Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Cena gry pewnie bedzie nieopłacalna, ale pudełeczko fajne. Zawsze można sprzedać kod na ten pakiet broni i ew. prawo do zniżki jeśli paragon jest podstawą.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla opcja kupienia na EADM za 80zł. ale juz chyba nie ma tych kodow znizkowych na allegro... Ja zamawiałem w Marcu.

 

Battlefield.pl • Zobacz wątek - Jak taniej dostac BF3?

 

No właśnie dziś rano widziałem za niecałe 70zł (67,90zł bodaj) na alledrogo. Gdy alledrogo jeszcze działało ;)

Nie było tylko informacji czy ten klucz jest do wersji z mapą i bronią czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak to w końcu jest, zawartość wersji deluxe czy jak to się tam zwie będzie dostępna dla wszystkich jakiś czas po premierze ? Mam na myśli te mapki karkand itp.

 

Jak zapłacisz 10/15 $ to będziesz mógł kupić Karkand. Dodatkowe bronie będa dla wszystkich po paru miesiącach, ale nie wiem czy za darmo czy płatne (to drugie sie wydaje realne, jak specact był płatny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karkand będzie płatnym DLC jeżeli nie zamówisz pre-ordera, natomiast Physical Warfare Pack po jakimś czasie wszyscy dostaną za free. Z początku DICE wymyśliło sobie, że każdy region przy zamówieniu pre-ordera otrzyma jakiś tam ekskluzywny dodatek. Dla nas przypadał właśnie Physical Warfare Pack. Na forum EA wybuchła wrzawa, że jak to, jedni dostaną skiny, drudzy pakiet broni itd. i po premierze gry będzie trzeba dokupywać DLC z tymi zestawami, których nie było w pre-orderze. Więc DICE postanowiło udostępnić dla wszystkich za darmo ten pakiet, ale dopiero po jakimś czasie od premiery. Tylko teraz taka sprawa, jak wszyscy mają dostać PWP to my, ludziska z Polski, jesteśmy stratni, bo w innych regionach dostają np dodatkowe skiny wraz z pre-orderem a my zostaniemy tylko z PWP ;/

 

1,25 miliona zamówionych pre-orderów. Szczerze mówiąc myślałem, że liczba ta będzie z deka większa. Ciekawe jak sytuacja po becie będzie wyglądała.

 

edit

Zapomniałem, że do wersji pudełkowej dają dodatkowo nieśmiertelniki. Zamiast nich wolałbym dodatkowe skiny postaci...

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zakupiłem pudełeczko, super jest tylko troche sie palcuje.

 

Jak ktoś jest z Krakowa to chętnie bym sie pozbył zniżki 30 zł na BF3 w Media Markt (dowolna platforma, ale nie wiem jaka cena gry będzie), bo gre i tak biore z UK. Za dyszke oddam paragon.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły! "Operacja Gilotyna ciąg dalszy 16 września" - dalsza część teasera? :)

 

szczują nas jak jakieś psy niech dają do kur.. nędzy bete i zobaczymy w realu jak wygląda rozgrywka

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jakoś do mnie to nie trafia. Na kartce jest jednocześnie kod do uzyskania w grze skinów i nieśmiertelników, więc może to jest osobne DLC, które pakowane jest w takie o to właśnie pudełko. Zamawiając pre-ordera można mieć albo skiny, albo nieśmiertelniki, ale nie obydwa razem.

 

16.09 beta? (długi artykuł, po wyszukaniu liczby 16 na stronie przekieruje od razu do odpowiedniego akapitu)

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta gotowa!

Battlefield 3 beta is ready, DICE waiting for Sony and Microsoft - Battlefield 3

 

Z tego wynika, że wszyscy czekamy na wspólną betę oby Sony i Microsoft się szybko zdecydowali kiedy betka trafi do graczy :)

Mam nadzieję że dostanie klucza do bety na PC nie będzie jakieś karkołomne...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin wybrali idealny. Już niech lepiej to wydadzą wcześniej. Co i tak ich nie uchroni przed niską sprzedażą. Seria Call Of Duty dla mnie się skończyła na COD4. BF2 BC2 bardzo mi przypadł do gustu. Tak więc mój wybór jest oczywisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Powinni po[ciach!]lić konsolowców i wydać bete na PC już skoro jest gotowa. Nawet lepiej by było, najpierw bym chętnie pograł na PC i potem porównał wersję klockową. Te akceptacje robione przez M$/Sony (szczególnie M$) to jest masakra, wszystko wiecznie opóźnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beta to tylko dla zamawiających preorder? jak tak to by trzeba zamówić w końcu ;)

 

jestem ciekawy wymagań gry w MULTI. w singlu wiadomo 30fps starczy ale w MULTI nie starczy, czy przy zalecanych wymaganiach da się pograć na FULL chociaż bez AA? mapy zapowiadają się spore, do tego system zniszczeń....hmmmmm sprzęt się zagrzeje, 8gb ramu nie starczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeszcze chyba zadna gra nie potrzebowala wiecej jak 4GB ramu i watpie zeby BF3 cos zmienil w tej kwestii.

 

Pierwsza Crysis wykorzysta, Kyle chyba sprawdzał to nawet 6 GiB potrafiło łączne użycie przekroczyć. W przypadku BF3 kwestia czy napiszą 64-bitowy exe, w co niestety wątpie. Tylko jeśli oni tego nie zrobią w przypadku gry kierowanej przede wszystkim na PC, to kto zrobi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...