Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie doświadczyłem już kilku bugów:

  • Pusty i uszkodzony Vodnik zapadł się po ziemię, na bazarze.
  • Przy wskakiwaniu do jeta z menu, jeśli ktoś nam go zajmie, pojawiamy się na owiewce myśliwca.
  • Przy pierwszej zmianie mapy czy rundy, czarny ekran z napisem "ladowanie".
  • W przeglądarce przestał działać przegląd rotacji map na serwerze.
Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd z 2 pkt. występuje od premiery.

 

Taki mały "easter egg" - gdzieś na wake island ;]

Dołączona grafika

 

naprawili tv w heli mozna juz zestrzelic wrogie heli w locie ale zadziwiajaco łatwo namierzyc teraz heli czołgiem czy jewelinem i flary nie działają, dodatkowo ostatnie ulepszenie w heli które powodowało że rakiety helfire miały wspomagane celowanie nie działa, celowanie tez zmienili, rakiety zupełnie inaczej leca jak przed patchem, mocon osłabili działko strzelca, ogolnie helka straciła na znaczeniu i chyba przesiądę sie na jeta który ma teraz mocne działko, celowniki z podczerwienią sa kompletnie nieprzydatne

 

Nie grałem jeszcze, ale po przeczytaniu tego tematu wygląda na to, że jety dostały nieźle po [gluteus maximus] :angry: Przesiadka z heli na jeta może nie być dobrym pomysłem.

 

No to nic, trzeba sie pozbyc LE, i nabyc DLC.

 

Kupiłeś RU z allegro, pograłeś i ponownie kupiłeś BFa, tyle że z DLC :blink: Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś RU z allegro, pograłeś i ponownie kupiłeś BFa, tyle że z DLC :blink:

 

Nie nie, inaczej. Wygralem dzis ekskluzywne zaproszenia do bety DoTA2, jako, ze wczesniej zostalem juz zaproszony przez znajomego, mialem 1 klucz + 2 gifty na steam do sprzedania. 1 klucz sprzedalem za 50 zl, co by miec na jedno DLC, a za drugi mi zaoferowano Limited Edition. Myslalem, ze dodam do swojego konta LE, i bede mogl porzucic ruskiego dziada, ale niestety to tak nie dziala. LE sprzedam w niskiej cenie, i sobie zakupie drugie DLC dla brata, co by tez mogl pograc.

 

Przy okazji, bardzo fajnie poprawili kontrast na minimapie, jezeli o pojazdy chodzi, nie sa juz takie zblurowane.

 

Dota 2 za 50zł? Kiepski interes zrobiles.

 

Ebay x2. :wink:

 

E tam ;) nie mam konta paypal, a oferowali mi juz 50USD.

 

Dziala, ath wlasnie gra i przechodzi CO-OPa

 

 

P.S czemu wy te klucze sprzedajecie ;( ;( A ja czekam i czekam i doczekac sie nie moge ;/ Markof a mozesz zaprosic dwie osoby czy nie ?? Bo miala byc dodana taka opcja, ze mozesz z gry dwa zaproszenia wyslac.

 

Tak, sprzedalem wlasnie te dodatkowe zaproszenia.

Edytowane przez markof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie działa coop

 

Dziala, ath wlasnie gra i przechodzi CO-OPa

 

 

P.S czemu wy te klucze sprzedajecie ;( ;( A ja czekam i czekam i doczekac sie nie moge ;/ Markof a mozesz zaprosic dwie osoby czy nie ?? Bo miala byc dodana taka opcja, ze mozesz z gry dwa zaproszenia wyslac.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd z 2 pkt. występuje od premiery.

 

Przed paczem nigdy mi się to nie zdarzyło, lądowałem w głównej bazie.

 

Po za tym więcej razy ginę teraz za rogiem i za osłonami, niby już się schowałem a ciągle dostaje. Modele postaci czasami zacinają się w animacji i "jezda po lodzie", więcej też ludzi w teksturach, a gra wygląda co raz gorzej (takie ma wrażenie po tych niby optymalizacjach).

