Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania dla posiadaczy dlc premium do bfa3.

1. Gdzie kupowaliscie swoje dlc ?

2. W jakiej cenie ?

3. Warto to kupic ?

4. Waszym zdaniem kupno premki z keye/pl/fabryki kluczy za 120zl nie ejst glupota ? Tzn znacie kogos z banem na konto za te keye ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo gadac ,zaden ale to zaden developer gier nie probuje nawet sie zblizyc do tego co oferuje cala seria BF

smutne to ale prawdziwe , DiCE choc ostatnio zmienilo nam troche BF3 w kierunku arkade to jednak dalej jest nie doscignionym studiem .

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo gadac ,zaden ale to zaden developer gier nie probuje nawet sie zblizyc do tego co oferuje cala seria BF

smutne to ale prawdziwe , DiCE choc ostatnio zmienilo nam troche BF3 w kierunku arkade to jednak dalej jest nie doscignionym studiem .

 

Świetna ironia, uśmiałem się Dołączona grafika
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dalej jest nie doscignionym studiem

Moim zdaniem troszkę sie zagalopowałeś. Dzisiejszy Dice nie ma nic w społnego z tymi ludzmi którzy tworzyli BF1942, BF2 i BF2142, ba nawet BF3 nie ma nic w wspólnego, po za kilkoma pierdólkami, z wcześniejszymi odsłonami serii. Dice to świetny przykład ja studio potrafi obniżyć loty, to samo zrobiło Blizz (Diablo 3), mimo całego "hajpu" jaki te gry zebrały.

 

BF3 to dobra gra, ale to już nie Battlefield. W BF3 siedzi skryta o wiele lepsza gra, tylko Dice z jakiegos powodu postanowił ja tam głęboko zakopać.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć politykę cenową dodatku Close Quarters na platformie ORIGIN ??

Gdy wyszedł dodatek kosztował chyba 49zł ... po jakimś czasie - 54zł ... dziś za ten sam dodatek 59zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć politykę cenową dodatku Close Quarters na platformie ORIGIN ??

Gdy wyszedł dodatek kosztował chyba 49zł ... po jakimś czasie - 54zł ... dziś za ten sam dodatek 59zł ...

 

Origin czesto miesza cos z cenami. Tuz po zapowiedzi wersji "Premium Eddition" mozna ja bylo zakupic w preorderze za 149zl co bylo cena nizsza niz za samo premium. Teraz jak widze skorygowali blad i warta jest juz 249zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmusić?? Dołączona grafika nieźle ...

podejrzewam, że kto miał kupić premium to kupił od razu ... gdyby cena schodziła niżej to może więcej osób kupiło by sam dodatek. Może. Kto wie.

 

Prosta kalkulacja, dodatek poszedł w górę, inne dodatki pewnie będą w podobnej kwocie, a więc lepiej wziąć premium niż kupować wszystko oddzielnie. Polityka EA jest chora, a wyrzucanie na rynek "tuzina" dodatków (sytuacja rodem z Simsów) jest jawnym wyciąganiem kasy od ludzi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ... kalkulacja prosta. Ale może nie każdy chce kupić premium a odczuwam, że EA w jakiś sposób chce mnie do tego zmusić czy jakoś sprać mi mózg.

Może i naprawdę opłaca się kupić całe PREMIUM, ale chciał bym kupić pojedynczo każde dodatki. Najlepiej w jakiejś przecenie (jak to miało miejsce z B2K) :)

60zł za ACW-R i kolorową kosę to stanowczo za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to chodzi, ceny dodatków są absurdalne więc zmuszają tym samym ludzi do zakupu premium. Nie opłaca się kupić jednego dodatku za prawie połowę ceny premium. Sam bym kupił interesujące mnie dodatki, ale jeśli mam zamiar zakupić je oddzielnie to zapłace więcej niż za premium... Polityka EA nastowiona na kasę.

 

Bad Company 2 miało darmowy support w postaci nowych map, a Vietnam był jedynym istotnym dodatkiem zmieniającym kompletnie scenerie i realia gry, za który trzeba było płacić (swoją droga warto było). Tutaj w praktyce płacimy głównie za mapy, przypomina mi się sytuacja rodem z COD'a i polityki Activision.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 miało darmowy support w postaci nowych map, a Vietnam był jedynym istotnym dodatkiem zmieniającym kompletnie scenerie i realia gry, za który trzeba było płacić (swoją droga warto było). Tutaj w praktyce płacimy głównie za mapy, przypomina mi się sytuacja rodem z COD'a i polityki Activision.

