Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

@Czarodziej

 

Tak dla twojej wiadomości niema tu B2K Link

 

ten patch : "Patch ma ważyć ok. 2 GB i sprawiać, że Battlefield 3 będzie kompatybilny z rozszerzeniem Powrót do Karkand, który na PC oraz Xboksie 360 zadebiutuje 13 grudnia."

 

Jest.

 

http://battlelog.bat...54775976450221/

Edytowane przez Czarnodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie orientuje, jak z kwestia DLC w przypadku Ruskiego klucza? Nie ma barier, i mozna kupowac jakiekolwiek DLC (origin, czy allegro), czy musi to byc 'ruskie' dlc?

 

Co do patcha, sprawdzilem tylko IRNV, i dziala tak jak powinno w moim mniemaniu, co niestety jest rownoznaczne z tym, ze jest bezuzyteczne.

Edytowane przez markof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotarł :) Wartość 27$ i zaznaczone że sprzęt nie na sprzedaż... [; dlatego brak tax'u.

 

Ale brak procka wiele psuje, na poprzednim kompie (tym razem 16gb ramu) gra na gtx580 mija się z celem. mimo 60fps spada nagle do 5-10 i zrywa gorzej niz na 4850.

Swoją drogą - to normalne że w konkursie wygrałem odpakowany i odpalany sprzęt? Ewidentnie w obudowie brakuje dodatkowych uchwytów na HDD, do zasilacza brakuje 3 czy 4 kabli dodatkowych, i wszystko nosi delikatne ślady użytkowania (poza ram'em, ssd oraz klawiaturą..) Więc sprzęt był używany, i do tego dostałem wybrakowany (wyżej wspomniane przejściówki, oraz brak przejściówek do grafiki) więc plany ze sprzedaży prysły w jednym momencie. Dodatkowo brak gwarancji...

 

To jak tam? Ściągnął ktoś tego patcha na podstawowej wersji bf'a? chciałbym wiedzieć ile zajmuje, bo gdyby tyle co z B2K to na całą noc będę musiał zostawić bądź w ogóle nie ściągać...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotarł :) Wartość 27$ i zaznaczone że sprzęt nie na sprzedaż... [; dlatego brak tax'u.

 

Ale brak procka wiele psuje, na poprzednim kompie (tym razem 16gb ramu) gra na gtx580 mija się z celem. mimo 60fps spada nagle do 5-10 i zrywa gorzej niz na 4850.

Swoją drogą - to normalne że w konkursie wygrałem odpakowany i odpalany sprzęt? Ewidentnie w obudowie brakuje dodatkowych uchwytów na HDD, do zasilacza brakuje 3 czy 4 kabli dodatkowych, i wszystko nosi delikatne ślady użytkowania (poza ram'em, ssd oraz klawiaturą..) Więc sprzęt był używany, i do tego dostałem wybrakowany (wyżej wspomniane przejściówki, oraz brak przejściówek do grafiki) więc plany ze sprzedaży prysły w jednym momencie. Dodatkowo brak gwarancji...

 

To jak tam? Ściągnął ktoś tego patcha na podstawowej wersji bf'a? chciałbym wiedzieć ile zajmuje, bo gdyby tyle co z B2K to na całą noc będę musiał zostawić bądź w ogóle nie ściągać...

 

U mnie to bylo 4.2GB, u niektorych 3.9

 

Dziwne, ze sprzet dostales w takim stanie, nie mowiac o gwarancjach producenta, napisz i sprostuj jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ zozol

 

Gtx, dysk, ram są pod nowe sprzęty typu sandy brigde. Chyba ktoś tam dla żartu podrzucił płytkę na 1336, bo nawet bez sensu, że dali dwie kości ramu a tam triple channel... dual jest na sandy. :)

A, że używane - to często się zdarza, że podrzucają jakieś powystawowe albo właśnie używane rzeczy - było napisane, że wygraną są te rzeczy, ale nigdzie nie było dopisku o tym, że są nowe.

Gwary to raczej nigdy nie dają na nagrody także albo gwara producenta jeśli obowiązuje albo żadna.

 

Moja rada. Sprzedaj płytę, weź proca i mobo na sandy, resztę zostaw i masz zestawik do grania na 2+ lata.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby nie robić offtopa piszę jednego posta, i można odpowiadać na niego dodając coś do tematu o bf, nie chciałbym tu śmietniku.