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed paczem nigdy mi się to nie zdarzyło, lądowałem w głównej bazie.

 

Po za tym więcej razy ginę teraz za rogiem i za osłonami, niby już się schowałem a ciągle dostaje, modele postaci czasami zacinają się w animacji i "jezda po lodzie", więcej tez ludzi w teksturach, a gra wygląda co raz gorzej (takie ma wrażenie po tych niby optymalizacjach).

 

 

Przeciez bylo o tym pisane, ze sa jakies ustawienia sieci, ktore poprawiaja stuttering i ja raczej tam bym szukal problemow, ze zginoles jak wbiegles za sciane.

 

Sam dzisiaj mialem takie akcje, ale wczesniej tez sie zdarzaly wiec juz sie przyzwyczailem. Wedlug mnie to wszystko jest spowodowane tymi wszystkimi anty-lagami i raczej tego nie wyprostuja.

 

"Added a network interpolation setting. This allows users with good bandwidth reduce latency, but might increase some stuttering. The user can find what works best for his connection by tweaking the slider."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po patchu wywala mnie z gry :9 Gra pudelkowa z marketu.

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Eraser_PL' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES)

 

 

co za bzdura???

Przeinstalowalem pb

 

teraz doszedla taki blad

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Eraser_PL' (for 2 minutes) ... Ignoring MD5Tool Q

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawili tv w heli mozna juz zestrzelic wrogie heli w locie ale zadziwiajaco łatwo namierzyc teraz heli czołgiem czy jewelinem i flary nie działają

 

nie sprecyzowales w jakich okolicznosciach to sie dzieje

ale jezeli cel jest oswietlony softlamem to zarowno guided shell jak i javelin szybko namierza i naturalnie flary nie sa kontra na to

patch nie ma nic wspolnego z tym, tak bylo caly czas.

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że dodali super filtry dla serwerów ale szukanie wg nich nie działa? Poszukałem i są serwery z np. trybem normal i bez killcam, ale filtry ich nie uwzględniają. Moja teoria jest taka, że usunęli preset custom z BL, a serwery są skonfigurowane własnie jako custom i dlatego filtry nie działają. Co myślicie? Czy u Was wszystko jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sprecyzowales w jakich okolicznosciach to sie dzieje

ale jezeli cel jest oswietlony softlamem to zarowno guided shell jak i javelin szybko namierza i naturalnie flary nie sa kontra na to

patch nie ma nic wspolnego z tym, tak bylo caly czas.

 

a no w takich że koleś w czołgu mnie strąca raz za razem i goście z jewelinami nieźle sobie poczynają, sprawdziłem na kilku serwerach gdzie grają w miarę kumaci ludzie a wcześniej tego nie doświadczyłem, chyba trzeba będzie latac w parze z gunerem który ma flary i pilot ecm bo to chyba też zakłóca laser (choć tego nie sprawdziłem bo cały czas z flarami latam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie gra wyjatkowo dobrze, niwiem czy to dzien czy jak ale od poczatku wyjscia gry mialem problemy, zeby zdobyc beretke za skutecznosc w walce ... dzisiaj lyknalem ich 8 :o to samo z beretkami adwersarza... Zanim zaczalem dzisiaj grac mialem na M27 jakies 650 killi gralem dzisiaj jakies 4 H i zrobilo sie nagle 863 ;p i kolejny service star za support :)

 

Sa jeszcze ludzie co biegaja z nokto, ale na dalekie odleglosci sa slepi jak kreci ...

 

I niewiem czy z mycha mi sie cos dzieje czy jak ale czasami mam takie scinki i mycha nie reaguje i teraz niewiem czy to wina lacza czy cos z mycha sie dzieje ;/ Kurde jak nie to na gwarze ja oddam ;/ Ma ktos podobny problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli softlam

jak dziala jammer ecm nie wiem bo sam nie latam (chyba, ze jako pasazer ;) ), wedlug opisu uniemozliwia tylko (lub az) zalockowanie na celu przez krotki czas

na podstawie praktyki moge jedynie powiedziec, ze ludzie tego nie uzywaja lub tez nie daje to zadnych wartosciowych rezultatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mocno mieszane uczucia po patchu...

