Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej jak BF3 osadzony w przyszłości (BF 2143? ;)) z 20x większymi mapami, 50x tyloma graczami i nielimitowaną ilością pojazdów.

 

ilosc /= jakosc no i nie zauwazylem zeby tam dalo sie cokolwiek zniszczyc z tych przecietnych tekstur (ogladalem gameplay).

 

wreszcie kupilem dodatek, za cene pizzy to moge brac kazde DLC do BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilosc /= jakosc no i nie zauwazylem zeby tam dalo sie cokolwiek zniszczyc z tych przecietnych tekstur (ogladalem gameplay).

 

Cóż, to gra stawiająca na Teamplay (i to przez duże T), czyli coś, z czego twórcy Battlefielda starają się zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw dajcie narzędzia to" teamplay" i jego koordynacji, komunikacji, a nie narzekacie na chaos W BF3. W BF2 jakoś się dało, jak był dobry komendant (dobry wystarczył) i jak z polowa drużyn się słuchała, to taki zespół było trudno pokonać. Teraz wystarczy jedna drużyna która biega po flagi i ok 70% wygrywa zespół który ma taką drużynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, trochę o teamplayu w PS2 (nie chcę się rozpisywać, bo to temat o BF3):

 

To inny charakter rozgrywki. Większość ludzi jest członkami outfitów (czyli coś jak klany w BF, ale na większą skalę), które mają swoich liderów. Dodatkowo członkowie są podzieleni na mniejsze drużyny które też mają swoich liderów. I tak można sobie stworzyć np. outfit o nazwie "Dywizjon 303" przyjmujący tylko pilotów myśliwców (załóżmy, że będzie ich 30 online w danej chwili), podzielić ich na 3 drużyny po 10 osób - w każdej drużynie po 8 myśliwców do walki air2ground i po 2 do walki air2air i kosić wrogie czołgi zmasowanymi atakami jednocześnie broniąc się przed wrogim lotnictwem. Oczywiście te wrogie czołgi mają swoją organizację i mogą być np. osłaniane przez jednostki przeciwlotnicze, więc nasz "Dywizjon 303" będzie potrzebował pomocy z ziemi (którą zapewniają inne outfity naszej frakcji) itd. Wszystko zależy od tego jak gracze się zorganizują - jeżeli kiepsko, to będą przegrywać nawet mając przewagę liczebną.

Solo oczywiście też można pograć lub dołączać do losowych drużyn, ale to daje tylko namiastkę prawdziwej gry.

 

Btw. to co napisałem to nie wybujała wyobraźnia twórców - tak grało się w pierwszą cześć PlanetSide, tyle, że wyszła ona ~10 lat temu i trochę wyprzedzała swoje czasy - trzeba było mieć stałe łącze i mocny komputer, a nawet samo SOE miało problemy z ogarnięciem gry od strony serwerowej. Przez to jej popularność szybko spadła od momentu startu. Teraz na szczęście nie będzie takich problemów.

 

 

W BF3 jest chaos, bo ludzie nie są zmuszeni do gry drużynowej - lepiej biegać po mapie jak kura z obciętym łbem i strzelać do wszystkiego co się rusza. W BF2 komendant to była kluczowa rola i liczyłem na to, że w BF3 zostanie rozbudowany. To samo z drużynami, z rolami poszczególnych klas. Ale twórcy woleli przyciągnąć fanów CoDa, wykastrowali BF2 zamiast go ulepszyć i zrobili z tego mordobicie. Dlatego powinni przynajmniej mapami i szybkimi poprawkami nadrabiać stracony potencjał. A jak wyszło, to widzimy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 jest chaos, bo ludzie nie są zmuszeni do gry drużynowej - lepiej biegać po mapie jak kura z obciętym łbem i strzelać do wszystkiego co się rusza. W BF2 komendant to była kluczowa rola i liczyłem na to, że w BF3 zostanie rozbudowany. To samo z drużynami, z rolami poszczególnych klas. Ale twórcy woleli przyciągnąć fanów CoDa, wykastrowali BF2 zamiast go ulepszyć i zrobili z tego mordobicie. Dlatego powinni przynajmniej mapami i szybkimi poprawkami nadrabiać stracony potencjał. A jak wyszło, to widzimy.

