Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak dać 150-180 zł za jeden posiadany już dodatek plus dwa które są kompletną niewiadomą, mogą to być misje do singla jak i co-op'a. W dodatku dajemy in zielone światło na olewanie bugów i glitchy które są nie naprawiane od czasów bety. Premium moim zdaniem nie ma żadnej wartości poza "zaoszczędzeniem" kilku złotych, jeśli cię interesują wszystkie dodatki. W sumie jeśli myślisz, że premium za 150 to świetny interes to chwała EA za świetny marketing, a hańba dla grupy konsumenckiej - graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co do przyszłych dodatków, to oficjalnie Premium ma dawać 20 nowych map, więc przyjmując standardowo cztery mapy na dodatek, to każdy będzie do MP. Może sie jednak okaże inaczej.

 

Wg mnie jednak za dużo tego hejtu. Wszystko sie w tych czasach hejtuje. Jak komuś szkoda kasy, to nie kupuje Premium. Nic ważnego przez to nie straci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No ale co to ma dawać? I tak wszyscy dalej robią to samo, dalej są bugi, DLC, glitche, zagrywki itp itd. I tak będzie. I można sie buntować, nie kupować, nie grać, czyli tracić, albo sie pogodzić z czymś co i tak będzie, grać i czerpać z tego frajde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że mają dac dużo map nie znaczy że bedzie tyle serwerów jak znam, na poczatku tak jak był z dodatkiem do bc2 vietnam same serwery na podstawce pusto, po pół roku był problem żeby sobie pograc w vietnam bo nie można było znaleźć serwer z dodatkiem, tu przewiduje będzie podobnie, najbardziej wkurza że nowe bronie są faworyzowane i takim augiem czy mową bronią wsparcia zbija się znacznie łatwiej jak tymi z podstawki, takie wrażenie odniosłem grając zdobycznym sprzetem, w ogóle to grać sie nie chce to co po patchu zrobili z jetami i heli to jakaś kpina, żeby seria z rakiet nie unieruchamiała pojazdu czy nie zabijała piechura, normalnie śmiech, za to pplotka ustawiona na środku mapy obejmuje ją praktycznie w całości, na szczęście mam już 97 poziom jeszcze 3 do 100 i kończę grę :), jak bym miał oceniać miodność i chęć gry to bf3 wypada dla mnie gorzej od bc2 o bf2 nie wspomnę

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko na Xboksie. ;)

 

Ale autentycznie wam współczuje, bo mimo iż pecetowa cena i tak jest niższa od osobnych dodatków, to jednak wyłożenie takiej kasy od razu jest mało ciekawe.

 

 

No i to mnie wpienia. 150 można by z trudem przełknąć bo mimo wszystko sumarycznie jakaś oszczędność to jest, ale dlaczego mam płacić o 50% więcej niż posiadacze konsol. Za to EA ma wielki minus. Ale pewnie i tak za tydzień-dwa kupię tego premiuma. Uzależnienie... :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego mam płacić o 50% więcej niż posiadacze konsol.

 

Ciekawe stwierdzenie. Odbijając piłeczkę, dlaczego konsolowcy zawsze musieli płacić więcej niż PCtowcy ? :D No co jest ? Pierwszy raz na konsolę jest taniej a tu już problemy ? Policz ile pieniędzy zaoszczędziłeś w życiu przez kupno gier w wersji PC a nie konsolowych. ;) Jakby co, ja nie mam konsoli i mnie to jakoś nie rusza, że mają taniej, nie ma co być "psem ogrodnika". Dostają gorszą oprawę graficzną to czemu mają płacić tyle samo ? ITD. powodów znalazłbym dziesiątki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam swego czasu (przed premierą BC2) jak DICE chwaliło się że nie nigdy nie wypuści płatnego mappacka, wytykając palcem Activision. Teraz EA robi to samo. Zawsze byłem fanem tej serii, ale trzeba patrzeć na sprawy trzeźwo. EA agresywnie promuje kupno nowego Premiuma, podczas gdy gra jest wciąż niedokończona, nie ma balansu a bugi są jak były. Mojej kasy nie dostaną.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe stwierdzenie. Odbijając piłeczkę, dlaczego konsolowcy zawsze musieli płacić więcej niż PCtowcy ? :D No co jest ? Pierwszy raz na konsolę jest taniej a tu już problemy ? Policz ile pieniędzy zaoszczędziłeś w życiu przez kupno gier w wersji PC a nie konsolowych. ;) Jakby co, ja nie mam konsoli i mnie to jakoś nie rusza, że mają taniej, nie ma co być "psem ogrodnika". Dostają gorszą oprawę graficzną to czemu mają płacić tyle samo ? ITD. powodów znalazłbym dziesiątki. :)

