Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na tej karcie graficznej to raczej nie warto kasy wydawać. Odpalić, odpali, ale o komfortowej grze możesz zapomnieć.

 

Pozdrawiam

 

Dzięki wielkie, w takim razie wstrzymam się z zakupem tej gry, aż do czasu gdy będę posiadał nową kartę graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z przeskokiem celownika w broni otóż w niektórych egzemplarzach gdy weźmie się celownik przyłoży do oczu i klikniesz w lewo delikatnie to kropka lub inny wskaźnik w celowniku jeszcze przeskakuje samoistnie o pole przesunięcia które się klikło

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy I5 2500k - wg was czy szybkosc  wyzsza niz 3.7ghz ( turbo boost) jest wymagana  w grze ( glownie chodzi o MP tryb 64 graczy - chyba wiecie jaki potrafi byc wtedy Sajgon). Mam spadki fps i staram sie dojsc czy powodem jest grafika czy procesor.  Czy te 3.7 moze byc za malo na mapach 64 osobowych w mp i powodowac spadki?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I5 2500k Asrock P67 Pro3 XFX core 550 Sapphire 7850 1200/1250 8gbr ram 1333 jedna kosc

 

Edit

 

I nie chodzi o jakies mega dropy tylko spadki do 50 ( ale juz wtedy czuje mniejsza plynnosc). Gram na aax2 tekstury na Ultra, reszta low ax16 jeszcze. I zastanawia mnie czy te spadki do 50 to proc czy grafa. Co jak cos ale ta bariera stalych 60 jest istotna w MP.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Czas leci do przodu, jak na oprawę graficzną wymagania są całkiem ok. Dobitnie widać po innych produkcjach jak można spi...lić robotę. CoD Ghosts na archaicznym silniku nawet na GTX780 u kumpla potrafi przyciąć, a w niektórych miejscach babole graficzne to śmiech na sali...Wysłane z mojego Xperia P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz w posiadaniu stałych 15fps na low w 800x600, BF3 jest najgorzej zoptymalizowaną grą ostatniej dekady, przebija nawet crysis 1 i arme

A GTA IV? Nie zapomniałeś jak to rzęsiło na PC na 25 FPS-ach? (:

Fakt, może i ten jego komp nie jest taki zły, ale karta graficzna do wymiany i to w pierwszej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz w posiadaniu stałych 15fps na low w 800x600, BF3 jest najgorzej zoptymalizowaną grą ostatniej dekady, przebija nawet crysis 1 i arme

Oj chyba nie. Bf3 na ultra w full HD u mnie lata w 55-80 fps w multi przy 64 osobach. Crysis 1 na max z AAx2 łapał dropy do 35 fps... Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Army nic nie przebije ;P Ta gra ma limit 2GB RAM, który jest zapchany już na starcie. Problemy z wykorzystaniem +512MB VRAM. Tam nie ma co optymalizować bo silnik po prostu jest skopany i tyle. BF3/4 pod tym względem to majstersztyk ;D

 

Jedyne co jest chore w battlefield 3 i 4 to to, że jak mapa jest w rozsypce (czyt. mniej elementów na ekranie - drzew itd.) to fps jest niższy niż na starcie z setką obiektów, cieni itp. 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum (wcześniejsze nic nie pomogło a tylko usunęło mój temat) więc proszę o wyrozumiałość
Otóż włączając BF3 grając przez internet wszystko jest w porządku na ultra detalach ( prócz opóźnionego aa (?)), oczywiście przez pierwsze 15-20 minut gry czasem dłużej.
Po w/w czasie gra losowo co jakiś czas (np. kilka sekund, minut) ma nagłe spadki klatek do 1fps i z powrotem do 50fps . Nie wiem co jest tego przyczyną, sterowniki od grafiki zaktualizowane (stare usunięte z programem driver cleaner), format nic nie dał, stabilne OC procka też.
Przy zmianie detali na wysokie problem nie znika.
Config:
-Amd 965 x4 3.4@3.8 karakorum (temperatury w stresie nie przewyższają 60*C, bez OC problem nie znika)
-Radeon Hd7850 box ( najnowsze sterowniki )
-MSI 760G-p43
-chieftec 450W
-1x4GB kingston 1333MHz DDR4
-Seagate Baracuda 1T + hitachi 200GB

Bawiłem się już w rzeczy typu wyłączać antywira, procesy, czyszczenie rejestru itp.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnjj occt i sprawdz po 20min czy procesor trzyma taktowanie, sprawdz w gpuz czy karta trzyma taktowanie. Sprawdz czy nie brakuje ci ramu. Na ultra 4gb to malo i moga zdarzac sie doczytywania. Sprawdz na low czy masz to samo.W innych grach jest w porzadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w inncyh grach jest wszystko w porządku (metro last light, skryrim + HD tekstury....), occt po 45 minutach nic nie wywala (tym sprawdzałem stabilność) na ultra wykorzystuje 3,5GB. Myślę że high to takie minimum nawet jak na 4GB ramu a i tak przycina. Ścinki występują losowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od konfiguracji. Majac jeszcze 7950 3GB i przez tydzien 4gb od brata gralem w bf na ultra. Fps byl identyczny jak na 16gb zadnych freezow czy doczytywan. W Twoim wypadku wyglada to na ewidentny brak pamieci

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

battlefield_3_4m.jpg

 

