Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pre-order BF3 w Origin, posiadacze MoH:LE - do tych ludzi będą wysyłane mailowo kody na dwu dniową, wcześniejszą betę. Dla całej reszty, nie ważne czy gra zamówiona czy nie, dostępna open beta dwa dni później (tylko logowanie na konto ea, bez żadnych kodów). Podstawowa wersja MoH zakupiona na steamie też chyba daje dostęp do wcześniejszej bety. Staty jak i nazwy żołnierzy po becie zostaną zresetowane.

 

 

@zh1nt0 Daniel Matros

This week is going to be off the hook #BF3

 

Beta w weekend, albo chodzi mu o targi Eurogamer Expo, albo... cholera wie :>

 

 

Strona, którą podał Kelcior coraz bardziej się rozkręca, już można podawać kody do wcześniejszej bety :lol:

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Takiej becie dziękujemy, to nie jest Battlefield, jak można dać Rush z tak małą i ciasną mapą i jednym pojazdem. Anuluję też pre-ordery, bo kota w worku nie kupuję, a alpha mi sie nie podobała.

 

Po co był Caspian Border na Gamescomie? Fail roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 Beta – Try the new shooter from DICE before everyone else

 

THE OPEN BETA STARTS SEPTEMBER 29TH ON XBOX 360, PLAYSTATION 3, AND PC. THOSE THAT HAVE ALREADY PRE-ORDERED THE PC DIGITAL DOWNLOAD VERSION OF BATTLEFIELD 3 THROUGH ORIGIN OR OWN THE LIMITED/TIER 1 EDITION OF MEDAL OF HONOR FOR XBOX 360, PLAYSTATION 3 OR PC, WILL HAVE EARLY ACCESS STARTING ON SEPTEMBER 27TH. THE OPEN BETA ENDS ON OCTOBER 10TH.

Czyli beta 29'go dla wszystkich, 27'go dla preorderow/mohaa i koniec bety 10'go pazdziernika.

Clienta bedziemy sciagac z Origin.

 

Do tego potwierdzone wymagania:

 

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

OS: WINDOWS VISTA (SERVICE PACK 2) 32-BIT

PROCESSOR: 2 GHZ DUAL CORE (CORE 2 DUO 2.4 GHZ OR ALTHON X2 2.7 GHZ)

MEMORY: 2 GB

HARD DRIVE: 20 GB

GRAPHICS CARD (AMD): DIRECTX 10.1 COMPATIBLE WITH 512 MB RAM (ATI RADEON 3000, 4000, 5000 OR 6000 SERIES, WITH ATI RADEON 3870 OR HIGHER PERFORMANCE)

GRAPHICS CARD (NVIDIA): DIRECTX 10.0 COMPATIBLE WITH 512 MB RAM (NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 SERIES WITH NVIDIA GEFORCE 8800 GT OR HIGHER PERFORMANCE)

SOUND CARD: DIRECTX COMPATIBLE

KEYBOARD AND MOUSE

DVD ROM DRIVE

 

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS

OS: WINDOWS 7 64-BIT

PROCESSOR: QUAD-CORE CPU

MEMORY: 4 GB

HARD DRIVE: 20 GB

GRAPHICS CARD: DIRECTX 11 COMPATIBLE WITH 1024 MB RAM (NVIDIA GEFORCE GTX 560 OR ATI RADEON 6950)

SOUND CARD: DIRECTX COMPATIBLE

KEYBOARD AND MOUSE

DVD ROM DRIVE

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów ultra detali: ( zrodlo: http://twitter.com/#!/zh1nt0/status/116140729864159232 )

 

zh1nt0 Daniel Matros

@

@bkohn1 recommended is usually medium

8 minutes ago

 

bkohn1 Bob Kohn

@

@zh1nt0 so would one GTX580 run it on ultra? Or do I need two of them?

6 minutes ago

in reply to ↑

 

