Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Battlefield 3 jest niewątpliwie jedną z gier, które kojarzą nam się z rozciągniętym terenem dostępnym dla każdego gracza. Mowa tutaj oczywiście o trybie Multiplayer, który daje nam możliwość walki na naprawdę dużych mapach. Wielu graczy zapewne bardzo to docenia, zaś rozgrywka sieciowa wciąga ich na długie godziny. Battlefield 3 doczekał się dotychczas tylko jednego dodatku o nazwie Back to Karkand. Rozszerzenie oferuje cztery mapy znane z Battlefield 2 - Strike at Karkand, Wake Island, Gulf of Oman i Sharqi Peninsula. Wszystkie z nich oferują sporą powierzchnię dostępną dla gracza, która była głównym sukcesem legendarnego tytułu od Electronics Arts. Studio planuje wydanie kolejnych dodatków, które przedłużą żywot gry o dobre godziny grania. Wielbiciele wielkich przestrzeni mogą jednak czuć niedosyt, gdyż dodatek Close Quarters będzie opierał się na mapach o niezbyt imponującym rozmiarze. Do sieci trafił pierwszy trailer ukazujący przyszłe rozszerzenie.

Pierwszy trailer dodatku Battlefield 3: Close Quarters | PurePC.pl

 

No i doczekaliśmy się map, które przeniosą nas do Call of Duty na silniku Frostbite :mur:

Edytowane przez Arkad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Niech się gracze BF3 śmieją póki mogą, bo jak wyjdzie PlanetSide 2, to też będą powstawać tego typu filmiki - 20 czołgów przejeżdża przez most, meanwhile in BF3 przejeżdżają 2...

 

Sci-fi to nikogo.

 

 

A Close Quarters nikt nie każe kupować. Wiadomo że tu by każdy wolał duże mapy, ale to już było omówione. Nie ma sensu narzekać na coś co jest oczywiste, jak narzekać to na brak patcha, choć to też w sumie znak firmowy DICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich mapkach najlepiej wylevelować sobie bronie ? W ogóle nie grałem piechotą a jedyna mapka jaką znam z bety to metro.

Może jakieś konkretne serwery macie w ulubionych itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Bronie najlepiej levelować w TDM. Przy padku meczy do 100 killi trwają one przeważnie 6-8 minut, i z reguły sie te kilkanaście killi wbije, nawet więcej jak sie ma skilla. Z CQ to Metro, Bazar i Sekwana, ale mecze są o wiele dłuższe.

Ja zawsze unlocki robie w TDM, a w CQ gram gotowymi broniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny genialny fail - YT

 

Fail z twojej strony, blokowałeś start jeta w którym ktoś siedział, nie dziwie się, że koleś rozpędził się lekko po czym wysiadł, żeby Cię przejechało po czym wsiadł.

Edytowane przez carek
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się gracze BF3 śmieją póki mogą, bo jak wyjdzie PlanetSide 2, to też będą powstawać tego typu filmiki - 20 czołgów przejeżdża przez most, meanwhile in BF3 przejeżdżają 2...

 

 

wyglada jak skrzyzowanie COD i KOTOR MMO, malo interesujaca propozycja dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fail z twojej strony, blokowałeś start jeta w którym ktoś siedział, nie dziwie się, że koleś rozpędził się lekko po czym wysiadł, żeby Cię przejechało po czym wsiadł.

 

Heh? Nie da się blokować pojazdów żołnierzem, zawsze nas przepcha. Skoro już jechał, to mógł normalnie odlecieć, a on wysiadł żeby mnie przejechało, po czym pojechał dalej. Szczyt sciach!ysyństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógł normalnie odlecieć, a on wysiadł żeby mnie przejechało, po czym pojechał dalej. Szczyt s<span style='color: red;'>[ciach!]</span>ysyństwa.

 

to jest to o czym mowilem , kultura gry a raczej jej brak. "ja sie dobrze bawie a reszte mam w d***"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

BF B2K za 24.50 na origin, kto nie posiada to dobra chwila coby nabyć,

 

a u mnie problem znów z Paypalem :| (ostatnio dzięki temu nie załapałem się na promocje...)

 

najpierw dostaje na twarz:

 

"Autoryzacja płatności nie powiodła się"

 

a kiedy przechodzę jeszcze raz do płatności to dostaje na twarz:

 

Dziękujemy za zakup! Wyślemy Ci e-mail z danymi zamówienia pod podany adres.

