Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ECM to dobry pomysl w heli grajac z gunnerem. Pilot z ECM i gunner z flarami teoretycznie rzecz biorac sa nie do zestrzelenia.

ECM trzeba uzyc ZANIM bedzie na nas pelny LOCK, automatycznie przerywa on namierzanie na kilka sekund, jesli juz zostaniemy namierzeni po tych kilku sekundach gunner musi odpalic flary. Troche tak latalem i to calkiem ciekawe rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy pomiedzy tymi giwerami sa jakies odczuwalne roznice ( celnosc/sila razenia ) ??

Ktora giwera Supportu jest wedle was najlepsza ?

 

Dla mnie te cale duze gnaty sa niegrywalne, gralem albo m27 air, albo asval.

 

Przy okazji, mam Limited Edition na sprzedaz o ile ktos jest zainteresowany. Fotka klucza, robiona przez znajomego, wymienilismy sie na bete dota2, a ja juz swojego bf mam.

Oddam tanio ;)

Edytowane przez markof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co niemaja dodatku B2K informuje że na Origin [Adwentowy kalendarz Origin] w dniach 9 i 13 będą jakieś promocje z Bf3 [możliwe że któregoś dnia będzie B2K]

 

więc pozostaje czekać by się zorientować...

Edytowane przez Shadoweye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpisuje się do negatywnych opinii po patchu. Przy zmianie mapy - wieczne ładowanie ;/

Co do samej rozgrywki to nie odczułem większych zmian. Ale po 3 tyg nie grania stwierdzam jedno - brakowało mi tej gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego roadkilla jetem trzasnął ;] Sympatycznie, ładnie to wygląda jak płynie Amtrac-iem czy lata jetem, ale już na samej wyspie kolory są spartaczone. Rozgrywka na pewno będzie wyśmienita. Cały B2K ratuje trochę dupsko BF3. Gość dostaje dwoma igłami i zostaje mu 9%, używa gaśnicy i wraca mu hp do 37%. Nie czaje Panów z DICE, misz masz niesamowity. Na PC igła/stinger zabiera teraz 70% (disabled od 35%), natomiast na PS3, po staremu, stinger zabiera 45%(disabled również od 35%) :blink: Ponadto, na PC javelin zabiera 100%, jeden heat seeker zabiera 70%, guided shell - 70%, walka jetów jest strasznie krótka przez to zwiększenia dmg działka, ogólnie nieciekawie. Lepiej już chyba heli latać.

 

Porównanie Karkand z BF2 i BF3:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=gRGipsgdqRQ

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory są faktycznie spieprzone i lepiej to wygląda w starym.

I powtórzę się (nie po raz ostatni ;) ) muza z BF2 jest niewyjęta, ta z 3 się chowa!

 

podpisuje się do negatywnych opinii po patchu. Przy zmianie mapy - wieczne ładowanie ;/

Co do samej rozgrywki to nie odczułem większych zmian. Ale po 3 tyg nie grania stwierdzam jedno - brakowało mi tej gry :D

 

U mnie czas wychodzenia z gry zwiększył się ok trzykrotnie. Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z programów Frapsopodobnych jest dziś dostępny do pobrania za darmo a dokładnie PlayClaw:

Key features:

 

Capture screenshots, capture game video with optional recording game audio

Adjustable video recording frame rate and file sizes

Output in multiple formats

Various helpful overlays: Ventrilo/Teamspeak overlays, performance overlays, video recording statistics, GPU and CPU thermal sensors

Pre-record feature

Multisource audio recording

Ingame benchmarks

No slowdown with multicore CPUs

Plays nice with Vista and Win7

 

 

Giveaway of the Day - free licensed software daily. PlayClaw 2.1.0 - PlayClaw is a very useful tool for almost every game player and a "must-have" tool for hardcore gamers.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę, już ściągam ;] Kiedyś testowałem triala na BC2, strasznie spodobał mi się jego overlay, możliwość konfiguraccji i lepiej wykorzystywał cpu w trakcie nagrywania w porównaniu z konkurencją, nie siadał tak na fpsy. Był jeden problem, po 2-3 rundach wywalało mi BC2 przez niego ;/

 

Kolory są faktycznie spieprzone i lepiej to wygląda w starym.

I powtórzę się (nie po raz ostatni ;) ) muza z BF2 jest niewyjęta, ta z 3 się chowa!

 

Dokładnie, kolorystyka z BF2,1943 nieporównywalnie lepsza od BF3. Tutaj masz muzykę z BF2 w BF3 :wink:

Battlefield 3 - Back to Karkand - Wake Island Easter Egg

i na deser dino ;]

 

Małe porównanie Wake Island:

BF2

Dołączona grafika

 

BF1943

Dołączona grafika

 

BF3

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakies chore zeby javelin zabieral 100% hp helikopterowi... doslownie przed chwila 2 typow sobie stanelo na dachu... 1 z soflamem, 2 z javelinem... Typ po prostu one shotowal wszystko co wystartowalo z lotniskowca... co ciekawe nawet nie bylo LOCK... po prostu normalne pikanie jak przy namierzaniu (nie chodzi o pełny LOCK) i odrazu dostaje sie one shota... nic tylko pogratulowac spier**** walki powietrznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

to jest jakies chore zeby javelin zabieral 100% hp helikopterowi... doslownie przed chwila 2 typow sobie stanelo na dachu... 1 z soflamem, 2 z javelinem... Typ po prostu one shotowal wszystko co wystartowalo z lotniskowca... co ciekawe nawet nie bylo LOCK... po prostu normalne pikanie jak przy namierzaniu (nie chodzi o pełny LOCK) i odrazu dostaje sie one shota... nic tylko pogratulowac spier**** walki powietrznej.

