Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

2 x GTX 580 dla ultra? Moim zdaniem gra nie wygląda aż tak wymagająco - no chyba, że na ultra zobaczymy coś czego jeszcze nikt na screenach nie widział. Lub też - ultra to według DICE rozdzielczośc 3000 x 2000 z full screen aliasingiem wszystkiego łacznie z transparentami oraz aniso filtrującego x 32 i to wszystko w 120fpsach - to wtedy moze i potrzeba dwa razy gtx 580. Rok dwa i kazdy w domu bedzie miał kartę mocniejszą niż te 2 GTXy więc prędzej czy później każdy się będzie mógł delektować BFem na ultra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie wiadomo jak definiować te ULTRA, pewnie zaliczają się do tego takie pierdy jak HBAO czy jakieś podobne zjadacze fpsów minimalnie/niezauważalnie polepszające grafikę. GTX460, 560 myślę, że zapewni dobrą rozrywkę, ucieszy oko przy przyzwoitej liczbie fps

 

A co wy na to, że nasz wersja BF3 będzie miała pełen polski dubbing. Dla mnie maska.

 

Pazura murowany! :lol: Nie przepadam za spolszczeniami/dubbingiem, mam nadzieję, że nie będzie problemu z instalacją oryginalnych ścieżek. W BC2 w rejestrze zmieniło się lokalizacje i nie było problemu. Oby w BF3 po dobroci dało rade bez kombinowania.

 

U nas na G4G.pl będzie czekało kilkanaście serwerów.

 

.:G4G.PL:. Gracze dla graczy (zakładka z serwerami po prawej stronie)

 

Zapraszamy !

 

Sprawdzi się "u was' jak wygląda sprawa z unhitami w BF3. Niestety, ale na g4g najbardziej odczuwałem ten problem w bc2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najrozsądniej używkę gtx460 do tej kwoty. Też będę zmieniał po premierze, bo hd4770 na dx10 wyzionie ducha w bf3. Jedynie wykręcone i5 przy tej grafice mnie ratuje no i 1280x1024 heh

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie interesowalem sie tematem ale znajomy wspomniał wczoraj ze ludzie paletami towar zamawiają pod BF3 :lol: i tak sie zastnawiam czy

 

i7 4g

6gb

2x5870 (ewentualnie 3x5870)

 

odpale w 5760x1080 ??

 

:lol:

 

edit

zle zobaczylem, myslaem ze premiera 29 wrzesnia a 10 to przeciez pazdziernik

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najwyżej w 640x480.. Skąd mamy to wiedzieć? Czekaj na pierwsze benche..

 

Dodatkowe info o becie:

General Beta Info:

Beta will not start at 00:00.

Between 2-3 gig beta client.

You can not UPDATE alpha client you need to re-download the new Beta Client.

Netcode is totally rewritten and new.

No level limit @ beta.

Cant join as a Squad if the Team is full so battlelog groups won’t get split.

 

Gameplay Info:

Autoheal on all vehicle’s after 10-15sec.

Vehicles autoregeneration ONLY under 75% Health.

Unlocks are for WEAPONS not for the classes you can not unlock red dot sight on gun1 and use it on gun 2.

Operation Metro got changed and has a new Layout, thats why they want to test balance again.

You have more then 1 knife animation, from behind, on the ground and you can NOT counter the knife attack.

You can still throw grenades to hear enemys yell.

You can not cook grenades.

You can join with friends on a server.

Friendly fire is On as the default setting.

 

Misc. Info:

You can use 3 screens if you have enough graphic power.

Next 1-3 weeks will be talking about new maps.

Caspian Border IS NOT THE BIGGEST MAP.

No Bombs on Jets.

When you get kicked you can see the reason in Battlelog.

Ranked Servers can be changed to unranked Servers.

Battlelog application for iPhone.

Battlelog can be updated without patching the game so we can get new stuff faster.

No weather or time changing in game.

No comment on the Battlerecorder.

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że podane wymagania dotyczą wersji Single. Multi to zupełnie inna para kaloszy. Konia z rzędem temu, kto przewidzi co może się dziać na 64 slotowym serwerze podczas pełnej zadymy.

Oj będzie płacz i zgrzytanie zębów.

 

Mała rozdawka:

 

Klucze do wcześniejszej bety Battlefield 3 ! | .:G4G.PL:. Gracze dla graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ciekawe jak to bedzie chodzilo w multi przy 64 graczach, moze byc ciezko, dlatego wlasnie sprzedalem stare cpu i czekam na 8 rdzeni bulldozera

wydaje sie ze gra bedzie obslugiwala 8 rdzeni, a moze i wiecej ;)

 

a grafa... no coz trzeba bedzie zjechac z opcjami, wazne zeby byla mila dla oka i nie razila pikselozą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, by tak mocno ciągnęła ze wszystkich rdzeni, ale mam nadzieje, że tak będzie. Obecnie w BC2 wykorzystanie procka jest na poziomie 40-50% dla wszystkich rdzeni, a różnica w wydajności pomiędzy E8400, a i5 2500K jest dość spora. Nie ma takich drop'ów przy większej ilości graczy z detalami na max. Niektórzy w MP obniżają detale by mieć stały Framemate. Lepszą widoczność itd. Osobiście wolałbym akurat w BF3 grać na pełnych detalach. Zarówno pod MP jaki i SP. Ale na GTX 460 nie mam co liczyć na Ultra Mode. Kasy na nową grafę też mi szkoda, bo są ważniejsze sprawy. Obadam tą bętę i będę się zastanawiał co zrobić. Granie na padzie w wersje PS3 oczywiście odpada, bo to by była wręcz zbrodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

\Granie na padzie w wersje PS3 oczywiście odpada, bo to by była wręcz zbrodnia.

