Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobycie rangi daje satysfakcje - ale zdobycie uczciwe ciężką "pracą". W BF3 i tak jest za łatwo, w BF2 wymagało to sporo walki i za każdym razem miałem ciary na plecach słysząc te werble :) Tutaj niemal zero emocji...więc zdobywanie tego za pomocą cheatów zabija resztki tego czegoś.

 

1000 punktów na dzień to było coś, a 30k do następnej rangi to był miesiąc grania, np z First Sergeant do Master Gunnery Sergeant/Sergeant Major. Teraz punkty lecą jak woda. BF2 wymagał o wile więcej od gracza. BF3 nie jest nawet w pełni: "easy to learn, hard to master". Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobycie rangi daje satysfakcje - ale zdobycie uczciwe ciężką "pracą". W BF3 i tak jest za łatwo, w BF2 wymagało to sporo walki i za każdym razem miałem ciary na plecach słysząc te werble :) Tutaj niemal zero emocji...więc zdobywanie tego za pomocą cheatów zabija resztki tego czegoś.

 

Niby tak ale latwo to jest do 45 rangi pozniej juz idzie pod gorke ;) Ja osobiscie postawilem sobie jeden konkretny cel, chce zdobyc wszystkie medale a to juz takie latwe nie jest w szczegolnosci, ze mam dwie lewe rece do latania czym kolwiek ;P

 

@Dresiarz

 

Bo to jest Conquest Assault, tylko jedna druzyna ma baze a druga broni wszystkich flag, ktore ma od poczatku pod swoja kontrola. Tryb niby fajny ale jak ostatnio gralismy z mckyes, unim i mortenem to ciezko bylo ruskim wyjsc z bazy, ja spotowalem a oni dorwali pojazd i bylo po zabawie :P

 

 

W tej chwili jestem w trakcie zdobywania medalu za mortar i powiem wam, ze niema nic co lepiej spotuje... zabawa jest przednia, lubie wkurzac mortarowcow z przeciwnej druzyny no ale niestety dostaje kick za kickiem :( nie dziwie sie ludzia, ale gdzies ten medal trzeba zdobyc ...

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak BC2 byl swiezo na rynku widzialem porownanie ilosci cheaterow BC2 Vs CoD , w tym drugim blisko 1/3 jechala na ulepszaczach ale teraz widze ze BF3 tez przegonil BC2 w tym temacie . :/

 

Baardzo rzadko wpadam na jakiegoś cheatera w BF3(Battlelog twierdzi, że mam przegrane 32h). W BC2 zdecydowanie częściej mi się to zdarzało.

W CoD 4 grałem 15 min na kilku serwerach i na WSZYSTKICH byli ludzie z Aimbotami/wallhackami. Może akurat miałem (nie)szczęście, ale strasznie smutne to było.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale latwo to jest do 45 rangi pozniej juz idzie pod gorke ;) Ja osobiscie postawilem sobie jeden konkretny cel, chce zdobyc wszystkie medale a to juz takie latwe nie jest w szczegolnosci, ze mam dwie lewe rece do latania czym kolwiek ;P

 

@Dresiarz

 

Bo to jest Conquest Assault, tylko jedna druzyna ma baze a druga broni wszystkich flag, ktore ma od poczatku pod swoja kontrola. Tryb niby fajny ale jak ostatnio gralismy z mckyes, unim i mortenem to ciezko bylo ruskim wyjsc z bazy, ja spotowalem a oni dorwali pojazd i bylo po zabawie :P

 

 

W tej chwili jestem w trakcie zdobywania medalu za mortar i powiem wam, ze niema nic co lepiej spotuje... zabawa jest przednia, lubie wkurzac mortarowcow z przeciwnej druzyny no ale niestety dostaje kick za kickiem :( nie dziwie sie ludzia, ale gdzies ten medal trzeba zdobyc ...