Wkurzają Was błędy w Battlefield 4 lub po prostu nie lubicie najnowszej odsłony popularnej strzelanki od Electronic Arts? Być może warto spróbować poprzedniej wersji sieciowego pola bitwy, czyli Battlefielda opatrzonego numerem trzy - do tej pory za tę grę musieliśmy zapłacić pewną kwotę liczoną w kilkunastu złotych dzięki różnym akcjom promocyjnym, a teraz nie musimy zostawiać ani grosza w oficjalnym sklepie Origin! Jakiś czas temu Electronic Arts uruchomiło nową akcję o nazwie Specjalny Prezent, czyli nowatorską formę przekonywania graczy do jedynego odpowiedniego wydawcy w sieci ;) Do 8 maja w ramach akcji mogliśmy zupełnie za darmo odebrać własną kopię gry Dead Space, a teraz nic nie stoi na przeszkodzie aby uzupełnić swoje konto na Originie o Battlefielda 3 - wystarczy tylko kliknąć w kilka przycisków (LINK) i cieszyć się z otrzymania darmowego hitu z 2011 roku. Warto wspomnieć, że darmowa wersja to podstawowy wariant (edycja zwykła) bez kolejnych dodatków DLC ani trybu Premium.

 

Battlefield 3 dostępne całkowicie za darmo na platformie Origin

Edytowane przez Arkad
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zasysam (20gb).

Ostatnio nawet myślałem nad zakupem tego

bo tanie jak barszcz i jeszcze nie grałem....

 

Pewnie na tej darmowej wersji pojawi się więcej graczy.

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ludzie się napalą. Jak fajnie się gra. Zamkną serwery i trzeba się bedzie przesiaść na Bugfileda 4.  Osobiście mam obie gry, ale jakoś nie pali mi się wracać do BF3 z nadzieją  że bedzie zmożona aktywność na zwykłych serwerach po tej promocji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj gralem, na serwerach az roi sie od raczy z rankingiem od 1-20 ... teraz tylko trzeba czekac az kupia premium bo chodzi za tanioche i bedzie sie dzialo ... Mi osobiscie szkoda wyrzucac kupe kasy na BF4 i kupilem premiumke za 50 zl do BF 3 ;) po zmianie sprzetu czasami sobie cos zagram mimo tego, ze netcode i hitboxy dalej leza i kwicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dniach ściągania łączem 20 Mbit/s (realnie nawet ponad) w końcu zagrałem (... a tak się ściągało, bo chyba wielu ludzi się rzuciło i transfery były kilka razy niższe od przepustowości łącza + nagminne przerywanie).

 

Pierwsze wrażenia:

Multiplayer - dobiłem jednego gościa (czerwony był, więc raczej nie swój) i PunkBuster mnie wywalił na 0 minut - pewnie brak jakiejś aktualizacji, albo może zrobiłem coś nie tak, ... jednak zapowiadało się ciekawie, tak że dzisiaj pomęczę tryb wieloosobowy.

 

Taki komunikat po kicku dostałem:

 
Error
Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Kicked automatically

 

 ... o co chodzi?

 

Dźwięk - jakościowo dobry, ale dubbing bardzo cichy i brak regulacji poziomu dźwięku np. efektów wzgl. dubbingu, co uważam za bubel ... chyba w BF2 można było więcej ustawić w dźwięku. No chyba, że po prostu nie znalazłem odpowiedniej zakładki z ustawieniami?

 

Singleplayer - wiecie, nie zrozumcie mnie źle, ale nie lubię (delikatnie mówiąc) gier, gdzie jest jeden wielki skrypt i zero wolności, więc myślę sobie: "przez przypadek zainstalowałem Call Of Duty?" - tak że: "fuj" ... nielubiany specjalnie Crysis 1 jest tutaj dużo fajniejszy (niszczysz wroga po swojemu, w swoim tempie, na swój sposób, a jak chcesz pierdnąć to w momencie w którym chcesz, a nie kiedy skrypt pozwoli). No i to dochodzenie kolejnych zastępów wroga, przypominało mi jakieś tandetne, prymitywne arcade. Nawet jak idziemy w jednej z pierwszych misji do samolotu to ... nie idziemy ... tylko praktycznie oglądamy film, bo np. nie można się nawet zatrzymać, czy pochodzić wokół samolotu - DNO

 

"Optymalizacja" - mam i5 2400 Sandy Bridge (standardowe taktowanie 4 rdzeni na 3,1GHz), 16 GB RAM i Radeon 4850 1 GB (brak OC) - gra płynie (60 fps) dopiero po zjechaniu w okolice LOW i po wyłączeniu AA ... z tego co pamiętam Crysis 1 chodził mi subiektywnie lepiej, bo AA mogłem zostawić.No ale kartę graf. mam antyczną, więc nie narzekam, że optymalizacja zła - może na czymś zgodnym z DX 11, nawet tej samej klasy wydajnościowej jest znacznie lepiej. Mam jednak pytanie: max MSAA jaki można ustawić w tej grze to tylko x4, czy po prostu moja karta nie pozwala ustawić w tej grze x8? (bo w innych grach x8 jest bez problemu)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kyle

Jeśli chodzi o multi, to musisz zwracać uwagę na zasady panujące na danym serwerze, czyli: moze być zabronione używanie pewnych typów broni, albo miałeś za wysoki ping, 

Ogólnie polecam Ci serwery niemieckie, ja w BF3 i BF4 mam ustawiony tylko DE, 

 

ps.

na Originie, kliknij w okładkę gry PPM, aktualizuj grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...