Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to każda inna mapa tylko nie ta co jest bo jest bezużyteczna. O ile w mieście jeszcze wiem o co chodzi to na mapach w terenie wogóle nie patrze na mape. Chyba że jade czołgiem i mam sensor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było - aktualna jest z [gluteus maximus] - layout również mogliby usprawnić, ale imo jest wiele ważniejszych rzeczy do naprawy. Nie wiem czy można liczyć na jakiekolwiek grubsze poprawki, jak zaczęli przenosić ludzi do innych projektów. Pewnie kolejny patch, ostatni wyszedł bodajże 6 grudnia, wyjdzie wraz z nowym DLC. Ciekawe czy w końcu doczekamy się commorose i osłabionej latarki, zapowiedzianych hohoho... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie, żadnej takiej promocji nie widzę, tylko dopiero w programie Origin w sklepie jest właśnie po 24,50zł. Jako, że nie posiadam karty kredytowej, zostaję mi tylko zapłacić za to przez PP?

 

btw. thermal optics w pojazdach jest stanowczo przesadzone, wpadłem na trzy rundy, które skończyły się odpowiednio wynikami 83/1, 118/4 i 68/1 momentami to czułem się jakbym na jakimś wallhacku jechał. Z resztą lista zabronionych broni/dodatków w ESL, krótka nie jest(m.in właśnie w/w dodatek), więc ciekawe czy zbalansują bronie w następnym patchu.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znów dzięki wolnemu czasu sobie pykam w BF3 i gra mi się naprawdę dobrze - ale tylko na mapach 64graczy. Jakoś czuć intensywność zmagań (zwłaszcza jak z początku rundy jedzie kolumna pojazdów i pojawia się pierwszy wrogi heli/air i każdy kto ma coś szybkostrzelnego zaczyna naparzać :D piękny widok i efekt dźwiękowy.

 

Zacząłem jednak odczuwać brak przydatności takiej klasy na medyk. Mimo iż potrafi wskrzeszać to jednak na QL rzadko jest nawet możliwość tego użycia. Znacznie bardziej potrzebni są technicy z jawelinem i snipery z soflamem.

 

Ps. widok walącej się wierzy prosto na nas na granicy caspijskiej jest nie do opisania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie, żadnej takiej promocji nie widzę, tylko dopiero w programie Origin w sklepie jest właśnie po 24,50zł. Jako, że nie posiadam karty kredytowej, zostaję mi tylko zapłacić za to przez PP?

 

 

Nie pisałem, że na stronie. Nieważne :)

W każdym bądź razie nie mogłem przegapić takiej okazji bo sentyment do BF2 duży i przy najbliższej okazji zobaczę czy te JETy pionowego startu są coś warte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie poradzimy ...

Staty na poziomie 250/1 są już coraz częstsze, a jeszcze gorsze jest to, że taki jegomość nie zna umiaru i potrafi siedzieć do końca rundy. Przecież taki noobek nawet po zboostowaniu postaci i tak nie będzie umiał sprawnie grać, choćby miał podręczną automatyczną wyrzutnię rakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ten dodatek za 24,50zł, dodany na konto zaraz po zapłacie przez PP. Dzięki szczepoxx za info, bo blisko 50zł za te 4 mapki to dla mnie przesada.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie poradzimy ...

Staty na poziomie 250/1 są już coraz częstsze, a jeszcze gorsze jest to, że taki jegomość nie zna umiaru i potrafi siedzieć do końca rundy. Przecież taki noobek nawet po zboostowaniu postaci i tak nie będzie umiał sprawnie grać, choćby miał podręczną automatyczną wyrzutnię rakiet.

 

 

Ja w ogole nie kminie samego cheatowania...

Pieprzeni onanisci...

 

No dzisiaj pewnie cos przytne jeszcze.. Al czesto jest tak ze wchodze na serwa i po kilku minutach go opuszczam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Al czesto jest tak ze wchodze na serwa i po kilku minutach go opuszczam...

 

 

Ja staram się ubić takiego cheatera przez jakieś 10 min ... zazwyczaj gdy giną dwa razy to sami wychodzą. Nie wiem, może się obrażają, że potrafi się ich zdjąć ... :) dziwni są ludzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, doczekaliśmy się patcha. Radzę się złapać ostro krzesła, czy cokolwiek na czym siedzicie, bo zwala z nóg

 

battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654778817797165/

 

Napracowali się przez dwa miesiące. BTW polecam sprawdzić filmik z czwartej odpowiedzi, nie wiedziałem, że apteczkami można rozwalać ściany, dobrze że nie zabijają jak rzuci się bezpośrednio komuś na twarz ;]

 

Ja staram się ubić takiego cheatera przez jakieś 10 min ... zazwyczaj gdy giną dwa razy to sami wychodzą. Nie wiem, może się obrażają, że potrafi się ich zdjąć ... :) dziwni są ludzie :)

