Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowal ktos takie cos ?

http://allegro.pl/ba...2579612643.html

Oplaca sie to ?

Glownie chodzi mi o ta amunicje penetrujaca, ona jest do kazdej broni ?

Posiadam to majac premium ? ;p

 

Z tego co pamietam to Physical Warfare Pack zostal wlaczony wszystkim jeszcze przed pojawieniem sie premium wiec kazdy to posiada. Nie zeby bylo jakos specjalnie pomocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 2XP to chyba tylko dla posiadaczy premium, pomimo, że mam w wyszukiwarce "Double XP Active now" to jakoś od piątku do teraz nie zauważyłem, żeby mi jakoś więcej niż zwykle pkt przybywało.

Coś w ogóle zwalone jest z końcowymi wynikami, przez całą rundę mam przewagę dobrych kilku tysięcy pkt. nad następnym po czym okazuję się w battlelogu, że innym nagle na koniec rundy przybyło innym 10k pkt. i nawet na 3 miejsce się nie łapie, oczywiście te osoby, które nagle mnie wyprzedzają mają premium... chyba już przesadzają z faworyzowaniem premium.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam aż BF3 będzie wraz z wszystkimi dodatkami dostępne w normalnej cenie i dopiero wtedy zakupię :) narazie spróbowałem tylko singla na cracku i nic specjalnego, grało sie nudno, fizyka gry nie była jakaś świetna.

 

A póki to gram w BF:BC2 co najlepsze po premierze trójki serwery w BC2 zostały odciążone a z graczy zostali tylko Ci trochę lepsi. Ciekawostka taka że moi znajomi widzac jak gram w BC2 zamiast trójkę wolą kupować ori BF:BC2 za 90 zł (Cyfrowa Edycja Specjalna) i naparzać w Bad Company 2, i Was też do tego zachęcam bo gra się świetnie ^^, Jeszcze chwila i będę miał w końcu dodatnie Ratio (daj grać młodszemu bratu to zobaczysz jak Ci ratio ogólne poleci)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w ogóle zwalone jest z końcowymi wynikami, przez całą rundę mam przewagę dobrych kilku tysięcy pkt. nad następnym po czym okazuję się w battlelogu, że innym nagle na koniec rundy przybyło innym 10k pkt. i nawet na 3 miejsce się nie łapie, oczywiście te osoby, które nagle mnie wyprzedzają mają premium... chyba już przesadzają z faworyzowaniem premium.

 

Masz na mysli to, ze zabieraja Ci 1, 2 czy 3 MVP bo na to premium nigdy nie mialo zadnego wplywu, czy to, ze widnieja jako gracz z najwyzsza iloscia punktow? 2x XP dawalo dosc znikomy, w porownaniu do ogolnego exp, bo mnozony jest tylko ten bonusowy, pokazany na samym koncu podsumowania. Jesli nagle dostaja po 10k punktow to prawdopodobnie udalo im sie zdobyc jakis jeden (badz wiecej) medali i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudza Ci co im szkoda kase wydac , Ja to rozumiem

jeszcze za czasow premiery BF2 wydalem na gre 112zl , a moja tygodniowka wychodzila okolo 300zl wtedy to bylo bolesne wydac ta stowke z groszem .

Dzis dodatek kosztowal mnie mniej niz polowe dniowki wiec bol znikomy ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudza Ci co im szkoda kase wydac , Ja to rozumiem

 

Jak dla mnie BF3 mógłby być nawet na abonament. Byle poprawiali zauważone błędy. Aktualnie musiałbym kupić premium i użerać się ze starymi błędami. Nie widzę powodu, żeby dać nawet złotówkę więcej za produkt z tak durnymi problemami i takimi ograniczeniami.

 

Pozdrawiam

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli to, ze zabieraja Ci 1, 2 czy 3 MVP bo na to premium nigdy nie mialo zadnego wplywu, czy to, ze widnieja jako gracz z najwyzsza iloscia punktow? 2x XP dawalo dosc znikomy, w porownaniu do ogolnego exp, bo mnozony jest tylko ten bonusowy, pokazany na samym koncu podsumowania. Jesli nagle dostaja po 10k punktow to prawdopodobnie udalo im sie zdobyc jakis jeden (badz wiecej) medali i tyle.

 

No właśnie teraz najwidoczniej ma wpływ premium, bo nie chodzi mi o ogólna ilość pkt razem z bonusem(medale, beretki itp.), tylko tą z tabeli którą można zobaczyć na bieżąco podczas gry. Po kilku przegranych rundach sytuacja się powtarza, cały czas pierwszy z dużą przewagą, potem w battlelogu się okazuję, że byłem jednak 7 i oczywiście beretki MVP nie ma, w końcowej tabeli na koniec rundy pkt są tak jak powinny natomiast battlereporcie lepiej nie pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze gra ma sporo wad ale pokażcie mi lepsza grę zespołową, wiem ze najlepszy był pod tym względem bf2, komandor, rozkazy ataku, zrzuty, wsparcie artyleryjskie oznaczanie wrogów tego mi brakuje w bf3 ( no i jeszcze su-34 czy f-15 którymi latałem bardzo dobrze, naloty gdzie za jednym razem kasowało sie 2 pojazdy i kilku piechurów jednocześnie były piękne ;) ) lepszej gry pod tym wzgledem nie ma zaden cs czy cod nie może się równać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego "należy" przymknąć oko na chciwość twórców i ich programistyczne niedbalstwo? Do dziś nie wprowadzili VOIP, commo rose nie działa tak jak powinno, mapy są niezbalansowane (dystans miedzy flagami jest różny dla obu drużyn, co jest absurdalne), interfejs pozostawia wiele do życzenia, kamuflaż resetuje się do domyślnych ustawień za każdym razem po wejściu do gry (co było zgłaszane od czasów bety).

