Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, gdy dali grę za free to będzie norma, bo narobią tacy po 10 kont i będą się bawili cheatami.. dobrze, że grałem po premierze i się swoje nagrałem, bo szkoda nerwów na takich łosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czitów bedzie sporo i to jest normalne. Kiedyś Admini bardziej tego pilnowali. W COD4 sam byłem adminem na jednym z serwerów i bany leciały hurtowo na aimboty. A było ich sporo.  Nie rozumiem postępowania takich ludzi (czytaj gimbusów). Żadna z tego satysfakcja. Jak ktoś ma słabego skilla to nic mu to nie da. Pamiętam że i z cziterem niektórzy sobie radzili, wiec nie było tak że jak czit to odrazu pierwsze miejsce w tabeli. Pamietam że był jakiś bug co sprawiał że gość był nieśmiertelny. Nie wiem czy to nie był czit czasem. Wtedy dopiero zaczynałem grać w COD4. Co do BF3 to ograłem trochę, ale nie tyle co przy COD4/CS nie wspominając już o Q3 bo to inna liga. Jakoś tak nie przemawia do mnie ta seria. Mam też BF4 w którego gram częściej. Ma parę fajnych mapek no i sporo bugów. Kiedyś nie było dnia by mnie nie wywalało z serwera. Teraz jest ok.  Tylko coś mi mało serwerów znajduje. Mam zwykłą wersje BF4. BF3 też.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ludzie się napalą. Jak fajnie się gra. Zamkną serwery i trzeba się bedzie przesiaść na Bugfileda 4.  Osobiście mam obie gry, ale jakoś nie pali mi się wracać do BF3 z nadzieją  że bedzie zmożona aktywność na zwykłych serwerach po tej promocji....

 

Nie koniecznie trzeba bo można w ogóle przestać grać jak zamkną.

Przynajmniej ja tak zrobię.

 

Więc pograłem trochę i gra jakoś szczególnie mnie nie zachwyciła.

Niewiem czy nie lepiej gra mi się w BF2.....

 

No ale cóż. darmo dali więc nie ma co płakać.

Ludzi do rozgrywki również nie brakuje

więc na wieczorne pogranie może być.

 

Ale ogólnie jeżeli chodzi o walkę

"wręcz"  to taki np. Ghost Recon Online (Phantoms) jest 

dużo lepszy.... 

 

Edit 

 

6870+G620+4GB

 

Recznie ustawione 1920x1080 detale większość na średnich 

cienie na niskich i AAx2

 

Na zewnątrz spadki do 25 FPS

w tunelach płynniej 50+FPS

Da się spokojnie pograć (multi) - czasem lekko przytnie.

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny cheater to IllFISTIIl

- autoaim, 1 strzał bez celowania i trup itp.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/IllFISTIIl/stats/1059069740/pc/

 

To ustawiło sobie taki nick, by trudniej było wykopywać ( pierwsza litera to i a następne dwie to L L .... wygląda jak Ill ).

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o przypakowane roboty, nie raczej realistyczne walki, klimat bf mi odpowiada. Grałem przez ok dwa tygodnie w bf hardline beta. Spodobało mi się.

Tylko czy te oferty 

http://allegro.pl/battlefield-3-cala-pl-pc-nowa-plyta-dvd-sklep-i4340588659.html

http://allegro.pl/battlefield-3-pl-pc-warszawa-pudelko-plyta-dvd-24h-i4339787953.html

http://allegro.pl/battlefield-3-bf-3-pc-pl-wer-pudelkowa-i4367526251.html

są kompletne? 

No i co sprawia, że są tańsze od cen regularnych o tyle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 dwie p..., czyli cheaterów (1 strzał i trup, K/D na poziomie 260:3)

 [ESL]IchKillDich

marcoisgeil

 

 

 

Sprawiedliwości stało się zadość. Jak klikniecie w profile tych trzech cheatujących pajaców, to zobaczycie, że zostali zdegradowani do rekrutów :) (a mieli już bardzo wysokie rangi) Nie wiem kto za to odpowiada, ale Dzięki Ci! :) Zero tolerancji dla cheaterów!

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyje to jeszcze? Chciałbym pograć jednak nie wiem jak wygląda sprawa z cheatami. Nie mam ochoty męczyć się i pobierać 30h ( pozdrowienia dla orange i internetu do 10 mbit/s a faktycznie jest  

1,2mbit/s ......) tylko po to by dostawać "heady" jeszcze w progu drzwi ....

Swoją drogą nie rozumiem takich "progamerów" grających na cheatach. Sam z ciekawości próbowałem w Mount & Blade, ale zabiło to w grze wszystko co najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa i ma się bardzo dobrze, ludzie nie uciekli do BF4 tak jak by to była kolejna FIFA, bo BF4 według wielu jest słabszy od BF3. Ostatnio na originie można było zakupić BF3 za 2,70zł, więc gracze są. Heady się zawsze dostaje, jak jest kiepski team to zaczynając tylko zdążysz się obrócić i dostaniesz kulkę. Gdyby ktoś chciał pograć, to moj nick na Originie: grzegrz327

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy działa Wam BF3? Po aktualizacji do Win 10 jestem wykopywany z serwera. Zauważyłem że punkbuster był nieaktualizowany dawno, ale już zaktualizowałem i nadal nie mogę zagrać w trybie sieciowym.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...