Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

musiał być w pobliżu drugi soflam, albo citv.

 

ale nie jestes jednosobowa armia w heli czy tez jecie, to nie wina balansu gry ze reszta druzyny nie ogarnia

 

Niezależnie od tego jak dobry masz team, to goście z soflam z reguły rozstawiają swój sprzęt w "ustronnym" miejscu i reszta teamu nie ma najmniejszego pojęcia, że coś tam się czai za pagórkiem na helikoptery i odrzutowce. Także ciężko o wsparcie. Jeden soflam jest do zniesienia, kwestia zlokalizowania i zniszczenia. Natomiast dwa i to dobrze ukryte potrafią całkowicie oczyścić niebo. Laser namierzający widać dopiero z jakiegoś dystansu i jest to odległość przy której jest się już praktycznie namierzanym, javelin daje prawie 100% szans na zniszczenie jeta/heli, brak dźwięku namierzenia, możliwość sterowania na odległość dając bezpieczeństwo snajperowi, do tego dorzućmy citv z guided shell, MAA i stingery/igły - jak dla mnie balans z [gluteus maximus] i tyle.. Zastanawia mnie, czemu na konsolach dmg igly/stingera/javelina przeciwko pojazdom powietrznym został po staremu, po ostatnim patchu.. Płakali, że stingery tylko łaskoczą a przecież wystarczy aby dwie osoby wystrzeliły asynchronicznie rakiety w pewnym odstępie czasu. Teraz 1 soflam na mapie to minimum, brak konsekwencji w związku z używaniem tego sprzętu sprawia, że coraz więcej ludzi ma ubaw po pachy...

 

Akurat jety do najmniejszy problem. ;>

 

ojjj kłóciłbym się ;] Na pewno mniejszy niż MAA i javelin, ale w sytuacji 1/1 heli vs jet, ten pierwszy nie ma żadnych szans, niezależnie na jakim pułapie się znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/1 heli vs jet, ten pierwszy nie ma żadnych szans, niezależnie na jakim pułapie się znajduje.

Zależy od pilota jeta, nie raz byłem świadkiem strącenia jeta przez gunnera w heli. Sam też kilka samolotów strąciłem w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF2 , manewrowość helli dawała niezła obronę, to tego TV, rakiety pilota i taki szarżujący jet od frontu czy z boku dawał się strącić. Teraz TV, które w początkowym stanie lotu trudno jest ogarnąć, o wiele wolniejszy obrót i takie sobie działko, dają nikłe szanse na przetrwanie.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem dzisiaj an serwerze gdzie byl pracownik DICE. Oczywiscie wiadomo jaka jest reakcja graczy kiedy DICE jest w przeciwnej dróżynie. Szkoda mi sie zrobiło kolesia. Jak można się bawić kiedy cała przeciwna dróżyna biega z nożem za tobą a twoja własna wypisuje na chatcie "DICE at A". Gdzieś tam w tle przewijał się jeszcze jakiś cheater zabijający defibrylatorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi sie zrobiło kolesia.

 

Myślę że ludki z DICE mają też dostęp do bardziej anonimowych kont. Osobiście miałbym niezły ubaw gdyby szukał mnie cały team przeciwnika :wink:.

 

Nie przejmuj się i poluj na DICE :)

DICE Developers Playing

Edytowane przez alCatraz
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatna rzecz :

Ever wanted to tweak Battlefield 3 settings outside the game? Well a group of clever coders at Realmware have come up with a set of BF3 Tools for your tweaking needs. In total there are three applications. A BF3 Settings Editor, Borderless BF3 and Standalone Battlelog Browser. These are completely free to download and it's great to be able to tweak your graphics settings out of game and also have the option to load / save graphic profiles.

 

Mój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko - tym javelinem nie da sie strzelac do latajacych wrogów?:)

 

No na helikoptery jest to cudowna rzecz... ;]

Jeden javelin i viper gryzie ziemie

 

Ale tak jak pisal juz ktos potrzebny soflam albo trzecie stanowisko w czolgu by namierzyc wiazka lasera cel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On the subject of DLC, Bach mentioned that they got everything into Battlefield 3 that they wanted, and that upcoming DLC should “expand the gaming experience”. EA and DICE have previously said that DLC will play a big part of Battlefield 3 and that the game will have “an aggressive downloadable content plan“. So far, only one DLC pack — Back to Karkand — has been released, but there’s definitely much more to come.

Jak nic 200 zl do wydania, dla chcących mieć wszystkie DLC w 2012 dla BF3.

 

Cytat poniekąd też tłumaczy stan w jakim został wydany BF3.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buziak a jak tego dokonałeś jaka mapa? cel to leżacy snajper?

 

807m trzasłem na Operation Fire Storm, leżałem na wzgórzach po stronie RU, a drugi gość Armii US leżał na wzgorzach nie daleko swojej bazy

na szczycie, trafienie pierwsze nie celne, drugie też, wtedy ów snajper wstał i przesunał się za skałkę i wtedy dostał banię.

 

Nie wyobrażam sobie trafienia z ~1200m xD przy 800m to już mega szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buziak a jak tego dokonałeś jaka mapa? cel to leżacy snajper?

 

807m trzasłem na Operation Fire Storm, leżałem na wzgórzach po stronie RU, a drugi gość Armii US leżał na wzgorzach nie daleko swojej bazy

na szczycie, trafienie pierwsze nie celne, drugie też, wtedy ów snajper wstał i przesunał się za skałkę i wtedy dostał banię.

 

Nie wyobrażam sobie trafienia z ~1200m xD przy 800m to już mega szczęście

 

 

Operation Fire Storm ja na Gorze po stronie USA a gosciu za respem RU HS w lezacego ;) udalo sie na ktoras proba.

 

Teraz poluje na Omanie albo na Wake ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze nawet troche ponad 1500 m jest mozliwe, ale dalej to juz nie mam pojecia jak to ludzie zrobili. Mi swego czasu typek wciskal, ze na caspianie sypnal HS z 2960 m, jakos nie moge w to uwierzyc ;) Oczywiscie widzialem sposob na HS z robocikiem inzyniera ale to zabawa glupiego, zero satysfakcji. Jak narazie nie udalo mi sie wiecej ale strzaly pod 1300 m mam powtarzalne dalej mam problemy ale wystarczy odpowiednio myche ustawic, zeby sie praktycznie w ogole nie poruszal kursor. Przy nastepnej probie jak mi sie uda to bede nagrywal, chodziaz mam malo miejsca na dysku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tylu graczy toto uzywa to pewniakiem jest 1-2 graczy z ppc ktorzy tez maja hacka w abonamencie ;-)

 

trzeba tylko przeanalizowac statsy

Edytowane przez Bemx2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...