Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze powiedziawszy zastanawiam sie nad dokupieniem Premiuma, wszedzie same pozytywy wiec sie skusze znalazlem dosc ciekawy sklep moonqq.pl,

tylko mam co do niego watpliwosci, czy ktos juz kupowal cos u nich?, wole sie upewnic przed pierwszym zakupem, widze ze sa na allegro wiec chyba wszystko ok z nimi,

dzieki guys za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A co za różnica ile masz najmniej? Bez Vsynca zawsze będą spadki, na wszelakim sprzęcie. 100->65 a 80->50 żadna różnica. Nie ma tak że jedne spadki przeszkadzają a inne nie. Spadki to spadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi podesłać rozszerzenie języka

najlepiej US i PL a znajduje się dokładnie w C:Program Files (x86)Origin GamesBattlefield 3 i folder Update

 

GDFBinary_en_US.dll

GDFBinary_pl_PL.dll

 

instalowałem bf na nowym dysku a że mam rosyjską wersje w grze mam czarny ekran,kiedyś dawali wszystkie upy tu http://www.gamekeyst...language-change

 

z góry dzięki

 

Edit

 

Poradziłem sobie

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster

 

 

Sa juz testy w necie z screenshotami jako porownanie jakosci pomiedzy sterownikami ,narazie nikt sie nie dopatrzyl roznic !!

wiec jest cacy

Dodam ze najwiekszego kopa BF3 dostal u mnie w Ziba Tower na ktorym grywam najwiecej jakies +20% szybciej

na Caspian Border roznica na kozysc nowych sterow jakies +10%

 

do testow panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie podpowiedzcie mi proszę od czego zacząć grę?

Jak na razie jak wchodzę na jakiś serwer to niestety dostaję po tyłku. Czasem bardziej, a czasem mniej, ale jednak.

Co prawda dawno nie grałe mw tego typu gry, ale może da się jakoś rozpoznać serwery, na których można się nieco rozgrzać? Nie chpdzi mi o trzepanie statystyk na osobach grających gorzej ode mnie, ale jak wskakuję na mapy gdzie ludzie mają już sporo doświadczenia + odpowiedni sprzęt to nie raze nie wiem co się dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może zabrzmi to dziwnie, ale zacznij od serwerów hardcore. Skoro ciebie i tak zabijają szybko na normalnych to przynajmniej ty będziesz mógł ich szybciej zabić na hardcore.

Do tego jakaś szybko strzelna broń + celownik holo i można się bawić.

Ewentualnie poszukaj w nazwach czegoś w stylu "low rank, noobs welcome, itd"

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez kolego rusz glowa w dobra strone i oblookaj ustawienia w grze

 

b.t.w

Nowe stery dla kart AMD seri 79xx daja kopa okolo 25% w BF3 w max detalach , leb urywa tak sie chlopaki postarali z tymi sterami Dołączona grafika

 

 

No bez przesady, wiadomo że ustawienia dźwięku w grze są na 5.1. Problem w tym że słychać 2.1.

Edytowane przez akktio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie podpowiedzcie mi proszę od czego zacząć grę?

 

 

Gdy zaczynałem grać w BC:2 sporo po premierze i byłem w podobnej sytuacji to wpisywałem w wyszukiwarce słowa "noob" albo "max rank" i dzięki temu znajdowałem serwery, na których mogłem pożyć trochę dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chyba w dobrym wątku piszę, wahałem się nad "co kupić" ale myślę , że tu będzie lepiej ... ok to do rzeczy :)

Mam bf3 (ofcoz ;p ) zainstalowanego na SSD - miało być szybciej - tylko mapy sie wczytują szybciej ...

Sprawa tyczy sie configu 1.

Chodzi o to aby osiągnąc dobry framerate to musze grac na low detalach i AAx2 w rozdzielczości oczywiście natywnej monitora ( tv ) czyli full HD.

Podwyższenie detali na srednie albo high skutkuje fpsami rzędu 40 podczas starcia

Pytanie czy to normalne bo widziałem lepsze wyniki.

Jesli chodzi o hardware to wszystko czyste , temp dobry , wentylacja dobra , wszystko cacy , SSD zooptymalizowany , a ta przeklata gra jak chodzila tak chodzi ; czyzby przyszła pora wymiany grafy mysle nad GTX 660 ti albo GTX 670 ?!?!

Jak u Was gra sie zachowuje po tych patchach ?

Sorki za długawy post

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka to wersja k. graficznej ? Pierwsze modele 560 były jakieś trefne i ludzie zjeżdżali z zegarami, żeby chodziło ok, nie znam dokładnie historii. Proca też mógłbyś więcej podgonić, bo wymiana grafiki niewiele da w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko w porzadku. Ja gram w fullhd z wszystkim na ultra bez aa (tylko z post aa) i mam srednio 90-110fps. Rzadko kiedy spada ponizej 80, najmniej podczas wybuchu spadnie do 70. Zalezy oczywiście od mapy.

 

Dlaczego sie nie da grać przy 50fps? Jesli fps masz stabilny i Ci nie plywa to da sie przyzwyczaic. Sam na laptopie gram z fpsem sredinim 40-50 i da sie przyzwyczaic. Gorzej jesli masz drastyczne spadki fps to wtedy robi się nie przyjemnie.

 

Kręciłeś karte?

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezle powiem ....

nie krecilem - fabrycznie jest podkrecona ...

Ok czyli bede gral na niskich dalej dopoki nie kupie grafy nowej

Nie da sie uwierz nie ma płynności takiej jak przy 80 - 100 fps

Jeszcze moze procka na 4ghz puszcze bo w tej nowej obudowie nie sprawdzalem - wczesniej na 4ghz to 90 stopni mial ponad:)

Dziękuje za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezle powiem ....

nie krecilem - fabrycznie jest podkrecona ...

Ok czyli bede gral na niskich dalej dopoki nie kupie grafy nowej

(...)

Twoim problemem jest procek. Jest po prostu za słaby. Nie porównuj procka kaijitsu nie dość, że prawie 5GHz to SB i uwierz dla BF3 cztery rdzenie czterem rdzeniom nie równeDołączona grafika A grafa no cóż im szybsza tym lepiej pod warunkiem, że procek wyrabia, u ciebie już nie daje rady, może te cztery giga poratują, ale dalej nie spodziewaj się, że nie będzie spadków Dołączona grafika pzdr

 

EDIT

Dodatkowo doczytałem, że grasz w FHD. Imo ta grafa totalnie się do tego nie nadaje, ale co kto lubiDołączona grafika

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...