Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dresiarz_biczysz

Nie pisz "płynnie 25 fps" bo dla niektórych płynnie to dopiero stałe 60 klatek z v-sync. ;>

Ale zozol ma dużą tolerancję na niską wartość fps'ów. ;D

 

Ja przy 35 fps nie daje rady nikogo ustrzelić. 50 jest dla mnie ok w battlefieldzie,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ta melodia z BF2... :rolleyes:

 

Cuż nowa jest inna, ale nikt mi nie wmówi, że lepsza.

 

The Greatest Video Game Music: Andrew Skeet London Philharmonic Orchestra, London Philharmonic Orchestra: Amazon.co.uk: Music

 

Ciekawe jak brzmi :12. Battlefield 2: Theme

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ta melodia z BF2... :rolleyes:

 

W 1942, w bf2 była praktycznie zupełnie inna melodia. Tylko podczas pierwszego filmiku jest, później jej praktycznie nie ma. Tak jak i w Vietnamie, ale tam zupełnie z niej zrezygnowano.

 

@up- Brzmi dokładnie tak: http://www.youtube.com/watch?v=y3vZHi78bCM

 

Ja wolę tą:

- od 2:32 ;)

 

A i żeby nie było. W 1942 jest najfajniejsza muzyka (wersja ;) ) i dodali ją także w 1943 - Co strasznie mi się podobało, czasem odpalałem konsolę i grę tylko po to by jej posłuchać w b. dobrej jakości zresztą ;D

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo bugu by nie było, gdyby nie wstawili tam tej ściany z przestrzenią o.0 Jak żeście się tam dostali? Zgaduje że respawn.. Mnie respownuje dość często w ławce naprzeciw schodów na B (jak gramy amerykańcami :/) trza wtedy parę razy podskoczyć by się z ławki wydostać. Przed patchem tego nie było :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś namierzył server z mapami caspian albo firestorm gdzie można odpalić grę jednoosobowo w celu poćwiczenia latania to dajcie cynk. Znalazłem taki, latałem, ale teraz nie mogę go odszukać, zapomniałem dodać do ulubionych a po historii też nie mogę dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a taki bug spotkał mnie. Zabił mnie ktoś gry latałem MAV'em, po respawnie miałem taki oto ekran. Wszystko przyciemnione (bardzo, kiedy wszedłem na klatkę schodową do bloku to doslownie ciemno jak w [gluteus maximus] u czarnoskórego) + przytłumiony dźwięk. Niestety wrogowie nie świecili na biało. a szkoda. Zresztą widać na filmiku jak najechałem na kogoś z drużyny że też jest czarny ;D

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam tego threada z zaciekawieniem i sie zastanawiam czy aby te wszystkie bledy to nie mega olewka klientow ? spezedali ogolem jakies 14 milionow kopi i nie potrafia zrobic poprawek na czas ?

Kasy pewnie maja jak eskimps lodu wiec gdzie lezy problem ? mnie sie wydaje ze ich morale po[gluteus maximus]da :-/

 

Dodam ze mam zamiar dolaczyc do posiadaczy BF3 tylko obecnie brak czasu wiec czekam do swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szukajce wpisz "1 player"

 

To chyba nie bedzie aż tak proste, pomimo tego że znajduje nazwy z "1 player" to i tak po wejściu trzeba czekać na minimum 3 graczy.

Może już nie ma takiej opcji żeby samemu wejśc na serwer żeby nie nabić sobie punktów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem z ~2 tyg (w międzyczasie wyszedł patch). Wbijam na serwer i po 20sekundach gry dostaje:

"Game disconnected: you were kicked from the game." albo "Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'ojejku' (for 2 minutes) ..."

