Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się bardzo zeźliłem.. Kupiłem w ten weekend kartę dźwiękowa na usb, w końcu mogłem pograć w BF'a... Dzisiaj chce odpalić - patch. Ok, 2gb to chwila moment. Po jakimś czasie odpalam gierkę... I tu konczy się moja zabawa, wyskakuje co chwila błąd iż BF3 przestał działać... Naprawdę już nie mam siły do tej gry. Dzięki EA, pierwsza gra od 3 lat w którą idzie normalnie pograć po necie, ale musieliście ją spieprzyć coraz to nowszymi patchami... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki EA, pierwsza gra od 3 lat w którą idzie normalnie pograć po necie, ale musieliście ją spieprzyć coraz to nowszymi patchami... :/

 

Chyba graliśmy w różne gry :D

Hm...ostatni raz w bf3 próbowałem się przysiąść z półtora miesiąca temu...i pare dni temu ale jak zobaczyłem ze pacza ściąga se darowałem....gl wszystkim wytrwałym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Najbardziej szkoda, że nie bardzo jest jak odsprzedać grę. Osobiście mam nadzieję, że dostaną od graczy w t*** za takie postępowanie.

 

Szkoda, że nie ma własnych dedyków tylko ten cały centralny szajs (battlog itd.). Można by sobie grać na takim patch levelu jaki większości graczy pasuje.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szkoda że nie przypisało się gry do czystego konta. Chyba zacznę tak robić, szczególnie przy tytułach DICE, o ile taki jeszcze zakupie..

 

carek

 

Tak przy okazji pochwal sie ile spedziles godzin w BF3 ?? najlepiej zapodaj nicka

Kto jest prawdziwym graczem seri BF ten bedzie gral do czasu wyjscia kolejnej czesci , plewy same sie odsieja ;)

juz okolo polowa graczy z tego threada sobie odpuscila czestsze granie.

b.t.w

W BF2 grywalem przez prawie 5 lat ogolnie ponad 750h.

 

Brawo, gratuluje teorii i życzę Ci dalszej ciach!ianej rozgrywki pełnej bugów, czitów, przewspaniałej rejestracji obrażeń w tej mega zaj..produkcji z ejczdi destruction. Natomiast "plewów" pozdrawiam, gratuluję słusznej decyzji. Edytowane przez vinoo
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od jakichś dwóch miesięcy nie grałem tylko obserwuje opinie na forum. Prawda jest taka że BF2 nigdy w swojej karierze mnie tak nie zniechęcił. A w BF3 po prostu nie chce mi się teraz grać. Oby ochota kiedyś wróciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ochota kiedyś wróciła.

 

Ja tam ochotę grać w BF3 mam, ale EA i DICE skutecznie ją ze mnie wyrywają kolejnymi decyzjami.

Najlepiej to chyba było po pierwszym patchu. Teraz to szkoda wbijać na serwer. Jak mam grać w grę w której z 4m muszę wpakować cały magazynek bo nigdy nie wiem czy przeciwnika trafiam(wg. gry...)? Co ciekawe czasem uda się mu przeżyć, odwrócić i mnie zabić. Awesome. Czuję się jak w RPG z rzutami kostką.

 

Te wakacje zamierzam spędzić z grami singlowymi i Crysisem 2. Wreszcie nadrobię zaległości. Danke EA :D

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carek

 

Kto jest prawdziwym graczem seri BF ten bedzie gral do czasu wyjscia kolejnej czesci , plewy same sie odsieja ;)

b.t.w

W BF2 grywalem przez prawie 5 lat ogolnie ponad 750h.

 

hahaha

 

jaki ty jestes wspanialy, powinienes dostac medal i wlasny serwer za oddanie dla BF zebys mogl grac spokojnie bez plewu.

 

pluja ci w twarz a ty myslisz ze deszcz pada.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Natomiast "plewów" pozdrawiam, gratuluję słusznej decyzji.

 

Również pozdrawiam :D

 

Jak grę kupiłem to zerwałem ładnych parę nocy, a teraz nie chce mi się nawet wbijać na serwer, bo raz że to jakby nie ta sama gra którą kupiłem, a dwa, nie wykluczone że zaraz mnie za sprawą jakiegoś błędu z tego serwera wywali.

 

Tak jakby EA, chciało coś udowodnić, zostali wybrani najgorszą firmą w Ameryce, co z tego i tak mogą sobie pozwolić, by mieć graczy jeszcze bardziej w d....

 

A akcja z kontami premium to już przegięcie, dobrze że nie mam B2K to może w jakiejś bliżej nie określonej przyszłości sobie premium-a sprawie, na pewno nie za obecną cene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ostatnio jada po BF3 jak po niechcnianym psie , powiedzcie szczerze jest jakas alternatywa do rozbudowanej rozgrywki Multi ??

ARMA2 ?? czy moze Americans Army 2 ?

 

na bezrybiu i rak ryba

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym sie podniecacie wchodzę na serw z jetami i pizgam 90% wrogiego składu jak dostanę ogarniętego skrzydłowego (pozdro kekq) to r@%#%#% cała gra we dwóch jeden wali po celach drugi dobija i chroni dupsko kolegi , jak w drużynie jest jeszcze w dobra para w heli to na ziemi mogą być mistrzowie świata i tak nie nie zdziałają, ale co po tym jak ogólnie Polska scena bf3 lezy i kwiczy, kiedys były gwiazdy pokroju mcmt czy dck które w powietrzu robiły furrore i byli znani na całym świecie, teraz od groma cheatrów i po ostatnich wymysłach dice scena nie ma ochoty w ogóle w to [ciach!]o grać, prawdę mówiąc to bf3 zrobiło się gra dla weekendowch graczy, ja sam będąc na 89 poziomie mam dosc i chetnie wróciłbym do bc2 czy bf2, najnowsza cześć jest najgorszą z serii i następnego preordera chyba już nie kupie

Edytowane przez yuucOm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A akcja z kontami premium to już przegięcie, dobrze że nie mam B2K to może w jakiejś bliżej nie określonej przyszłości sobie premium-a sprawie, na pewno nie za obecną cene...

