Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie Caspian Border do map z BF2 ( powiedzmy na oko ;] )

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

"Method to measure BF2 maps was from standing in game at one flag and looking at the 3D map Icon of another Flag and reading the Distance displayed below that Icon. Althought I did read somewhere that all BF2 maps are 2km by 2km, it differs a little, but it's all close to that Size.

The Caspian Border map is calculated by the tweet of Demize and the Size he said in that tweet. Tweet by Demize"

 

Tutaj temat, że też mu się chciało. Myślę że nie będzie źle. Zostało jeszcze 7 map o których nic nie wiadomo + back to karkand, którego mapy rozmiarowo są dobrze znane. Bądźmy dobrej myśli ;]

Edytowane przez Vinoo
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że gierka wciągnie mnie na dłużej ( BC2 wycięło mi z życia zaledwie 200h po czym sie znudziło ), jestem dobrej myśli

i liczę na dobry single player :) również - co do multi to z filmów wnioskuje że jeszcze bardziej da się poczuć zadymę ;)

mapki wyglądają super

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dołączona grafika

 

Battlefield 3 PC version won’t have in-game server browser - Battlefield 3

 

Katastrofa jednym słowem. Obsługa alphy przez przeglądarke była tragiczna, ja myślałem że ten battlelog to będzie też zintegrowany w grze mając taką samą funkcjonalność, a wygląda na to że w grze nie będzie zupełnie nic, tylko od razu odpala się singla, co-op lub multi, żeby cokolwiek zmienić czy sprawdzić statystyki trzeba bedzie wyjść z gry. Fail dekady, czy stulecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A co za różnica w jakiej przeglądarce? Nawet jakby był taki overlay jak na Steamie, to nie zmienisz serwera w grze. Żeby zmienić serwer trzeba wyjść z obecnego, co wiąże się z zamknięciem gry, którą trzeba ponownie odpalić z przeglądarki. Obsługa dokładnie taka jak w BF Heroes lub Play4Free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między alt+tab a shift+F1(overlay origin) jest raczej duża różnica, po cholerę minimalizować grę. Gdzie czytałeś, że będzie trzeba wyłączyć grę, aby można było zmienić serwer?

 

edit

Nie doczytałem wcześniejszego posta ;D To news z 18 sierpnia, natomiast dzisiaj potwierdzili, że będzie można minimalizować grę, żeby zmieniać serwer (twitter).

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bzdury. Co chwile jakieś kłody rzucają pod nogi... Specjalnie to robią ? Najlepszy system moim zdaniem na steam. Nie trza z gry wychodzić aby serwer zmienić można sobie dać autoretry albo sygnał na wejscie na inny serwer grając na drugim - takie proste rozwiązania a w ogole oprócz steama teraz tego nikt nie stosuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Słaba jakość tego filmiku, ale przez większość czasu nic nie widać z tego samolotu, to światło oślepia czy jakiś dym jest czy coś? Bardzo fajne oczywiście, tyle że nie wiem co to.

 

W przeciwieństwie do helikopterów, jety nie powinny zbytnio ownować piechoty, zależy jak łatwo będzie celować rakietami. W 1943 samoloty głównie między sobą walczą, z siłami na ziemi nie radzą sobie specjalnie.

 

 

Czemu jedna mapa? Bo tylko jedną pokazali? Raczej na każdej mapie w Conquest 64 będą, a tych zapewne będzie więcej niż jedna (jeśli nie wszystkie).

 

 

Ja bym chętnie zobaczył gameplay z tej mapy jak ktoś przejeżdżą przez wszystkie punkty pojazdem, żeby zobaczyć wielkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okulary przeciwsłoneczne jako unlock :lol2: Bierzcie poprawkę, że to było nagrywane kamerą i jest zdeczko prześwietlone a bloom, pewnie jak w bc2, będzie można wyłączyć. Zastanawia mnie czy chmury poruszają się po niebie i słońce może zostać przez nie zakryte? W filmikach z alfy widać było, że chmury rzucają dynamiczne cienie na ziemię.

 

Myśliwce posiadają limit rakiet, które będą uzupełniane po wylądowaniu na lotnisku.

 

Będzie można zawalić wieżę z Caspian border. Z tym trochę się pośpieszyłem, destructible nie oznacza, że będzie można ją zawalić, ale kto wie ;] Na razie Demize nie odpowiedział na konkretnie sformułowane pytanie - czy będzie ją można zawalić.

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz w BC2 było mało map z helkami bojowymi nie wspominam tu o BH no i chyba jedna mapa z Mi24 wiec sugeruje mi to ze tu może być podobnie ;)

 

Ta gra należy do serii Battlefield a nie serii BF Bad Company...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać ? Jeśli tak to przeczytaj całość, a nie sam tytuł...

Origin nie tylko notuje skrzętnie nasz numer IP i monitoruje aktywność sieciową ale też zapamiętuje konfigurację naszego sprzętu, także tego peryferyjnego, rodzaj systemu operacyjnego, zainstalowane aplikacje i to nie tylko gry z samego Origina, ale ogólnie "programy" czyli w zasadzie wszystko, co mamy na komputerze. EA może, za naszą milczącą zgodą, korzystać z tego (i danych osobowych), w celach marketingowych a także dzielić się tą wiedzą z osobami i firmami trzecimi, na szczęście bez identyfikacji konkretnej osoby - a wie o nas bardzo wiele, zwłaszcza jeśli kupimy grę za pośrednictwem Origina, podając swoje faktyczne dane włącznie z numerem karty kredytowej o adresie pocztowym nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta aplikacja Orgin to jest Przegiecie roku , ktos powinien zarzucic ogolnoswiatowym bojkotem te cale goffniane E.A

tak sie zklada ze mam dosc blisko do siedziby E.A UK moge im wysprayowac cos na tylach bo z przodu kamery :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na razie rozwala to, że nie ma żadnego supportu od EA. Pewnie wszystko przez te przenosiny do Orgin'a, ale mimo wszystko wstyd, że tak duża firma a nie daje żadnego wsparcia. Kiedyś był telefoniczny, ale widzę teraz że usunęli i tylko można się z nimi skontaktować przez formularz. Szkoda tylko, że ta opcja nie działa. Zamówiłem przez Orgina BF3, ale pomyślałem czy by jednak nie zamówić w innym sklepie i nie jestem w stanie anulować zamówienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na razie rozwala to, że nie ma żadnego supportu od EA. Pewnie wszystko przez te przenosiny do Orgin'a, ale mimo wszystko wstyd, że tak duża firma a nie daje żadnego wsparcia. Kiedyś był telefoniczny, ale widzę teraz że usunęli i tylko można się z nimi skontaktować przez formularz. Szkoda tylko, że ta opcja nie działa. Zamówiłem przez Orgina BF3, ale pomyślałem czy by jednak nie zamówić w innym sklepie i nie jestem w stanie anulować zamówienia...

 

http://support.ea.com/app/ask/accountType/1

 

Czeka sie ok. 1min na czat z kims z supportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...