Kto to wymyśli to PB (sick!)? Updejtowałem ręcznie, przeinstalowałem usługę PB z katalogu BF3 i dalej to samo. Nie mogę grać. Oczywiście na nieranking-owych serwerach wszystko działa i nie kick-uje. Ktoś z Was miał taki problem i sobie jakoś poradził? :mur: Google-owałem i wiele osób skarży się na to, ale nie widzę rozwiązania... Pozostaje mi do support-u napisać, ręce opadają :mur: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Possible fix na disconnecty

 

1. click Start

2. type in Run

3 type in services.msc

4. click okay

5.stop SSDP discovery and also stop UPNP device Host

 

That should stop the Timing out Issue but If not sorry you got to wait for Dice to fix it

 

Pamietajcie zeby robic right click na tych servisach -> Wlasciwosci -> Wylacz przy starcie systemu

Inaczej wlacza sie po ponownym odpaleniu windy.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo ciekawe ja na kompie z podpisu na ustawieniach [srednio/ultra ogólnie mieszanka ale bardzo blisko do high] na 1650-1050 mam 40+ [spadki to 40 :P] AA x2 af off

 

No cóż, pozostaje tylko pogratulować konfiguracji. Osobiście oceniam fps w grach mp bardzo surowo, wartości które podałem odnoszą się do sytuacji w których dużo dzieje się na ekranie, bo wtedy fps ma największe znaczenie. Patrząc w trawę można wyciągnąć 100fps nawet na leciwej grafie, ale to jest oszukiwanie samego siebie. Nie próbowałem grać na ustawieniach high na swoim GTX260, ale podejrzewam że spadki byłyby poniżej granicy tolerancji.

 

Gwoli ścisłości, pisząc AA mam na myśli tradycyjne MSAA (w BF3 pod nazwą bodaj Deferred). Jest jeszcze druga opcja, FXAA (Post) ale daje nieprzyjemny efekt rozmycia obrazu. Inna sprawa, że na większości nowych kart włączenie FXAA nie przynosi zauważalnego spadku wydajności, co w sumie samo świadczy o mizernej jakości tego efektu.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już próbowałem nic nie pomaga. Tak samo wyłączenie UPNP w router-rze. Zgłoszę zaraz reklamację i zwrot pieniędzy z ea store.

 

Ładna jest na ten temat dyskusja na forum:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654624702545510/29/

To jakiś skandal.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, pisząc AA mam na myśli tradycyjne MSAA (w BF3 pod nazwą bodaj Deferred). Jest jeszcze druga opcja, FXAA (Post) ale daje nieprzyjemny efekt rozmycia obrazu. Inna sprawa, że na większości nowych kart włączenie FXAA nie przynosi zauważalnego spadku wydajności, co w sumie samo świadczy o mizernej jakości tego efektu.

 

Próbowałeś FXAA z post sharpen? znacznie lepiej to wygląda niż samo MSAA + więcej fps z racji, że FXAA jest szybsze.

 

Tak sobie czytam tego threada z zaciekawieniem i sie zastanawiam czy aby te wszystkie bledy to nie mega olewka klientow ? spezedali ogolem jakies 14 milionow kopi i nie potrafia zrobic poprawek na czas ?

Kasy pewnie maja jak eskimps lodu wiec gdzie lezy problem ? mnie sie wydaje ze ich morale po[gluteus maximus]da :-/

 

Dodam ze mam zamiar dolaczyc do posiadaczy BF3 tylko obecnie brak czasu wiec czekam do swiat.

 

Może EA goni DICE z pracą nad nowym tytułem. Tutaj widać, że wśród gier na silniku Frostbite 2 (BF3, NFS the run) znajduje się także Mirror's Edge 2. Wydać grę, zarobić, zapomnieć ;/ BF3 miał niby mieć wysoki priorytet i lepsze wsparcie niż np. BC2, a tymczasem zanosi się na standard ze strony DICE..

 

 

Czy ktoś wie jak w grze wyłączyć konsole? Zbyt często zamiast "1" trafia mi się w "~" i po chwili jestem KIA :/

 

Nie da rady.

 

To chyba nie bedzie aż tak proste, pomimo tego że znajduje nazwy z "1 player" to i tak po wejściu trzeba czekać na minimum 3 graczy.