 

 

Ja jety ściągałem też 1 pociskiem. Chyba że były trochę uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam po patchu gra się lepiej, przed patchem dopiero za trzecim razem udało mi się wbić na serwer.A to za 1szym razem aplikacja bf3 przestała działać, za drugim You were disconnected from EA Online...Też znikło u mnie niekończące ładowanie się mapy.Dopiero co zacząłem używać m249 a mam wrażenie że po patchu ta giwera zrobiła się mniej skuteczna.I ten jawelin (wtf) rozwalił mnie w BMP gdzie miałem 100% :/

A to screen z wczorajszej rundy na bazarze :D Dołączona grafika i 64k punktów do przodu.

 

 

M1siek

 

www.fenneks.de/1000Tickets/Metro-Bazzar/kick4 M320

 

w sumie tylko raz poległem z m320

Edytowane przez Seba66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się po tym ostatnim patchu w ogóle nie chce grać latać nie można, a sumie po to kupowałem bf3 jedyne co dobre zrobili to rakieta tv w heli reszta do [gluteus maximus]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... Na tych filmikach co podał vino - LoL, ok, easter egg, ale czemu ta muzyczka jest zapętlona i w kiepskiej jakości? o.0 Może dlatego bo to konsolowa?... bo chętnie bym zobaczył to na "żywo" w bfie, ale nie chciałbym zapętleń. Btw. o co chodzi z tą tablicą gdzie jest dino? grałem we wszystkie części bf'a, i mam chyba nawet powiązane konto ps3 z origin i konto z bf2, więc ocb? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę B2K na PS3 (z wyjątkiem Wake Island). Moim zdaniem mapy lepsze od podstawowych, ale to już nie to samo co kiedyś. Obiektów tak nawalone, że na początku w ogóle nie przypomina to starych map i nie wiadomo gdzie iść/biec.

Na Gulf of Oman rodząc się na dolnym pokładzie lotniskowca nie da rady wejść na górny pokład :/ (brak drabinek).

Poza tym jest dobrze.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

latac nie mozna? easy mode to jedynie w singlu, softlam ma bardzo ograniczony zasieg

i rowniez powtorze sie, patch nie ma z tym nic wspolnego

moze po prostu ludzie zaczeli w koncu ogarniac, ewentualnie zaczales grac na innych serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyli zasięg soflamu, dodatkowo coraz więcej ludzi tego używa w parze z javelinem i często bywa, że nawet nie wlecisz jetem w strefę walki, bo zginiesz na miejscu, albo będziesz bawił się w uniki by przeżyć. Dodatkowo, jak już pisałem, każda rakieta uunieruchamia jeta, lub go nizczy. Helką jest trochę prościej bo można wykorzystać ukształtowanie terenu + dodatkowe perki strzelca.

 

Btw. o co chodzi z tą tablicą gdzie jest dino? grałem we wszystkie części bf'a, i mam chyba nawet powiązane konto ps3 z origin i konto z bf2, więc ocb? :D

 

Tekst na tablicy - podziękowanie dla graczy. Natomiast dino to taki ukłon w stronę "społeczności" z forum EAUK, które to można powiedzieć domagało się dinozaurów w bf3 ;D Zaczęło się od MW2 i 4chan'a (link) i przeszło na BFa. Gracze chcieli Dino mode, więc dostali parę dinozaurów na Wake Island, żeby mogli choć trochę poczuć się jak w jurassic park ;] Wpisz na yt "Battlefield 3 dino" i przejrzyj filmiki pierwszej z strony ;p Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mylilem sie twierdzac ze patch nie dotknal lasera, ale wiele to nie zmienia jezeli chodzi o balans. Imo w dalszym ciagu jest to ok. Oczywiscie w stosunku do jetow zmiana jest zauwazalna, ale dla heli nie ma to znaczenia praktycznie. Tak samo jak bylo latwo namierzyc wczesniej jest i teraz. Jedyne co, to bufujac zasieg zwrocili uwage graczy na duet laser+javelin. I moze bardziej stad niz z faktu ze gracze zaczeli ogarniac wynika obecne naduzywanie tego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dmg javelina przeciwko pojazdom latającym także musiał zostać zwiększony. Przed patchem nigdy wcześniej nie strącił mnie javelin mając 100% życia. Zerknąłem do changeloga R3 i jest wspomniane o zwiększeniu zasięgu i fova dla soflam. Nie widzę żadnego wpisu na temat javelina. Myślę, że to pominęli, jak parę innych poprawek.

 

Frag w stylu BF 1942 :wink: Pętli nie zrobił, ale i tak widowiskowe ;]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=FOaGhE_sejI

Edytowane przez vinoo
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, niech leci z kaseciaka :D Ale czemu zapętlona :< Wybaczcie głupie pytanie, ale kiedy w końcu startuje B2K? bo na ps3 miał być jako 1, a tydzień później na pc. Na konsole od kiedy jest?... bo chyba od 3 dni... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...