Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych co ciagle w miare duzo graja , czy nie odnosicie wrazenia ze w weekendy grywa sie jakby trudniej ??

takie male podsumowanie robilem i wypada ze w soboty i niedziele grywam co najmniej 30% slabiej niz w pozostale dni

czyzby inni gracze ?? grywali ? albo co Piatek wychodza nowe cheaty i w weekendy sa testowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spotykam czasami cheaterów którzy zabiaja mnie z daleka (na oko 1 strzałem ale tak nie jest) tak szybko ze nie zdarze nic zrobić.Gram dobrze ,niektórzy nie mają odrzutu i naboje leca dokładnie w to miejsce gdzie celujesz.Aimbota spotkałem raz może 2 ;) Znam dużo ludzi z bf.Weterani graja w sumie codziennie wieczorem po prostu masz pecha co do serwa albo po prostu wchodzą na niego gracze z ESla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Podstawa i poprzednie dodatki na konsoli wyglądają jeszcze całkiem spoko, ale Armored Kill na PC po prostu zmiata konsolowe wersje, szczególnie fatalną PS3. Oczywiście potrzebny jest mocny sprzęt do wysokich detali i obowiązkowo minimum MSAAx4 (a to strasznie zjada zasoby). Tutaj są filmiki nagrane na wypasionym sprzęcie - http://www.gamersyde.com/news_bf3_armored_kill_in_pc_videos-13335_en.html

 

Mam nadzieję, że oni nie myślą o wydaniu BF4 na obecne konsole, bo nie ma to najmniejszego sensu. Next-geny na pewno będą przynajmniej zapowiedziane w przyszłym roku. Ja dużego Battlefielda na obecne konsole na pewno bym już nie kupił, coś małego na XBLA/PSN typu 1943 może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie masz na myśli?

 

Błędy w fizyce, niedopracowany interfejs, spartaczony sposób uruchamiania, dźwięk, który powinien być, ale go nie ma, spotting nie działa jak należy, mniejsza stabilność po patchu - przynajmniej u mnie.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile tak +/- pobiera gra po zainstalowaniu z płytki?

Mam tylko 2Mbit, a niedługo robię reinstall systemu i zastanawiam się, czy kombinować coś z robionym manualnie (origin - wrrrr) backupem czy może jednak pobrać sobie to na czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_OskaR

 

 

Zgadzam sie ze BF3 posiada pare wkurzajacych bledow , samo naliczanie i detekcja obrazen w 20% to losowanie

ale przy takiej zlozonosci i skomplikowaniu gry mozna na to przymknac oko , nie ma zdanej gry ktora by sie zblizyla mozliwosciami do BF3

i dlatego z braku konkurencji Battlefield jest the best ;)

 

Pamietam jak rzucalem miesem pod adresem DiCE gdy zaczynalem gre w BF3 to normalne

jak sie czlowiek stara i nie wychodzi Ci gra a ratio oscyluje na poziomie 0,3

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem właśnie format, zainstalowałem BF z płytki i co... ten gó###any origin chce pobierać 17GB... To normalne czy coś zrobiłem źle?

 

Normalne. 3 dodatki lekkie nie są(i nikogo nie interesuje, że masz tylko podstawkę - dodatki i tak pobierzesz)...

 

Pamietam jak rzucalem miesem pod adresem DiCE gdy zaczynalem gre w BF3 to normalne

jak sie czlowiek stara i nie wychodzi Ci gra a ratio oscyluje na poziomie 0,3

Moje ratio zawsze oscylowało w 1,5* i z gry zrezygnowałem z powodu polityki "po co naprawić, zrób dodatek!".

Skoro nie da się zarobić na takim tytule z samej sprzedaży to niech wprowadzą abonament.

Kupowałem tak naprawdę betę i po paru miesiącach w tej grze wiele się nie poprawiło (natomiast wprowadzenie nowych bugów z patchami jak najbardziej).

 

Pozdrawiam

 

*edit://Moje K/D to 1.9

Edytowane przez DeathTomahawk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem właśnie format, zainstalowałem BF z płytki i co... ten gó###any origin chce pobierać 17GB... To normalne czy coś zrobiłem źle?

 

Przeinstalowałem jeszcze raz z płytki i voila... pobiera 5,4GB... Przy czym robiłem wszystko dokładnie jak wcześniej. Origin działa dość niedeterministycznie trzeba przyznać... Ale cóż... lepiej dodawać awatary i inne kolorowe ciach!ły niż dodać podstawową funkcję backupu Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej ty opcji backupu potrzebujesz skoro mozesz najzwyczajniej w swiecie skopiowac czy nawet spakowac sobie katalog z gra i pozniej go przywrocic? Co wiecej, mozna po prostu zmienic domyslna sciezke dla gier, zeby te nie wisialy niepotrzebnie na dysku systemowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne. 3 dodatki lekkie nie są(i nikogo nie interesuje, że masz tylko podstawkę - dodatki i tak pobierzesz)...

 

Tutaj się mylisz. Pobierane są patche po ~2GB związane z dodatkami, ale map nie zawierają. Mapy są pobierane dopiero w tym momencie jak kupisz dodatek / premium. Po instalacji z płytki na czysto pobierane są "aktualizacje" (tak jest napisane), a po aktualizacjach każdy dodatek po kolei leci, lub tylko te które masz kupione.

 

Jakiej ty opcji backupu potrzebujesz skoro mozesz najzwyczajniej w swiecie skopiowac czy nawet spakowac sobie katalog z gra i pozniej go przywrocic? Co wiecej, mozna po prostu zmienic domyslna sciezke dla gier, zeby te nie wisialy niepotrzebnie na dysku systemowym.

