Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Świeży news z linii frontu: Battlefield 3 nie lubi Windowsa XP

Ciekawe w którym roku premiera 2011, 2012?

 

wcale mnie ten fakt nie dziwi co do ''nie lubienia''

xp mimo, że tak doskonały zestarzał się a kuracji odmładzającej Microsoft na pewno mu nie zapewni. Możemy jedynie czekać na kolejne i kolejne odsłony .. wodotryski

Edytowane przez inheak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb CTF jest mało grywalny i raczej powoduje frustracje.

Nie wiem dlaczego nie zrobili żadnych stref zamkniętych dla wroga w bazach.

Teraz wygląda to tak, że większość wcale nie jest zainteresowana braniem flagi, a zasadzeniem RPGa w startujący helikopter.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje jak wszyscy się rzucają na flagę przeciwnika i przy naszej fladze nie ma nikogo.... gram agresywnie i wolę przejmować, ale nie chcę przegrać więc muszę sam bronić, a gdy już pójdę i zdobędę wrogą flagę to zabierają naszą i do końca rundy mogę czekać na nią w bazie. Bez kumpli nie ma co grać w ten tryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez radka 7950 do BF4 podchodzic nie bedzie mialo sensu , tak na low-med detale powinien on styknac

ale do full detali to i 7990 moze byc ograniczony do 30-40 klatek :/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy trailer, ten z single'a wygladal dokladnie tak jak pozniejsza gra. Tu tez raczej inaczej nie bedzie. Z multi bylo inaczej, ale to glownie za sprawa tego paskudnego niebieskiego filtra i przesadzonego efektu slonca/latarek czy zmian na samych mapach. Pokazowka 4-ki smigala na PC z i7 (nie podali jaki) i 7990 w 60 klatkach w rozdzielczosci 3k (3072 x 1728), przy czym sami stwierdzli, ze to niezoptymalizowany kod. FB3 nie wyglada na rewolucje wiec poza dodaniem tesselacji i bajeru symulujacego ptaki (czego w multi pewnie i tak nie bedzie) wiele sie dla gracza pod katem wydajnosci nie powinno zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty kupilem i polaczylem w CF dopiero 3 dni temu wczesniej gralem na 7950 z taktami 1160MHz / 6400MHz

spadki sa w specyficznych momentach zadyma paru graczy w jednym miejscu , kilka miesiecy temy mialem cos podobnego na CF z radkow 7950

tyle ze mniej mnie to wkurzalo bo i wydane pieniadze byly mniejsze ;) jako ze jeden radzio 7950 wyzionol ducha zostalem na pojedynczym konfigu przez kilka meisiecy

teraz wracam do CF i lipa na maxa :/

 

Rozumiem ze CF jest niedoskonaly i spadki w wyswietlaniu kaltek zawsze beda ,ale nie z 170 do 60 klatek bo to potrafi z rownowagi czlowieka wytracic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario2k

Też miałem problem ze spadkami w bf3,i to do 23fps.Nie wiem to chyba wina gry.U mnie pomogło utworzenie pliku user.cfg w folderze z grą i dodanie tej linijki WorldRender.DxDeferredCsPathEnable 1.Sprawdź może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wiecie czym sprawdzic obciazenie obydwu GPU podczas gry w BF3

najnowsza wersja zapisuje w log'u tylko obciazenie jednego gpu , podczas 15 minut na mapie Kiasar Railroad

gpu bylo obciazone max 80% :/ jaja jakies chyba ze nie wykozystuje sprzeta .

Tyle dobrego ze fps nie spada tak drastycznie jak ostatnio ,trzymal 90-160 fps .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie pomocy bo juz nie mam sily. niestety siedze na play online wiec nie jestem w stanie sciagnac gry od nowa. Przesiadlem sie na innego laptopa, zrobilem backup folderu z gra. Wgralem origina, zaczalem sciaganie. W miejsce nowego BF3 + wszystkie dodatki wgralem backupa, Po restarcie origina gra wykryla 17gb z 21 sciagniete. Ok przebolalem to i zassalem. Teraz mi chce dwa ostatnie dodatki sciagac po 4gb kazdy. Wybaczcie jesli bylo poruszane ale 169 stron to za duzo do przebrniecia. Macie jakiś pomysł jak moge spokojnie odpalic gre z backupa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie pomocy bo juz nie mam sily. niestety siedze na play online wiec nie jestem w stanie sciagnac gry od nowa. Przesiadlem sie na innego laptopa, zrobilem backup folderu z gra. Wgralem origina, zaczalem sciaganie. W miejsce nowego BF3 + wszystkie dodatki wgralem backupa, Po restarcie origina gra wykryla 17gb z 21 sciagniete. Ok przebolalem to i zassalem. Teraz mi chce dwa ostatnie dodatki sciagac po 4gb kazdy. Wybaczcie jesli bylo poruszane ale 169 stron to za duzo do przebrniecia. Macie jakiś pomysł jak moge spokojnie odpalic gre z backupa ?

 

Troche to jest nieprzewidywalny sposób nie dający 100% pewności, że pójdzie wszystko ok. Zdarzyło mi sie pare razy przywracać gre w ten sposób po formacie i niestety raz też coś mu nie pasowało i musiał sobie też dociągać. U Ciebie dochodzi też sprawa innego laptopa, choć teoretycznie nie powinno to mieć znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...