Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Patch notes nie zawieraja zadnych informacji na temat zmian obrazen albo rpm dla tych broni wiec jest nadal aktualne. Zmienil sie odrzut glownie

 

To, ze nie zawiera nie znaczy, ze nie bylo tu zadnych zmian. DICE ma w zwyczaju polowy zmian w ogole nie opisywac albo pojawiaja sie one z nienacka, nawet bez ich wiedzy. Generalnie, na plus nic nie widze. Mapa choc lepsza to do gotowych i fanowskich projektow calego UI temu daleko, commo rose wciaz potrafi pojawic sie nieporzadane, MAV nie poprawiony, KH2002 wciaz sie zacina, foregrip ogolnie dostal strasznie po tylku, strzal z usasa przerzuca gracza prawie na plecy. Gra mnie irytyje bardziej niz wczesniej, niestety. Jedyny plus, to chyba taki, ze wydajnosci nie skopali co zdarzalo sie przy BC2 z patcha na patch.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum symthic.com przeczytałem o kolejnej wpadce. Podobno można teraz zainstalować powiększony magazynek w RPK, co skutkuje zmianą z 45 na 200 kulek. :lol:

 

no to juz wiem czym gram jutro

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, EA jest w półfinale zawodów Worst Company In America

 

Let's All Do A Slow Clap For Your Worst Company In America 2012 Semifinalists! - The Consumerist

 

28 marca rozgromila Comcast 66% vs 33% głosów ^^

 

Trzymamy kciuki za EA :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos do mnie ten patch nie przemawia, najbardziej sie wkurzylem jak maja M27 IAR na pojedynczym ogniu z ciezka lufa + grip nie moglem trafic goscia, ktory znajdowal sie nie cale 100 m ode mnie lol, kula dolatywala ale detekcja nie wykrywala trafienia ;/ noz kurde :/ po co tykali cos co byla imho dobre w tej grze :/ naprawde trzeba wszystko spartaczyc ?? Obawialem sie tego patcha i moje obawy sie sprawdzily. BF nigdy mi sie wy wysypywal, a tu nagle nie wiadomo dlaczego "Program przestal dzialac" ;/ dam szanse nastepnemu patchowi na poprawe bledow i nie dociagniec, ktore wprowadzil ten patch a jak bedzie tak dalej to odkladam BFa na polke bo naprawde ten patch juz zaczyna odrzucac od gry.

 

Do tego moge dodac, ze wczesniej nie zauwazylem, zeby zawodnik dostawal "boosta" i nagle znikal z celownika ... i jak sie okazuje to nie tylko u mnie to wystepowalo ale u innych znajomych tez, mimo gry na innych serverach. Zawodnik biegnie i chwile pozniej poprostu znika :/ Ten patch to jakas kpina i parodia i tyle czasu czekalismy na takiego bubla ?? chyba pierwszy raz sobie napisze posta na forum BFa i nie zostawie na nich suchej nitki bo to jest jakis zart.

Edytowane przez Buziak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pograłem chwilę i coś słabo. Gra zaczęła przypominać konsolowe ciach!o. Na klate możesz przyjąć z dziesięć sztuk ołowiu i jesteś w stanie jeszcze się wybronić :blink: Przed paczem góra cztery sztuki i leżysz. M16 przypomina korkowca, fizyka może się nie zmieniła, ale aby kogoś ubić trzeba władować w niego z pół magazynka :blink: Jeżeli o to chodzi panom z DICE to chyba podziękuję, bo takie ciach!o się konsolowcą serwuję :lol2: pzdr

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem systuacje ze stzrelalem, koles przebiegl metr a potem wrocil sie ten metr i zginal ale tlumacze to lagiem

 

 

widzieliscie nowe opcje na origin? Mozliwosc kupienia unlockow do pojazdow postaci broni cokolwiek sie chce, full opcja za cene samej gry oO