 

A ja mam w żopie rangi, medale, ordery, paszporty polsatu, gram dla zabawy, najczęściej z jakimś znajomym siedzę na ts (hi mały) i sobie radośnie latamy. Przyzwyczajenia z cod1, gdzie nie było motywatorów w postaci poziomów, perków i innych ulepszaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ładnie dice spartolił sterowanie TV w heli. Naturanie po odblokowaniu pierwsze co zrobiłem to klikałem w celu uzyskania kierunku lotu. Ale nie, ale nie, sterujemy myszką, na invercie, z sensem ustawionym do wszystkiego co lata :mur:. Czemu oni na nowo odkrywają Amerykę? "Różyczka" ...eee, wywalimy i damy nową ...bezużyteczną, minmap...eee, damy nową na której mało co gracz zobaczy, squady...eee, damy nowe bez zarządzania odziałem i.t.d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czemu w podboju w karkandzie nie ma dwóch baz tylko jedna ? Jedna drużyna ma zawsze wszystkie bazy i trzeba je odbierać.

 

Tragiczny jest ten tryb. Na Karkandzie 90% meczów to dominacja obrońców, bo jest praktycznie jedna droga z bazy. Na innych mapach to jeszcze można tam coś zrobić. W miare sensowne jak jest po połowie flag dla obu teamów, ale ogólnie normalny CQ rządzi, po co to było zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Rafa, w BF3 najwyższą rangę wbiłem w około 90h, w BF2 ogółem miałem przegrane 900h i zatrzymałem się na randze kapitana.

Co nie zmienia faktu że BF3 przynosi mi masę frajdy i po nowym roku znowu wracam do grania.

Czy też tak macie że jak serwer zmienia na mapę "Autostrada do Teheranu" to też wychodzicie? Ja na tej mapie może w sumie pograłem z 2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny jest ten tryb. Na Karkandzie 90% meczów to dominacja obrońców, bo jest praktycznie jedna droga z bazy. Na innych mapach to jeszcze można tam coś zrobić. W miare sensowne jak jest po połowie flag dla obu teamów, ale ogólnie normalny CQ rządzi, po co to było zmieniać.

 

Dziwne, bo na Karkand bardzo często wygrywam jako atakujący. Ważne aby zdobyć punkty za rzeką i uniemożliwić przeciwnikowi użycie pojazdów się tam respiących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne aby zdobyć punkty za rzeką i uniemożliwić przeciwnikowi użycie pojazdów się tam respiących.

 

 

Jak najbardziej podstawowa taktyka na Karkandzie , tyle ze trzeba miec swiadomych ludzi w teamie nie puste dzieciaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszy problemach z moimi nowymi nabytkami Samsungiem 830 i 8gb ramu, po zaistalowanej na nowo windzie i BFie na tym dysku jestem w szoku. Gra niedosc, ze chodzi plynniej to czas ladowania mapy mnie zaskoczyl :o spokojnie o polowe, jak nie wiecej krocej sie mapki laduja ;) Chyba jednak format byl potrzebny bo teraz z wszystkim na ultra poza AA mam plynniej niz wczesiej na High ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Rafa, w BF3 najwyższą rangę wbiłem w około 90h, w BF2 ogółem miałem przegrane 900h i zatrzymałem się na randze kapitana.

Co nie zmienia faktu że BF3 przynosi mi masę frajdy i po nowym roku znowu wracam do grania.

Czy też tak macie że jak serwer zmienia na mapę "Autostrada do Teheranu" to też wychodzicie? Ja na tej mapie może w sumie pograłem z 2h.

 

 

Zdecydowania w moim rankingu najgorsza mapa. Od niedawna dorównuje jej Wake Island. MOże dlatego że nie latam. Ale w bf2 też jej nie lubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mapa Teheran Highway moze byc ciekawa ,potrzeba tylko odpowiedniego swiadomego Teamu , raz czy dwa bylem naprawde mile zaskoczony na tej mapie

w wiekszosci przypadkow kleska :/ dostawalem po tylku az przykro .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich doswiadczen nie mam

nawet jezeli obie strony w miare ogarniaja to mapa jest po prostu nudna

w cq jeszcze mozna przezyc o ile nie sa grane obie strony na serwerze

ale w rushu to kolysanka na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Właśnie w Rush ta mapa jest świetna, bo do tego trybu zaprojektowana. Jest gigantyczna, kolejne punkty bardzo się różnią, fajne górki i zjazdy, no i noc sie tu sprawdza. Nie lubie tego trybu z reguły, ale na tej mapie mi sie tam fajnie gra. Trzy razy miałem tam m-com attacker, ale może po prostu miałem szczęście trafiając na debili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego trybu nie powinno być w BFie, wraz z tego typu mapami..