 

Na konsole wcale nie jest taniej. Przelicznik MicroSoft Points na dolary jest taki: 800MSP=10$, a więc 4000 za Premium to 50$ czyli tyle ile na PC. Harry zaplacil 105zł, bo czasami na Allegro można znaleźć zdrapki z punktami po okazyjnej cenie, ale np. w sklepie Muve.pl 4200MSP kosztuje już 159.90 PLN. Takie małe sprostowanie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No oczywiście chodzi o tanie zdrapki, o czym już pisałem. Wg oficjalnych polskich cen MSP na Xbox LIVE to Premium wychodzi drożej niż na Originie. Wg cen US czy UK też drogo, ale u nas są po prostu tanie zdrapki. Za gre też faktycznie dałem dwie stówy na premierze, wieć dużo więcej niż pecetowcy za jak mówicie gorszą grafę i mniej graczy. Tanie MSP to jednak zbawienie jeśli chodzi o DLC.

Na PS3 z kolei też oficjalna cena Premium to 179 zł, ale można kupić w dwie osoby na wspólnym koncie, co jest legalne, bo takie konto można aktywować na dwóch konsolach. Downside jest taki, że wtedy wg Battleloga nie mamy Premium, ale w samej grze jest.

 

 

Ja tam kupiłem, gram i mi to sprawia frajde. Fajny dodatek, co mnie bardzo zaskoczyło, bo do tej pory liczyły sie dla mnie tylko pojazdy.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To nie jest w sumie żaden myk. Po prostu zdrapki kosztują mniej niż punkty bezpośrednio u M$. Content nie ma znaczenia, wszystko na marketplace można kupić. A zdrapki są wszędzie - allegro, eBay, keye.pl itp itd. Oni po prostu mają kody od różnych zagranicznych pośredników. Ich ceny bardzo zależą od kursu dolara. W tej chwili cieżko gdzieś dorwać je za te 105-110 zł, chyba że ma sie bezpośredni kontakt z hurtownikiem i kupi kilka kodów na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma battlefielda to 150zł (cena z allegro) za to wszystko to niedużo.

 

Jesli ktos nie ma Battlefielda to i tak wpierw musi go kupic totez wersja PC i tak wyniesie go drozej. Premium nie zawiera gry, zawiera tylko wszystkie aktualne i przyszle DLC + kilka innych mniej waznych bonusow.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pare dni temu myslalem ze kupie to Premium bede mial gre z dodatkami sie potem okazalo ze podstawke trzeba dokupic , jako ze czasu zbytnio na gry nie posiadam chyba sobie odpuszcze wydatek okolo 65funtow. Tak czy inaczej jak ktos lubi BF3 to pewnie kupi .

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem, nie grałem parę dni dziś chciałem pograć a po wejściu na serwer po 30sek wywala z komunikatem "Stated reason: PunkBuster kicked player..." dodam ze avast krzyczy ze w pbk jest jakieś malware i blokuje. Olać avasta i dodać do wyjątków ewrnt. wyłączyć go czy poczekać aż to naprawia, pbk najnowszy.

zainstalowałem ponownie i dodałem do wyjątków pbk. do wyjątków ale to półśrodek :/ tzn działa a nie bardzo takie rozwiązanie mi pasuje

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ''kto'' ma te ciagle problemy ,ale w 80% przypadkow problem znajduje sie pomiedzy klawiatura a oparciem fotela .

Kidys przy bledzie z PB ponowna instalka zalatiwla sprawe odrazu ,

ale sa ludzie dla ktorych zainstalowanie czegokolwiek to juz wyzwanie na miare spheca komputrowego ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ''kto'' ma te ciagle problemy ,ale w 80% przypadkow problem znajduje sie pomiedzy klawiatura a oparciem fotela .