 

http://store.origin.com/DRHM/store?Action=DisplayProductSearchResultsPage&SiteID=eaemea&Locale=pl_PL&ThemeID=850300&CallingPageID=ProductSearchResultsPage&Env=BASE&itemIdx=0&keywords=battlefield+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy w samolocie znacznie obniżono skuteczność rakiet?? a to juz mi sie chyba nie wydaje że całkowicie w jetach zginął heavy brak, grałem w miare dobrze z dobrymi statami a teraz ucze sie na nowo

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po formacie gra smiga, tylko po rosyjsku :D Wiecie może co trzeba zrobić, żeby wgrać angielski i nie zniszczyć gry (żeby nie było czarnych ekranów)?? Tak krok po kroku? :razz:

 

Sens rozwalileś mnie reinstalacja windowsa z powodu problemu z grą Widać sie nudzisz:)

Lubie w to pykać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy w samolocie znacznie obniżono skuteczność rakiet?? a to juz mi sie chyba nie wydaje że całkowicie w jetach zginął heavy brak, grałem w miare dobrze z dobrymi statami a teraz ucze sie na nowo

 

jet vs jet w ogole nie dziala (bug) a jet vs tank 2-3 rakiety ale nie wiem jak bylo wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=KC6yb7HN1LA

Polecam w HD, przesadzona edycja i fragi.

..
BF nigdy mi sie wy wysypywal, a tu nagle nie wiadomo dlaczego "Program przestal dzialac" ;/
..
Do tego moge dodac, ze wczesniej nie zauwazylem, zeby zawodnik dostawal "boosta" i nagle znikal z celownika ... i jak sie okazuje to nie tylko u mnie to wystepowalo ale u innych znajomych tez, mimo gry na innych serverach. Zawodnik biegnie i chwile pozniej poprostu znika :/

Też nie miałem problemów z działaniem BF3, poza wysypywaniem się gry na op. firestorm, co akurat naprawili przedostanim patchem, ale to co teraz się dzieje przechdozi ludzkie pojęcie. Co mapę crasciach!e mi grę i dostaję komunikat zwrotny "SOMETHING WENT WRONG" No kur.. mać, coś poszło nie tak..?! Coś..
Również parę razy zniknął mi przeciwnik sprzed celownika, dosłownie zapadł się pod ziemię. Pewnie im też coś poszło nie tak z grą.. ;/

widzieliscie nowe opcje na origin? Mozliwosc kupienia unlockow do pojazdow postaci broni cokolwiek sie chce, full opcja za cene samej gry oO

To akurat może i dobry pomysł, nie każdemu chce się tracić czas na odblokowywanie dodatków aby przetestować każdą broń. W BC2 chyba podobny patent był.

czy mi sie wydaje czy w samolocie znacznie obniżono skuteczność rakiet?? a to juz mi sie chyba nie wydaje że całkowicie w jetach zginął heavy brak, grałem w miare dobrze z dobrymi statami a teraz ucze sie na nowo

Poprzednia strona - filmik. Schrzanili heetseekery niesamowicie. Przez cały caspian 750tick max z 10% wystrzelonych we mnie heatseekerów trafiła, w dodatku tylko jedna z dwóch. Nie zdarzyło się abym dostał obydwoma rakietami. Poszli po całości

Po formacie gra smiga, tylko po rosyjsku :D Wiecie może co trzeba zrobić, żeby wgrać angielski i nie zniszczyć gry (żeby nie było czarnych ekranów)?? Tak krok po kroku? :razz:

Podałem Ci linka - poprzednia strona. Edytowane przez vinoo
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To akurat może i dobry pomysł, nie każdemu chce się tracić czas na odblokowywanie dodatków aby przetestować każdą broń. W BC2 chyba podobny patent był.

Dobre dla nowych graczy. Mi by się chyba nie chciało od zera zaczynać, ciężko by było. A dla ludzi na zachodzie to chyba nie problem wydać kase na unlocki.

 

Natomiast ogólnie to wg mnie zła wiadomość. Niestety przybędzie trudniejszych wrogów w pojazdach, szczególnie w heli. W scoutach już nie będzie tak fajnie jak pełno ludzi będzie mieć jammera i laser painter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również parę razy zniknął mi przeciwnik sprzed celownika, dosłownie zapadł się pod ziemię. Pewnie im też coś poszło nie tak z grą.. ;/

Nie wiem czy to jest w ogole zwiazane z tym patchem. Ja juz na dlugo przed mialem czesto sytuacje, ze przeciwnik do ktorego strzelalem czasem znikal i pojawial sie po chwili martwy.