 

Dla mnie to właśnie największa zaleta wersji konsolowej, cała reszta mnie martwi, ale zobaczymy. Wiadomo że pewnie gorzej niż w BC2 nie bedzie, ale w przeciwieństwie do BC2 różnica konsole vs. PC może być ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde obadam betę i chyba na tym się kończy bo moje padło chyba tego nie uciągnie.Szkoda mi kasy na nowy sprzęt do sporadycznego grania.Chociaż BC2 bardzo mnie wciągnął i na moim padle nawet śmiga.

Od biedy pozostaje jeszcze MW3,który ma większą szansę śmigać jako tako na moim padle.

Poczekam na obie gry i coś wybiorę.

Albo nic nie wybiorę :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie ma zmieniajacych sie warunkow atmosferycznych i pór dnia, ah gdyby tak byl wieczor, widok czerwonego zachodzacego slonca a potem noc... noktowizory [on], snajperzy [off]

Edytowane przez b4rt3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba nikt o tym nie wspominal a jestem bardzo ciekawy czy beda rykoszety pociskow, ktos gral w Alphie i sprawdzal?

 

Nie do końca jestem pewny czy rykoszety to jest to na co chciałbym marnować moc obliczeniową. Ciężko by było to zrobić na tyle sensownie, żeby nie raziło i nie obciążało zbytnio sprzętu. Dodatkowo serwer musiałby to wszystko weryfikować co przy 64 graczach byłoby takim sobie pomysłem. Może BF5 i światłowód w każdym domu pozwolą na takie zabawy? ;)

 

Coś czuję, ze na początku przyszłego roku czeka mnie kupno GPU, żeby grać w BF3 w sensownych detalach (oczywiście jeżeli okaże się tego warty). Od dziś tylko chleb i kawa zbożowa ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność?

 

Pewności nie ma ale raczej da się to zrobić w taki lub inny sposób. Szczerze mówiąc nie spotkałem się nigdy z grą, w której nie dało by się zmienić języka.

 

Kiedyś kupiłem Black Ops po rosyjsku (Allegro) za ~30 zł i zmieniłem język na angielski przez podmianę plików (mimo że Steam teoretycznie nie pozwalał). Także sposób się zawsze znajdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w którym BF'ie się nie dało?

W BF2 kupionym na wyspach nie było polskiego. Ale już BFBC2 jest multi językowy więc nie spodziewałbym się uwstecznienia przy BF3.

 

Ja zamówiłem w PL dla polskiej okładki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa języka jest prosta: Origin. Tam nie ma jakiegoś podziału. masz dostępne wszystkie wersje. Odkąd mam angielskiego Origina to gry ściągają się po angielsku, jak miałem polski to wiadomo jaka wersja się pobierała ;)

 

Wydaje się, że EA nie chce się bawić w "kupowanie" wersji językowej. Dostajesz wszystkie - korzystaj z jakiej Ci pasuje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa języka jest prosta: Origin. Tam nie ma jakiegoś podziału. masz dostępne wszystkie wersje. Odkąd mam angielskiego Origina to gry ściągają się po angielsku, jak miałem polski to wiadomo jaka wersja się pobierała ;)

 

Wydaje się, że EA nie chce się bawić w "kupowanie" wersji językowej. Dostajesz wszystkie - korzystaj z jakiej Ci pasuje.

 

Pozdrawiam

 

A skąd taki pomysł. Zamówiłem w końcu BF3 w Orginie i miałem wybój w jakiej wersji językowej chcę grę zakupić. Wybrałem angielski i nie było z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I co chciałeś pokazać tym filmikiem. Kolejny antykonsolowiec ? :) Oni mają swoją wersję, my mamy swoją i nie ma o czym nawet dyskutować. Co do zmiany języka to nie powinno być problemu. A raczej jestem pewien, że się będzie dało. Rozwiązuje to też problem dubbingu, który co tu dużo mówić był żałosny w BC2. Szybko zmieniłem na oryginalny. Potem to już sama przyjemność z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik śmieszny i tyle, nie doszukuj się podtekstów z jego strony. Też chciałem wrzucić ten filmik, ale Wader mnie ubiegł.

 

A skąd taki pomysł. Zamówiłem w końcu BF3 w Orginie i miałem wybój w jakiej wersji językowej chcę grę zakupić. Wybrałem angielski i nie było z tym problemu.

 

Pomysł stąd, że płyty raczej są tłoczone z tą samą zawartością, bez wyjątków, dla każdego kraju. BC2 np. instaluje się ze wszystkimi językami. W najgorszym przypadku skończy się na ściągnięciu angielskiej ścieżki (mało prawdopodobne) i edycji rejestru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...