 

W BC2 był dobry sposób - revive, TK i tak w kółko. Długo czituch nie wysiedział na serwerze ;]

 

Nawiązując do tego tematu, to przedwczoraj PB banowało za korzystanie ze skryptów z AutoHotKey. Np na yt można znaleźć masę skryptów niwelujących recoil przy fullauto. Niestety postanowili odbanować tych ludzi, bo nie każdy używał AutoHotkey do oszustwa. Wczorajsza sytuacja powinna posłużyć jako straszak. Mogliby znów zacząć banować za korzystanie z AutoHotkey, przynajmniej paru typków z norecoilem by znikneło z gry

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kur.. przecież miały być latarki poprawione, javeliny miały przestać latać po całych mapach za samolotami, co oni tam przez te dwa miechy robili i na co nam w tej chwili obsługa ivy bridge no chyba ze do kwietnia nie planują wydać kolejnego patcha, wyglada na to ze dice obrosło w piórka i ma suport dla graczy w [gluteus maximus] nie dość że wydaja beta produkt do sprzedazy to jeszcze nie kwapią się aby te swoje dziury połatać, taki patch na "odciach!l się"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś ustawić w jetach, żeby zawracając nie trzeba było cały czas ciągnąć myszki tylko żeby gra wyczuwała w jakiej pozycji jest myszka i w tą stronę jet skręca ? Czy nie ma takiej opcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbinduj dodatkowo decelerate pod jakiś przycisk klawy, niesamowicie usprawnia podniebne wojaże. Do tego opanowanie zwrotów, zwalniania, przyśpieszania i jesteś asem przestworzy ;]

 

Nosz kur.. przecież miały być latarki poprawione, javeliny miały przestać latać po całych mapach za samolotami, co oni tam przez te dwa miechy robili i na co nam w tej chwili obsługa ivy bridge no chyba ze do kwietnia nie planują wydać kolejnego patcha, wyglada na to ze dice obrosło w piórka i ma suport dla graczy w [gluteus maximus] nie dość że wydaja beta produkt do sprzedazy to jeszcze nie kwapią się aby te swoje dziury połatać, taki patch na "od<span style='color: red;'>[ciach!]</span>l się"

 

Dobre pytanie. Tak skromny patch sugeruje, że albo w końcu wzięli się za robotę, albo na coś konkretnego poczekamy w cholerę długo.. Stawiam na to drugie. Z jednego można się cieszyć - przynajmniej w moim przypadku - w końcu powinno przestać crashować grę latając jetem na op. firestorm. Po ostatnim patchu ta mapa stała się niemożliwa dla mnie do gry. Zawsze wywalało błędem bf3.exe/4ece50fa, a uważam ją za najlepszą/najbezpieczniejszą do zabawy jetami. Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kur..

Wystarczy popatrzeć na BC2 - pewnych rzeczy nie poprawili i nie poprawią. W BF3 mamy to samo. Teraz wyjdą najwyżej jakieś DLC, a o patchu z prawdziwego zdarzenia można sobie co najwyżej pomarzyć. Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polatałem troszkę tym F35 z pionowym startem ... i wg mnie granie po stronie US nie ma w tedy najmniejszego sensu.

Wsystarszy, że u ruskich za stery SU wsiądzie w miarę ktoś ogarnięty i w tedy każdy start F35 kończy się strąceniem. Zawiśniesz w powietrzu - ogarnięte czołgi, BMP lub nawet CKM z Buggiego zrobią z Ciebie sałatę ... Na razie z dodatku B2K cieszy mnie FAMAS :) Jeśli pierwszemu zacznie się strzelać to praktycznie zawsze się wygra pojedynek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznajdziejny ten patch, po zainstalowaniu nie moge grac dluzej niz minute i mnie wywalaja :/

taki komunikat dostaje:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Gronio89' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Corrupted File/Memory [98080696]

kto wie jak temu zaradzic? nie mowcie ze instalacja gry bo zaplacze sie jak te 15gb ma sie znow sciagac :/

Edytowane przez gronio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dwa razy wykopało, a potem już w ogóle gra się nie włączała (BF się uruchamiał - pojawiał się pasek BF'a w pasku zadań - i w ciągu sekundy znikał). Usunąłem grę razem z FXAA injector i reinstall leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co trzeba zrobić, aby medykiem mieć outfit z maską na twarzy?? Ostatnio dokupiłem sobie pakiet specops myśląc, że to będzie coś w stylu tego w bfbc2, a tu się okazało, że tylko kolor mogę zmienić, a medyk wygląda jak wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ruskiej wersji patch zajmuję jedyne 48MB, ale z tego co widzę, po wpisach na battlelogu, nie mam sensu nawet odpalać gry, bo długo nie pogram. Ten changelog to jakiś żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...