 

To akurat może i dobry pomysł, nie każdemu chce się tracić czas na odblokowywanie dodatków aby przetestować każdą broń. W BC2 chyba podobny patent był.

 

Zabija czesc frajdy z gry, ktora jakby nie patrzec bylo tez odblokowywanie poszczegolnych dodatkow i ulepszen. Z drugiej strony, znam osoby, ktore sie zniechecaly bo np. przeciwnik w czolgu z canister shell i reactive armor potrafil zamiatac na mapie prawie wszystko, wliczajac w to inne pojazdy osob, ktore dopiero zaczynaly.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=lQJa328FyXk

Battlefield 3 - Paper ... Helicopters

 

Zbierałem klipy pare tygodni, ale już nie chciałem dłużej czekać i zrobiłem sklejke. Jeszcze za czasów BC2 chciałem tej piosenki użyć w filmiku o zupełnie innym koncepcie, ale w BF3 znalazło się coś co jeszcze bardziej do niej pasuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko klip, powinienes teraz zrobic Paper Tanks - fits even better.

 

Ja widze tylko jedno sensowne zastosowanie dla pay&play ktory wlasnie wprowadzilo EA - Przenoszenie postaci z konsoli na pc albo odwrotnie gdzie na jednym koncie mamy juz odblokowane wszystko. Wszystko inne to zabijanie solidnej porcji rozgrywki i zabawy , w dodatku na wlasne zyczenie i za oplata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"płacę i wygrywam"

 

IMO to bardzo nietrafne. Podstawowe bronie są na tyle dobre, że zabicie przeciwnika będącego na xx lvl z wszystkimi broniami i unlockami nie stanowi problemu. Zaczynając swoją przygodę z BF3 większy kłopot sprawia zapoznanie się z mapami, mechaniką gry. Odblokowanie wszystkich broni na wejściu ciach!o da, gdy nie masz zielonego pojęcia o grze.

Po 5 miesiącach od premiery na serwerach masz multum ludzi z wszystkimi unlockami pojazdów. Paru w tą czy we tą nic nie zmieni. Inna sprawa gdyby wyskoczyli ze sprzedażą tych pakietów wraz z premierą gry. To by był po chu.. ruch ze strony EA/DICE. Jeżeli ktoś ma problem z unlockami w pojazdach, to zawsze może wejść na pusty serwer ze znajomym i na zmianę przejmować flagi (czego nie popieram, ale zawsze to jakieś wyjście).

Doją ile się da z BF3, ale może dzięki temu gra będzie dłużej wspierana przez DICE. Te pakiety broni i unlocków są moim daniem bardzo dobrą sprawą dla niedzielnych graczy. Wkur... mnie jedynie wydawanie bezsensownych mappacków jak ten czerwcowy close quarters

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ogólnie, bo ten trend niestety się umacnia. Co do wspierania gry to już dawno minęły czasy kiedy wspierało się grę latami. Bf3 nie osiągnie takiego żywota co BF2, czy CS, czy Q3. Pewnie na gwiazdkę 2013 będzie zapowiedziany lub wydany BF4, ewentualnie poczekają na konsole. Te trzy dlc to słabo to wygląda, pierwszy 10 broni i 4 mapki, wow, BF2 miał o wiele większe dodatki. Ostatni dlc "End Game" coś sugeruje.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja sie wypowiem na temat patcha.

w 90% gram jako pilot helikoptera, pozostale 8% to strzelec w heli, a 2% zajmuje mi dobiegniecie do heli :)

na chwile obecna mam przelatane ponad 70h w helikopterach szturmowych i mialem okazje prowadzic przerozne ataki, wykonujac wiele manewrow i stosujac przerozne taktyki.

walczylem z innymi doswiadczonymi zalogami helikopterow bojowych, zwiadowczych.. walczylem z doswiadczonymi i utalentowanymi pilotami odrzutowcow.

