Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś zakupilem BF i takie przywitanie ze strony Origin Dołączona grafika

 

przyzwyczaj się żeby grac w to co nam serwuje DICE musisz być naprawdę twardym s[ciach!]ielem, ja nie masz charakteru to kolejne "patche" cie wykończą Dołączona grafika

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczaj się żeby grac w to co nam serwuje DICE musisz być naprawdę twardym s[ciach!]ielem, ja nie masz charakteru to kolejne "patche" cie wykończą Dołączona grafika

 

Pocieszające. BF3 to od czasów CoD4, pierwszy moj powazniejszy fps z nastawieniem na multi, a tu od 16 jak wróciłem do domu klapa i single player.

Na jakies jeszcze ciekawostki moge liczyc? Dołączona grafika

 

EDIT

 

Zaopatrzyc sie od razu w jakis dodatek czy zaczac ogarniac od podstawy?

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu kupiłbym premium a to dlatego ze masz wszystkie dodatki i na pewno niejeden przypadnie ci do gustu, mnie ciszy AK i najnowszy AM w pierwszy nie gram w ogóle bo jakiś z tyłka, choc zobacz najpierw czy podstawka ci odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam ruską wersję i raczej dokupowanie samego premium nie jest najlepszym wyjściem(~100zł), gdzie niby teraz za 75zł jest podstawka razem z premium, tylko czy jest możliwość przeniesienia konta(staty itp.), na inne konto w origin?(stara wersja RU jest kasowana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość. Staty nie są przypisywane do konta, tylko bodajże do maila, jeśli się mylę to mnie poprawić, ale wiem na 100%, że kumpel miał ruską, założył nowe konto z polską wersją i staty miał zachowane. Wiem też, że się kontaktował z supportem Origina, także możesz też się skontaktować i się dowiedzieć szczegółów bezpośrednio u źródła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jest BF3 Premium i to sa dodatki i BF3 Premium Edition czyli podstawka + dodatki ( przynajmniej tak mi sie wydaje). Wchodzisz na origin tam gdzie masz gre ( ale nie www) klikasz zakladke SKLEP i BF3 Premium Edition , przecena z 149 na 74,50. Zreszta jak juz wezmiesz do kosza to masz tam podzial na 3 :P, BF3 Edycja limitowana czyli podstawka + BF3 Premium ( dodatki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora001

 

 

Gra w zwarciu na Close Quarters oferuje mozliwosc szybkiego nabijania pkt , wczesniej grywalem na mapach z Karkandu i podstawki

w ciagu 30 minut na CQ mozna nastukac 3-4 razy wiecej punktow niz na obszernych mapach.

Wiec bierz giwere Dao12 albo Spas'a i smigaj na Ziba Tower

 

 

ur8an

 

Mnie Aktualizacja zajela 15minut i od tego czasu gram bez problemu , musisz sie przyzwyczaic ze Origin cos tam 2-3 razy w miesiacu bedzie updejtowal .

Dodam jeszcze ze sama instalka z neta u mojej siostry na slabszym niz moj sprzecie zajela okolo 2,5h ,

wiec wszystko zalezy od sprzeta

wolny dysk wolny net i procek dwujajeczny :/ normalka ze bedzie wolno.

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDMy na 24-32 osoby. Przy ticketach ustawionych na 200 jedna mapa to 10-15 minut a punkow mozna calkiem sporo nabic. Do tego standardowe bronie sa w sumie najbardziej zbalansowanymi i czesto najlepszymi wiec problemow byc nie powinno.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ur8an

 

Mnie Aktualizacja zajela 15minut i od tego czasu gram bez problemu , musisz sie przyzwyczaic ze Origin cos tam 2-3 razy w miesiacu bedzie updejtowal .

Dodam jeszcze ze sama instalka z neta u mojej siostry na slabszym niz moj sprzecie zajela okolo 2,5h ,

wiec wszystko zalezy od sprzeta

wolny dysk wolny net i procek dwujajeczny :/ normalka ze bedzie wolno.

 

Po wszystkich bojach, update sie udał - byc moze te zwalnianie transferu to wina mojego neta.

Cóż okazało się, że na całkowitym minimum gra w multi na moim sprzecie jest niemożliwa, przynajmniej na 2-3 mapach ktore dzis sprawdziłem.

Święta to nie najlepszy czas na upgrade, ale chyba długo nie wytrzymam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy mówicie :P ... ja na 15 pułkownika wszedłem na kompie z podpisu :) ... coprawda większość na Damavand Peak i Caspian i Metro ... bo te mapy jako jedyne chodziły znośnie :)

Męka nie raz była okrutna, ale wszystko się da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą stronę właśnie idę. Ale nie ma co pakować się w DDR2, a przesiadka na DDR3 to już zmiana całej platformy.

 

Mimo wszystko po tych 2-3 mapach widzę, że BF jest tego wart Dołączona grafika

 

Powiem Ci ze wymien tylko cepa na celerona Gxxx i min 4gb ram i bedzie gites. Bratu wlasnie zlozylem kompa na i3-2100 i HD4830, tyle ze 8GB ramu i na 1650*1080 jest gites malina na srednich multi 64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy mówicie Dołączona grafika ... ja na 15 pułkownika wszedłem na kompie z podpisu Dołączona grafika ... coprawda większość na Damavand Peak i Caspian i Metro ... bo te mapy jako jedyne chodziły znośnie Dołączona grafika

Męka nie raz była okrutna, ale wszystko się da Dołączona grafika

 

Niee, gra to ma być przyjemność, a multiplayer wymaga płynności do przyjemności ;)

W CoD4 grało się np przyjemnie dopiero od +120 fps.

Tu wiadomo, że tyle nie osiągnę, ale meczyc sie na 30fps nie mam zamiaru.

 

 

Powiem Ci ze wymien tylko cepa na celerona Gxxx i min 4gb ram i bedzie gites. Bratu wlasnie zlozylem kompa na i3-2100 i HD4830, tyle ze 8GB ramu i na 1650*1080 jest gites malina na srednich multi 64

 

Dokładnie w coś takiego celuje. G550, płyta na B75 i 4-8GB ddr. Pózniej karta graficzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4GB to stanowczo za mało na max, tekstury Ultra i jesteś załatwiony w niejednej akcji jak Ci chrupnie... Teraz jak nowy komp to minimum 8GB. Dziś podczas gry miałem zajęte 9GB ramu, nie wiem czy to sprawka BFa, czy coś w systemie sie porypało...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...