Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie będzie "miodności" w grze to całe te super tekstury wsadzimy sobie w pupe ;) Ma być fajnie jak w bf2! :)

 

O brak miodności martwią się tylko pesymiści. ;) Fakt jest taki, że zarówno BF1 jak i BF2 były zacnie zrobione, więc BF3 też będzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zamówienie na EAstore przed końcem marca (kod z Allegro), ale obawiam się, że mBank anulował moją zapłatę, bo była pewien czas jako blokada rachunku, a teraz widzę, że odblokowali mi ta kasę, a w historii nie ma opłaty. Ktoś się z tym spotkał?

 

Moje zamówienie nie zostało jednak anulowane i kasa powinna zostać ściągnięta jak wyjdzie gra, więc pozostaje mi czekać i przekonać się czy tak faktycznie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zamówienie na EAstore przed końcem marca (kod z Allegro), ale obawiam się, że mBank anulował moją zapłatę, bo była pewien czas jako blokada rachunku, a teraz widzę, że odblokowali mi ta kasę, a w historii nie ma opłaty. Ktoś się z tym spotkał?

 

Moje zamówienie nie zostało jednak anulowane i kasa powinna zostać ściągnięta jak wyjdzie gra, więc pozostaje mi czekać i przekonać się czy tak faktycznie będzie.

 

Mam to samo. Dostałeś tą informację od kogoś z EA? Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z zamówien(przypadek jak u kolegi z płatnością z mBanku) mam "zamówienie zostało wysłane" przy bf3, gdzie przy vietnamie mam 2razy "wypełnione"

Co oznacza że mam zbędny 1 kod na vietnam, chce ktoś?...

 

Sytuacja była podobna, blokada znikneła, przyszedł dzień przed premierą czy jakos w dzien premiery nie miałem dostępu wiec zamówiłem jeszcze raz, kod dostałem na mail więc zaraz zaktywowałem...

Więc, jak komuś anulowało(blokadę środków!!) niech się nie boi, sciągnie w odpowiednim momencie

 

jak ktoś nie ma jeszcze bc2:vietnam, to jak wspomniałem moge odstąpić...za pół ceny, czyli 20zł, sorki za ot, ale własnie teraz się zorientowałem w przepłaceniu :/

 

Edit(chyba że to przypiete do konta/maila to chyba nie odstąpię bo sie nie da, ale gdyby to kase oddaję)

Edit 2 historia zamówień eastore

Wyniki wyszukiwania zamówienia

Numer zamówienia Data zamówienia Data utworzenia Status Kwota zamówienia

13316343924 24.03.2011 24.03.2011 Zamówienie zostało wysłane 87,16 zł

8945281524 18.12.2010 06.11.2010 Zamówienie wypełnione 44,10 zł

9312363442 01.12.2010 01.12.2010 Zamówienie wypełnione 49,00 zł

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Dostałeś tą informację od kogoś z EA?

 

Tak, byłem na tym angielskojęzycznym czacie i koleś mi to sprawdził.

 

A u mnie w historii (po mailu i 5ciu ostatnich numerach karty) nie ma żadnego zamówienia..

 


Kolejny element do mojej układanki z zakupem BF3: gra jest już widoczna na moim koncie w EA Download Managerze z dopiskiem: nie wydana. Także wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie.

 

Kilka "pobocznych" spostrzeżeń:

- dużo nieogoleńców w filmiku- w 6.30 minucie stoją trzy,

- facet od muzy to freak z fryzury,

- ciekawe czy blondi rozumie co jest do niej mówione,

- ciekawe czy któryś z rozmówców blondi nie ma na nią ochoty (except facio od muzy- ten 4sure nie ma ;-) ),

- nie lubię angielskiego w wykonaniu anglików.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

To będą 2 różne gry na konsolach i PC. Walki jetów, bardzo widowiskowe. Czekam z kupnem riga na tą gre, dym, oświetlenie, coś pięknego.

 

Pewnie ich motto w pracy to nie jedz, nie śpij - zapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Oni i tak jeszcze przyzwoicie mówią, przynajmniej rozumie się wszystko, ale niektóre słowa faktycznie kaleczą uszy.

 

 

Ciekawe że nowy NFS też będzie na tym silniku. Zobaczymy co pokaże konsolowa wersja i zapewne port PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- ciekawe czy blondi rozumie co jest do niej mówione,

- ciekawe czy któryś z rozmówców blondi nie ma na nią ochoty (except facio od muzy- ten 4sure nie ma ;-) ),

 

Lol, miałem dokładnie te same myśli.

Laska się uśmiecha i potakuje ale wrażenie takie, że g*wno ją obchodzi co oni mówią.

A dwóch pierwszych rozmówców wyglądało, jakby nie wiedzieli co ze sobą zrobić.

 

 

 

A do tego wszystkiego to będzie potrzebny naprawdę mocarny cpu. Chyba, że to wszystko tylko tak pięknie się prezentuje na trailerach... skrojenie finałowej gry nie byłoby precedensem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilosci ''zakamarkow'' i detali kamping bedzie czyms znacznie popularniejszym :/

z drugiej strony

Bogactwo , jakie to da mozliwosci rozgrywki , jezeli bedzie mozna zniszczyc kazdy budynek i prawie kazda sciane .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak powinno być. To mi się najbardziej podobało w BF2 JS że praktycznie na każdy budynek da się wejść. Jak tu będzie tego więcej to już się ciesze jak szczerbaty do sucharka :D

Na pierwszym screenie widać jak bardzo rozbudowano miasto lub choćby jego głęboką perspektywę. Z drugiej strony szkoda że budynki nie sa bardziej podobne "oryginału". Chętnie też zobaczę ten smog w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też dodatkowe możliwości destrukcji (np rozwalanie szczytów murków zwykłą amunicją) znacznie pomogą w niszczeniu miejscówek dla kamp jak i ich samych :rolleyes: . Ja się nie mogę doczekać. BFBC2 zamówiłem pre order i dobiłem do 42 lvl (pewnie grałbym więcej gdyby nie rozpoczęcia studiowania). BF3 też chciałbym zamówić pre order ale obawiam się czy mój komp pociągnie płynnie grę na maxymalnie niskich ustawieniach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 też chciałbym zamówić pre order ale obawiam się czy mój komp pociągnie płynnie grę na maxymalnie niskich ustawieniach.

