Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli z detali ma się ustawiony "geometria" czy jakoś tak na niskie to z daleka znikają różnego rodzaju elementy które mogą się wczytywać jak podejdziemy bliżej (słupy itp) nie pamiętam jak dokładnie ten parametr się nazywa ale może o to chodzi ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m1xer

 

 

Troche zle sie wyrazilem ,ZIBI_PL jednak zalapal o co mnie chodzilo

niektore obiekty sie doczytuja z opoznieniem , wczesniej tego nie mialem , gram na mieszanych ustawieniach High/Ultra z przewaga high i cieniami na medium tak zeby framerate nie spadal zbyt czesto ponizej 100fps

probowalem juz roznych steroww , 13.1 13.2 beta4 widac sie cos gdzies w widndzie zagniezdzilo ze ten problem ciagle wystepuje

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo 6 gb to ponad moje play onlinowskie siły w dzień :D premiera 12 dla premium - świetnie będę na poligonie co prawda strzelał z prawdziwej ammo ale wole jednak tą wirtualna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

end game się ściąga chyba Dołączona grafika

 

Raczej nie. Z reguly w BF3 masz najpierw duzy patch, wazacy prawie tyle co DLC a pozniej jeszcze raz tyle w postaci DLC w dniu premiery.O ile nie zmienili taktyki od Aftermatha to w kolejny wtorek trzeba bedzie pobrac kolejne 6GB. Poza tym, klasycznie Origin lezy co tez wiaze sie z premiera SimCity w niektorych regionach czego nie sa w stanie ogarnac od wczoraj ;P

Edytowane przez KrzychuG
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu upgragniony orzełek Pułkownika Dołączona grafika 36h gry Dołączona grafika

 

http://battlelog.bat...tats/819607985/

 

Od czasu CS'a mnie żadna gra na tyle czasu nie przyciągnęła Dołączona grafika Żałuję, że tak późno kupiłem. Na TV 40" gra się wyśmienicie mimo oczywiście słabiutkich parametrów w stosunku do monitorów typowych.

Edytowane przez sthEn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem typem gracza, ktory bierze karabin i wbiega w sam srodek rzezni. Nie ma czasu na apteczki :)

 

Nienawidze kampic i snajperzyc, wole dynamiczna gre dla zabawy, a nie punktow.

 

Wysłane z ASUS Transformer Pad TF300TG za pomocą Tapatalk HD

Edytowane przez sthEn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co to za problem przebiegając rzucić apteczkę tu i tam. To się nazywa gra zespołowaDołączona grafika Ale co tam kto woli, ja tam lubię jak mam dobry squad który wie jak grać czyli medyk leczy i reanimuję, a support robi swoją robotę. Mechanik, ze względu że nie gram pojazdami, dla mnie trochę schodzi na dalszy plan, chociaż czasami jestem zmuszony nim zagrać jak jakiś opancerzony uprzykrza życieDołączona grafika Snajperem trochę też grałem, ale ogólnie za słaby ze mnie strzelec, chociaż rozstawianie sprzętu do spawn'owania jest również użyteczne Dołączona grafika pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od czasu do czasu gram pojazdami, ale i tak pierwszą gwiazdkę mechanika dostałem dopiero po 675h gry Dołączona grafika http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/1/56905519/238332244/. Gram czasem na caspian czołgiem i używam optyki 3x.Zauważyłem że pewne obiekty jeszcze istnieją (np .wieżyczki snajperów),a gdy zrobię powiększenie to widzę że te obiekty już nie istnieją, albo są zniszczone,to chyba ustawienia grafiki ale co?Co do patcha 6gb, ale o różnice ciężko Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu pobrania nowego patcha na laptopie cały czas wywala mnie z gry po ~1-2min. Myślałem, że to wina patcha wiec sciagnalem na nowo 21GB gry i dalej to samo. Potem myslalem ze cos sie przegrzewa więc odkręciłem karte i dalej to samo. Po prostu BF3 zamyka się bez zadnego komunikatu.