Sporo jest nowych cheatow... i wala kolesie wyniki po 40:1. Wszystko by bylo ok gdyby snipili a nie byli w srodku rozpierduchy z m4 w reku.

Ir obcieli tak ze roznie dobrze mogli go usunac, z jednej strony szkoda bo juz trudniej wyczaic chowajacych sie po krzakach i teksturach.

Mialem wczoraj tez kiepska akcje bo z 3 kumplami nie bylismy w stanie zniszczyc czolgu Javelinami. Przyjal 12 hitow!!!!!!!!!!!! no co to ma byc

 

Sewer kombinowales cos z plikami gry?

http://evenbalance.com/index.php?page=md5tool.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, nie bylo mnie trochę przy laptopie (od polowy listopada) odpalam dziś BF3 na origin a tu ściąganie 3,9gb ;/ aż tyle waży ten nowy patch ? siedzę na iplusie i nie chcę marnować transferu niepotrzebnie jeżeli okaże się że np origin mi ściąga czegoś za dużo/zbędnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super patch jak zwykle. Da się zagrać jedną mapę, druga ładuje się dwa lata cały czas czarny ekran i w dolnym prawym rogu napis wczytywanie. Niech ich kule bija :mur:

 

Edit: restart kompa chyba pomógł.

Edytowane przez czeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem dwie godzinki po nowym patchu i nie zanotowałem żadnych rozłączeń, wywalania do windowsa, błędów. Mapy jakby się szybciej wczytywały. Co do działania gry nie mam zastrzeżeń.

Edytowane przez B4zyl
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie długie wgrywanie mapy występuje raz na jakiś czas (na pewno rzadziej niż po poprzednim patchu), ale takich akcji jak non stop czarny ekran już nie mam. Nie sypie także błędami przy próbie połączenia z serwerem. Za każdym razem łączyło mnie przy pierwszej próbie, gra działa znacznie stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Wy macie takie problemu u mnie na sprzęcie z podpisu śmiga wszystko OK, a to że mam czarny ekran po aktualizacji to tylko wina wersji RU którą trzeba zmieniać ręcznie na EN/PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BC2 grałeś? Identyczna sprawa jak strzelałeś zza skały, przez roślinność itp. Kule często zatrzymywały się na niewidzialnych ścianach/teksturach. Nic z tym nie zrobią. Musieliby modyfikować wszystkie mapy a tekstur takich jest zapewne w cholerę. Rejestracja obrażeń, cofający celownik i właśnie te niewidzialne ściany - te 3 rzeczy, spośród wszystkich błędów/niedopracowań, najbardziej mnie irytowały w bc2

Edytowane przez vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Słyszałem, że do BF3 wychodzi dużo patchy. Ostatni waży około 4 GB. Niestety mam neta 1 mb który chodzi tylko 10h dziennie. Czy jest możliwosć ściagania patcha a później dalszego ściagania zachowując moment w którym się skończyło ściagać ? Jeżeli nie to co mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identycznie jak na steamie, można wznawiać ściąganie (zapamiętuje poprzedni stan). Inna opcja - jeżeli masz znajomego z BF3, który ma już patcha + coś przenośnego z 15gb wolnego miejsca to możesz skopiować od niego całą grę i zastąpić pliki u siebie, ponoć działa (podmiana samego katalogu "Update" nie wystarcza).

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anti-air jest nadal mega przegięte, rozwalam wszystko co się rusza i jeździ, czołgi atakuje 1v1, nie są w stanie mnie dorwać. ;D

Nerfa podczerwieni nie odczuwam, bo nie gram piechotą, ale wiem chłopaki co czujecie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...