 

Instrukcje dotyczące płatności

Otrzymaliśmy potwierdzenie Twojej płatności z PayPal. Dziękujemy za dokonanie zakupu. Płatność w imieniu Origin obsługuje Digital River, Inc.

 

pieniądze z konta paypal nie zniknęły, nie używam tego prawie wcale, powinno się zmienić saldo od razu czy po jakichś księgowaniach dodatkowych?

 

;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego korzystasz z PP skoro mozna na originie placic zwyklymi kartami debetowymi? wystarczy ze jest tzw "wypukła'

 

PP uzywam tylko na zagranicznych stronach.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doczekaliśmy się map, które przeniosą nas do Call of Duty na silniku Frostbite :mur:

 

Mapa tragiczna. Coś im nie wyszło z podłożeneim dźwięku G17C, zupełnie inny pistol. Jak już pisałem, oby się nie sprzedało ;]

 

Heh? Nie da się blokować pojazdów żołnierzem, zawsze nas przepcha. Skoro już jechał, to mógł normalnie odlecieć, a on wysiadł żeby mnie przejechało, po czym pojechał dalej. Szczyt s<span style='color: red;'>[ciach!]</span>ysyństwa.

 

A Close Quarters nikt nie każe kupować. Wiadomo że tu by każdy wolał duże mapy, ale to już było omówione. Nie ma sensu narzekać na coś co jest oczywiste, jak narzekać to na brak patcha, choć to też w sumie znak firmowy DICE.

 

Co chciałeś Harry osiągnąć skacząc przed nim? ;D Przecież nikt Ci z litości nie odda jeta ;p Natomiast co do DLC to narzekać trzeba, inaczej mapy w kolejnym BFie będą tak wyglądać

 

Dołączona grafika

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz realizm? Idź graj w ARME

 

A myślałem, że ich nowy Frostbite engine stawia na wyższe sztandary i lepszą animację.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=8pNOxynC1Dc

Pierwsza scenka i dopisek pod nią, od 19 sekundy filmiku. Jak łatwo się zapomina, a ignorancja jest łaską.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabij 10 osób, dostaniesz celownik, wtedy się świat zmienia. :D Warto się przemęczyć te 10 killi, potem to już bajka. :) (...)

Faktycznie, przemęczyłem się. Jako giwera, prawdopodobnie najbardziej zabójcza, jebniesz serie to cud jak ktoś tam przetrwa :D Z celownikiem reflex widoczność już ok, ale recoil urywa nogi przy samej [gluteus maximus] :blink: Myślałem, że foregrip coś pomoże, ale dalej tak sobie, no nic trzeba czekać na tłumik :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że celowniki zmieniają spread broni? Famasem dosłownie chwilę pograłem, ale z RDS wydawało mi się jakby był mniej celny. Ze standardem łatwiej było mi ubić przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że celowniki zmieniają spread broni? Famasem dosłownie chwilę pograłem, ale z RDS wydawało mi się jakby był mniej celny. Ze standardem łatwiej było mi ubić przeciwnika.

 

Faktycznie coś w tym jest. Famas z tłumikiem i foregripe'em to jest to, chociaż trzeba obcykać jakieś celowniki.

 

@UP dlatego taki F2000 wymiata, famas'owy seryjny zajmuję trzy czwarte ekranu i nie da się grać :-| pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze jest tzw "wypukła'

Nawet nie musi być wypukła. :) Może być każda "internetowa". Ja mam płaską Visę z taką możliwością. Co więcej, nawet mogę za to zapłacić kartą kibica Lechii Gdańsk. :lol2:

 

 

ale recoil urywa nogi przy samej [gluteus maximus] :blink: Myślałem, że foregrip coś pomoże, ale dalej tak sobie,

 

Dziwne, strzelaj krótkimi seriami na odległość, ja tym zaliczyłem headshota ponad 100m. ;) Kolimator, foregrip i heavy barrel to jest odpowiedni zestaw. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaciekCi

 

chodzi o status karty a nie jej cechy fizyczne... Kiedys karty debetowe nie mogly byc uzywane w ten sposob - potzrebna byla albo karta kredytowa albo specjalna do platnosci internetowych na ktora przelewalo sie srodki przed dokonaniem tranzakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak skrzyzowanie COD i KOTOR MMO, malo interesujaca propozycja dla mnie.

 

Raczej jak BF3 osadzony w przyszłości (BF 2143? ;)) z 20x większymi mapami, 50x tyloma graczami i nielimitowaną ilością pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...