Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi cheaterami i glitchami to az takiej tragedi chyba niema , na ponad 300h moze z 10 razy mialem mozliwosc zobaczyc tego typu bledy

dziwne bo jakies 3 razy na wyspie Kharg widac ta mapa jakas bardziej zabugowana jest .

Przez w/w okres czasu zglosilem jakies 20 osob ktore prawdopodobnie stosowaly jakies hacki , porownujac do CoD to tam tego typu doswiadczenie mozna zaliczyc w 10 razy krotszym czasie przy czym zlozonosc CoD'a jest kilku krotnie mniejsza wiec BF3 az taki zbugowany i pelen cheaterow chyba nie jest ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, jest jedynym człowiekiem który sie wrukwia na takie rzeczy.

 

Hmmm nie jedyny każdy ma swoje granice,dość dużo czas spędzam na mapie Metro i jak widze tych pajaców co sobie po dachu pociągu biegają i walą do wszystkich,a dmin pipa nic z tego nie robi a kikuje za głupoty,to idzie stracić ochotę na dalszą gre,nie wiem czy oni coś robią w tym kierunku by karać takich delikwentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość dużo czas spędzam na mapie Metro i jak widze tych pajaców co sobie po dachu pociągu biegają i walą do wszystkich

 

Ale w czym problem z tymi dachami :blink:

 

Na Metro spędziłem przynajmniej 70% mojej gry i też nie wiem co z tym jest nie tak. Mimo, że gram na serwerach "no explosives", więc niedozwolone są granaty, C4 czy RPG, i nawet mimo ich braku zdejmowanie ludzi z dachu pociągu nie jest jakimś...problemem.

 

 

Ostatnio lubię grać w trybie Zombie, oczywiście unranked , tam wykorzystywanie przejść/wejść jest nagminne i podoba mi się to. ;) Jednak gdyby to nie był tryb zombie i przeciwnik mógłby użyć broni palnej czy granatu, to nici z tych kryjówek. Także denerwowanie się na takie rzeczy to głupota. Swoją drogą koleś w filmiku się nie popłakał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmowanie ludzi z dachu pociągu nie jest jakimś...problemem

aha no to Powodzenia http://www.youtube.com/watch?v=3B5rbjRn8T8

 

spotkałem się z tym mase razy i nie chce mi się już tego nagrywać,robić screeny i podsyłać do tych partaczy co i tak g.... z tym robią,dla mnie wykorzystywanie Glitchy w tej grze jest głupotą,PO CO ? dla fraga bo w normalnej rywalizacji nie mogę nikogo ubić ?

śmieszne,nie traktuje gry powarznie jak kolegka na filmiku,ale denerwuje mnie to że są momenty kiedy gra mi się bardzo fajnie,przychodzi taki ultra sillowaty gracz i p...... wszytskim gre,a kończy się to poprostu wyjściem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no to Powodzenia http://www.youtube.c...h?v=3B5rbjRn8T8

 

To napisz, że na dachu metra jest jakiś glitch, taki jak tu, bo z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że nie problemem są glitche a ludzie, którzy ustawiają się w trudno dostępnych miejscach. Byłem parę razy na dachu metra i niestety szybko byłem zdejmowany. Tak jak tutaj, po prostu błąd gry niewynikający z samego "trudno dostępnego" miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi że ktoś jest na dachu.Po prostu wchodzą pomiędzy przerwy miedzy wagonami, lub na sam początek wagonu.Wskakują w miejsce gdzie jest przednia szyba wagonu i zazwyczaj stoją po rogach, aby nie było ich widać,(nie wiem jak tam wskakują bo nie próbowałem).Broń wchodzi w dach, a delikwenta nie widać i lupie do zwierzyny.Jest jeszcze kilka innych glitchów na tej mapie których nie naprawili i raczej już tego nie zrobią.Co do serwerów to polecam te z UK,gram na kilku i nawet jak nie ma adminów w grze to obserwują co się dzieje na serwie.A nie polecam niemieckich serwerów,admini dzieci??,ile to ja razy dostałem kicka lub bana bez powodu..Nawet dziś mi się oberwało bo za często lałem admina.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie na Metrze spedzilem tylko jakies 10h ale ani razu nie widzialem gosci na wagonikach czy zGlitchowanych w dziwnych miejscach

moze problem lezy w serverach na ktorych gracie ?? Moze siakies piraty >??? widzialem jakiegos patcha Multuplayerowego do BF3 firmowanego przez warezowa grupe

swiadczy to chyba o istnieniu pirackich serwerow ...? , podobnie bylo z BF2 i serverze bodajrze w Belgradzie

gdzie multum ludzi walilo cheatami grajac na piraconym BF2 .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie na Metrze spedzilem tylko jakies 10h ale ani razu nie widzialem gosci na wagonikach czy zGlitchowanych w dziwnych miejscach

 

Już dawno nie grałem w BF3, ale na metrze trochę pograłem i były błędy na mapie. Siedzi człowiek na niższym poziomie i łapie strzała przez ścianę. Był gdzieś błąd, że goście walili przez sufit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, może AK coś wniesie. Ja narazie pogrywam w darmowego Blacklight Retribution, bo Gotham City Impostors zmarł śmiercią naturalną na PC z powodu braku graczy i fatalnego matchmakingu oraz braku wsparcia przez twórców.

 

Parę ciekawostek:

Phyrefli's Video Digest #37 - You've Lost That Battlefield Feeling

Battlefield 3 community manager interview

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest żenujące, nawet jeszcze chyba nie wypuścili wszystkich DLC'ków a już się biorą za następnego BF'a?

Niestety ale ta seria się dla mnie skończyła na dwójce , teraz to już tylko pogoń za kasą i wyciskanie z tytułu ile tylko wlezie. (sam nie wiem czego się dziwię, przecież to EA)

Nie ukrywam że na początku napaliłem na 3'kę ale fascynacja szybko minęła.

 

Tapnięte z Desire

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest żenujące, nawet jeszcze chyba nie wypuścili wszystkich DLC'ków a już się biorą za następnego BF'a?

 

Nikt nie twierdzi, ze wyjdze za rok. Rownie dobrze, w przyszlym roku moga puscic BC3, pozniej znowu jakiegos Medal of Honor i dopiero BF4. BF3 poki co wciaz bawi, na przemian z irytacja, czyli dokladnie tak samo jak na poczatku a nowe dodatki zle nie sa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna zauwazylem ze na serverach ktorych grywam zmieniono ustawienia grafiki

czyzby jakies nowe mozliwosci w ustawieniach serverow ??

uporzedzajac pytanie mam na stale ustawienia medium/high nic nie zmienialem od 2 miesiecy

a grajac na mapach z CQ szczegolnie na Ziba Tower mozna zauwazyc pare ulepszen w grafice np bardziej polyskliwa podloga

czy spotakaliscie sie z czym podobnym wczesniej ?

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...