 

Popieram. To dla mnie główny problem odpychający mnie wręcz od gry. Są tacy co wpierają, ze to nie chaos a dynamika ;). Moim zdaniem bez nacisku na grę zespołową ta gra baaaardzo dużo straci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 jest chaos, bo ludzie nie są zmuszeni do gry drużynowej - lepiej biegać po mapie jak kura z obciętym łbem i strzelać do wszystkiego co się rusza. Ale twórcy woleli przyciągnąć fanów CoDa, wykastrowali BF2 zamiast go ulepszyć i zrobili z tego mordobicie.

 

Jak na ironię... Dosłownie wczoraj wieczorem przy mojej Lepszej Połowie sypałem "kur..." i "ch..." bo nie dało się grać. Nie zawsze tak jest. Wczorajsza sytuacja na mapie Metro wyglądała tak, że 20 osób dopychało się do jednego miejsca w korytarzu z którego wychodzili przeciwnicy, w głowie tylko słyszałem
i żaden kretyn nie pomyślał, że zaraz z dwóch innych stron korytarza ktoś nadbiegnie. Oczywiście sam pilnowałem dwóch wejść, dobrze, że byłem medykiem to apteczka pod nogami mnie nie raz uratowała, ale w pewnym momencie zabrakło mi amunicji, odwracam się do tej bandy debili i proszę o AMMO, a gdzie tam, zapomnij, bo jeszcze dostanę amunicję i nie daj Boże zabiję JEGO cel ! I co wtedy ? Mniej punkcików ... Dołączona grafika Nikt się nie odwraca, nikt nikogo nie osłania, rzadko ktokolwiek rzuci ammo / uratuje... Cały czas żałuję, że nie mam własnego klanu (wymagania sprzętowe to uniemożliwiają wśród moich znajomych). Ja staram się odstawić jakiś Teamplay, ale co znaczy jedna osoba na pozostałe 30 ?
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ammo jest słabo, żeby od kogoś dostać "paczkę". Z medykami jest trochę łatwiej, strzał w stopę lub tyłek i musi rzucić aby się wyleczyć. Wiem, chamskie ;P Póki co latam z defibrylatorem i ożywiam kogo się da aby nabić punkty, nie raz z KD 1.0 lub ujemnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ammo jest słabo, żeby od kogoś dostać "paczkę". Z medykami jest trochę łatwiej, strzał w stopę lub tyłek i musi rzucić aby się wyleczyć. Wiem, chamskie ;P Póki co latam z defibrylatorem i ożywiam kogo się da aby nabić punkty, nie raz z KD 1.0 lub ujemnym.

 

Smiac mi sie chce z takich supportow co nie rzucaja paczek ;) no ale coz mowi sie trudno ;) ja mam ponad 1,300,000 na supporcie, i nie rozumiem jak mozna nazekac na ta klase ;) jak sie rzuca paczki i ma sie M27 IAR lub MG36 to mozna rzezniczyc az milo ...

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spedzilem jeden dzien z Karkandem i stwierdzam ze tryb conquest attack jest ******. na Strike at Karkand dochodzi do sytuacji ze kiedy drużyna broniaca straci wszystkie punkty jedyna opcja respawnu to squad bo nie mamy bazy. U mnie wszyscy zgineli i nie moglem wejsc do gry oO. To jest mega glupie. A na Gulf of Oman kiedy broniacy sie zajma wszystkie punkty posiadaja tak duzo MBT i IFV ze niemozliwe staje sie odbicie chocby jednego bo atakujacy maja do dyspozycji 2 motorowki jeta i heli czyli razem transport dla 10 osob.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 jest chaos, bo ludzie nie są zmuszeni do gry drużynowej - lepiej biegać po mapie jak kura z obciętym łbem i strzelać do wszystkiego co się rusza. W BF2 komendant to była kluczowa rola i liczyłem na to, że w BF3 zostanie rozbudowany. To samo z drużynami, z rolami poszczególnych klas. Ale twórcy woleli przyciągnąć fanów CoDa, wykastrowali BF2 zamiast go ulepszyć i zrobili z tego mordobicie. Dlatego powinni przynajmniej mapami i szybkimi poprawkami nadrabiać stracony potencjał. A jak wyszło, to widzimy.