Co z tego, że to najlepszy obecnie fps sieciowy (w pełni się z tym zgadzam). Premium to już ewidentny przejaw chciwości, kiedy za dodatkowe mapy, bronie, tryby gry należy płacić więcej niż za wersję podstawową.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucze na Allegro. Tylko nie polecam ruskich, bo tylko z nimi problemy jak wychodzą łaty.

 

Ja mam problem z innej beczki. Grał ktoś na Windows 8 RTM? Nie myślałem, że może być z tym problem, a Win7 już wywaliłem. Z początku myślałem, że to od punk bustera, ale w końcu doszedłem do tego, że chyba nie, bo nawet kariera mi sie nie wczytuje, tylko stoi w battlelogu na "Inicjalizacja" i proces bf3.exe sie nie odpala, albo znika po sekundzie. Próbowałem tryby zgodności, jak i różne porady z neta związane z PB, które innym rzekomo pomogły, ale mi nie... :( Ponoć M$ kiedyś mówił, że to co działało na Win7 będzie i na Win8, stąd qrwa nie sprawdziłem przed przesiadką :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zakupiłem z origin za 67.45 bo jest akcja wysprzedaż wakacyjna i wszystkie gry po -50% to jak mam płacić za rosyjski klucz 50zł to wole już te niecałe 20zł więcej i bez kombinacji zmiany języka w grze i bez obaw na bana.

A możecie mi jakieś spoko serwery polecić?

 

Gry z Origin -50% BF3 67,45zł

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jeśli nie ten temat proszę o przeniesienie :)

Mam problem z BF3 i Origin... Problem brzmi tak:

 

"Do pierwszego logowania wymagane jest połączenie z siecią"

 

Robiłem chyba wszystko co można... Nic nie pomagało. Reinstall Origin, internet bezprzewodowy, przewodowy, jako administrator, z zaporą ogniową, bez zapory ogniowej, z antywirusem, bez antywirusa... Dosłownie chyba wszystko co można:/

Dodam, że kilka dni temu grałem normalnie... Loguję się rano na origin, gram chwilę w SP tak z 20/40 minut, zapisuje grę, wyłączam kompa. Wróciłem do domu może za 1 albo 2 godzinki. Loguję się na battlelog, potem origin i błąd o treści podanej wyżej.

 

Komp:

Athlon II X4 620

HIS Radeon HD 5770

2 GB RAM wiem, że mało, ale w SP na ultra+1440 x 900+aa i 35 klatek spadki do 30, po obniżeniu do high stabilne 50 klatek. W multi mogę grać nawet na low+1366 x 768, ale żebym mógł grać...

M2N SLI -Deluxe

 

:] Podrawiam!

 

PS@ Nie piszcie na temat RAM'u, bo jak będzie mi chodził BF 3 to dokupię dodatkowe 2 GB.

 

Cześć. Jeśli nie ten temat proszę o przeniesienie :)

Mam problem z BF3 i Origin... Problem brzmi tak:

 

"Do pierwszego logowania wymagane jest połączenie z siecią"

 

Robiłem chyba wszystko co można... Nic nie pomagało. Reinstall Origin, internet bezprzewodowy, przewodowy, jako administrator, z zaporą ogniową, bez zapory ogniowej, z antywirusem, bez antywirusa... Dosłownie chyba wszystko co można:/

Dodam, że kilka dni temu grałem normalnie... Loguję się rano na origin, gram chwilę w SP tak z 20/40 minut, zapisuje grę, wyłączam kompa. Wróciłem do domu może za 1 albo 2 godzinki. Loguję się na battlelog, potem origin i błąd o treści podanej wyżej.

 

Komp:

Athlon II X4 620

HIS Radeon HD 5770

2 GB RAM wiem, że mało, ale w SP na ultra+1440 x 900+aa i 35 klatek spadki do 30, po obniżeniu do high stabilne 50 klatek. W multi mogę grać nawet na low+1366 x 768, ale żebym mógł grać...

M2N SLI -Deluxe

 

:] Podrawiam!

 

PS@ Nie piszcie na temat RAM'u, bo jak będzie mi chodził BF 3 to dokupię dodatkowe 2 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Super patch. Oba typy helikopterów już będa totalnie bezużyteczne (scouty w sumie już są, ale jak zabiorą paintera to będzie dno).

 

Oczywiście jakieś ciule CoD-owe (czyli 3/4 społeczności BF-a) narzekały że heli sa OP, no to poszedł nerf. Bo to oczywiście problem wziąć dwa czołgi aby rozjebać heli, czy też squad z dwoma inżynierami i jednym reconem z soflamem. W tej grze w końcu nie chodzi o pracę drużynową, tylko pojedynczy gracz powinien być w stanie rozciach!lić helikopter od razu, aby pozostała 11-tka (a na PC 31-tka) mogła sobie spokojnie biegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...