 

Próbowałeś w ogóle tak zrobić jak mówisz? W steamie to działa, ale nie w Originie. Steam pobiera grę prosto do docelowego katalogu już zainstalowaną dzięki czemu to działa, a Origin ściąga instalkę i potem zwyczajnie instaluje grę (jeśli mowa o ssaniu z neta), więc wklejenie katalogu z grą nic nie daje. Chyba, że byś po instalacji z płytki wyłączył Origin i wtedy podmienił katalog na tą spatchowaną i zrobił weryfikację. Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Swego czasu jak jeszcze nie bojkotowałem Origina, to zrobiłem tak z Bad Company 2 - skopiowałem zainstalowaną gre na drugi komputer, ustawiłem ścieżkę w Originie, i przez chwile po odpaleniu było "installing", nic nowego nie ściągało. Origin instaluje wtedy tylko wszystkie potrzebne redisty i wpisy w rejestrze, dokładnie tak jak Steam.

 

Za pierwszym razem ściąga instalke, bo mniej to zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś w ogóle tak zrobić jak mówisz? W steamie to działa, ale nie w Originie. Steam pobiera grę prosto do docelowego katalogu już zainstalowaną dzięki czemu to działa, a Origin ściąga instalkę i potem zwyczajnie instaluje grę (jeśli mowa o ssaniu z neta), więc wklejenie katalogu z grą nic nie daje. Chyba, że byś po instalacji z płytki wyłączył Origin i wtedy podmienił katalog na tą spatchowaną i zrobił weryfikację.

 

Jasne, ze tak. Mam w zasadzie 2 gry z Origina, w tym BF3, ktore trzymam na innym dysku. Od czasu pierwszej instalacji zdarzylo mi sie z roznych powodowow 3 razy przeinstalowac system i Origina na nowo. Za kazdym razem wystarczylo ponownie wskazac sciezke do gier w opcjach, kliknac na instaluj i nic dodatkowo (poza ewentualnymi patchami, ktore zostaly wydane po drodze) nie bylo sciagane.

 

W przypadku BF3 wymagana jest jeszcze recznie instalacja usług PunkBustera z katalogu __install (jesli dobrze pamietam nazwe) w BF3. Origin tego akurat nie robi.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce przepłacać na Originie, a boi sie kupować na Allegro niepewnych kluczy, to jest taki fajny sklep http://moonqq.pl/. Kumpel mówi, że to jego zaufany, już niezliczoną ilość kluczy tam kupił, wszystko legalne, fryka do dziś. Ceny co prawda są bardzo ruchome, ale warto zaglądać. Parę dni temu kupiłem tam premium za 118,50 :) Dziś jest niestety po 144zł (link), ale to nie oznacza, że jutro znów nie będzie po 120 ;)

Dla przykładu, cały BF3 Premium Edition kosztuje dziś 169,90 (link) :) Inne gry też bywają w niezłych cenach. Sposobów płatności tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet Paysafecard :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio więcej grywam Reconem i tak sobie biegam z SW-98 od niedawna,bo wcześniej chyba przed upem tego nie było,otóż większość trafień trzeba liczyć x2 WTF? wcześniej pamiętam wystarczyło trafić raz i koleś padał,teraz w większości przypadków 2razy,strasznie to wkur..... jak czasami z kilku metrów nie idzie ubić za 1wszym strzałem

 

jak by co Nick kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio więcej grywam Reconem i tak sobie biegam z SW-98 od niedawna,bo wcześniej chyba przed upem tego nie było,otóż większość trafień trzeba liczyć x2 WTF? wcześniej pamiętam wystarczyło trafić raz i koleś padał,teraz w większości przypadków 2razy,strasznie to wkur..... jak czasami z kilku metrów nie idzie ubić za 1wszym strzałem

 

jak by co Nick kwscore

 

Chyba zawsze w BF-ach (w trójce też) trzeba było dwóch strzałów (oprócz headshota).

I dlatego właśnie niezbyt lubię grać ze snajperką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z bliska strzał w klate tez zabije jednym trafieniem, z daleka znacznie spada prędkość pocisków więc już trzeba headziik, na normalu oczywiscie. Dzięki temu, i temu że ta klasa nie ma żadnych ofensywnych gadżetów, snajperów w tej grze jest minimum, szczególnie na konsolach. Najwięcej jest niestety jihadów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy, to hardcore nie istnieje? Macie tak na własne życzenie grając na sofcie i nie ma co sie wku....ć. Ja praktycznie gram tylko na hardcore i nie ma tego problemu, kille na kanałach wchodzą aż miło Dołączona grafika no chyba, że faktycznie większa odległość i snajpa cieńsza.

Spróbujcie z M98B pograć. Wg statystyk broni to najmocniejsza snajperka w grze, to może na sofcie da radę.

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce przepłacać na Originie, a boi sie kupować na Allegro niepewnych kluczy, to jest taki fajny sklep http://moonqq.pl/. Kumpel mówi, że to jego zaufany, już niezliczoną ilość kluczy tam kupił, wszystko legalne, fryka do dziś. Ceny co prawda są bardzo ruchome, ale warto zaglądać. Parę dni temu kupiłem tam premium za 118,50 Dołączona grafika Dziś jest niestety po 144zł (link), ale to nie oznacza, że jutro znów nie będzie po 120 Dołączona grafika

Dla przykładu, cały BF3 Premium Edition kosztuje dziś 169,90 (link) Dołączona grafika Inne gry też bywają w niezłych cenach. Sposobów płatności tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet Paysafecard Dołączona grafika

 

To chyba klon http://www.g2play.net/store/

 

co sie stalo z ekipa PPC? gracie cos jeszcze razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...