 

Dokładnie, komendant to jest to czego bardzo brakuje!

Do tego DICE nie tylko nie poprawił funkcjonalności zarządzania drużynami to nawet nie usunęli bug'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego DICE nie tylko nie poprawił funkcjonalności zarządzania drużynami to nawet nie usunęli bug'ów.

Tego nie, ma chyba że mówisz o tym czymś w battlelog'u.

 

Edit

Fuck YeAAAAAA

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=7c1PBufdfcE&feature=youtu.be&a

Epic !!!

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może link do testu 50 kart graficznych i procesorów w bf3, jakiś czas temu czytałem gdzieś na anglojęzycznej stronie taki megateścik sprzętu pod bf3 ale nie pamiętam gdzie, pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może link do testu 50 kart graficznych i procesorów w bf3, jakiś czas temu czytałem gdzieś na anglojęzycznej stronie taki megateścik sprzętu pod bf3 ale nie pamiętam gdzie, pomóżcie

 

 

Pierwszy lepszy linki z googla

 

TEST 50 procesorów gdzieś na anglojęzycznej stronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę innych testów zebranych w jednym temacie forums.electronicarts.co.uk/pc-build-upgrade-forum/1443799-big-battlefield-3-benchmark-thread-cpu-gpu-other-components.html

 

just łał... jak to sie bedzie rozpadac jak na fotce to kicha bo to w koncu metalowy słup.

 

Kicha, ale zawsze lepsze to niż niezniszczalny słup/latarnia, który nawet nie drgnie w kontakcie z 10 tonowym latadłem. Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W BC2 jakoś niszczyło się prawie wszystko. Tutaj czasami jeep potrafi rozwalić jeden murek, a drugiego nawet czołg nie ruszy, nie mówiąc o cieniutkich słupkach. Niezwykle irytujące, w BC2 jadąc czołgiem praktycznie nie było ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt destrukcja mogła by być całego otoczenia + wielkie leje po wybuchach...ale kto by grał w grę idealną i kto by kupił jej kontynuacje :P

a tak serio to destrukcja mimo wielu baboli jest całkiem ok, na caspianie po długiej bitwie robi się dość łyso :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Ile pamięci na karcie graficznej wykorzystuje wam gra? Sprawdzam za pomocą gpu-z z zaznaczoną opcją show highest. u mnie na karcie z 1280mb gra wykorzystuje 1240mb czyli wszystko co mam:(

Ustawienia gry w 1080p wszystko na max tylko wygładzanie krawędzi mam wyłaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BC2 jakoś niszczyło się prawie wszystko. Tutaj czasami jeep potrafi rozwalić jeden murek, a drugiego nawet czołg nie ruszy, nie mówiąc o cieniutkich słupkach. Niezwykle irytujące, w BC2 jadąc czołgiem praktycznie nie było ograniczeń.

 

Też odniosłem takie wrażenie. Niby w BF3 "fizyka" jest poprawiona względem BC2, ale w efekcie w BC2 jakoś lepiej to wyglądało. IMO w BF3 obcięli fizykę, co zdaje się potwierdzać choćby mniejsze zużycie CPU (chyba, że to kwestia silnika).

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO w BF3 obcięli fizykę, co zdaje się potwierdzać choćby mniejsze zużycie CPU (chyba, że to kwestia silnika).

pzd

 

Nie obcięli żadnej fizyki, po prostu mniej elementów jest podatnych na zniszczenia a od tego jest "model zniszczeń" a nie fizyka. Ciekawi mnie też spostrzeżenie "obcięcia" fizyki przez mniejsze zużycie CPU ;) , po prostu nowszy, lepszy silnik = mniejsze obciążenia elementów już znanych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...