 

Bo długich bojach doszedłem do tego aby zaktualizować PunkBuster ... i updater nie działa Dołączona grafika

 

Edit1. Auto updater nie działa więc dodałem ręcznie aktualne pliki (ze strony punkbustera) do folderu:

 

x:xxxBattlefield 3pbhtm

pliki: wa001386.htm oraz wc002325.htm

 

Do folderu x:xxxBattlefield 3pb

pliki:

pbsecsv.htm

pbsec.htm

 

i dalej wywala ... :/

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze usluga PunkBustera sie w ogole nie zainstalowala, albo nie dziala. U mnie zawsze tak sie dzialo po reinstalacji czy przywroceniu systemu na nowo. Teoretycznie, reinstalacja gry powinna to zalatwic, ale sprobuj po prostu odpalic pbsvc.exe z __Installer/Punkbuster/redist w katalogu z gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed instalacja Bfa usunalem Punkbustera. Zainstalowałem gre a nastepnie od nowa Punkbustera z folderu PB/redist. Gra dalej się wywalała więc zrobiłem ręcznego update opisanego wyżej i nic

 

Mogli by to średniowieczne dziadostwo zastąpić czymś normalnym Dołączona grafika

 

Usunąłem folder PB. Włączyłem PBSetup wybrałem BF3 daje update i ...

ERROR: The attempt to download "http://webfile1.even...3/lc002325.htm" failed because the connection timed out. Please make sure that you are properly connected to the Internet and try updating again later.

k**** Dołączona grafika

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dla ciebie złą wiadomość, jak nic nie pomaga to pomaga tylko cały reinstall...ostatnio mnie to spotkało, nic nie działało. Najgorzej, że ćwoki z origina/ea udostępniają tylko podstawkę dościągnięcia, a potem sie patchy sciągają dopiero...zamiast trzymać ostatnią aktualną wersję na serwerach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem tak, pbsetupem wykasowałem pb, wykasowałem wpisy w rejestrze, wykasowałem śmieci zostawione przez pb w kat użytkownika, potem (bo reinstale samego pb nic nie dawały) odinstalowałem gre, pokasowałem śmieci od niej i zainstalowałem ją od nowa. Przy instalacji pb się prawidłowo zainstalował. W końcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaijitsu

bfa wywala bez żadnego komunikatu??Sprawdzałeś podgląd zdarzeń?Musi coś tam być.

Wywal punkbustera i spróbuj pograć na serwach bez pb.

@edit co jest do cholery z tym bfem,w grze pokazuje ping 45-47 żadnych skoków, a serwer krzyczy że mój ping jest większy niż 100ms wtf??

Edytowane przez Seba66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje po pracy wywalic wszystko co zwiazane z bf i pb. Jak nie mam wlaczonej przegladarki z battlelogiem to nie ma zadbego komunikatu. Jak mam wlaczona to wyswietla komunikat.ze zostalem wykppany przez admina z powodu punkbustera. Na serwerach bez pb moge grac...

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieraz tak jest, że po prostu serwery punk bustera nie działają i nie idzie go uaktualnić. Kumpel ostatnio też miał problem.

 

Co ty zapomniałeś o apteczkach?Dołączona grafika

 

Ja mam już nastukane ponad 400h http://battlelog.bat...tats/395422808/

 

Ogólnie to czasami mnie leją niemiłosiernie, czuję się jak dinozaurDołączona grafika pzdr

 

Zauważyłem, że mało zadań robicie. Dla mnie to spory fun. Mam zaledwie 250h i 3/4 zadań wykonanych. Zostały te najtrudniejsze, albo po prostu jakoś nie mam ochoty tym grać Dołączona grafikahttp://battlelog.bat...tats/187643729/

Co do stylu gry też nie lubie kampić, i nawet nie umiem, a z JNG to PKA 3,4x i między kontenery Dołączona grafika

 

Jeszcze co do dodatku, mogliby dać go już dziś ciołki ściągnąć, żeby jutro już po odblokowaniu można było grać, myślenie boli...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 100 godzinach super dynamicznej rozgrywki w CQ a szczegolnie na Ziba Tower te nowe mapy to kolejne flaki z olejem :/

 

niby tak ale jetami można fajnie polatać, choć przyznam że dice pomysły na rozgrywkę się skończyły, także zaczynam się obawiać o losy bf4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...