Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, post nr 4855 Dołączona grafika tylko tyle mogę, linka nie wkleję, bo działam na smartfonie a ten cuś nieposłuszny ;P

 

dzięki DejwiT11, kupiłem premiuma wszystko śmiga jak należy Dołączona grafika wziąłem też z moonqq.pl medal of honor warfighter w promocji za 89,50zł, ale i tak zostanę przy BF3, ten moh to taki cod na frostbite, BF rulez Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim problemem jest procek. Jest po prostu za słaby. Nie porównuj procka kaijitsu nie dość, że prawie 5GHz to SB i uwierz dla BF3 cztery rdzenie czterem rdzeniom nie równeDołączona grafika A grafa no cóż im szybsza tym lepiej pod warunkiem, że procek wyrabia, u ciebie już nie daje rady, może te cztery giga poratują, ale dalej nie spodziewaj się, że nie będzie spadków Dołączona grafika pzdr

 

EDIT

Dodatkowo doczytałem, że grasz w FHD. Imo ta grafa totalnie się do tego nie nadaje, ale co kto lubiDołączona grafika

 

Huh, czyli trzeba pomału sie zastanowić nad zmiana platformy - wiesz kupowalem bylo wielkie och i ach xd

Trzeba sie na radka widze przerzucic Dołączona grafika jakiegos 7950/7970 i juz i wtedy bedzie jako tako xd

a u Ciebie jaki fps na tym GTX'ie ?

A jeszcze jedno pytanie jak tam "premium" w ogole ? cos lepsza optymalizacja serwerow ?

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

a u Ciebie jaki fps na tym GTX'ie ?

(...)

U mnie na fps nie narzekam, bo rozdziałka tylko 1440x900. Dlatego taka karta. Wczoraj z ciekawości zapuściłem fraps'a mapa Canals 64 graczy w trybie TDM czyli okrutna jatka. I wypluło się coś takiego (wszystko na ultra oczywiście):

2012-10-28 11:26:00 - bf3

Frames: 48751 - Time: 492479ms - Avg: 98.991 - Min: 57 - Max: 176

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie wróciłem do BF3 (znalazłem wersje RU z B2K i CQ za 3dychy :) ). Co mnie zaskoczyło na dzień dobry to apetyty na ram, Mam 8gb i wyłączony swap. Win7.64 co chwila wywalał błąd o zbyt niskiej ilości RAM i następnie wywalał błąd directx też o małej pamięci vram. Włączyłem swap i OK (jedyny komunikat to o jego atematycznym powiększeniu - chyba miał z 8gb Dołączona grafika ).

Przy błędach o małej ilości pamięci (swap off) sprawdziłem ile w systemie jest zajęte no i max było jakieś 4,5Gb, a wykorzystanie VRAM (hd7850 2gb) było na max?! Karta graficzna w jakiś ukryty sposób korzysta z pliku wymiany?

 

p.s. i3-SB po jakiś pół godz . na podboju w metrze z 48ludkami zagotował się - 100%użycia i straszne spadki fps :) - ehhh 4jajca muszą być ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na origin PREMIUM za 89,50 (z podstawka za 124,50) -

http://store.origin....duct_page_pl_PL

 

Zakupione za 89,50 - dzieki za cynk (załapałęm sie na 89 xd: Dołączona grafika )

Polecam AK - mapki jak za dawnych czasów w bf 2

W miare ogarnieci ludzie graja i czasami bywa ostra jatka

Gra ktos z Was w ta gre jeszcze ?Dołączona grafika czy kazda na black klopsa 2 kampi ?Dołączona grafika

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sterownikiem nv306.97. Na ustawieniach ultra znikają tekstury i jest prawie noc.

Zmiana na high i jest ok. Na wcześniejszych tego nie było, ale na niektórych mapach migotały oddalone obiekty i zainstalowałem nowsze. Kupiłem ostatnio premium, bo na ps3 się grać nie dało i jak ktoś ma ochotę na sesję to PM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guru500 ja gram na niskich Dołączona grafika Ale z przesiadki q9550@3.4 na i5 (stock) minimalny fps to 8x a wczesniej nawet do 50 spadało;) Sredni fps i maxymlany też dużo wiekszy.Nie mogłem sie przyzwyczaić że tak płynnie jest wybiegam na 4 gości to na q9550 spadały fpsy nie było tej płynności dla mnie 5x fps to za mało i nie da sie grać.W bf2 czy tam 2142 miałem kiedyś po 300fps ;D Wiem nie czuć niby róznicy ale lepiej sie gra jak ma sie zapas fps.Najlepiej ustawić w bf3 komenda stałe 125 klatek i grać Dołączona grafika(na minimalnych oczywiscie Dołączona grafika)

 

ps:Podaj x-fire ;P

Edytowane przez Makar06
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makar06

 

 

Dokladnie ,bylo juz walkowane wielokrotnie , fajnie sie gra wtedy jak minimalny framerate nie spada ponizej czestotliwosci odswiezania

szczegolnie w szybkich akcjach gdzie w 2 sekundy trzeba trzech gosci polozyc np w Close Quaters

w moim wypadku czuje sie najlepiej jak mam nonstop powyzej 100fps .

