Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

wniosek jest prosty = gra jest świetna = pod warunkiem znalezienia odpowiedniego serwera + ogarniętych ludzi

 

Gra byla by lepsza gdyby DICE nie grzebalo przy dobrze dzialajacych elemntach a skupili sie na poprawie tych zlych. Do dzis nie ma zadnej daty dotyczacej chocby poprawek z supressiom czy heatseekerami (ostatnio bawilem sie w sciagniecie MAVa z AA - nie da rady). Do wiekszosci zmian mozna sie co prawda przyzwyczaic, ale przeciez nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heatseekery na konsolach niby zostały poprawione, PC-ty mają w [gluteus maximus].. Natomiast Te supression to największy niewypał bf3. Obraz może się rozmazywać, ale kule latające po rogach ekranu to już przesada.. Wybiega support walac z biodra z lmg i nic takiemu nie zrobisz..

 

czy coś nowego pojawiło się z FXAA ? pytam bo zaczyna mnie strasznie irytować brak AA w 1080p a zapodanie x2 daje ogromny spadek płynności a "opóźnione AA" zbyt rozmywa obraz

 

Jeżeli pytasz się o fxaa injector to nie, nic nowego nie ma. Na v5 się zatrzymało. Śledź ten i ten temat jeśli interesują cię gotowe ustawienia graczy.

 

Glitch z m26 dart.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=83VL3sS77-o

Po patchu grałem trochę z G3 + heavy barell + underslung + m26 mass, ale mimo tego zestawienia bardzo często faile zaliczałem na blisko zostawiając przeciwnikowi nawet po 70% Hp. Z tym że grając z tym podstawowym śrutem. Chyba trzeba przetestować teraz darty bo widzę, że przesada z tym jest ;0 Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem to wcześniej, BF3 przerosło możliwości dzisiejszego Dice i ich kompanów "outsourced", partacze. Patche mówią że testują, a gracze po 1 rundzie już wiedzą co jest nie tak i co zepsuli. Po tygodniu rozkładają na części pierwsze mechanikę gry, a dice zajmuje miesiące naprawienie tego. Krzyżyk na drogę BF3.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem BF3 podczas premiery i nigdy nie grałem w TDM, bo jakoś mi się to głupie dla tej gry wydawało... no ale gra mi się przejadła i od kilku dni nabijam staty właśnie na TDM - czuje się jakbym grał w CODa :D. No i po co CODa kupować jak tu mamy 2 in 1 ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Po patchu grałem trochę z G3 + heavy barell + underslung + m26 mass, ale mimo tego zestawienia bardzo często faile zaliczałem na blisko zostawiając przeciwnikowi nawet po 70% Hp. Z tym że grając z tym podstawowym śrutem. Chyba trzeba przetestować teraz darty bo widzę, że przesada z tym jest ;0

 

Jak przed patchem wszyscy biegali z USAS'ami i FAMAS'ami tak teraz coraz więcej ludków widzę właśnie z tym ciach!em (M26 DART). Ciężko w sumie walczyć z takimi przeciwnikami, ale co tam :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodałem sobie DARTA z G3A3, pograłem 2 rundy na metro w 3 rundzie skończyłem z wynikiem 73-7 i to bez campienia tylko w ataku, najlepiej było jak atakowaliśmy to zachodziłem wroga od tylu i dartem z strzałkami kosiłem po 3-4 na raz, g3a3 jak sie ogarnie tez daje rade na średnie i krótkie dystanse

Mario jak chcesz latać jako suport to RPK-74M do tego dwójnóg i holograficzny psk + ammo jak sie dobrze zasadzisz i masz refleks to tłuczesz aż miło nawet snajperzy nie maja szans bo ich przygważdżasz i nie mogą celnie strzelać, jakoś na poczatku nie lubiłem tej broni ale teraz to absolutny hit jako wsparcie tylko z tym biegam i wyniki bardzo dobre moje ratio 3.017 na chwile obecną i to bez zadnych wspomagaczy a na początku zanim ogarnąłem celowanie miałem 1-1.2

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej naparzam Famasem i MG36 , jest trudniej ale daje rade zrobic 3/1

pewnie sa lepsze kombinacje np AEK... dos czesto mnie tym ubijaja :(

 

Ja wróciłem do F2000 i też daję radę.