 

Bad Company 2 w zasadzie nie mialo nowych map. To co widzielismy to inne warianty tych dostepnych originalnie i import z BC1. W BF3 placisz za zupelnie nowe (poza Karkandem, ale ten byl gratis dla tych co skladali zamowienia wstepne) mapy, nowe bronie, nowe pojazdy i nowe scenerie wiec sytuacja jest zblizona do Vietnamu, choc jednak calkowita konwersja w tej samej cenie wciaz wygrywa. Do CODa nie porownuj, bo tam masz tylko mapy a i te ciezko porownac z tymi z BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mapy były z BC, ale zauważ, że pierwszej części nie było na PC, a więc gracze pecetowi dostali coś zupełnie nowego (mało tego, coś świetnego!) i to za darmo. Za Karkand płaciłem normalne pieniądze (niektórzy dopłacali w sumie za preordera, ja dałem 99zł za zwykłą wersję gry), a mimo to mapy były z poprzedniej części. Rozumiem, jakby wrzucili jeden większy dodatek za cene do 100zł, ale wrzucanie dużej ilości małych dodatków i zmuszanie ludzi do zakupu premium, które jest droższe od gry to kpina. Dodam, że zmarnowałem kasę na Karkand, a teraz i tak wypada kupić premium i de facto zakupić ten dodatek ponownie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co nazwac wiekszym dodatkiem. W porownaniu do CODa kazdy DLC do BF3 jest wiekszym dodatkiem, porownujac do Vietnama troche brakuje. Z drugiej jednak strony nie widze zmuszania do premium. Przy zalozeniu, ze ktos nastawiony jest na walke z uzyciem pojazdow na ta chwile powinien byc zainteresowany jednym dodatkiem wiec cenowo ujdzie. Pozostale 2 DLC to niewiadoma, ale nawet jesli beda interesujace dla tej grupy osob to lacznie (liczac po 49zl) wyjdzie koszt drugiej gry. Sama ilosc DLC mnie akurat cieszy bo pozwala przedluzyc zycie grze. Lepsze to niz wrzucanie tych samych map w innych trybach. Premium ma ta zalete, ze zmniejszy nieco podzial graczy na tych z danym DLC i tych bez niego. Bez tego typu oferty (premium to calkiem spora grupa) podzial bylby niepotrzebnie wiekszy. Oczywiscie idealnie bylo by, gdyby wszystkie dodatki byly darmowe a jeszcze lepiej gdyby upubliczniono edytor, ale EA dyktuje warunki i te czasu odeszly w zapomnienie.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze jest to powiazane z spadajaca cena akcji E.A na gieldzie , polecialy ostatnio dosc sporo w dol ,moze chca odrobic straty ;)

Ja kupilem Premium jeszxze w cenie 39.99 Funta

teraz tylko czekac na dodatki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze dla takich osob jak ja - ktore malo maja czasu na gre i chcą np 1 dodatek tylko to polityka bez sensu . No ale wiadomo nie na takie osoby się nastawiają , dodatkowo patrzymy przez nasze polskie realia:)

Ja tam kupie sam dodatek z czołgami - reszte olewam:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No to w czym problem? Kupisz za 60 zł dodatek z czołgami i tyle, bedzie taniej niż premium. Ile miałby kosztować? 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie skusilem na premium po 8 miesiacach przerwy i nie zaluje bo juz jest spory fun z gry, a jeszcze 2 dodatki wyjda w tej cenie:-) tez mam malo czasu na gre.

 

Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dość długiej przerwie, bo mineło pół roku, postanowiłem sobie odpalić gierkę. Odpalam MP lub Campaign.... i lipa. Przez cały czas jest w trybie initializing. W czym może być problem? Update został wykonany automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie masz łącze ale ja miałem ostatnio to samo, i odinstalowałem sam program origin, restart zainstalowałem ponownie i już działało, jak to nie pomoże to odinstaluj gre i ponowna instalacja

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowal ktos takie cos ?

http://allegro.pl/battlefield-3-pc-physical-warfare-pack-uzbrojenie-i2579612643.html

Oplaca sie to ?

Glownie chodzi mi o ta amunicje penetrujaca, ona jest do kazdej broni ?

Posiadam to majac premium ? ;p

Pisze wyraznie, ze amunicja do DAO-12 wiec tylko do twj broni ona jest.

 

Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie masz łącze ale ja miałem ostatnio to samo, i odinstalowałem sam program origin, restart zainstalowałem ponownie i już działało, jak to nie pomoże to odinstaluj gre i ponowna instalacja

 

UPC 60 mb/s. Zrobie tak jak Ty i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...