 

b.t.w

pochwalcie sie czy ktos juz dobil max rank Colonel 100 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ten silnik jest tak genialny, że aby spatchować najmniejszą drobnostkę na jakiejś mapie, trzeba calutką mapę dać w patchu. Dlatego wszystkie poprawki mają takie kosmiczne rozmiary, bo w kółko te same mapy pobieramy w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!] patch 3 giga to co oni tam takiego pozmieniali, swoja droga dzisiaj widziałem kolesia z kusza na niemieckim serwerze

 

Gra jest tak specyficznie zrobiona, ze nawet dmg broni zapisany jest w plikach, ktore gracz ma na dysku. Co zabawne, po modyfikacji tych plikow mozna calkiem niezle oszukiwac w grze sieciowej (PB na szczescie w miare skutecznie to wylapuje). Zmiana w balansie broni wymaga podmiany tych danych po stronie klienta. Do tego dochodza elementy wspolne dla osob, ktore nie kupily DLC. Ogolem sporo tego, ale patche do BF3 zawsze byly duze.

 

Kusze z kolei mozna odblokowac na 2 sposoby. Wersja bez lunety wymaga ustrzelenia headshota ze 150m ze snajperki, karabinu i karabinu szturmowego co da sie zrobic i bez dodatku. Druga wersja, bez lunety wymaga gry w scavengera wiec tego bez AM poki co nie zrobi. Niby nie mozna odblokowac wersji z luneta bez przejscia przez wersje bez, ale znajac DICE to pewnie trafil sie jakis bug, ktory pozwala odblokowac od razu ta z luneta.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K.... Dołączona grafika Ktoś mi powie gdzie można pobrać rozszerzenie języka po Upie ? jak bym wiedział że z wersją rosyjską będę takie cyrki po każdej aktualizacji to dał bym sobie spokój i wziął bym pl

 

kiedyś były tu aktualizowane na bieżąco http://www.gamekeystore.net/newstore/bf3-language-change

były Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medale rozdaja za darmo, ba, nawet te niemozliwe do zrobienia na danej mapie. Jakby kogos ciekawilo skad takie cuda to wiaze sie to z obnizeniem wymagan do zdobycia danego medalu w zwiazku z czym gracz dostaje "zalegle" zeby dopasawac je do aktualnych wymagan. Zabawnie to jednak wyglada.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medale rozdaja za darmo, ba, nawet te niemozliwe do zrobienia na danej mapie. Jakby kogos ciekawilo skad takie cuda to wiaze sie to z obnizeniem wymagan do zdobycia danego medalu w zwiazku z czym gracz dostaje "zalegle" zeby dopasawac je do aktualnych wymagan. Zabawnie to jednak wyglada.

Ano zabawnie to wygladalo przy Handgun Ribbon gdzie do nadrobienia mialem 14 medali.

 

W praktyce wygladalo to tak ze przez 14 rozegranych rund dostawalem jeden zalegly medal:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , jak ktos lubil mapy z paczki Back To Karkand to powinien polubic Aftermath

troche przesadzili z nasyceniem kolorow ( niby ostre slonce ) ale ogolnie mapy sa pelne detali i mnostwa zakamarkow

trzeba paru godzina na mape zeby obcykac odpowiednia taktyke.

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.,

Mam promblem z BF3 PE z podstawa BF3, ktory kupilem w empiku kilika dni temu.

Za Chiny Ludowe nie moge odpalić BF'a ze swojej strony battleloga. Po zainstalowaniu wtyczki do opery wyskakuje aktualizacja gry (wszystko zainstalowalo i zaaktualizowało się z automatu) Kiedy klikam przechodzi do origina i nic sie nie dzieje. Natomiast na stronie widnieje napis aktualizaja i wisi. Żadnego progresu. Chcąc odpalic gre wyrzuca mi komunikat o zainstalowaniu gry Dołączona grafika

Gra jest zainstalowana i moge ją tylko odpalić kiedy przejdę w tryb offline.

Proszę o pomoc

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie mialem odznaczone pole chmury. Zaznaczylem, zsynchronizowalo cos i z powrotem odznaczylem chmure. Nadal nie działa.

Niestety wciążl w battlelogu widnieje ''Oczekiwanie na zakończenie instalacji…'' a jak probuje odpalic to samo mam co wczesniej. Zainstaluj gre ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem. Mapki są po prostu świetne. Idealnie nadają się do drużynowej rozgrywki. Są tak dobre jak mapki z podstawki. Po za tym, mam wrażenie że została ulepszona płynność gry i dodane parę animacji. Polecam każdemu. Zobaczcie sobie jak to wygląda, w moim filmiku.

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...