Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że będzie mu bliżej do BF2, niż do BC2. Szczególnie jeżeli chodzi o spawny, a mianowicie spawn tylko na liderze. Moim zdaniem to najbardziej psuje gameplay w BC2 - strzelasz do ludzika, a za chwilę za nim pojawia się dwóch kolejnych. Przez to robi się chaos. No i mapy powinny być bardziej rozległe, bez takich chamskich choke pointów jak w BC2 np. na Port Valdez.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się troszkę uspokoiłem. Na screenach to wygląda jednak lepiej niż na ostatnim trailerze. Grafika jest całkiem niezła. To w połączeniu z takimi możliwościami destrukcji może zrobić niezłe wrażenie. O grywalność jestem raczej spokojny. Fajnie to wygląda na trailerach. I mimo wszystko mechanika bronii i wybuchy też są niezłe. Chociaż to nie Arma 2, ale jednak dobrze to wygląda. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szkoda że nie będzie komendanta. Wcześniej był i też tylko dla dwóch spośród wszystkich graczy.

I przynajmniej posiadanie wyższego stopnia miało jakieś praktyczne zastosowanie a tak to sztuka dla sztuki. Jak jakieś durne levele w innych FPS...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zamówienie na EAstore przed końcem marca (kod z Allegro), ale obawiam się, że mBank anulował moją zapłatę, bo była pewien czas jako blokada rachunku, a teraz widzę, że odblokowali mi ta kasę, a w historii nie ma opłaty. Ktoś się z tym spotkał?

 

PS. Nie bardzo wiedziałem, w którym miejscu to napisać. Jak coś to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A od kiedy to sie pobiera pieniądze za pre-order po złożeniu zamówienia, do tego za produkt który nawet nie ma daty premiery? Blokada na karcie powstaje po sprawdzeniu możliwości zrealizowania transakcji. Pieniądze zostaną pobrane w "dniu wysyłki", czyli w dniu udostępnienia gry do ściągnięcia.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to sie pobiera pieniądze za pre-order po złożeniu zamówienia, do tego za produkt który nawet nie ma daty premiery? Blokada na karcie powstaje po sprawdzeniu możliwości zrealizowania transakcji. Pieniądze zostaną pobrane w "dniu wysyłki", czyli w dniu udostępnienia gry do ściągnięcia.

 

Mi tez pobralo kase w marcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No prawie nic nowego tam nie ma, kilka momentów, ale ogólnie spoko. Gra robi duże wrażenie jak na razie. Tyle że my chcemy już coś z multi, najlepiej bete.

 

Jak ktoś chce to 1080p60 - File download - Gamersyde

 

27 Mbps. :D

VC-1 na Blu-ray prawie nigdy tyle nie ma. :)

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje jak to bedzie w multi z ta walka wrecz. Jesli bedzie to polegac jedynie na klikaniu klawiszy myszy to troche slabo (w tym sensie, ze nie bedzie mozna opuscic trybu walki wrecz). Ogolnie powiem tak, ten BF robi na mnie pozytywne wrazenie i z niecierpliwoscia bede czekal na premiere :)

 

Ja chce wiedziec na jakim sprzecie oni w toto pogrywali w full HD przy 60fps GTX580 w SLI styknie ?

 

Ponoc i7 2600K + GTX580 ale czy to prawda ? gra ma chodzic na PC, ktore dzisiaj sa dostepne do kupienia w sklepach a nie na sprzecie, ktory wyjdzie za rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buziak

Ile masz lat ze lykasz kazdy kit ??

 

BF2 podczas premiery do max detali , wysokiej na owe czasy ( czerwiec 2005 ) rozdzialki 1280x960 bez AA potrzebowal topowej karty

a i framerate jak na Multi przy tych ustawieniach nie byl rewelacyjny dopiero po paru miesiacach weszedl na rynek GForce 7800GT to byl miod w max ustawieniach .

Ja obstawiam ze dla BF3 w Full HD bez AA w max detalach to GTX 580 osiagnie maxymalnie 30-40 fps a i to bedzie dobrze .