no ogolnie rzecz biorac pomijajac moj skill, naprawde mam rozeznanie w kwestii helikopterow szturmowych w BF3.

dotychczas pilotujac helikopter staralem sie nie wiazac walka z odrzutowcami.

po pierwsze dlatego, ze walka jest chaotyczna, malo finezyjna i w wiekszosci przypadkow o wygranej decyduje czy zdaze zaatakowac jet z odpowiedniej pozycji i po raz kolejny wystrzelic rakiety powietrze-powietrze zanim pilotowi odswiezy sie ecm.

ogolnie nuda.

zestrzelic jet'a z dzialka helikopterowego jest bardzo ciezko.

jedyna skuteczna metoda, to strzelac na wprost - kiedy jet leci na wprost nas.

ale w ten sposob atakuja zoltodzioby i z reguly gina, wiec zero satysfakcji.

ogolnie rzecz biorac walka/obrona vs. jet oscylowala wokol zajecia dogodnej pozycji i odpalenia heat seekers.

szacuje, ze przed patch'em moje rakiety trafialy jety ze skutecznoscia 65-70%

po patchu skutecznosc spadla do 0% (doslownie)

pogralem z moim kumplem (gra zawsze jako strzelec), komunikujemy sie na TS wiec zgranie i koordynacja jest spoko.

dotychczas naprawde robilismy razem rzeznie na mapach (o ile nie trafil sie pro pilot w jet)

teraz po okolo 3h grania nie udalo nam sie trafic ani razu samolot.

mialem nawet taka akcje, ze walczylem z pilotem do ktorego wystrzelilem pod rzad 4 salwy rakiet powietrze-powietrze (czyli lacznie 8 rakiet), a moj strzelec wypalil swoja rakiete kierowana p-z 3 albo 4 razy (jako pilot namierzam cele laserowo)

lacznie jakies 13 rakiet i zero trafien, po prostu nic.

co ciekawe nie dochodzilo do trafienia bez wzgledu czy pilot odrzutowca odpalal ecm czy nie.

nawet go nie uszkodzilismy.

oczywiscie wkoncu ktos nas zestrzelil..

sprobowalem ponownie na tej samej mapie i efekt byl zblizony.

lacznie jakies 6 rakiet i nic.

zmienilismy serwer - to samo.

kolejny serwer - bez zmian.

super nie? w tym momencie zalogi helikopterow po prostu nie maja sie czym bronic przeciwko odrzutowcom.

juz nawet pomijam fakt, ze o skutecznym ataku na jet nie ma mowy.

dodam, ze w/w zjawisko nie wystepuje w przypadku strzelania do innych helikopterow - w tej kwestii jest bez zmian.

pomyslalem sobie, ok - zobaczymy jak z ta obiecywana poprawa skutecznosci stingerow.

co sie okazalo.. dice jak obiecal, tak czesciowo dotrzymal slowa - zasieg stingerow jest drastycznie ukrocony, ale trafienie samolotu z ziemi graniczy z cudem.

wystarczy ze po wystrzeleniu rakiety odrzutowiec poleci w gore na dopalaczach i rakieta nie trafia.

gdy jet jest wysoko nie ma mozliwosci ponownego namierzenia go, ale jet z kolei ma mozliwosc strzelania z wysokosci rakietami niekierowanymi..

irytujace na maxa.

probowalem na kilku mapach, wystrzeliwujac w jet wszystkie pociski jakie mialem - tylko raz mi sie udalo unieruchomic jet (ale po minucie wrocil "naprawiony", wiadomo)

to jest po prostu przesada.

w tym momencie piloci odrzutowcow wystarczy, ze opanuja latanie na wysokosci w ktorej nie dziala systemy namierzania rakiet stinger/igla i moga sobie bezkarnie latac nawet nad nasza baza - nikt im nic nie zrobi.

no chyba ze ktos wsiadzie do dzialka AA (ale to i tak jest bardzo trudne zestrzelic szybko lecacy jet)

po prostu gowno nie z tej ziemi.

aktualnie jet'y zdominowaly gre.

jedyna obrona przed nimi, to zasiasc za sterami innego jet'a i albo zwiazac przeciwnika walka zeby odczepil sie od atakowania naszych, albo go rozwalic.

tak czy siak dice odwalilo kawal kupy.

stworzylo w grze pojazd wlasciwie niemozliwy do stracenia innym sposobem, jak przez taki sam pojazd tyle ze pilotowany przez przeciwnika.