 

Nie wiem co jest grane, ale od wczoraj zaczęło mi wysypywać grę i to tylko na Firestorm ;0 - błąd bf3.exe (4ece50fa). Czasami od razu po wejściu raz za razem crasciach!e grę, przesympatycznie.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlelog i report player, dobrze dorzucić filmik jak masz możliwość nagrać. Ostatnio też natknąłem się na czita, wchodzę na serwer gość ma 50/0 (wali same hedy) wszyscy z przeciwnego teamu wyzywają go od czita. Standardowo wskoczyłem do jeta i przypadek chciał, że akurat udało mi się go zabić parę razy pod rząd jak biegał piechotą. Gość chciał się zemścić, wskoczył do jeta, niestety jego aimbot nie działał już w odrzutowcu ;D Dzieciakowi pogorszyło się k/d i czituch zaczął sam mnie wyzywać od czitów ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w profil gracza (najpierw go wyszukaj) i do góry po prawej masz trójkąt z wykrzyknikiem do zgłaszania.

 

 

Czy ktos wogole sprawdza te zgloszenia ? zapodalem juz 2 delikwentow na 100 procent cheaterow

kolejnych wylapujcie Wy w ime lepszego BF3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była zmiana mapy na serwerze i wlazłem na zatokę omańską a nie mam dodatku. ;>

I pierwsze wrażenie - o kurde ktoś chyba przesadził z kontrastem, wszystko się na max świeci, jakoś jasno, ciężko coś zobaczyć, średnio mi się podobało.

Coś wiadomo o kolejnych dlc ? Jakby dali dragona to mógłbym się zastanowić nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ... Dragon Valley to było to.

A PunkBuster jest po to, żeby wyrzucić IDLE graczy, którzy próbują zmienić detale na niższe i chwilowo się nie ruszają :)

 

Wczoraj przesiadłem się z Bad Company 2 :) i najbardziej pozytywna zmiana to to, że przy włączonym sprincie można wcisnąć A oraz D i postać dalej biegnie :)

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze spotkanie z cheaterem w bf3 (doslownie przed chwila). Gdzie mozna reportowac takich kretynow?

 

 

Wlasnie wczoraj ogarnialem ten temat, najlepiej zgłosić to w tym temacie:

 

Mój odnośnik

 

Cala ta ekipa od banowania wydaje sie dzialac jednak strasznie wolno, czekam juz kilka dni na zbanowanie kolesia z wynikiem 190/10 w 15min i pupa.

 

A ile wart jest PB widac tutaj: Mój odnośnik

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wczoraj zabawnie było. Ludzie, co jest z Wami? Serwer nasz stoi pusty tylko dlatego, że jest ustawiony na drużynowy rush... :/ Yoshi, ustaw normalnie, Uni - Wracaj do gry :D I w ogóle, ludzie, wiem że ta gra jest nudna jak nie gram, ale zacząłem grać na nowo więc jest k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zrobiłem sobie siga na bf3stats. Używałem czegoś podobnego, ale postanowiłem sobie zrobić rozszerzoną wersję. Jako że w tej grze liczą się dla mnie praktycznie tylko pojazdy, to chciałem coś takiego. :)

 

To jeszcze nie ostateczna wersja, ale za wiele sie pewnie nie zmieni. Póki co siga nie upubliczniam, ale jak ktoś chce używać (oczywiście nie na tym forum) to można sobie ręcznie linka ustawić. :P

 

EDIT2.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...