Kidys przy bledzie z PB ponowna instalka zalatiwla sprawe odrazu ,

ale sa ludzie dla ktorych zainstalowanie czegokolwiek to juz wyzwanie na miare spheca komputrowego ;) .

 

Ale w nosie mam, że trzeba zainstalować ponownie. Instaluje grę z pb na normalnym nie zasyfionym/poobcinanym i legalnym systemie to ma działać. Jak problemy są czasami i dotyczą małego procenta użytkowników to OK, trudno, nie da się przewidzieć wszystkiego. W przypadku połączenia BF/Origin/PB problemy pojawiają się w dziwnych momentach u sporego procenta użytkowników. Mam czystego Windowsa tylko pod gry (na co dzień korzystam z innych systemów) więc teoretycznie jestem "idealnym użytkownikiem" dla DICE/EA, a i tak czasami miałem dziwne problemy z którymi musiałem walczyć w ten czy inny sposób.

 

Nie dość, że korzystam z Origina, który zmusza mnie do gry z najnowszymi patchami, pilnuje, szpieguje itd. to jeszcze są problemy? No kur...

 

Ja wiem, że dla niektórych szukanie takiego rozwiązania problemu to dobra zabawa i czują się pr0, ale ja wole spędzać czas winny sposób(i mam inne sposoby na czucie się pr0 B-) ) i nie widzę powodu dla którego bf ma mi dostarczać tego typu rozrywki...

 

Ciesze się, że już nie gram w BF3. Dobrze to zrobiło moim nerwom. Osobiście uważam, że wypuszczanie alf jako gotowego produktu to chybiony pomysł.

 

Pozdrawiam

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ''kto'' ma te ciagle problemy ,ale w 80% przypadkow problem znajduje sie pomiedzy klawiatura a oparciem fotela .

Kidys przy bledzie z PB ponowna instalka zalatiwla sprawe odrazu ,

ale sa ludzie dla ktorych zainstalowanie czegokolwiek to juz wyzwanie na miare spheca komputrowego ;) .

 

Wypraszam sobie takie osobiste wycieczki. Zanim napisałem posta reinstalowałem PB oraz ściągnąłem te uaktualnienia za pomocą pbsetup. A dodanie do wyjątków w nawet biednym antywirze to nie jest rozwiązanie, ktoś tam coś ewidentnie spartolił. Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, każdorazowo przy wejsciu na server wyskakuje mi okienko (nie te z origna) które prosi mnie o zalogowanie w celu aktywacji gry, slyszal ktos o czyms takim ? Bo Gram od premiery i dopiero teraz takie udziwnienie mi zaczelo wyskakiwac.

Edytowane przez bonco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie chore mamy czasy ze szpiegujace nas programy to chleb powszedni ale zeby jeszcze powodowaly problemy z uruchomieniem gry to juz przegiecie paly . Gdzies kiedya czytalem ze pb sle jakies pakiety nawet podczas przegladania neta ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wie to niech się podzieli wiedzą po ile stoi Premka w Media i Saturnie.

 

 

 

Saturn 149zł, wersja cyfrowa.

 

Właśnie wracam z obu sklepów i sprawa wygląda tak:

Saturn - 169

Media Markt - 159

 

Obie wersje to pudełka z kodem.

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsole wcale nie jest taniej. Przelicznik MicroSoft Points na dolary jest taki: 800MSP=10$, a więc 4000 za Premium to 50$ czyli tyle ile na PC. Harry zaplacil 105zł, bo czasami na Allegro można znaleźć zdrapki z punktami po okazyjnej cenie, ale np. w sklepie Muve.pl 4200MSP kosztuje już 159.90 PLN. Takie małe sprostowanie :wink:

 

Warto by dodać do tych wszystkich wyliczanek abonament GOLD bez którego przez sieć na klocku nie zagramy. Zakładając, że dodatki wychodzą co 6 miesięcy i płacąc za nie z góry trzeba jeszcze przez najbliższe 2 lata opłacić abonament za ok 300zł. Także 300zł + 200zł za grę i nie wydane wszystkie dodatki za nawet 100zł, to na przestrzeni czasu najmniej ekonomiczny wariant. Przy tym to nawet 170zł za premium na PC czy PS3 to będzie okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...