 

 

No raczej bez zmiany grafy pokroju co najmniej GTX 570 sie nie obejdzie

Ja tam raczej pesymistycznie podchodze do wymagan BF3

do 1080p w 60 fps i max detalach jeszcze nie wyprodukowali chyba karty graficznej ;)

, moze GTX 570 SLI albo GTX 590 toto pociagnie .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie przejmuję wymaganiami, nie wiem jakoś jestem w miarę spokojny. Myślę, że oni wiedzą co robią i optymalizacja - mam nadzieję - będzie na dobrym poziomie. IMO logiczne, jeśli chcą trafić z grą w szeroki zastęp graczy.

 

Taki Crysis 1 był raczej demem silnika graf - miał pożerać karty graficzne i "palić" procesory i oczywiście tak było jeśli ustawiłeś wysoko jakość grafii. Mimo to już na słabych kartach graf. można było go odpalić i w miarę przyzwoicie pograć (oczywiście bez wodotrysków). Sam pamiętam, że odpalałem go na GF8600 i zbytnio nie narzekałem, a grafika cieszyła oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pre-order na pewnym etapie będzie opłacalny, ze względu na DLC, ale dużo o wydajności powinna powiedzieć beta. Na E3 mają chyba sporo z gry pokazać, może powiedzą coś o betach, bo chętnie bym zagrał zarówno na PC jak i na klocku, co by porównać wersje. Wolałbym raczej w multi grać na klocku, o ile wersja nie będzie masakrycznie obcięta pod każdym względem, co jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie przejmuję wymaganiami, nie wiem jakoś jestem w miarę spokojny. Myślę, że oni wiedzą co robią i optymalizacja - mam nadzieję - będzie na dobrym poziomie. IMO logiczne, jeśli chcą trafić z grą w szeroki zastęp graczy.

 

Taki Crysis 1 był raczej demem silnika graf - miał pożerać karty graficzne i "palić" procesory i oczywiście tak było jeśli ustawiłeś wysoko jakość grafii. Mimo to już na słabych kartach graf. można było go odpalić i w miarę przyzwoicie pograć (oczywiście bez wodotrysków). Sam pamiętam, że odpalałem go na GF8600 i zbytnio nie narzekałem, a grafika cieszyła oko :)

 

No ale ja na przykład nie chce tylko "odpalić", ja chcę się napawać wszystkim co tam można znaleźć. BF2 początkowo też dawał ostro po sprzęcie.

Optymalizacja powinna być tak pod 6950/570 na maksie. Wydaje mi się to rozsądne. Poniżej mogło by się to odbić na extra grafice.

Może to trochę życzeniowe ale mam nadzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej nie liczę na max detale. No może jak zmniejszę rozdzielczość, wyłączę AA i do tego cienie na medium/low. Oby tylko było sporo opcji graficznych do zmiany. W każdym razie oświetlenia map nie ruszam. Tak samo jak modeli i tekstur. To rzeczy najważniejsze. Czekam z niecierpliwości i liczę na świetny MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale w takim razie nie widzę sensu narzekania, że będzie trzeba upgradować PCta ;) Chcesz max, to trzeba się liczyć z tym, że trzeba mieć porządny zapas mocy ;) Poczekamy zobaczymy, na razie w sumie to nie ma co dywagować na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie gra na kilka lat , wiec nawet jak do max detali potrzebna bedzie grafa nastepnej generacji z 3GB Ramu na pokladzie

to zaden problem , dla takiej grafiki jak w trailerach warto przynajmniej w moim wypadku zupgrejdowac kompa . .

 

b.t.w

kiedy AMD/ATI zapowiada kolejna generacje kart ??

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Teoretycznie obie firmy mają wypuścić nowe serie przed końcem roku, ale oficjalnie nic nie zapowiedziano. Wiadomo tyle, że u AMD to będzie identyczna architektura jak seria 6900 bez żadnych zmian, tylko shrink do 28 nm. U NV ma być "Fermi 2" z różnego rodzaju ulepszeniami. Zobaczymy co wyjdzie (taki GTX 580 w 28 nm za 1000 zł by był fajny, ale pewnie nie ma szans).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy rozmyślają nad HD7990 i GTX690 a ja widzę ze oni w ta grę "teraz" graja i zapodają filmiki z niej to musi być TERAZ jakiś sprzęt który to pociągnie to nie są filmiki z przyszłości ;) Wyluzujcie :)

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wiesz, ostatnie tech demo Unreal Engine 3 było renderowane na 3 x GTX 580, więc dość mało optymistycznie. Wiadomo że na czymś to chodzi, ale sprzęt o wydajności obecnych topowych kart nie prędko zejdzie do sensownego poziomu cenowego.

Ale owszem, jeśli to ma być gra na lata, to niech ma ten zapas graficzny co by dopiero po roku było płynnie na max detalach (i nie tylko jakaś ciach!ła typu ubersampling).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...