@zh1nt0

Daniel Matros

@bkohn1 2

6 minutes ago via TweetDeck

Czyli ok 4.000 zł. na same karty graficzne. :lol:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że w becie niczym nie polatamy, jet, helli, i nie będzie w niej mapy w trybie podboju dla 64 graczy ? Czyli jedna beta dla konsoli i PC z trybem z BC. Tak, Dice rzeczywiście postarał się dla fanów serii od 1942 i BF2. Szkoda.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni dali.. Jedna mapa i to jeszcze w bezsensownym trybie.. Myślałem że sprawdzę wymagania gry na na prawdę dużej mapie przy pełnej liczbie graczy a tutaj taką niespodziankę nam zaserwowali.. Niech sobie w d.pę wsadzą ten rush, nienawidzę tego trybu :angry: Zostanie sprawdzenie mechaniki gry i rejestracji obrażeń, bo po filmikach z yt z alfy czuję się jakbym znał każdy zakamarek na op. metro i średnio mam ochotę grać na niej w rush. Wymagania nie są wygórowane, no pomijając ULTRA MODE :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej becie dziękujemy, to nie jest Battlefield, jak można dać Rush z tak małą i ciasną mapą i jednym pojazdem. Anuluję też pre-ordery, bo kota w worku nie kupuję, a alpha mi sie nie podobała.

 

Po co był Caspian Border na Gamescomie? Fail roku.

 

Kurde mam podobne odczucia. Najpierw trollują fanów przez cały wrzesień tylko po to żeby dać betę przedostatniego dnia miesiąca. Do tego mapa z Alpha, tryb rush i 32 osoby :( porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiszka wyszła z tym wszystkim trochę, ale nie ma co gdybać - kupi się pełną wtedy pogadamy.

 

Kupisz pełną a na cq z wszelkiej maści pojazdami i 64 graczami będziesz miał fpsową czkawkę. Może trochę wyolbrzymiam, ale nie rozumiem podejścia DICE, chyba oczywiste, że najlepiej sprawdzić mechanikę gry, sprawność serwerów przy 64 graczach i całej gamie pojazdów. Coś mi się wydaje, że to ukłon dla cod-erów - ciasna mapka, się dzieje i także ukłon dla konsolowców, którzy niestety mają ograniczoną ilość graczy do 24 i CQ w ich przypadku może średnio wyglądać (czyt. pozyskiwanie większej puli klientów) Prezentowali Caspian Border, jak harry pisał, na Gamescomie i innych targach, była ta mapa, ludzie mogli grać. Chyba nawet jakieś zawody organizowali. Przeglądając forum EAUK nie widziałem by ktoś się żalił na bugi na tej mapie, więc czemu jej nie dali zamiast op. metro? :unsure: Nawet jakby była masa bugów po to jest beta, żeby zgłosić i żeby wiedzieli co maj naprawić. Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Playfire to stronka związana z grami, istnieje od dawna. Poza tym ktoś nie ma alternatywnego maila?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wcześniejszy dostęp do bety będzie tylko dla zamówień przez origin. Zawsze to 2 dni "do przodu" chociaż to i tak czwartek więc brak czasu - praca, rodzina, dom etc. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ MoH ze steama tak jak pisałem wcześniej - "Klienci, którzy zakupili grę Medal of Honor na Steam do 26 lipca 2011 włącznie, otrzymają wczesny dostęp do bety Battlefield 3 w momencie jej uruchomienia. Wkrótce podamy szczegóły odnośnie sposobu aktywacji bety przez klientów Steam."

 

 

Jeperty Pierce O' Leary

@zh1nt0 Will CQ be a Beta mode? Because fans deserve to 64 player conquest, especially if you played Alpha. Rush on Metro can get boring

in reply to @Jeperty ↑

Daniel Matros

@zh1nt0 Daniel Matros

@Jeperty After today, I have definitely heard this and will bring it up in the Studio in our meetings.

 

 

Zegar odliczający betę i premierę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czy jest tak się spieszyć. Skoro będzie tylko jedna mapa i tylko z jednym trybem, to pewnie i tak zdąży Ci się znudzić.

 

no nie wiem jak wyszła beta bc2 to łupałem nonstop a też rush był, a to prawda zamiast pochwalić się czymś w trybie cq dali beznadziejny tryb rush, za którym nie przepadam, pewnie w trybie cq duzo ludziom by się ścinało i wycofaliby zamówienia, a tak rush wszystko działa pięknie ludziki zakupią grę a tak naprawdę betatesty skończą się po roku czasu a którym z kolei patchem, tak było zawsze z serią battlefield, z drugiej strony dice raczej żadnej gry nie skopało i to co wydają na światło dzienne to murowany hit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mam nadzieję że będzie podobnie jak z BF BC2 że w 1280x1024 spokojnie pogram na high/medium...

bo wymiana kompa w przyszłym roku

 

Battlefield 3 - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 23

 

Patrząc na to śmiałbym wątpić. Do minimalnych podają lepszą grafę, a zalecane są ponoć do medium. Fajnie że do Ultra 2x580, byle faktycznie było to widać, a nie tylko coś typu ubersampling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...