 

Sprzęt dostałem tak:

 

pierwszy karton - obudowa z włożonym do niej zasilaczem. W zasilaczu brak 3 czy 4 kabli (w pracy jestem, nie mam tego przed sobą) - po prostu nie były podpięte, a w budzie ich brak. A co do obudowy - trzeba było dokręcić parę śrubek, oraz brak tych gum na hdd (takie śmieszne gumki, mam 6 a powinno być 12, przynajmniej na to wygląda, bo są zaczepy, a gumek brak, a nic innego jak dysków na tych mocowaniach tam nie wsadzę.

 

 

drugi karton - wszystko w box'ach - GF 580gtx, mobo sniper'a, pamięci (uwaga, mimo iż napisali że to 2x 8gb to dostałem 4x4gb... gdyby to były 2x8 to odrazu bym sprzedał nawet po 600zł (850 najtaniej jak znalazłem) ale że to 4x4gb to po prostu zostawiam, nie ma co) dysk ssd (też zostawiam) klawa i myszka.

 

Myszka - ma przetarcia, widać że używana. :/

 

Klawa - jak nówka, plomby na opakowaniu.

 

Grafika - niby jak nowa, ale widać na śledziu że była mocowana już. I to mocno dokręcona...

 

mobo - jak nowe, ale widać że wyciągane było, nie potrafię stwierdzić czy odpalane.

 

zamysł jest taki - kupić procka i monitor po prostu. I tyle.

 

Płytę główną mógłbym sprzedać. Ale- Podoba mi się. mało jest płyt które mi się podobają, a ta coś ma... no i żal się rozstawać z wygranym sprzętem... :) Popracuję to zarobię na procka i monitor. A tak to pożyczę od wujaszka radeona i przez ten miesiąc/ dwa będę na nim śmigał.

 

Pozdrawiam.

 

update - ath - to nie takie kości :) To co mam to corsairy z tymi dużymi grzebieniowym radiatorami. On jak patrzyłem w niedzielę to kosztuje ok. 850zł nowy. Ale dostałem niestety 4x4gb.

 

A co do potrojnego channelu ramu - po prostu wsadzę 3x4gb a ten jeden co zostanie to będzie np. na czarną godzinę, albo w handel.

Edytowane przez Drunk_ZoZol
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co pchać się w starą platformę? Sprzedaj płytę i kup SB, procki dużo tańsze, a wydajność, szczególnie po OC ogromna. Moim zdaniem nie warto ładować się w to cudo, a płyta za parę ładnych zł się sprzeda.

 

Patch się pobiera, zobaczymy co zepsuli :P. Ostatnio mało gram więc nie miałem okazji przetestować dokładnie nowego BF, a tu już DLC nadchodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh tez to miałęm :P

 

na mapce przeprawa przez sekwane będąc USA z C atakowaliśmy na D i wróg się tam w tej wąskiej uliczce skampili wiec zrobiłem porządki M320 :D 4 kille 1 shot :D odrazu "M320 noob" no to ja "im noob becouse im better then you? a on out z serva :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, gra uruchamia sie z xfire ;P

po drugie brak pierwszego wywalenia sie BF przy wejsciu na server

po trzecie albo wszyscy dzisiaj lamia albo nikogo nie widza :P narazie spotkalem jednego klienta z IRNV i nie szlo mu za bardzo :P ludzie juz nie strzelaja tak skutecznie :P

 

a co do reszty to trzeba pograc, ja oczywiscie nadal nie widze swojego pingu ;/ magiczna siec...

 

do tego potrzebuje sprawdzic czy nareszcie M27 IAR z tlumikiem nie widac na mapie podczas strzelania ;) bo dzisiaj pare ladnych seryjek udalo mi sie ustrzelac i jakos nie zwracali na mnie uwagi :P

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie smieszy jak jakies debile nabijajace sobie staty wyzywaja mnie od noobow bo dostana z M320/Usas-12/G-18

Cholera juz nie wiem jakiej broni uzywac by nie byc tym n00bem ;]

 

Prosta sprawa: wylaczyc chata, a taka mozliwosc daje obecny patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy normalną rzeczą jest, gdy grę się zminimalizuję i przywróci to zaczyna klatkować? z tego co słyszałem problem ten występuje na radeonach.

 

 

Po odpaleniu ruskiej wersji mam czarny ekran, dźwięk jest. Jakieś rozwiązanie?

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrał sprzęt za 5k i jeszcze marudzi ;p Z całego zestawu sprzedałbym grafikę i może mobo. Pomimo, że gwary nie masz to i tak sporo byś dostał.

 

Ktoś się bawił tym suwakiem od interpolacji, testował jety i heli, miny(ponoć można wyrzucać max 6 i nie znikają po śmierci) po patchu?