Może już nie ma takiej opcji żeby samemu wejśc na serwer żeby nie nabić sobie punktów?

 

Po Patchu serwerowym R9 minimalna ilość graczy na rankingowych serwerach, od której zaczyna się runda, to 4. Próbuj na nierankingowych. Spróbuj tutaj:

[- noobgroup.com -] Training

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś FXAA z post sharpen? znacznie lepiej to wygląda niż samo MSAA + więcej fps z racji, że FXAA jest szybsze.

 

Możesz napisać jak to włączyć? Odpalałem tylko FXAA i jest kiszka moim skromnym zdaniem.

 

Może EA goni DICE z pracą nad nowym tytułem. Tutaj widać, że wśród gier na silniku Frostbite 2 (BF3, NFS the run) znajduje się także Mirror's Edge 2. Wydać grę, zarobić, zapomnieć ;/ BF3 miał niby mieć wysoki priorytet i lepsze wsparcie niż np. BC2, a tymczasem zanosi się na standard ze strony DICE..

 

Tak jak napisałeś. Decydentem jest tu EA. DICE prawdopodobnie pracuje już nad Mirrors Edge 2 i Bad Company 3. Ostatnią deską ratunku dla BF3 są DLC. Będą musieli okazać jeszcze trochę supportu i wydać kilka patchy jeśli chcą sprzedać dodatki. Ja cały czas czekam na kolejki do serwerów i zwiększenie ilości składów na serwerach 64os.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś. Decydentem jest tu EA. DICE prawdopodobnie pracuje już nad Mirrors Edge 2 i Bad Company 3. Ostatnią deską ratunku dla BF3 są DLC. Będą musieli okazać jeszcze trochę supportu i wydać kilka patchy jeśli chcą sprzedać dodatki. Ja cały czas czekam na kolejki do serwerów i zwiększenie ilości składów na serwerach 64os.

 

Kolejki juz sa, o squadach sa plotki, tej samej klasy co nerf latarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejki juz sa, o squadach sa plotki, tej samej klasy co nerf latarki.

 

Z kolejkami do tej pory jest ciekawa historia. Swego czasu pojawiły na serwerach na kilka dni, chyba z wyjściem R9, ale później zniknęły bo DICE tak nakazało administratorom (serwery sypały się po włączeniu tego ficzera). Od tamtej pory nie uświadczyłem kolejek, chociaż w sumie nigdy nie gram sam w BF3, a przy party join kolejek nie ma na bank :).

 

O plotkach ze squadami się zgodzę, chociaż DICE zdaje się być świadome problemu, więc po cichu liczę że coś się poprawi w tej materii. Z latarkami nie trafiłeś bo nerf został już obiecany, ktoś z DICE pokazywał nawet screeny z porównaniem.

O, tutaj:

Battlefield 3 flashlights toned down in new update - Battlefield 3

 

Przy okazji polecam zajrzeć czasem na oficjalny customer service http://getsatisfaction.com/battlefield3/ideas/popular. Gracze zgłaszają tam swoje problemy oraz pomysły na zmiany.

 

Rozumiem, że FXAA Injector nie testowałeś? Zerknij tutaj. Gram z tym non stop i PB jakoś nie krzyczy na mnie ;] Bardzo popularny temat, nie tylko w BF3.

 

Dzięki, sprawdzę to. Dostajesz plusika :ploom: Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem kupilem BF3. Jednak w przegladarce każda próba wbicia się na jakis serwer czy nawet gra single wyskakuje komunikat błedu. Wczesniej na innym kompie bylem ciekaw jak bedzie mi chodzi to spr pirata i byl ten sam problem. Jednak kiedy z katalogu głównego kasowało się końcówke tm gra chodzila normalnie. Jednak z orginalem to nie przejdzie. To napewno nie wina jakiś sterowników. Spodlał się ktoś z tym problemem?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...