b'ostwo - bo przecież wystarczy uderzyć tylko raz. ;)

 

Może w BC2 tsk było, ale w trójce nóż jest tragiczny. Trzeba być idealnie z tyłu za nieruchomym wrogiem żeby był takedown, inaczej trzeba machać, i potrzebne są aż trzy machnięcia. W patchu niby mają zmienić na dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być idealnie z tyłu za nieruchomym wrogiem żeby był takedown, inaczej trzeba machać, i potrzebne są aż trzy machnięcia. W patchu niby mają zmienić na dwa.

 

O, tego nie wiedziałem. :) Ja do tej pory zawsze zabijałem 1 uderzeniem, jak i mnie zabijano 1 uderzeniem. Inna sprawa, że nie podchodzę do nikogo z nożem face-to-face. Chociaż niedawno miałem takiego partyzanta. 2-3 metry ode mnie a On wyciąga nóż i biegnie do mnie (byłem przekonany, że jak trafi to koniec), więc dostał kulkę w głowę i tak się skończyła partyzantka. ;)

 

 

Wygląd żołnierza (poza podstawowych 8) można zmienić tylko kupując pakiet na Originie, racja ? Tego się nie odblokowuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamuflaże się odblokowują. Ale np. koloru skóry już nie zmienisz ;)

 

Czyli chcesz mi powiedzieć, że to co ustawiam

 

Dołączona grafika

 

To tylko w battlelogu i w grze już zawsze będę defaultowym murzynkiem, bo nie ogarnąłem tego na początku ? ;) Damn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem murzynem, przynajmniej na ciemnych mapach mnie słabiej widać ^^ w battlelogu ustawiasz sobie tylko avatar, w grze masz DOSTOSUJ i na końcu zakładkę WYGLĄD i tam ustawiasz sobie bierzący kamuflaż do gry. Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie tak to wygląda. Taki edit to tylko battlelog, a w grze biegamy Afroamerykaninem (oczywiście w przypadku medyka). Ale jak tam kolega wyżej napisać ciuchy można zmienić, chyba :-| Jak dla mnie najlepsza giwera na małe mapy (a takie preferuję, zaraz mnie zjedziecie) to F2000 bez optyki. Obecnie zapoznałem się z M16 i też niczego sobie. Co do FAMAS'a to n00b ze mnie, nie potrafię tym grać, celownik zasłania pół ekranu i [gluteus maximus] :sad:

 

A kamperzy no cóż. Najbardziej mnie wpieniają kamperzy na Bazarze przy fladze chyba A (square). Tam u góry na balkonie za klimą postawi ten swój wynalazek i kampi. Ale największa radość jak się zdejmie kilku gości (no bo po czasie zaczyna ich więcej biegać po tym balkonie) będąc na dole :D

 

Imo niech każdy gra jak che, chociaż rozumiem pilotów. Mapy są małe i mało skomplikowane, żeby sobie polatać :wink: A grupowa rozgrywka? Hmm też rozumiem niedobory, ale jak dla mnie gra ma za małe znaczenie aby tak poważnie do tego podchodzić, czasami wychodzę z serwa przed końcem rundy, no cóż obowiązki :wink: Teraz możecie zacząć rzucać kamienie :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to nie potrafię się odnaleźć na metro z 64 graczami. Pamiętam z bety, że była możliwość wyjścia na zewnątrz, teraz ani razu tego nie uświadczyłem. Tego się nie da opisac, nawet nie wiadomo z któego miejsca cię ustrzelą, a spamowanie rpg'ami to codzienność - ale i tak jest świetnie :)

 

Jedynie drzewka na dużych mapach trącą myszką. Płaskie bitmapy, które jak w DOOM1 obracają się zawsze przodem w zależności jak się patrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FAMAS'a to n00b ze mnie, nie potrafię tym grać, celownik zasłania pół ekranu i [gluteus maximus] :sad:

 

Zabij 10 osób, dostaniesz celownik, wtedy się świat zmienia. :D Warto się przemęczyć te 10 killi, potem to już bajka. :)

 

 

Ja za to nie potrafię się odnaleźć na metro z 64 graczami. Pamiętam z bety, że była możliwość wyjścia na zewnątrz, teraz ani razu tego nie uświadczyłem.

Polecam serwery w których nazwach jest "NO RPG, NO M320, NO C4" ;) Na prawdę fajnie się gra w metrze na sam ołów bez wybuchów i w zasadzie w każdej rundzie jestem zmuszany do wyjścia na zewnątrz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zauważył, że wartość flag BF3 znacznie spadła, w sumie do zera, mowa o mapach z podstawki.Tylko na Dołączona grafika Caspian Border, Dołączona grafika Noshahr Canals i ewentualnie Dołączona grafika Damavand Peak (choć nie jestem pewien do końca) mamy o co walczyć. Już wyjaśniam. Na pierwszej z nich mamy po dodatkowym czołgu na fladze A i E, na drugiej z nich flagi B i D po IFV( infantry fighting vehicle). Na trzeciej i ostatniej zajęcie flag A i E może, ale nie jestem pewnie, spowodować utratę "light utility helicopter". W porównaniu np z mapami z BF2 gdzie na fladze był dodatkowy sprzęt ciężki, lekki i jeszcze śmigłowiec bojowy, jest to kolejne spłycenie rozgrywki. Szkoda.

 

Jeszcze dla przypomnienia:

BATTLEFIELD 2 - Number of Vehicles

 

Dalian Plant: 35

Daqing Oilfields: 51

Dragon Valley: 50

FuShe Pass: 58

Songhua Stalemate: 42

Gulf of Oman: 30

Kubra Dam: 37

Mashtuur City: 14

Clean Sweep: 54

Sharqi Peninsula: 19

Strike at Karkand: 13

Zatar Wetlands: 42

 

MINIMUM: 13

MAXIMUM: 58

AVERAGE: 37

---------------------------------------------------

BATTLEFIELD 3 - Number of Vehicles

 

Caspian Border: 28

Damavand Peak: 10

Grand Bazaar: 6

Kharg Island: 26

Noshahr Canals: 25

Operation Firestorm: 22

Operation Metro: 0

Seine Crossing: 4

Tehran Highway: 10

 

MINIMUM: 0

MAXIMUM: 28

AVERAGE: 14.5

 

 

BATTLEFIELD 2 - Number of Capturable Flags

 

Dalian Plant: 6

Daqing Oilfields: 7

Dragon Valley: 10

FuShe Pass: 8

Songhua Stalemate: 8

Gulf of Oman: 7

Kubra Dam: 8

Mashtuur City: 7

Clean Sweep: 7

Sharqi Peninsula: 6

Strike at Karkand: 8

Zatar Wetlands: 7

 

MINIMUM: 6

MAXIMUM: 10

AVERAGE: 7.4

---------------------------------------------------------------

BATTLEFIELD 3 - Number of Capturable Flags

 

Caspian Border: 5

Damavand Peak: 5

Grand Bazaar: 5

Kharg Island: 5

Noshahr Canals: 5

Operation Firestorm: 5

Operation Metro: 3

Seine Crossing: 5

Tehran Highway: 4

 

MINIMUM: 3

MAXIMUM: 5

AVERAGE: 4.7

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niech się gracze BF3 śmieją póki mogą, bo jak wyjdzie PlanetSide 2, to też będą powstawać tego typu filmiki - 20 czołgów przejeżdża przez most, meanwhile in BF3 przejeżdżają 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...