Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Na razie chyba tylko ta mapa jest, a na niej nie ma chyba nic poza tym jakimś małym pojazdem opancerzonym. Ja akurat na heli i samoloty nie czekam, bo to tylko powód irytacji dla mnie, na czołgi za to bardzo, a przede wszystkim otwarte mapy w trybie Conquest, bo w liniowy Rush nie gram wcale. Mam nadzieje, że na gamescomie pokażą coś innego, no i że w betach także dostatniemy inne mapy/tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na czołgi za to bardzo, a przede wszystkim otwarte mapy w trybie Conquest, bo w liniowy Rush nie gram wcale...

No to jest nas dwóch.

 

Musze jeszcze po marudzić ale ten dźwięk przy zdobywaniu punktu pochodzący z BC2 bardzo mnie wkurza. Znów wole wciąganie flagi z BF2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie mogę się doczekać mogli by jakąś betę wydać tak jak było z bc2, Harry, Rafa inni pancerni, mam nadzieje że nie raz będziecie mnie przeklinać jak będę latać myśliwcem czy w heli, aż się łezka w oku kreci jak kasowałem suchojem po 6-8 fragów jednocześnie i wygrywałem rundę latając, grając wraz z beznadziejnym teamem, te bluzgi w moja stronę, kicki i bany zdesperowanych adminów już nie mogę się doczekać, na razie ćwiczę tylko w bc2 na heli ale to nie to samo max 120kili na rundę i jednorazowo 3-4 fragi, samoloty rulez, piechota i to co na ziemi ssie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ciekawe zagranie z tym spawnem lidera. Poszedłbym dalej, mianowicie ze medyk w liczbie max. 1 na skład i brak możliwości spawna medyka na liderze.

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

 

Może od razu po jednym z każdej klasy na squad, i wiele innych ograniczeń żebyśmy mieli symulator a nie grę dającą fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie mogę się doczekać mogli by jakąś betę wydać tak jak było z bc2, Harry, Rafa inni pancerni, mam nadzieje że nie raz będziecie mnie przeklinać jak będę latać myśliwcem czy w heli, aż się łezka w oku kreci jak kasowałem suchojem po 6-8 fragów jednocześnie i wygrywałem rundę latając, grając wraz z beznadziejnym teamem, te bluzgi w moja stronę, kicki i bany zdesperowanych adminów już nie mogę się doczekać, na razie ćwiczę tylko w bc2 na heli ale to nie to samo max 120kili na rundę i jednorazowo 3-4 fragi, samoloty rulez, piechota i to co na ziemi ssie

 

Mam pełny szacun dla dobrych pilotów ale jednocześnie ich nienawidzę!

 

Lubie też jako gunner w heli latać i z dobrym pilotem w bombowcu który wystawia mi cele :razz: ale jednak odgłos wystrzału działa czołgu...bezcenny... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafa

 

Jako gunner w smiglowcu z dobrym pilotem , miod malina

kiedys w nocy na Atacama Desert z jednym gosciem w ciagu 30-40 minut gry zaliczylem wiecej kill'i niz w ciagu kilku godzin normalnej walki.

Jak wchodze na mape i widze dobry squad w heli to poprostu sobie odpusczam gre ,szkoda nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play hard go pro, sztuką jest mierzyć się z silniejszymi od siebie. :]

Ciekawe czy dadzą pełną obsługę joy'a/pada do sterowania lataczami, bo na myszce nie czuje się zbyt pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni flmik 3:34. Ciekawy efekt uniku nabojów. Schylenie się, szybki skręt lewo, prawo. Dosyć ciekawie to wygląda. Poza tym mapa w parku - mega duża i NIC się nie dzieje. Owszem, bieganie po pagórkach, skakanie przez murki i ławi fajne, ale mało walki. Kilka akcji ze strzelaniem ze środka ścieżki - idealna pozycja do zdjęcia ze snajperki (nie, nie jestem camperem). Odczucia pozytywne, ale...

Ponawiam pytanie: gdzie będzie można kupić wersję pudełkową, bo mam za słabe łacze do ściagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play hard go pro, sztuką jest mierzyć się z silniejszymi od siebie. :]

 

No ba, zawsze jak wchodzę na karkand biorę strone słabszą z mniejszą ilością oficerów. Ale walka karabinem na samolot to chyba nie odwaga tylko samobójstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba, zawsze jak wchodzę na karkand biorę strone słabszą z mniejszą ilością oficerów. Ale walka karabinem na samolot to chyba nie odwaga tylko samobójstwo :)

 

Niekoniecznie (to samo tyczy się heli) - tylko trzeba przebić szybę i trafić pilota prosto między oczy. (najprościej jest z karabinu snajperskiego, najlepiej z nie za wielkiej odległości). Takie sytuacje nie zdarzają się często, ale czasem mają miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ładna animacja czołgania z bronią, ale rozbrajanie bomby nadal jest telepatyczne...

 

Te telepatyczne rozbrajanie daje nam jednocześnie możliwość obrony przed wrogiem. Jak dla mnie animacja roz/uzbrajania jest zbędna. Za to punktacja jest skopana. Za zabicie dwóch gości (za jednego 100pkt) dostajesz tyle samo, jak za uzbrojenie M-coma (200pkt), nie wspominając już o zabiciu nożem (300pkt)... Gdzie tu logika?

 

@Kubab

Proponuję zamówić w gram.pl tym bardziej, że mają oddział w twoim mieście. Można wybrać u nich pre-ordera z odbiorem i płatnością w dniu wydania gry. Zyskujesz wszystkie dodatki i oszczedzasz 20zł ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te telepatyczne rozbrajanie daje nam jednocześnie możliwość obrony przed wrogiem.

 

Super, jest wiele realistycznych smaczków, ale rozbrajanie bomby i międzyczasie strzelanie to dla mnie jakieś nieporozumienie :D Jeszcze z pistola to bym zrozumiał (jedną ręką)... ale to tylko takie tam moje głupie czepianie się :rolleyes: Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to nie będzie kolejny symulator pola walki, wybredni niech pograją w arme bądź pro moda. Jak ludzie z DICE powiedzieli, BF3 będzie grą dla każdego. Jak już się czegoś czepiać to moim zdaniem powinni usunąć cały ten wynalazek z zaznaczaniem przeciwników. Na forum EA nieustannie próbują coś wskórać ludzie w sprawie 3D spottingu i commo rose, zobaczymy czy DICE w końcu ulegnie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=0fnVsMUko7Q

10.55 - jak komentujący mówi, chyba widać refleks światła odbijający się od optyki lunety snajperskiej

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze kombinując można mieć bf3 za 80zł (w wersji elektronicznej) ja tak zrobiłem bo pudełek nie mam gdzie trzymać

 

Ja dokladnie to samo, preorder zlozylem w Marcu za bodajże 78zł. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do testów alpha może się dostać każdy, wystarczy mieć wysoką rangę veteran na koncie battlefielda (http://www.battlefieldbadcompany2.com/veteran), i trochę szczęścia w losowaniu. Wylosowany otrzymuje e-mail z prośbą o zalogowanie do strony BATTLEFIELD 3 ALPHA TRIAL gdzie otrzymuje klucz i klienta gry.

Na youtube są filmy od zaskoczonych graczy którzy otrzymali zaproszenie, wczoraj widziałem ruska grającego na 640x480, i gościa który zupełnie nie spełniał minimalnych wymagań gry - grał w 10 fps.

Na stronie alfy w prawym górnym rogu jest FAQ, można przeczytać jak dostać się do testów i czemu one służą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...