Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. wkurzyłem się, bo przez pół mapy miałem w czołgu rakiety, i nie było nikogo, kto miałby 3 miejsce w pojeździe, i nie było jak z nich korzystać :D No i jak się skupiam na zestrzeleniu czegoś, to mylę ten dźwięk z własnym alarmem :D

 

Trza było pisać to bym wlazł na to trzecie miejsce :)

 

Ale dałem ciała wczoraj z tymi lagami, dopiero po 20min wkurzania się przypomniałem sobie że coś się pobiera na innym kompie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok potrzebuje pomocy. Bawiłem się FXAA jednak go wywaliłem, nie spodobał mi się. Wywaliłem wszystkie jego pliki ale nadal w grze mam dziwne czcionki, jakby na siłę powygładzane i w sumie mniej czytelne, jak to naprawić ? Tylko nie każcie mi przeinstalowywać gry...mam wersje cyfrową a na iplusie nie chcę nic od nowa ściągać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wywaliłeś wszystko? Dziwna sprawa, bo te pliki ponoć nie ingerują w pliki gry. Sam wiele razy wywalałem, wrzucałem ponownie i nic się nie działo z grą. Zrób screena i pokaż jak to wygląda bezz FXAA i z FXAA. Daj linka też do ver. fxaa, którą używałeś.

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 FXAA DX1011v5.rar - to ta wersja. Odpaliłem singla, tam było ok, teraz odpaliłem multi i też jest ok. Może odpalenie singla zresetowało ustawienia ? nie wiem ;/ wracam do gry :D thx za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi o co tu chodzi :blink:

Mój odnośnik

Strasznie to dziwne a zwłaszcza to że koleś za jedny zamachem odblokowuje całą masę dodatków :blink:

 

Czy u Was też mapy B2K ładują się duuużo szybciej niż w podstawce?U mnie jest spora różnica.

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Ja się właśnie przesiadłem z hd4890 na hd6850, skok w wydajności olbrzymi, a na papierze miało być tylko 15%. Teraz dzięki takiemu fpsowi mam + 15 więcej zabitych niż zgonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy karta 5770/6770 @stock uciągnie bf3.

 

Interesują mnie detale low aa/af off, jednak wysoka rozdziałka 1920x1200?

Na ile klatek mogę liczyć?

 

Procek to i7 920xm @ 3.46 na wszystkich 4 jajkach

8GB ram

 

Dzięki za info

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldam moj stary geforce 9600 gso pozwala mi płynnie grać w full HD (na low bez aa), przy dużo słabszym procku od twojego...

Tak więć tren radek spokokjnie da radę..

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że płynnie średnio leci 35fps (mnie to zadowala zważywszy na wiek tej grafy), czasami spanie do 25 jak coś wybuchnie itp. Rozdzielczość 1920x1080 wszystko na low, bez AA. Bardzo dużo do powiedzenia w tej grze ma procesor, jak już wcześniej pisałem na c2d e4300@3ghz gra była niegrywalna w tej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobilem dzisiaj maly tescik - jaki wplyw w tej grze ma OC procesora - odpowiedz jest prosta - zaden.

Zapuscilem ta sama misje i zrobilem bencha Frapsem - roznice w FPS byly rzedu 0.5 FPS, czyli blad pomiaru.

Test na prcku standard czyli 3.5 GHz i OC@4.6 GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na multi tez robilem test, ale to akurat ciezko zbenchmarkowac, wszystko zalezy od tego ile ludzi, ile wybuchow i takie tam.Niemniej jednak staralem sie zrobic to na jednej mapie i w tym samym miejscu - roznic tez nie zauwazylem.Niemniej jednak jak napisalem, to nie jest miarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z singla:

Dołączona grafika

techspot.com/review/458-battlefield-3-performance/page7.html

benchmark.pl/testy_i_recenzje/Battlefield_3_PC_-_premiera_i_testy_wydajnosci-4187/strona/15974.html

 

w multi przetaktowałem swojego z 3.6ghz na 4.2, następnie na 3.0 i różnic w fps nie odczułem żadnych (wszystko na low, niska rozdzielczość, słabe gpu więc różnice powinny być bardziej widoczne). Podstawa to dobra grafika, jeżeli ktoś chce mieć uciechę dla oka. Następnie 4 rdzenie, praktycznie byle jakie, bądź dobre 3 a nawet 2 jaja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda rządzi. Właśnie pożyczyłem od znajomego tablet graficzny, i tak w sumie po zrobieniu grafiki pomyślałem aby zobaczyć, czy da radę grać na tablecie. I wiecie co? Zwiększyć czułość i na nowo nauczę się grać, tyle że na tablecie ;> Jedyny minus to - Trzymanie PPM na penie aby przybliżyć, oraz fakt że aby oddać strzał muszę dotknąć penem do tabletu, co jest dosc problematyczne, bo zawsze zjeżdża trochę na bok. No, ale jak na kierownicy grałem z nudów w cs'a, to czemu by na tablecie nie pograć w bf'a? :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bardzo przyjemnie grało mi się na Kharg Island, miałem Javelina a zemną gościu z soflamem i do tego żołnierz wsparcia. Nie przepuszczaliśmy żadnych czołgów, pojazdów poza wzniesienie. Szkoda że tak mało ludzi gra w BFa drużynowo, każdy tylko biega. Najgorsi to są medycy co wskrzeszają byle dostać 100pkt, a wkoło wróg i zaraz po wskrzeszeniu kolejny dead. Dobry team i gra się w BF tak miodnie że od PC się nie chce odejść, a czasami trafia się na takie serwery gdzie tylko wyzywanie się od noobów, lub swawolka i byle dostać pkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak voip skutecznie wyeliminował grę zespołową z BF3, komunikacja wymusza jakąś podstawową dyscyplinę. Brak zarządzania składem też nie pomaga bo nie usuniesz kolesia który nic nie robi dla drużyny, ani też nie zaprosisz tego który może pomóc. Ze wszystkich błędów, "ulepszeń" i uproszczeń, ten jest monumentalny.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle nie mogę zrozumieć jak DICE zdecydował, że wywali Voip, zrobi na nowo min mapę i "common rose". Te trzy rzeczy, tak dopracowane i funkcjonale, zostały wywalone lub zrobione na nowo pod dyktando nowego stylu graficznego, równocześnie tracąc swoje podstawowe funkcje. Dla mnie jest to nie pojęte jak ludzie o tęgich głowach i takich zdolnościach programistycznych nie potrafili tego przełożyć na nowy silnik. Jest to nie do wyobrażenia jak liczby z milionem zer, czy coś równie abstrakcyjnego

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz ze znajomymi to wystarczy odpalić skype i można nawijać. To jest o tyle fajne, że gadasz podczas zmiany mapy, czy podczas wywalenia z gry..

Mnie to gadanie w grze czasami drażniło, jak np. jakieś przykre dziecko za bardzo wczuwało się w akcję, albo jakiś maniak, który myśli że jest SEAL wydaje rozkazy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego był przycisk mute przy każdym członku drużyny. BF2 grałem na głównie na serwach dwóch, gdzie maiłem znajomych Szwedów, Niemców, Rosjan i Polaków, czy po prostu ludzi których znałeś z nicka i jak i oni ciebie. Jest to grupka z którą grałeś, a niekoniecznie chciałeś zawracać im dupę: o właśnie gram wbijaj. Ustawić ich w Skyp, ts, czy "wencie" było trudno, a tak wchodziłem na serwer jak miałem czas. Jak grali wystarczyło stworzyć drużynę i już gadaliśmy łamanym angielski bez dodatkowych programów.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...