Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w pracy wszyscy grają toteż wersja PC leży i się kurzy :(  Pomimo skopanego systemu MM i tworzenia drużyny gra się całkiem miodnie.

Kto to widział, żeby po wejściu do gry rozwalało drużynę i rzucało ludzi do innych drużyn w tym wrogich a nawet na inny serwer. Wcale się nie dziwię, że ludzie wolą grać w CoD. Tam przynajmniej można pograć ze znajomymi.

 

pzd

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma jeszcze dodatku do BF3 - Walka w zwarciu to wystarczy w Originie dodać grę za pomocą kodu: BF3E3 - dodaje się bezpłatnie. Sprawdziłem i przyjęło mi kod, mimo, że mam już dodatek.
 

 

Sprawa dotyczy też się xboxa - wystarczy (nie)zapłacić punktami M$ :)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z uruchomieniem battlefielda, który dotąd u mnie nie wystąpił, i który uniemożliwia jakiekolwiek granie. Otóż, z pewnych powodów musiałem przeinstalować system, a z nim poszedł cały BF. Później zainstalowałem origina i zacząłem ściągać battlefielda. Po ściągnięciu i instalacji, chciałem uruchomić grę  lecz niestety nic się nie działo. Origin nie uruchomił przeglądarki ze stroną logowania battleloga. W menadżerze zadań pojawia się w tym samym czasie proces bf3.exe, który nie znika do czasu aż sam go ręcznie zamknę. Próba włączenia gry poprzez stronę battlelog wygląda tak samo, że pojawia się proces bf3.exe jednak origin nie współpracuje tzn. nie pojawia się informacja np. o synchronizacji plików, czy po prostu że gra się uruchamia. Klikając na ikonę znajdującą się na pulpicie uruchamia się sam proces w menadżerze zadań, natomiast nie ma żadnej reakcji ze strony origina.

Nie wiem co może być nie tak, że gra nie chce się uruchomić. Posiadam najnowsze sterowniki do karty graficznej, system także jest zaktualizowany.

Może ktoś ma jakieś porady, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu, bo ja sam już nie wiem co może być nie tak. Próbowałem uruchamiać bf'a w trybie zgodności, naprawiałem instalacje, nic nie poskutkowało.

 

Specyfikacja komputera jak w podpisie.

Gra: Battlefeld 3 + premium.

 

Mam nadzieję, że znajdzie się jakieś rozwiązanie tego problemu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Origin nie reaguje, natomiast pojawia się w menadżerze zadań proces bf3.exe. Tak samo klikając na ikonę na pulpicie nic się nie dzieje, oprócz procesu w menadżerze zadań. Próbowałem odpalić grę u kumpla, co też ma bf'a zainstalowanego i ku mojemu zdziwieniu gra normalnie działa. Próbując natomiast włączyć u mnie, z jego konta, gra również nie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, czego wymaga BF jest zainstalowane. Aktualizowałem PunkBuster'a, kartę graficzną, wszystko co się dało. I dalej nic. U kumpla na moim koncie wszystko działa, Po mojemu coś jest nie tak z systemem, bądź sprzętem? Dziwna rzecz że np. Crysis'a 3 jak włączę z Origina to normalnie działa.

Edytowane przez Hadi0615

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pytanie odnośnie Battlefielda 3 
Czy na multi da sie grac na takim sprzecie?
Intel Pentium Dual Core G860 
Pamięć: 4GB DDR3 GoodRam 1333mhz CL9 
Karta Graficzna: PowerColor Radeon HD 6870 1Gb GDDR5 
MOBO: AsRock P67 Pro3 (B3)
OS: Windows 7 Ultimate 64-bit
single chodzi na ultra ~40FPS z rozdziałką 1280x960
Zagram na multi? Ile mniej wiecej Fps, jakie ustawienia low, średnie może?
Mam jeszcze pytanie czy warto teraz kupować Bf3 premium, dużo ludzi w to gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xKondziox

 

Ustawienia graficzne w grze  dostosuj tak zebys mial  stabilnie ciut powyzej  odswierzania  ekranu

powiedzmy 65-70 fps ,  do  gry  multiplayerowej  plynnosc jest wazniejsza niz  wizualizacja .

Szczegolnie  w  dynamicznej rozgrywce jak na  Ziba-Tower tam framerate jest na pierwszym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/forum/threadview/2832654490099421775/1/

Czy tylko ja tego doświadczam? Szlag mnie już trafia jak po 3-30 min gry mam crash/artefakty, etc. Obniżać takty karty, żeby tego nie mieć? Wow, to po co kupowałem wersje OC ;] Próbowałem już grać na 314.22 (same crashe), 320.18 (artefakty), 314.16 (crashe po 3 minutach gry). Szkoda, bo jakbym wiedział, że takie cyrki będą z GeForce'em to zdecydowałbym się na Radeona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak obniżam takty to spoko (core -50MHz, ram -50MHz), ale pisałem wcześniej, że nie po to kartę kupiłem w wersji OC, żeby jej takty obniżać ;D
Boli mnie to, bo gram w 1920x1200 i każdy FPS się liczy ;( Zjechałem z ustawieniami na medium/high, obniżyłem takty i wczoraj było spoko (314.16, ~5h gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tylko dziwi mnie, że tylko w BF-ie nie wyrabia, (Skyrim z HD teksturami + mody, Wiesiek II, Metro 2033 - spoko i śmiga). Z resztą, czytając podlinkowany przeze mnie wcześniej wątek na forum battleloga można sobie poczytać, że nie jest to przypadek jednostkowy Dołączona grafika

EDIT: UDAŁO SIĘ!!! Podkręcona karta (z podpisu) i na 320.49 nie ma artefaktów (jeden crash póki co, gdzieś po kilku godzinach gry), także polecam każdemu.

Edytowane przez forthal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na origin wystartowała promocja właśnie na tą grę. Bardzo bym chciał sobie w nią zagrać, tylko interesuje mnie czy pójdzie mi na tym sprzęcie:

Procesor: Intel Core i5 3470

Karta graficzna: Nvidia GeForce 9500 GT

Pamięć Ram: 8GB 1600Mhz CL9 Kingston Hyperx Beast

Płyta główna: Msi Z77a-G45 

System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...