Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Te użycie ramu to chyba zależne od mapy.Mam pytanie, może mnie ktoś oświecić jak kto niektórzy to robią że maja po 30% lub więcej celności w broniach typu an-94,m416,g3a3?

 

Niektórzy dobrze celują i nie marnują kulek a większość takich miszczóff używa no recoil macro.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m416 to moze nie, ale AN-94 strzela seria po dwa naboje wiec jak ktos dobrze celuje to zabic z tego latwo. G3 z kolei strzela wolno i generalnie celnosc na nim byla zawsze wyzsza. Ba, sa tacy co maja 50% z M16A3 i jak sie okazuje nie jest to zaden aimbot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

aimbot to nie musi być tylko właśnie no recoil macro...50% celności na m16 to jest chore i ewidentnie czymś śmierdzi.

 

Moze i smierdzi, ale z makrami nie ma nic wspolnego. Mozna popatrzec jak gosc gra bo czesto cos wypuszcza czy streamuje. Jego styl gry podpada bardziej pod modyfikacje dmg z broni, ale podobno gosc jest czysty. Celny jest, nie marnuje zbednej amunicji tylko cos podejrzanie szybko mu przeciwnicy padaja.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ZkXX7nw5BLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i smierdzi, ale z makrami nie ma nic wspolnego. Mozna popatrzec jak gosc gra bo czesto cos wypuszcza czy streamuje. Jego styl gry podpada bardziej pod modyfikacje dmg z broni, ale podobno gosc jest czysty. Celny jest, nie marnuje zbednej amunicji tylko cos podejrzanie szybko mu przeciwnicy padaja.(...)

Czy naprawdę żeby dobrze grać trzeba mieć detale upieprzone do absolutnego minimum i grać w grę z 2005 roku? Dodatkowo koleś gra w trybie normal a goście padają jak na hard, ale może coś tylko się mi wydajęDołączona grafika pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę żeby dobrze grać trzeba mieć detale upieprzone do absolutnego minimum i grać w grę z 2005 roku? Dodatkowo koleś gra w trybie normal a goście padają jak na hard, ale może coś tylko się mi wydajęDołączona grafika pzdr

 

Nie trzeba. Ten gosc celowo gra w 800x600 gdyz jedna z teorii mowi, ze hitboxy sa wowczas wieksze stad mniejsza szansa na pudlo. Mi osobiscie wciaz to wyglada na zabawy z plikami, w ktorych zdefiniowany jest dmg broni, a ze ich lokalna modyfikacja wystarcza to takie cyrki moga sie dziac, choc kraza za to bany. Skryptow bym sie tu nie doszukiwal. Z drugiej strony goscia bronia, ze to po prostu bardzo dobry gracz, sieka w ESLach itp. Dziwne to troche.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak widać trzeba. Większość tych "zawodowców" upieprza detale czy jak ten bulls-eye gra w żałosnej rozdziałce tylko po to aby staty wyglądały dobrze. Jak dla mnie to cheat'owanie tak jak te tam macra czy inne aimboty. Oczywiście jak ktoś nie może ustawić maks detali to nie może, ale bez przesady. Z resztą chyba się powtarzamDołączona grafika pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Szukam jakiegoś fps'a do pogrania i myślę nad oswieżeniem batka. Mam samą podstawkę. Nie interesują mnie wielkie bitwy z pojazdami, raczej infantry. Powiedzcie mi, czy bez problemu znajde zapełnione serwery z podstawki ? czy warto jednak zaiwestować w dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojna głowa Metro czy Bazar jak zawsze są oblegane.

 

A ja pograłem trochę w mapy AM i cóż poza Marketem reszta do [gluteus maximus]. Zrobione na siłę i wieją tandetą, co mam na myśli to to, że żeby zrobić takie mapy (dużo gruzu i zawalonych części budynków) z jajem trzeba naprawdę dużo roboty i dopracowanie detali powinno być na najwyższym poziomie. A nie, tutaj masz szczelinę widzisz wroga i walisz do niego a tu nic niewidzialne coś powstrzymuję kuleDołączona grafika pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie pograłem w batka .... przez ten długi czas gdy nie grałem zapomniałem hasła i loginu. Mało tego, konto jest na mail którego nie używam i nie pamiętam który to.

Jedyna szansa to wysłać ticket do ea z kluczem z pudełka. Może to coś pomoże

 

update:

próbowałem próbowałem i w trafiłem. Jednak będzie granie !!

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile waży wasz katalog z BF3 ? Mój ma ok 30GB (wszystkie dodatki) ale mam w nim folder UPDATE (ok 17GB) i nie wiem czy można to bezpiecznie usunąć ? Czy to co jest w katalogu origin ma zostać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile waży wasz katalog z BF3 ? Mój ma ok 30GB (wszystkie dodatki) ale mam w nim folder UPDATE (ok 17GB) i nie wiem czy można to bezpiecznie usunąć ? Czy to co jest w katalogu origin ma zostać....

 

Niecale 29GB. Katalogu Update nie usuwaj bo tam wlasnie sa DLCki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info :) myślałem że po prostu pozbędę się jakiegoś zbędnego balastu GB a tu widzę że gra waży 30Gb tonę :P no nic niech sobie siedzi i kisi chociaż coraz mniej mi się przyjemnie gra ;/ bardzo ciężko znaleźć dobry ciekawy serwer i chyba najlepiej się bawię w trybie "rush"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi ktos okreslic ktore sterowniki sa obecnie najlepsze jesli wezmiemy pod uwage zasieg widocznosci detali ??

szlak mnie trafia jak widze doczytujace sie detale w grze :/ taka chamska optymizacja dla slepych chyba

uzywam 12.11 uzywalem tez 13.beta i ten sam shit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy to na jakich ustawieniach Ty grasz ze na sprzęcie z podpisu Ci doczytuje? ja mam wszystko na wysokich i nie spotkałem się z takim problemem, sterowniki najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...