Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Harry Lloyd

 

 

Jako ze poprzednio troche zagmatwalem prawdopodobnie nie zrozumiales co chcialem przekazac , jak pisalem gram ostatnio tylko w CQ i ta sama mapa dla przykladu wyglada roznie na roznych serverach , najbardziej to widac w mapie Ziba Tower gdzie na niektorych serverach brak paru detali i odblaskow na innych wszystko swieci jak psu jajaca , a to wszytko bez jakichkolwiek zmian w ustawieniu grafiki w moim BF3 .

Widac w ustawieniach serverow dla Close Quaters zapodali mozliwosc zmiany ''parametrow graficznych''

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bfa3 + walka w zwarciu+ karkland i jak odpalam jakas gre multi to mi sie GRA WCZUTUJE 5 MIN !!!To raczej nie normalnie, nie ?

Edytowane przez wroner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Też mam taki problem, najprawdopodobniej przyczyna leży w braku dysku SSD lub/i ilości pamięci RAM która powinna być powyżej 4 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 minuty to normalka przy wczytywaniu map z Karkanda ale 5 minut to cos podsystem RAM-HDD-CPU kuleje chyba

Po przeniesieniu BF3 na dysk SSD pierwsze wczytywanie mapy zajmuje jakies 25s kolejne 16-17s

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,lagi zaczęły się wczoraj pod wieczór, popołudniu grałem i było wszystko dobrze.Na jakich nickach w grze latacie,bo czasem bym się do kogoś przyłączyłDołączona grafika

Edytowane przez Gr3gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, gdzie i w jaki sposob kupowaliscie swojego bf3 plus ewentualnie premium ?

Bo widze, ze na forum battleloga jest niezly hejt na wszystkie klucze z allegro, ze niby kazda sa banowane, ze na allegro spsrzedaja sami oszusci, nawet sklepu typu inexus, keye.pl to oszusci i zlodzieje bo tez sprzedaja na allegro. Jedyna sluszna forma kupna jest zakup via origin. No niby spoko ale no placic 100zl za bf + 170 za premium mi sie srednio usmiecha jak moge za 200zl kupic caly pakiet na np keye.pl czy wlasnie inexus..

Kupowal ktos tam i mu zbanowali ?

Jakies opinie ? Komentarze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupil jakis czas temu Premium z fabryki kluczy i dziala bez problemu do dzis. Cena podobna do tych z allegro i znacznie nizsza niz Origina. Ogolnie wszystko ponizej 100zl raczej podejrzane, powyzej powinno byc w porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przewie pomiedzy dyscyplinami na olimpiadzie czytam sobie ludzi i ich opinie na temat kupna bfa w necie.

W cholere ludzi mowi, ze na allegro sie nie kupuje bo sa lewe - ok. zgadzam sie.

Ale duza ilosc tez placze na serwisy typu keye.pl, inexus, 3kropki itp.

Niby nielegalny kanal dystrybucyjny, zbanuja te keye bla bla bla i qq moar..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za ~100zł BF3 Premium, pobrałem Karkand i CQ - pograłem dwa dni po czym mi usunęli "premium" - napisałem do gościa, który mi sprzedawał klucz, następnego dnia dostałem od niego całą kasę na konto .

 

Oczywiście wszystkie dodatki zostały... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Skąd oni w takim razie biorą te klucze, i co mają z ich sprzedaży skoro oddają kase jak kogoś zbanują itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konta nie sa banowane tylko usuwany jest premium... moze licza na to, ze nie kazdy to zauwazy ? :mellow:

@ptys ja wlasnie od niego kupowalem

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~2 dni albo 3 dni, już nie pamiętam bo nie gram codziennie .

Pytałem o możliwość kolejnego zakupu ale otrzymałem informację, że na razie mają wstrzymaną sprzedaż kodów do BF3. Ogólnie złego słowa na gościa nie mogę powiedzieć, obsługa super, kontakt rewelacyjny no i dostałem gratis to co tak naprawdę i tak miałem zamiar kupić, bo kupowałem dodatki a nie samo konto premium ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem BF3 w poromocji i B2K też :)

BF3 za ok65zł (była promocja na Originie - jeśli kupisz dwie gry to płacisz połowę ceny - brat w tedy ze mną kupił crysisa 2 za 25zł :) )

a na B2K była promocja .... Wybrane tytuły 50% taniej ... akurat trafiłem.

 

Teraz czekam na promocję QQ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ruski klucz od premiery + b2k też z allegro tylko pl i działa do dzisiaj.

Co daje posiadanie konta premium ? Jak jakieś ciach!ły to mi nie zależy, chciałbym tylko dodatki jak już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ruski klucz od premiery + b2k też z allegro tylko pl i działa do dzisiaj.

Co daje posiadanie konta premium ? Jak jakieś [ciach!]ły to mi nie zależy, chciałbym tylko dodatki jak już.

 

Zobacz tutaj: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/forum/threadview/2832654625069597302/

 

U mnie wczoraj cały czasz PB wykopywał z błędem 9006 OCB ??? Nigdy nie miałem żadnych problemów z PB Dołączona grafika

 

A Ty Zobacz tutaj: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/forum/threadview/2832654489860422228/

 

 

-----------------------------

 

I jak ? Nie narzekacie na tago RU bf3 ?

Te patchowanie jezyka nie jest uciazliwe ?

Nie ma zadnych innych problemow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczyna mnie irytować ea.Wczoraj coś robili,dziś non stop wywala z serwerów.

 

Cos albo u Ciebie, albo na serwerach, na ktorych grales. Wieczorem, gdzies od 19 gralem ze znajomymi na 3 roznych i zadnych problemow nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...