 

Ciekawe czy zrobili coś z tym exploitem

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OV9loU7dbzM

Statystyki broni - www.denkirson.xanga.com

 

Zmiany nie wymienione w patchu:

So far I've come across a few changes that I am pretty sure were not in the changelog, post any you find here ^

'H' key now changes chat between the following options:

-Hidden (chat does not come up ever)

-Pop-up (old styled pop up when chat is active)

-On (always on)

Vehicle sensitivity slider is now in options

Icons/names now flash when using 'Q'

Disable threshold reduced to around 37hp for air vehicles [more info on ground vehicles needed]

Tower on Caspian now collapses near the end of rounds

Player pings now displayed on the scoreboard (your own is not)

No longer spawn at main when spawn selection is unavailable [needs confirmation]

TV guided on helicopters mostly fixed (just don't move the mouse when you fire)

TV guided turning speed lowered

CITV look movement tweaked

UI.DrawEnable now enables/disables UI

New bugs:

End of round scores show wrong Victory/Defeat message.

Animations (ladder/knife) are stuttery/jumpy when the network buffer is modified

 

Jak mnie smieszy jak jakies debile nabijajace sobie staty wyzywaja mnie od noobow bo dostana z M320/Usas-12/G-18

Cholera juz nie wiem jakiej broni uzywac by nie byc tym n00bem ;]

 

Za używanie usasa też bym wyzywał ;] Przynajmniej teraz wybuchowe osłabili. Nie rozumiem czemu Usas jest pod każdym względem lepszy od saigi.

 

Tak w tym :) Widze, ze nie jestem sam ktory sie cieszy :D

 

Dobra to B2K jest w tym patchu, wiec pozostaje wprowadzic Serial ?? Na alledrogo mozna trafic taniej niz 50 ;P ?? Bo wyjdzie na to, ze za gre zaplace prawie jak za BF3 na konsole :P

 

Widze, ze BL nareszcie prawidlowo ustawia servery wzgledem ilosci graczy, a nie jak to mialo miejsce wczesniej tylko pierwszych kilka serverow bylo dobrze sortowane a reszta byla ulozona misz masz :P

 

Poczekaj do premiery, vietnam szybko zszedł z ceny. Rozejrzyj się za kuponami zniżkowymi, obejmują gry/dodatki, które są już po premierze. Z IRNV też niezmiernie się cieszę, skończy się skanowanie ;] Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się podziel ;), bo kombinuje podmieniając wersje eng na pl, ale efekt ten sam.

 

ENG bez problemu odpaliłem...

 

oczywiście w tabeli pingi wszystkich graczy są podane oprócz mojego.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj patch 3,9 GB , glowne zmiany jakie narazie odczulem to teraz trudniej ubic kogos Mortarem czy M249 :/

IRNV dziala na krotszym dystansie niz przed patchem , do tego jest rozmyty jakby za mgla :/ jego skutecznosc dosc znacznie ograniczyli .

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Download BF3-patch-6.12.11-EN.zip for free on Filesonic.com

Pliki do wersji EN, w rejestrze oczywiscie zmieniamy z ru_RU na en_US, i podmieniamy pliki.

 

Pytanie z innej beczki,

mam na koncie bf3 ruski, i co bedzie, jak teraz aktywuje limited edition? Bede mogl grac dalej tym samym zolnierzem tylko ze korzystajac z klucza LE i majac DLC?

 

Shanidiin:

Okay, well if you applied the limited edition to your account, it would prompt you to make a new soldier and if you played your old soldier, the DLC wouldn't be applied.

No to nic, trzeba sie pozbyc LE, i nabyc DLC.

Edytowane przez markof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest bajka :D jestem w szoku, to co sie dzieje na servach to masakra ;) Tlumik nareszcie dziala i jak idzie sie po plecach to wrog nie widzi mnie na mini mapie :) Niczego wiecej do szczescia nie potrzebuje :)

 

Acha zapomnialem dodac, ze gra chodzi plynniej. Nie mam wiecej FPS ale jest plynniej a w szczegolnosci na duzym zoomie.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawili tv w heli mozna juz zestrzelic wrogie heli w locie ale zadziwiajaco łatwo namierzyc teraz heli czołgiem czy jewelinem i flary nie działają, dodatkowo ostatnie ulepszenie w heli które powodowało że rakiety helfire miały wspomagane celowanie nie działa, celowanie tez zmienili, rakiety zupełnie inaczej leca jak przed patchem, mocon osłabili działko strzelca, ogolnie helka straciła na znaczeniu i chyba przesiądę sie na jeta który ma teraz mocne działko, celowniki z podczerwienią sa kompletnie nieprzydatne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...