 

napiszcie, czy macie podobne odczucia, albo czy znalezliscie obejscie na ten ewidentny bug, bo mimo szczerych checi teraz odeszla mi na maxa ochota aby grac w BF3 i zastanawiam sie nad powrotem do BC2..

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena spatchowanej gry po kilku rundach:

Plusy: mapka, klakson, nowe rozkazy, widoczny ping. Dodatkowo po reinstalu systemu i gry, grafika jest dużo ładniejsza przy tych samych ustawieniach (1980x1080 wszystko na LOW) :blink: Bo nie sądzę, że to zasługa o oczko nowszych sterów od grafy.

 

Minusy: dalej występuje problem z wchodzeniem na krawężniki i z podchodzeniem pod górki, inne drobne i irytujące bugi pozostały, kilka razy nie było widać broni tylko sam celownik, słabsze bronie, postać dalej przyczepia się do różnych przeszkód, ścian itp., niskie rangi z odblokowanymi broniami...

 

 

Wkur... mnie jedynie wydawanie bezsensownych mappacków jak ten czerwcowy close quarters

Eh żeby tak dali Dragon Valley :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BeatX

 

niestety ten twoj caly wywod jest niepotrzebny i jakbys przeczytal kilka ostatnich postow to bys wiedzial ze po patchu jest bug i zadna rakieta nie uszkadza jeta.

 

O widzisz, nie doczytałem - dzięki za info ;)

Wiadomo może kiedy to naprawia?

 

Wysłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieprzyli laser na L96, nie pokrywa się z krzyżem lunety. Na poniższym zdjęciu to widać (odległość do ściany ok. 15m). Na większym dystansie kropka jest znacznie niżej.

Dołączona grafika

@BeatX

cmd85@DICE

 

Default

I don't have all the answers about the tweaking in the patch since this patch was tweaked by the BF3 core gameplay designer team, not the expansion team that I am working on now that makes B2K, CQ and AK.

 

I did tweak the Havok and added 5 flags on wake.

 

We are looking into the bugs like jet heatseekers and ways to fix them server-side.

Trzeba czekać na kolejnego patcha, z tym że jak widać heatseekry niby dadzą radę po stronie serwerów naprawić. Kiedy? Jak to z DICE bywa - soon ;] Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ch** sie gra teraz. papierowe czolgi i niezniszczalne helikoptery. Tak sie chwala 1 hit stinger a [gluteus maximus], przed chwila 3 dopiero zniszczyly Venoma. i to tylko dlatego go trafilem tyle razy bo leciala nim 1 osoba nieogarnieta i nikt go nie naprawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transportery są trochę wytrzymalsze niż atack heli, a czołgi to szkoda gadać. Najgorszy dla MBT to teraz chyba rape z TV missile. Ten patch wymaga szybkiej poprawki, szczególnie balansu heli, jet, mbt.

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieprzyli laser na L96, nie pokrywa się z krzyżem lunety. Na poniższym zdjęciu to widać (odległość do ściany ok. 15m). Na większym dystansie kropka jest znacznie niżej.

 

Żeby czerwony punkcik pokrywał się ze środkiem krzyża, laser musiałby się znajdować wewnątrz lunety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 trafień w głowę z odległości 1m z Colta 1911 i klient przeżył. Zabijał nożem kolegę z tyłu, w tym czasie dostał część kulek, jak podchodził do mnie, kolejną część. Efekt - zabił i kolegę i mnie nożem i mu zostało 25% życia... WTF ?!Ogólnie jak tu ktoś zauważył, ja również mam znacznie więcej lagów, zaników postaci itd. Meeh.

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...