 

Nagonka jest jedynie na wyzszy priorytet w kolekach i slusznie. Na battlelogu narzeka na to sporo osob, w tym takze tych co maja premium wiec moze akurat z tej opcji sie wycofaja. Pomijajac to, premium jest stosunkowo pasywne dla reszty graczy. Bug z AUGiem i M320 zabawny, ale przynajmniej mniej denerwujacy niz M26. Amunicji mniej, reload dluzszy, moglo byc gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może uświadczył BSOD po ostatnim patchu? Wcześniej gra mi się tylko windowsowo wieszała po pewnym czasie:).

Tak swoja drogą to pewnie coś mi się fizycznie chrzani ale wraz czy ktoś może się natknął na takie problemy po ostatnim patchu.

 

Dodam tylko ze inne gry takie jak diablo 3 lub fifa 12 chodzą ok grając i po kilka godzin (>2h) tylko bf3 ma takie jazdy wieszaniem (po około 30min). Oczywiście bf3 znacznie bardziej obciąża wszystko, ale wraz to trochę dziwne. Dlatego pytam o jak to u was chodzi szczególnie kieruje to pytanie do osób o posiadających zbliżoną konfigurację.

 

Stery to Cat 12.3.

 

Co do tego co może powodować bsod to istnieje u mnie kilka możliwości, wiec nie będę się tu o tym wypowiadał interesuje mnie tylko czy u was działa wszystko 100% stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może uświadczył BSOD po ostatnim patchu? Wcześniej gra mi się tylko windowsowo wieszała po pewnym czasie:).

 

Gralem ostatnio kilka godzin, znajomy rowniez i ze stabilnoscia problemow nie bylo. Zobaczy czy gra sie nie sypie grajac w oknie. W moim przypadku, gdzie zdarza mi sie zmieniac taktowanie kart pod OpenCL, pozniej, po powrocie do fabrycznych na pelnym ekranie najczesciej ma kompletny freeze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

venat0r

 

Masz CrossFire ?? wiec tam szukaj przyczyny , pierwsze trzy miesiace w BF3 gralem na CF 5850 . czasami po aktualizacji sterownikow zaliczalo bluescreena

czyszczenie instalka od nowa zalatwialo sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

venat0r

 

Masz CrossFire ?? wiec tam szukaj przyczyny , pierwsze trzy miesiace w BF3 gralem na CF 5850 . czasami po aktualizacji sterownikow zaliczalo bluescreena

czyszczenie instalka od nowa zalatwialo sprawe

 

Nie nie mam cf. Możliwe, że to przez oc, plyta główna lub moja karta dźwiękowa pod usb czasem różne cuda się dzieją przez nią. Widzę więc że muszę trochę potestować sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po paczu z Famasem nie odczuwam jakichś różnic. Nie wiem, ale jakoś nie jestem wrażliwy na bugi. Co innego Premium, co za skur... wszędzie znaczki i zachęty do kupna, jak zabija mnie gracz Premium to też jest to obwieszczone. Najbardziej przerażają mnie statystyki na battlelogu w sondzie, że ... 65% graczy kupi Premium. :blink: Niech się dalej dają doić frajerzy. Myślałem, że kupię CQ, ale teraz myślę, że poczekam, aż to całe premium ze wszystkimi dodatkami będzie za 49zł , wtedy kupię. Póki co obecne mapy mi wystarczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To chyba długo poczekasz, skoro na premierze dodatki kosztują 50 zł, a B2K chyba raz był przeceniony na 25 zł. Długo zanim wszystkie dodatki będą po 12.5 zł, a nie bedzie to oznaczać że Premium też o tyle przecenią, jesli w ogóle. Ostatnio sie ludzie z EA wypowiedzili na temat przecen na Origin.

 

Można napieprzać bo se liczą, no ale jak ktoś chce kupić dodatki na premierze, to lepiej kupić Premium. Trzeba od razu sporo wydać, no ale potem już dodatki bez kolejnych opłat, i dwa tygodnie wcześniej.

Ale fakt, na PC to cena jest beznadziejna. Na klocku Premium wychodzi 100-130 zł, zależnie od ceny zdrapki z MSP, a na PS3 wychodzi po 90 zł jak sie kupi w dwie osoby (legalnie).

 

 

 

Mnie rozwala o czym się dyskutuje w tym temacie. Albo napieprzanie na ruchy DICE/EA, albo jakieś ciągłe problemy z grą, albo narzekanie na sam gameplay. Na prawde jest aż tak źle na PC? Jak tak, to przykre.

Ja tam ciągle gram na konsoli, i mimo tych drastycznych zmian i częstych irytuacji jakimiś babolami i tak chce mi sie cały czas grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że zapłacić trzeba ale czemu nie ma tanszej opcji bez B2K ? Tego nie czaje tym bardziej że jako posiadacz limitowanej edycji taki przywilej powinienem posiadac. Tak przynajmniej mi się wydaje ;) Poczekam aż będzie cyfrowa za 100 zl albo taniej to wtedy moge brac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...