 

Strzałki odblokowałem teraz tylko heavy barrel do G3A3 i będzie się działo :lol: Do kolejnego patch'a przynajmniej :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G3A3 można zdobyć jedynie przez CO-OP ? 180tys pt. nie mało. Jest ktoś chętny na CO-OP od pierwszej misji ? :D

 

No ja co-opa nie mam przerobionego więc jak coś to wal do mnie :) grudzio-real-one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatrzęsienie dartów na metro podobnych mapach. Spróbowałem wczoraj, ale wróciłem po chwili do zwykłego bo pieklą się strasznie ludzie. Wystarczy, że jeden zacznie używać i zaraz cały serwer z tym lata. W rogu ekranu widać tylko kille z dao, usas i m26 ;]

 

Suppression skillzzzz...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=K2QjpLmOKz8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatrzęsienie dartów na metro podobnych mapach. Spróbowałem wczoraj, ale wróciłem po chwili do zwykłego bo pieklą się strasznie ludzie. Wystarczy, że jeden zacznie używać i zaraz cały serwer z tym lata. W rogu ekranu widać tylko kille z dao, usas i m26 ;]

 

Suppression skillzzzz...

 

 

Haha dobre, dobre :) dlatego czekam na jakiegos patcha, zeby poprawili to co zepsuli ostatnim patchem ;)

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dłużej ;p a tymczasem R21 zawitał na serwerach

 

link - battlelog

The latest game server update has completed internal QA, and has been sent out to all the RSP companies. They are doing small-scale testing of it during the evening.

 

If no problems are reported by the RSPs, then the companies will gradually roll it out over the next few days, starting at 10:00 UTC on Thursday Apr 19th.

 

This update is addressing some gameplay bugs that have been reported since the latest big client+server update. Also, there are some minor improvements to the RCON interface.

 

The master servers will remain available; Battlelog will remain available.

 

Changelist

* Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds

* Fixed TV Missile doing much more damage than it should (it is no longer a 1-hit kill)

* Tweaked tank armor strength

* MAV elevatoring fix, round 2; proning on the MAV will now disable it

* RCON admin.say command can send to individual players

* A few invalid map+gamemode combinations in maplist.txt could crash the server on startup; these combinations are now rejected instead

* RCON vars.serverDescription was not returning anything in R20 if the string was not set; this has been changed to return “” instead

* RCON player.onChat now reports the target player subset

 

Ponoć tak wygląda teraz dmg przeciwko MBT (link)

Damage Taken from RPG/SMAW *(PrePatch)

Front:

-Minimum Damage

18 *(22)

-Maximum Damage

21 *(22)

Side:

-Minimum Damage

18 *(22)

-Maximum Damage

36 *(36)

Rear:

-Minimum Damage

22 *(36)

-Maximum Damage

55 *(61)

 

TV Missile Damage:

61 *(1Hk)

 

Javelin:

Front:

~51 not always one hit disable

Side:

~50 always one hit disable in my testing

Rear:

~65

 

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie wiadomo czemu ostatnio pogorszyła się jakość obrazu i spadł fps, co ciekawe jest praktycznie taki sam niezależnie od rozdzielczości i detali medium/high :blink:

Teraz nawet po odpaleniu na monitorze crt 1024x768 są straszne spadki i nie ma różnicy miedzy fullhd.

Dodatkowo jak mnie ktoś zabije tracę obraz na sekundę +lekki lag... wtf?

 

Wiecie może ocb? Ten komp (sig) mimo, że jest leciwy to chyba nie powinien mieć problemów z ogarnięciem tej gry?

Zasilacz podczas gry trzyma napięcia 12,06V+/- 03 (miernik) i nie schodzi niżej.

 

Zostały mi 3 dni do odbioru i5 i chciałbym sobie sensownie pograć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ten rozpierdziel może z tego zrobić niezły dodatek. Brak balansu na serwerach zaczyna mnie nudzić, tutaj to może mieć mniejsze znaczenie, o ile mapy będą sensownie zaprojektowane (nie liniowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyp teminatorow

Od 2 dni na 6/7 moich ulubionych serverow nie mozna normalnie pograc widac nowe cheaty niewykrywalne przez pb wypuscili

chyba trzeba poczekac 2-3 dni zanim zupdejtuja baze pb :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zmiany w kodzie, oczywiście darta itp. nie ruszyli..

Since the patch is only code changes, it will be fairly small. I don't have the exact size in MB at hand, but expect it to be less than 100MB in size.

 

Changelist

* Origin wrapper updated

* AlienFX support

* Bugfixes to Eyefinity detection

[link]

 

Właściciel symthic.com zmienił wygląd stronki dodając nowe funkcje, między innymi porównanie broni z poszczególnymi dodatkami.

 

neinman! ;D

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...