 

obym sie mylil

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam ze dla BF3 w Full HD bez AA w max detalach to GTX 580 osiagnie maxymalnie 30-40 fps a i to bedzie dobrze .

 

Maksymalne detale jest sens włączać dopiero przy wysokim AA i AF (i sensownej rozdzielczości) ... inaczej giną one w niedokładnym renderingu np. super złożone geometrycznie, małe (ew. oddalone) obiekty tak poszarpane kwadratami, że trudno identyfikowalne (sytuacja przy braku AA), ew. super wypasione tekstury, w ultrawysokiej rozdzielczości, które bez AF w dalszym polu i tak są rozmytą plamą. Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ta gra przecież nie obsługuje normalnego AA, ma wbudowany MLAA, a to tylko post-processing. Widać to na filmikach w 1080p i dobrej jakości (z Gamersyde). I tak działa to całkiem nieźle w tej rozdziałce, ale w ruchu widać niedoskonałości. W niższych rozdziałkach będzie gorzej.

 

Ja jednak jestem za tym żeby gra nie działała na max detalach na obecnym sprzęcie. Zejdzie kilka lat do następnej części, więc po co ma sie szybko zestarzeć.

 

Natomiast analizując w powiększeniu te sceenshoty w kosmicznych rozdziałkach widać że już są cięcia w tej grze, np. na nie tak bardzo oddalonych budynkach są płaskie tekstury, w normalnym rozmiarze wydaje się że są tam wypukłe obiekty.

 

Jeśli jednak ta tak jak na filmikach miała być działać i wyglądać na GTX 580, to raczej rewelacja. Byle by jednak był tam jakiś zapas detali, choćby w postaci lepszych tekstury/draw distance.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Lloyd

 

Zgadzam sie zeby wpakowali w grafike tyle detali co by GTX 580 uklekl , ta gra bedzie pewnei na co najmniej 2-3 lata wiec

jak wszystko bedzie plynnie w max detalach na kolejnej generacji kart graficznych to spoko , pozna jesienia albo wiosna sie zakupi radka 7000 i bedzie cacy ;)

 

Interesuje mnie jak duze beda miejskie mapy w Multi , zeby tak pare ulic jak na filmie z mozliwoscia penetrowania calych budynkow , raj dla kamperow snajperow

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie zeby wpakowali w grafike tyle detali co by GTX 580 uklekl , ta gra bedzie pewnei na co najmniej 2-3 lata wiec

 

Jakie 2-3lata??,ja w bf2 gram od premiery;)

Liczę,że co najmniej 4 grafy na niej zmienię.

Edytowane przez Gr3gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Lloyd

 

Zgadzam sie zeby wpakowali w grafike tyle detali co by GTX 580 uklekl

Niech nie klęka...nie chcę wybulić 2000zł i cieszyć się z 25-30fps. :razz:

Wracając do meritum, to grafika i możliwość destrukcji budynków robi wrażenie. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale to właśnie nie chodzi żeby teraz wydać 2000 zł, tylko za rok/półtora wydać 1000 zł i mieć karte która zapewni stabilną płynność na max detalach. Tylko tu po prostu optymalizacja jest potrzebna, medium/high do obecnego sprzętu, max do sprzętu przyszłego. Crsysis do dziś chodzi słabo, więc tak na pewno nie może być, bo to by był fail. Są za to gry które ślicznie się skalują z kolejnymi generacjami sprzętu (pierwszy lepszy przykład takowej i zarazem ślicznej gry to Far Cry 2).

 

Żeby też nie było narzekań, można by max detale po prostu zablokować, i udostępnić je w patchu przy premierze kolejnej generacji kart.

 

 

Z drugiej strony, pod koniec roku będą karty w 28 nm, a one powinny przynieść duży skok wydajności. Zarówno AMD jak i NV mają teraz dopracowane architeORT: ORT: ktury, więc nowy proces powinien przynieść dużo mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie masz rację, choć ja akurat jestem w trakcie kompletowania nowego kompa. Mam skłonność do "przeżerania" kasy, więc muszę szybko zrobić zakupy. ;)

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...